Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apateka

Najtańsza apteka internetowa?

Polecane posty

Gość chojinka
ja tez na superapteka od jakiegos czasu i faktycznie wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzilem wszystkie przez was podane apteki, poszukalem kilka lekow, dodalem jedna apteke od siebie i wyszlo ze moja dalej najtansza :) aptefarm.pl , przesylki kurierem powyzej chyba 170zl za free :) Srednio -35% znizki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxxza
superapteka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtańszą aptekę możecie znaleźć na stronie: www.RankingAptek.pl Jest tam ranking aptek znajdujących się w polskich miastach. Dodatkowo możecie wyszukać odpowiedniki leków i poczytać informacje na temat stosowanych leków. www.RankingAptek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtańszą aptekę możecie znaleźć na stronie: www.RankingAptek.pl Jest tam ranking aptek znajdujących się w polskich miastach. Dodatkowo możecie wyszukać odpowiedniki leków i poczytać informacje na temat stosowanych leków. www.RankingAptek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazecciarra
Nie znam za bardzo aptek internetowych, ale za to mogę polecić tanią aptekę stacjonarną którą odkryłam ostatnio będąc na zakupach. Otóż apteka nazywa się juventa i mieści sie w galerii manufaktura w łodzi. Wpadłam tam zupełnie przypadkiem bo nowe buty obtarły mi stopy i musiałam szybko zakupić jakieś plastry :( Przy okazji zobaczyłam, że mają tam naprawdę dobre ceny leków oraz kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powaznie porównujecie ceny w różnych aptekach? Ja zwykle wklepuje nazwę leku, kremu czy cokolwiek chce zamówić w google i gdy wyskauje jakaaś apteka, a najczęściej wyskakuje e-lek.pl to tam zamawiam. jeszcze się nie zawiodłam, podobnie inni, z tego, co mozna na forach wyczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiam u nich kosmetyki typu Vichy itp.... najlepsze ceny - zdecydowanie nie ma porównania z aptekami tradycyjnymi poza tym można poczytać oo nich na stronie a nie wypytywać miła panią o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitta_sk
ja tam zamawiam w superapteka.pl i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszeliscie cos na temat allecco.pl ? Znalazlam ich na nokaucie i zamowilam dzisiaj wartner. Dam znac jak dojdzie do mnie pzzesylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xooookx
tania jest superapteka.pl ale to apteka w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer_summertime
polecam doz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ktoś wymienił e-lek.pl, ja tam zamawiam lekarstwa dla całej rodziny, czasem okazyjnie kosmetyki dla siostry i mamy. Naprawdę opłaca się tam robić zakupy, ja np. nie lubię iść do apteki i stać w kolejce. I jeszcze np. prosić o maść na hemoroidy, kiedy fajna laska z tylu stoi :). Tu przynajmniej dyskretnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupuję leki dla mojej babci w e-leku. Ona strasznie dużo tych leków ma i jakbym miała opiekować się nią i stać w kolejkach to nie miałabym czasu na nic. A tak to mogę zaoszczędzić czas na właśnie kolejkach, wszystko dostaję do domu, zawożę to babci i mam czas się nią zająć, więc jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akucne
Ja kupuję w tej, w tej chwili mają promocję na capivit a +E (dwie za cenę jednej) więc wychodzi tani, bardzo tanio i jeszcze taniej niż w innych aptekach. W ogóle to nie rozumiem dlaczego u nich zawsze jest tak tanio?? wszystko przesyłają na czas, no i ta cena???? taniocha, a kremy AA to już w ogóle w drogeriach dwa razy tyle za jeden, a u nich? dwa za kremy za jedną cenę tą z drogerii, wkurza mnie fakt że wszędzie tak drogo, a u nich tanio, tzn że co ??? że wszędzie może być tak tanio jak u nic>>> http://moclekow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobisd
przede wszystkim superapteka.pl, jak dla mnie przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosiakla
jednak będę zwolenniczką aptek tradycyjnych... nie wiem czemu ale są dla mnie bezpieczeniejsze i często wcale nie są droższe. Ostatnio lekarz przepisał mi Tamiflu (rozłożyłam się kompletnie) a że mieszkam w Łodzi to poszłam kupić to do Juventy. Wieczorem tak z ciekawośći porównałam ceny i było 9 zł taniej u mnie na miejscu niż w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza_zuaa
tylko superapteka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qopertka
mnie tylko w tym wszystkim trochę drażni czekanie i płacenie za wysyłkę, drobnych rzeczy się po prostu nie opłaca zamawiać, a stacjonarne apteki szybko obniżają ceny, wczoraj robiłam zakupy w taniej Aptece za Grosze w Manufakturze w Łodzi i cenowo taka apteka nie odstaje specjalnie od aptek online, po prostu trzeba sobie znaleźć dobry i tani punkt i bez czekania na paczki kupować co potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyoda
Ja od lat juz zamawiam przede wszystkim na superapteka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audianka
Nie znam aptek internetowych bo tam nie kupuję, ale mogę polecić wam dobrą i tanią aptekę w łodzi. Nazywa się Apteka za Grosze i jest zlokalizowana w centrum handlowym manufaktura. Ja tam kupuję głównie leki przeciwbólowe i przeciwgrypowe, a tak akurat mają tam dobre ceny ( nie wiem jako pozostałe ). Co jeszcze zaliczyłabym na plus tej apteki to fajna i uczynna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarska
apteki internetowe daj Wam przede wszystkim dostęp do tańszych leków, nie marnujemy czasu w kolejkach w aptece, albo w oczekiwaniu na zamawiany lek czy kosmetyk. Polecam tylko sprawdzone apteki, najlepiej jak elektroniczna działa w połączeniu z tą tradycyjną, bo wtedy można np. jeżeli jesteśmy w pobliżu możemy odebrać na miejscu (również antybiotyki- za okazaniem recepty) Osobiście polecam e-apteki.net (apteka chyba z Poznania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel09
Jeżeli apteka internetowa to tylko i wyłącznie www. dobra-apteka.pl POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy najnajnajtańszą, ale wiarygodną i rzeczywiście z masą promocji aptekę znam jedną - zwie się e-lek. jak dotąd się nie zawiodłam zakupami u nich, także spokojnie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzat351
ja do tej pory, korzystałam właśnie z e-lek, ale ostatnio odkryłam, że te e-apteki.net to są z Poznania i jakoś coraz częściej kupuje u swoich.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z www.moclekow.pl, atrakcyjne niskie ceny, ciekawe promocje i gratisy do produktów, szybka dostawa. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×