Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apateka

Najtańsza apteka internetowa?

Polecane posty

Gość Yowita

@gertrudzia ja korzystałam z elektronicznej recepty w DOZ. Co byś chciała wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość goście

Szacuje się, że w Polsce roczny obrót sfałszowanymi lekami wynosi ponad 100 milionów złotych w internetowych obiegu

Internet jest największą międzynarodową „apteką” sfałszowanych leków :  artykuł

  W magazynie POLICJA  Więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czelesia

Sama nie korzystałam z e-recepty, ale moja mama owszem, właśnie w DOZie, mówi, że to ogromna wygoda i mega łatwa sprawa. E-receptę miała na smsie - który zeskanowała w aptece i dostała leki. Po sprawie:) Nie ma się czego bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatumin

Własnie zastanawiałem się jak realizować taką e-receptę, w DOZ jak się ją realizuje to jakoś trzeba czekać? Czy to od razu jest taka e-recepta realizowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusłana

Normalnie, od ręki jak każda normalna recepta.  Nawet odpis Ci w DOZ zrobią, jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gość

JESZCZE JAK  JEST czego się bAć , to o zdrowienie  chodzi ,  to nie jest tak z lekami , aby złapać   i w nogi do  domu .

WSZYSTKIE APTEKI  realizuja teraz  e-recepty ,  a najlepiej  w aptece indywidualnej  stacjonarnej ,bo mgr. farm. ze  szczegółami poinformuje indywidualnie na  żywo, a to najważniejsze w procesie leczenia .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezajoleczk

A trzeba jakoś dłużej czekac na wydanie leków z takiej e-recepty? Czy to wygląda jak przy zwykłej recepcie, że leki wydawane są od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z mamą najbardziej lubimy zaglądać na DOZ.pl maja dobra ofertę a i ceny bardzo przystępne. A do rozrzutnych nie należę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość goście

Jeszcze jak to nierozwazne, jakie oferty !!!!!

Ceny leków refundowanych sa jednakowe w każdej aptece !!!!

Tylko na żywo i to w aptece mgr. farmacji ,taka  APTEKA bardzo dobrze daje szczegóły o lekach i leczeniu,

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magician

@siezajoleczk od ręki masz wydawane leki, jeżeli na stanie są. Przecież to taka sama recepta, tyle, że elektroniczna. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to

Najlepiej kupować na sanity.pl jeśli chodzi o takie sprzęty medyczne jak ciśnieniomierze, czy inhalatory. Mają bardzo duży wybór, marka jest polska, dają długą gwarancję, sama obsługa w sklepie bardzo kompetentna, potrafią doradzić i pomóc w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgoście z inhalatorem

A gdzie tam  w sklepie, ODRADZAM.
Tylko apteka i to aptekarza, bo wiedza specjalistyczna a ci bardzo fachowo traktują pacjentów do ich potrzeb indywidualnie,

Wyjaśniają specjalistycznie i dbają o pacjentów na najwyższym poziomie, W sieciówkach takiej troski nie ma i w internetowych aptekach , to ekran komputera ,

jak wymagana jest wiedza farmakologiczno- medyczna mgr. farmacji  przy BADANIU  ciśnieniA,  PRZY INHALATORACH , bez tego ani rusz !

O LEKACH DO INHALACJI I SOLI FIZJOLOGICZNEJ  dobranej TO TYLKO I  tO  DOśWIADCZONY MGR. FARM. CO ZAUFANIE MA ZAsKARBIONE U PACJENTóW I SPRAWDZONE PRZEZ PACJENóW DLUGIMI LATAMI PRACY DLA  PACJENóW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parampampam

A czy w DOZ nie będzie problemów z realizacją takiej e-recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Teraz już jest wiele aptek, które realizują e-recepty, więc pewnie doz również. Zapytaj w aptece, ale ogólnie to powinna być nalepka na aptece że je realizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość u  aptekarza

Farmaceuci desperacko uciekają z aptek, w których zmuszani są do łamania zasad etyki zawodowej. w praktyce Dr. MAX, DOZ i innych sieciowych ,bo nigdy nie maja  ich własciciele pojęcia co dla pacjenta , bo nie mają tytułu mgr. farmacji.

Tylko  wtedy czuje się bezpieczny gdy  realizuję recepty i  doradę dla rodziny w  aptece  faktycznie aptekarza.

Wiem z praktyki i bardzo sobie specjalisty mgr. farm pomoc chwalę i wiedzę dla pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gośćgość

POSLUCHAJCIE JAK SIE PRACUJE W APTEKACH SIECIOWYCH .

NAPISZ W WYSZUKIWARCE I KLIKNIJ;

Apteka-na-slupa-reportaz-Michala-Janczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszka

@parampampam, w stacjonarnych DOZ zrealizujesz bez problemu. Na drzwiach mają naklejkę z informacją o takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po więcej info mogę odesłać na stronkę Pacjent.gov.pl fajnie i zrozumiale wszystko opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira

A  na jakiej zasadzie działają te e recepty w doz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość rozchorowany

Rzeczywiście w tych Doz ,Dr. max i sieciowych to nie dla pacjentów potrzebujących pomocy mgr. farmacji w rzetelnej

informacji.

Napisz sobie  frazę :

Apteka-na-slupa-reportaz-Michala-Janczury 

Kliknij w frazę i dowiesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczna

a znacie taką aptekę?  https://www.apo-discounter.pl/ mają dość ciekawą ofertę, to jest chyba niemiecka apteka, ale można zamawiać do Polski, widzę, że mają produkty których nie ma w polskich aptekach internetowych. Korzystałyście kiedyś z ich oferty? Dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość doktor

Kobieto ,zawalona jest Polska tym szajsem, czas najwyższy to przestać zatruwać swawolnie swój oraganizm i nie zatruwać 

środowiska wywalaniem tych chemikali syntetycznych .Polki cenią kosmetyki bez chemikali i ich zaprawiaczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinka

Zdecydowanie doz wygrywa, też zawsze tam zamawiam, leki, kosmetyki, ale nie realizowałam jeszcze e-recepty też się chętnie dowiem więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgośćGość

 Absolutnie na  NIE    jest  w  Doz ,Dr. max i sieciowych ,

 

Napisz sobie  frazę :

Apteka-na-slupa-reportaz-Michala-Janczury 

Kliknij w frazę i dowiesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frotka

u mnie jak najbardziej Doz.pl nigdy mnie ta apteka nie zwiodła, szybka dostawa i super wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość

Tak u nich jest :

Apteka-na-slupa-reportaz-Michala-Janczury 

Kliknij w frazę i dowiesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka

Ja przed nowym sezonem jesienno-zimowym uzupełniłam apteczkę w www.aptekamirowska.pl Mają tam dobry wybór leków bez recepty, dużo środków naturalnych a ja lubię leczyć się tak a nie jakąś silną chemią, szczególnie że często lekarze przepisują ją na wyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gośc

TAM GDZIE  doświadczony mgr. farmacji  poradzi to najlepiej latami wychodzimy  , ale w aptece  aptekrza.

W sieciówkach to aby wyprzedawać co podleci , a  tak potrzebne leki powywozili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×