Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnadobolu

jestem tak samotna ze.....

Polecane posty

Gość samotnadobolu

nie mam nawet z kim wyjsc na spacer :-( na dodatek ostatnio tzn od pol roku nie mam pracy wiec moje zycie zamienilo sie w jeden wieli koszmar... jest lato super pogoda a ja siedze w domu i albo snuje sie po nim bez sensu albo siedze przy kopmie albo sprzatam albo uczze sie angielskiego i tak wyglada moje zycie:-( mam 31 lat i czuje jak zycie przecieka mi przez palce :-( chcialabym gdzis wyjechac chociaz na weekend ale nie mam z kim a nie jestem typem samotnika zeby sparawialo mi radosc samotne podrozowannie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamTakSamoAlatMam24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglisa
rozumiem, tez nie mam z kim gdzies pojechać, mimo że mam przyjaciół. To nie to co chłopak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdze twoi znajomi
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a ja uwielbiam sama podróżować:) zawsze kogoś ciekawego się pozna:) Musisz zmienić sposób myslenia....myslę, że należałoby zacząć od znalezienia pracy. Dlaczego tak długo jesteś na bezrobociu? Jeśli dużo siedzisz przy komputerze, to wykorzystaj ten fakt do tego, by nawiązać znajomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autroki.......
Piszesz że masz 31 lat nie pracujesz to jak utrzymujesz mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własniee
jak ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
obawiam się, że im dłużej tak zostanie - w tym większa będziesz wpadać apatię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnadobolu
mieszkam z rodzicami... szukam pracy ale niestety nic nie moge znalesc a jesli nawet cos sie trafi w odleglym miescie to za taka pensje glodowa ze nie bylabym wstanie nawet pokoju wynajac :-( bo jak sie utrzymac za 850 zl gdy sam pokoj w poznaniu kosztuje 500-600 zl? gdzie znjomi ktos zapytal- maja swoje rodziny mezow dzieci, swoje problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnadobolu
studiowalam ,pracowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdze twoi znajomi
musisz cos zrobic, bo nie bedzie lepiej, jelsi nie podejmiesz jakis dzialan. nie masz faceta? bylas kiedys z jakims? pomysl, co chcialabys robic, czym se zjamowac i idz do roboty, bo bez roboty jest starsznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnadobolu
niestety nie wszyscy maja takie szczescie ze maja prace...ze maja szczescie w milosci... ze stac ich na wlasne mieszkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autroki.......
Z rodzicami..hmm...tylko wspólczuć ja również mam 31 lat ,od kilku lat prowadzę własną firmę i nie wyobrażam sobie takiego życia jak Ty.Poddałaś się temu wszystkiemu i teraz musisz się z tego podnieść o powiedzieć dośc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skldfjaskldjf
sie weź w garść i zacznij działać cokolwiek, kroczek po kroczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnadobolu
latwo mowic idz do roboty. pytanie do jakiej??? miezkam w miescinie malej wszystko po znajomosci. nie masz znajomosci nie masz pracy. z kolei w wiekszym miescie nie moge przyjac kazdej oferty. musze miec za co wynajac pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznanianka z Poznania
Może mogłabym Ci pomóc... A powiedz mi jakie studia skończyłaś? I z jakiej miejscowości jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdze twoi znajomi
jeju, no ale nie ma jakiejs pracy w twoim miescie?wolisz siedziec a tlyu, niz isc zarobic troche kasy, nawet jelsi jets to slaba? idz a w tzn. miedyczasie szukaj innej, lepszej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie zazdroszczę sytuacji,z pracą nie jest tak łatwo,teraz duzo ludzi poszukuje opiekunki do dzieci -chyba że taki rodzaj pracy Ci nie odpowiada...czasami nie ma wyboru i trzeba schować swoją dume i aspiracje do kieszeni.... odnośnie znajomych-jak tak będziesz siedziała w domu to samo z \"nieba\" Ci nie spadnie....chyba że zaczniesz wchodzić na czat-ale tam jest straszny syf....może mimo wszystko udałoby Ci sie kogoś wartościowego poznać na czatach tematycznych...... tak czy inaczej trzeba zaczac działać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autroki.......
Jak mnie wkurzają wypowiedzi typu mieszkam w małym miescie sama się bronisz!jak też mieszkam w małej miescinie i nie narzekam trzeba tylko chciec!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skldfjaskldjf
wyjedź do większego miasta, albo najpierw poszukaj na necie ofert pracy w większym mieści, gdy cos znajdzieesz, pozycz sobie kaske na strat na jakis pokoik i wyztywienie, a później oddasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie zazdroszczę sytuacji,z pracą nie jest tak łatwo,teraz duzo ludzi poszukuje opiekunki do dzieci -chyba że taki rodzaj pracy Ci nie odpowiada...czasami nie ma wyboru i trzeba schować swoją dume i aspiracje do kieszeni.... odnośnie znajomych-jak tak będziesz siedziała w domu to samo z "nieba" Ci nie spadnie....chyba że zaczniesz wchodzić na czat-ale tam jest straszny syf....może mimo wszystko udałoby Ci sie kogoś wartościowego poznać na czatach tematycznych...... tak czy inaczej trzeba zaczac działać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnadobolu
nie zycze nikomu aby teraz musial sobie szukac pracy... nie kazdy ma super wyksztalcenie, nie kazdy zna 3 jezyki obce biegle itp akurrat w swoim zawodzie mam doswiadczenie ale nie ma pracy a na inne stanowiska nie chca mnie przyjac ba nawet na rozmowe zaprosic bo nie mam doswiadczenia. tygodniowo wysylam mnostwo podan(najwiecej w poniedzialki bo jest najwiecej nowych ofert) i co zero odzewu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki smutasek
obejrzyj film dokumentalny pt " Sekret " pokazuje jak mysleć żeby osiągnąć sukces obejrzyj go koniecznie naprawdę warto a akurat teraz masz trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem z małej miesciny :P i teraz planuje wypad do poznania chcialam najpierw znaleźć prace a poźniej wynając pokój, ale teraz po wyslaniu kilkudziesieci CV bez odzewu stwierdziałam ze musze tam byc na miejscu bo wtedy bede zdesperowana a dopoki czuje sie bezpiecznie to szukam troche tak zeby nie znaleźć Tez nie mam tam zadnych znajomych i nie znam miasta, ale przeciez 18 letni ludzie wyjezdzaja na studia do innych miast i daja rade Jakos to bedzie Mozecie 3mać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnadobolu
akurat moje miasteczko to jeden wielki syf. nawet z powodow znajomosci i panoszacego sie syfu i bagna musialam zrezygnowac z poprzedniej pracy ale to historia nie na ten topik aczkolwiek bardzo smutna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznanianka z Poznania
no spoko, nie to nie. narzekaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×