Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apateka

Najtańsza apteka internetowa?

Polecane posty

Gość Lusiii
proponuje przejrzeć i przeliczyć wapteke, ceny mają o wiele niższe niż apteki w mieście , a jak kupi się powyżej 300zl przesyka jest gratis to wychodzi ok.5% jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczek45
tak na prawdę to nigdy nie wiadomo gdzie zamawiać, z wielu aptek internetowych korzystam , ale z wapteki nie miałem jeszcze okazji. Przejrzałem ofertę i ceny są dość niskie.Dzięki za podpowięć, na pewno skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medea26
ja jak do tej pory też korzystam z różnych aptek w necie, z ciekawości przejrzałam ofertę wapteki i muszę przyznać, że ceny mają na prawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aspa
Wapteka - owszem,ale jezeli chodzi o kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoniio
ja osobiście kupuje w waptece , bo mo to odpowiada, asortyment dość duży szybka wysyłka , a tak po prawdzie to kazdy kupuje tam gdzie mu pasuje.Pozdrawiam, szczególnie tych co chodzić nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7713
Ja od roku kupuję w gemini. Dogaduję się ze znajomymi i składam jedno zamówienie dla wszystkich, dzięki czemu nie płacimy za przesyłkę (a nawet gdybyśmy płacili,to po podzieleniu tego na wszystkich zamawiających wyszłyby grosze) i nie robimy mega zapasów, bo zamawiamy raz na 3-4 tygodnie. W ciągu 2 dni roboczych wysyłają, kurier następnego dnia u mnie. Pod wpływem forum porównałam ceny interesujących mnie i znajomych produktów z wapteką, ale gemini dla nas korzystniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderss
z tymi cenami w aptekach internetowych to jest różnie, wszystko zależy co kogo interesuje.Ja przeniosłem się do wapteki, bo mają naprawdę spory asortyment, a ten pomysł z kupowaniem do spółki do danej kwoty jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7713
Pomysł wspólnego zamówienia u nas działa już bardzo dobrze, bo każdy zna rytm zamawiania, jak często (na jak długo zapasy). Zawsze mówię wszystkim, że np. do czwartku do 20 czekam na linki do konkretnych leków mailem (na początku wszyscy dawali mi na kartce, ale większość nie uwzględniała stężenia leku i wielkości opakowania i musiałam dopytywać, co mi za dużo czasu zajmowało, bo często nie za bardzo wiedzieli). W Gemini bezpłatna wysyłka od 300 zł, my zawsze mamy powyżej 300, często powyżej 500, a kilka razy zdarzyło się przekroczyć 700 zł (ostatnio zawsze, bo wszyscy już weszli w rytm i nie dokupują w zwykłych aptekach, chyba że coś nagłego wyskoczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guteek
a co mają zrobić Ci co do apteki mają kilkanaście kilometrów, a dostać się nie ma jak???? Przejrzałem sobie ofertę wapteki i jak dla mnie jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1377
Różnica w cenie między najtańszą apteką w mojej okolicy (Ziko, jest też internetowa i jak na aptekę stacjonarną jest naprawdę korzystna) jest taka, że np. na jednym kupowanym przeze mnie leku zaoszczędziłam ponad 10 zł (Ziko 37,89, Gemini 26, 99). Wysyłka z Gemini przy zamówieniu poniżej 300 zł, to chyba ok. 15 zł. Kilka leków, suplementów czy kosmetyków i nawet płacąc za wysyłkę bardzo się opłaca. A jak się połączy zamówienie ze znajomymi, to koszt wysyłki się rozbija, albo całkowicie eliminuje. Albo przykład z mojego dzisiejszego zamówienia: Oilatum Baby: Ziko 60,50 (są też apteką internetową, można sprawdzić), Gemini 38,49. Na jednym produkcie już się opłaca nawet z wysyłką. Chciałam sprawdzić wskazaną aptekę z Pułtuska, ale nie mają oferty na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się już całkowicie przerzuciliśmy z rodziną do watpeki. Przez internet jest o wiele wygodniej, można się zastanowić na spokojnie i kupic kiedy się chce - i tak przynoszą do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowałam dopiero raz u nich, same kosmetyki. Wysłali towar szybko i wszystko szło jak z płatka. Wiecie jak z lekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę przyznać, że sporo robię zakupów przez internet, bo po prostu nie mam czasu na chodzenie po sklepach, muszę przyznać że spotkałam się z bardzo miła obsługą w aptece internetowej www.aptekafragal.pl mają bardzo dużo leków na stronie i zawsze sprowadzili mi lek którego nie mogłam dostać w żadnej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkamagda
Ja wybrałam waptekę - moim zdaniem najtańsza atpeka. Mają duży wybór i spradzają się. Kupuję u nich już trzeci miesiąc i chyba nie wrócę do zwyklej apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julija123
Słabo znam się na aptekach internetowych, ale z tego co porównywałam ceny z tymi z sąsiedztwa, najtańsza wydaje się Wapteka. Jak się choruje, to dla mnie jest istotne, żebym sobie przeleżała zamiast apteki zwiedzać. Antybiotyków i tak nie biorę, a to co bez recepty dosyć tanio można kupić właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwert1235
W Waptece jest dość tanio, ale i tak najlepieju nich na dzial wyprzow zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondei
w waptece akurat podoba mi się, ze mają sporo asortymentu. ostatnio szukałam kremu Iwostin, byłam chyba w pięciu stacjonarnych aptekach i nie mogłam znaleźć, a w waptece były wszystkie z serii która chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollisa
mondei, z tym Iwostinem to faktycznie dramat... ja tez szukałam w stacjonarnych. chciałam krem przeciwsłoneczny z wysokim filtrem., nie wiem czemu tak trudno go dostać. no ale tak jak napisałaś, w waptece jest. także już sobie zamówiłam z zapasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azja12345
Jak ktos siedzi na glebokiej prowincji, tak jak ja, to internetowe apteki czesto sa o prostu koniecznoscia. Kto tak nie mial, nie zrozumie :). Ja robie tak, ze regularne zakupy (kosmetyki, kremy, witaminy) robie sobie co jakis czas we wspomnianej waptece, a po doraznie potrzebne leki i rozne potrzebne sezonowo medykamenty jezdze autem do najblizszej apteki (mus, to mus).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję od kilku miesięcy w wapteka.pl i jestem bardzo zadowolona. Tanio, sprawnie i pewnie - nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepsza jest wapteka, głównie ze względu na ceny i wygodę (wszystko przynoszą do domu)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu korzystam z usług operowanych przez aptekę magiczną http://www.apteka.magiczna.com/, kupuję u nich głównie kosmetyki vichy i suplementy. Wychodzi sporo taniej niż w normalnych aptekach, ponieważ odbieram zamówienia w ich punkcie i nie płacę za przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem cenowo najlepsza wapteka.pl - warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia76
Większe zakupy na tzw. zapas robię w internetowych aptekach, ostatnio na tanie-leczenie.pl. A jeśli chodzi o doraźne kupowanie leków to w moim mieście (Ostrów Wielkopolski) prym wiodą Kwiaty Polskie. Ostatnio zaczęły być otwarte 24 h na dobę, więc tym bardziej. Zaopatruję się tam w leki od bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wapteka.pl mnie przekonała, są super tani i mają duży wybór. Kupujemy całą rodziną więc przesyłka darmowa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupuję w waptece - tanio, duży wybór i szybko, przekonałam się w pełni, koniec kolejek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×