Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bulinka 23

Puszyste dziewczyny sa nieszczesliwe przez glupich facetow co wola wieszaki

Polecane posty

jak juz mówiłam wiele razy, każdy facet to swinia, domaga się odchudzania a sam nieraz jest jak kloc, każdy ma prawo do życia tak jak chce, nie ma sensu sie odchudzać dla facetów, jeśli już to dla zdrowia wałasnej satysfakcji, najważniejszy jest procent tkanki tłuszczowej a nie waga, jak któraś ma grube kości i duzo mięsni bo się dużo rusza to za chiny nie chudnie do 50 kg, chyba że na skutek osteoporozy a facetom i tak nie dogodzicie, schudniecie to powiedzą że cycki za małe (bo też chudną), dupa płaska (też chudnie), nie dajcie się wpędzić w chorobę przez głupich baranów, anorektyczne pudło też może dostać kosza bo znajdzie się atrakcyjniejszy i chudszy kościotrup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a propo znam wiele grubych dziewczyn które są śliczne i zadbane, ale cóż skoro barany wolą chudzielce z koscistą końską twarzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 08:14 [zgłoś do usunięcia]@zielona tak a propo znam wiele grubych dziewczyn które są śliczne i zadbane, ale cóż skoro barany wolą chudzielce z koscistą końską twarzą" Pytanie tylko: Jak grubych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkmjnhbgvf
Ta facet to świnia a kobiety to suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadi
jestem puszysta i pewnie dlatego nikogo nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajaaaaaansiara
no to bierzcie sie za siebie zamiast płakać a nie siedzicie i wpierdalacie użalając sie nad własnym losem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on28w
Też wolę chude dziewczyny.najlepiej wysportowane.puszyste mnie odrażają.nigdy nie widziałem ładnej grubaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On28w, bluźnisz człowieku: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-1387545/Big-Beautiful-Plus-size-model-Tara-Lynn-stars-new-H-M-campaign.html Tak na serio,to ja też nie lubię wieszaków,ale co za dużo to niezdrowo.Jest różnica między dziewczyną,która ma czym oddychać i na czym siedzieć i dziewczyną najzwyczajniej w świecie tłustą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiessskoooka,,
Myslisz ze ta dziewczyna z linka powyzej wyglada tak w rzeczywistosci?:D Ma ładną twarz a reszta ciała jest widocznie retuszowana. ZADNA gruba kobieta nie bedzie miała jedrnego, gładkiego ciała bo tkanka tłuszczowa ma zupelne inną strukture niz miesniowa. Przyjrzyj sie na ostatniej focie jej udom, jakie zostały pozostałosci grud i celluitu po retuszu graficznym Bycie fanem pełnych bioder i piersi to naturalna sprawa ale fascynować się obrzydliwym celluitem na całym ciele, oponą na brzuchu i obwislymi ramionami to juz obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka prawda ze rzadko ktory mezczyzna dostaje wzwodu patrzac na otyle cialo - to nie ich wina;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Niebiessskoooka,ja to napisałem nieco z przymrużeniem oka ;) Doczytaj resztę mojego posta: nie gustuję w wieszakach,ale w grubych dziewczynach raczej też nie (choć i wśród tych powyżej moich zainteresowań raz na ileś tysięcy trafi się ładna jak pamiętna v-ce miss Anglii,więc nie ma co się zarzekać jak żaba błota,bo nigdy nic nie wiadomo ;) ). Ale ogólnie powtarzam: trochę w odpowiednich miejscach kobieta musi mieć,ale co za dużo to niezdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz. Ja bym z chęcią wziął w obroty jakąś krąglejszą dziewczynę, ale jakoś mnie nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat z 2008 roku - te grubasy już dawno wykorkowały na zawał czy inną miażdżycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×