Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość lana mcfarland
i jeszcze ta reklama z sercem i rozumem gdzie rozum zamawia żarcie przez telefon a serce skacze po kuchni jak zidiociała małpa i się drze "sajgonki! banan w cieście!" nosz kurwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blowwww
dzizas.. ta reklama always o ja pierdziele :O:O Przecież co sobie muszą pomyśleć faceci,normalnie jestem zażenowana :D A ta reklama z tym dzidziusiem ibum jest słodka tzn ten dzieciaczek jest cudowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolomolodwadwazero
haha i witaminer jak śpiewa dziadek i dociska babcie na dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuż niedługo
Nesquik doprowadza mnie do szału. Nie umiesz żreć cicho, nie żryj w ogóle! Mam ciarki, jak słyszę te odgłosy chrupania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwweeeera
PAROLE PAROLE PAROOOOLEE... PIERDOLE PIERDOLE PIERDOLE!!!! tą wodę oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwweeeera
Albo w radiu reklama jakiegos plynu do higieny intymnej (chyba) "nazywam sie zanetka letta" - ja tak to slyszę haha :D moj narzeczony zwale mial z tego nieziemska jakis czas temu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ja...
Żarcie dla psów...i ten tekst "bo Bruno robi zdrową kupkę..." a fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiorjhorthiohjitohnj
Wkurwia mnie reklama jak gość wącha margarynę i mówi, że to świeży chleb... Ja pierdole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiorjhorthiohjitohnj
I jeszcze z radia profesorem i bioluteina. Reklamy dla debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwweeeera
Ten co wacha maslo i czuje chleb tez dobre!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaOna21
Niedawno byla reklama ery..."a dla mojej krysi najlepszy zestaw poprosze" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiorjhorthiohjitohnj
Jak nazywał się pierwszy król Polski - Piast A jak nazywa się pierwszy lek na zgagę bez recepty z 20 mg omeprazolum -piastprazol Debilizm na całej linii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Piano
Jestem zażenowana jako kobieta, jak oglądam reklamę podpasek i słyszę tą debilną pioseneczkę ,,wszystko na tip-top i dzień jest nasz" ;( I jeszcze reklama kosmetyków do włosów, chyba Dove z kolejną piosenką ,,wiatrem je czeszę, a słońcem opalam..." Poszaleli z tymi durnymi piosenkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATI17
ALBO TE REKLAMY TESCO GDZIE FACET POKAZUJE JAK IDZIE PO WAFLE DRUGI JAK PO ORENŻADE I Z LIŚCIA SOBIE W RYJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATI17
ALBO CYCYKORIA PAPAPRYKA PAPA PALUSZEK ALBO TESCO REKLAMA NA ŚWIĘTA DRODZY WIDZOWIE PASZTET Z KRÓLIKA DOCHODZI A MY HENIO GDZIE JEST WYWAR CEBULOWY DO JAJEK WYDULDAŁ I CO TERAZ? NAPISZEMY COŚ TAM NA PISANCE ŻUR KIEŁBASA JAJEC GÓRKA IDĄ ŚWIĘTA KURKA RURKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już to widziałam
Nie mogę takiej jednej reklamy soku z pomarańczy, gdzie na końcu na gitarze plumka i wyje (WYJE :O ) jakieś "odkrycie" z youtube'a. Za to podoba mi się, jak pączek popełnia seppuku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tort pistacjowy
To Marta odkryta przez Hotrex na youtube :o Też nie znoszę tej reklamy! Beznadziejna piosenka i taka sama wokalistka. Mnie obrzydza Parodontax czy jakoś tak z jabłkiem, na którym po ugryzieniu zostają ślady krwi lub ząb :o Kiedyś było plucie krwią do umywalki, a teraz to :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parodontax jest wstrętny
to już wolałabym zostać w ogóle bez zębów :-) I te drobinki, które dostają się między protezę i to psie gówno Wiem, że wszystko jest potrzebne, ale można to jakoś delikatniej pokazać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghvgbnvnbvnfghfghnhgj
vbnbvnbvnvnbvnghghghnjvhbn v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonamarchewka
Hortex i warzywa do mikrofali i ta Kasia znaleziona na youtubie. Wygląda jak chomik i ma wade zgryzu. Aż mnie telepie, jak słyszę to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3241njgcvg
Najbardziej wkurwiająca jest reklama tych debili od vitaminera którzy śpiewają tą obrzydliwą piosenkę, a zwłaszcza ten dzieciak na końcu który wyje " i codziennie vitaminer bierz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonamarchewka
I dezodorant dove. Ta nienormalna blondyna na końcu i tekst: oczywiscie, ze jestem szczesliwa z dove, nie widać? Ale bym jej przywaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5767
aseurella zwłaszcza wiem ze gów.no daje i jak ją słysze to mi sie nóz w kieszeni otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię reklame : dove o szamponie pracuj.pl bo puścili fajną piosenkę żywca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemergies
Lek,który ma najgorszy smak,bo ma leczyć,a nie smakować :o Nie kupię tego na pewno po takim durnym haśle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PARADONTAX - i te ich OBRZYDLIWE reklamy ... Jak nie plucie krwią do umywalki, to krew lub jeszcze lepsze - ząb w jabłku ! Kto to k..wymyśla ! FUJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaakaaklwoow
Albo reklama gdzie podhodzi facet do niby napotkanej na ulicy babki i pyta : " a dlaczego flegamina ? " i co do czego ?? Albo : " a co na kaszel? " Masakra ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kingusia_124
Ale my nie gramy w reklamach! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinkka
i zaczynamy u mnie na 1wszym miejscu reklama ibupromu max i sepleniaca pani z dzialu personalnego, ktora opowiada o tym jak chodzi po gorach... ej mi się bardzo podobało ta reklama, kolesiana mówiła na końcu 'Alpinistka? Po prostu kocham góry..' :) chociaż i tak najlepsza było ibumpromu max z końmi! co ta baka na zawodach jeździła:) szkoda, że zdjęli z anteny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×