Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rainbow_9

jak ktoś wie niech napisze

Polecane posty

Na samym początku chce przeprosić jesli już taki temat był jednak ja nie mogę go nigdzie znaleźć :( Jeśli oglądam film na laptopie to głos jest ale kiedy nagrałam film na CD i puściłam na DVD to nie było głosu... :/ wie ktoś może czemu tak się dzieje? jak mogę zrobić, żeby był głos na CD ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
rozumiem ,że masz dvd z możłiwością odpalania divxów cóż więc twoje dvd nie obsługuje kodeka dźwięku przy pomocy , którego została zapisana ściezka dźwiękowa filmu pozostaje albo przerobić film jakimś konwertrem pozostawiając ten sam format VIDEO ale zmieniając ścieżkę audio albo ściągnąc z netu innna wersję tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie dam sobie rady... nigdy nie robiłam czegoś takiego. No nic chyba nie mam innego wyjścia jak ściągnąć inną wersję filmu. (aha i dobrze myślałeś, moje DVD odtwarza DViX). Dzieki i pozdro.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
to od razu sprawdź bo szkoa transferu:P prawyklik na plik filmu, WAŁŚCIWOŚCI/PODSYMOWANIE/ sp[ójrz w zakładkę AUDIO FORMAT...i teraz już wiesz z jakim fomratem dxięku filmu nie ściągać za to wybierz film , który chodzi tu i tu i tez sobie sprawdź czego najlepiej szukać kodek dźwięku często jest opisany przy nazwie filmu..divx wiadomo obraz a późien albo dźwięk mp3. alboac3 itd itp. w kazdym razie szukaj takich gdzie AUDIO FORMAT zgadza się z tymi co ci już działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale rainbow 9 to baba
więc szybciej będzie jak ściągnie nowy film nawet mając łącze modemowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
do tej pory, a kadencje mam już długą zostałem zaskoczony tylko 2 razy, tzn. ja i druga strona wiedziała o co hallo:classic_cool: ale czasem wystarczy dac wyczerpującą odpowiedx i sobie dają radę same...jak mam czas ,żeby tłumaczyć to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkodzi, że jestem \"baba\". Ja od niedawna ściągam sobie filmy i jeszcze nie do końca pojęłam o co w tym wszystkim chodzi... :P Paranormalny, sprawdziłam tak jak mówiłeś i na wszystkich filmach (łącznie z tym co nie ma głosu) Audio-->format dźwięku pisze MPEG Layer-3 i w każdym tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×