Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość zielonamarchewka
Ja też będę laską - powiedziała baba męskim głosem. Beznadzieja Goodby apetite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety w przytłaczającej większości SĄ GŁUPIE i dlatego kieruje się do nich GŁUPIĄ reklamę. Proste prawa rynku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jans21
A mnie jeszcze bardziej niż reklamy wkur....ą zapowiedzi programów i seriali pomiędzy blokami reklamowymi - na przykład siedzę sobie wieczorem i oglądam jak leci CSI, Kości i Instynkt Mordercy - co kwadrans debilne reklamy, a w czasie reklam jeszcze debilniejsze zapowiedzi ciągle tych samych filmów i progamów - no żesz K...a mać stać mnie jeszcze na zakup programu telewizyjnego - a tutaj cały wieczór i cały tydzień słyszę jeden tekst rodzaju - "widzowie nie pokochali jasia i małgosi i para musiała odejść z programu - kto odejdzie tym razem" - co za shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamy dla facetów to są
za to bardzo ale to bardzo inteligentne: goła baba, prymitywny dowcip na pozimie Świata według Kiepskich, Ala Bundiego czy Homera Simpsona, który jest wprawdzie prawdziwym macho, któremu tylko dupy i piwo w głowie, ale w obliczu zony zachwyca się jej zupą z torebki. Naprawdę dziwię się, ze faceci nie czują się obrażeni niektórymi seksistowskimi reklamami, z cyklu tata gotuje obiad (jest tak tępy, że nie umie tego zrobić i kilkuletnia córeczka radzi sobie lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaddy
Ja po usłyszeniu reklamy w radiu "Hokusków" mam tylko jedno na myśli - Dzieci kto to jest hokusek? - To taki pan przed przedszkolem co chodzi w płaszczu i pokazuje dzieciom swoja czarodziejska różdzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaddy Ja po usłyszeniu reklamy w radiu "Hokusków" mam tylko jedno na myśli - Dzieci kto to jest hokusek? - To taki pan przed przedszkolem co chodzi w płaszczu i pokazuje dzieciom swoja czarodziejska różdzke Hahahahhahaha nie słyszałam, a szkoda :D Mnie najbardziej wkurwia reklama always tip top... jak to słyszę to rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
a mnie wkurza ta nawiedzona baba z żelazkiem w łapsku, co to mówi, że ma jakąś tam moc, a jej bachory piszczą i uciekają. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wkurza "wszystko na tip top" :o ta melodia nie chce wyjs z mojej glowy:o idę na zakupy słyszę to je*ane "wszystko na tip top". otwieram lodówkę "tip] top się odzywa", idę do wc, tez musi sie nagle odezwac "wsztysko na tip top". to jakas katorga dla umysłu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
Nie umiem tez słuchac tego "Diabeł nie dziewczyna". W języku polskim na zgrabna laskę nie mówi się "diabeł". Porównanie zupełnie nieutrafione. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonamarchewka
Oj tak, baba z żelazkiem i jej super moce jest straszna. Ale rozbawia mnie w taki żenujący sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babska z linei detox
szczegolnie ta Ilona, co pozuje z golym tylkiem - morde ma jak Tatar dupe :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aki ross
O k.... kremówki papieskie. Większej żenady dawno nie widziałem. 'Ulubione ciasto Polaków'... Na wszystkim da się zarabiać jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Reklama z jabłkiem, krwią i zębem. A te odgłosy chrupania to już masakra. I jeszcze to dziecko, co występuje w spotach propagujących wcześniejsze posyłanie dzieci do szkoły 'Mam 6 lat, chcę iść do pierwszej klasy." Śmiesznie on mówi :D A, jeszcze te hokuski, co to czarodziej ma różdżkę... Hahhaah mi tam się jednoznacznie ta ekhm różdżka kojarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
co do reklamy zeba w jablku..... moja mama kupila gruszki. ojciec wzial jedna i byla nadgryziona, a w gruszce byl zab :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
to jest dopiero przesada. jest w tv reklama specyfiku dla kobiet, tantum rosa, ktory stosuje sie wiadomo do czego teraz wymyslili ze jakas laska w sukni slubnej mowi do innej ze cos tam jej dolega w miejscu intymnym, a ma tej nocy noc poslubna i ta druga poleca jej ten preparat:D masakra no tak noc poslubna tragedia, nie bedzie ostrego seksu:D tak sobie mysle, że moze zaszalala podczas wieczoru panienskiego i jakiegos syfa zlapala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaha 28
fajnie sie słucha reklam z radia gdy pewnego dnia jadłam obiad a tu z radia o zapaleniu odbytu i hemoroidach. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predi888
Najbardziej wkur.......cą mnie obecnie reklamą jest ta z muller frop czy coś takiego.Jak słyszę głos tego patologicznego dziecka to mam ochotę zrobić krzywdę pierwszej napotkanej osobie. Druga najbardziej wkur.....a reklama to ta z ibiszem i cichobieg reklamującmi szampon.No rzesz kur..a jego w dupę mać :S Następne są wszelkie reklamy z "problemami trawiennymi" ;\ Ogólnie łatwiej by było wymienić reklamy które nie denerwują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up upiiiiiiiiiiiiiiiiii
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalallalalalalalalallalala
reklama jakiegoś SOSERA i to dziecko z uśmiechem downa pytające się, czy może ość do kina z chłopakiem. do książek a nie... słoneczka się zachciało. nie rozumiem co oni tam reklamowali. chcieli kurwa zareklamować swój produkt czy pokazać pierwszą miłość jakiejś smarkuli? reklama monte z sobowtórem justina biebiera i jego miniaturką przez tą reklame nie lubię monte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sparrrrow
O tak, Soser Winiary :o Pitulenie o pierdołach przy gotowaniu. Córka z matką przy garach, a facet ucieka z kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poland the update eee
Strasznie mnie wkurzają reklamy banków,nawet te z Szymonem Majewskim,które w założeniu mają być śmieszne :o Poza tym nie mogę patrzeć na wszelkie reklamy leków, które albo naśladują Dr House'a (jest taka reklama z 3 lekarzami, która przypomina chwilami czołówkę House Md) albo taka reklamy, w której pan wygląda jak Tretter z Na Dobre i Na Złe (Opokan). Jakby nie mogli wymyślić nic ,,swojego" Poza tym strasznie mi się nie podoba nowa,przydługa reklama Milki,z fioletową krową. Nie ma w niej żadnego produktu! Obcokrajowcy,nie znający marki pewnie nie mają pojęcia co tam reklamują! :D Fioletową farbę? A może bydło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorwa najlepsza reklama to jest COREGA, zawsze sikam ze smiechu jak widze tą babe :D :D :D :D "Tak sie smialam ze szczeka mi wypadla!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale w reklamie Opokan
to chyba własnie Piotr Garlicki występuje (czyli filmowy dr Tretter)?No chyba, że to wyjątkowe podobieństwo, ale wydaje mi sie, że glos ten sam... Wkurza mnie Majewski, strasznie gnioty te reklamiska, ja bym mu 3 groszy nie zaplacila, a co dopiero 3 milionow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale w reklamie Opokan
aha i jeszcze ta reklama Ikei, w ktorej senior rodu zanudza na smierc cala rodzine jakimis opowiesciami :O. O polowe za dluga ta reklama i rzeczywiscie nudna do wyrzygania. Ech, a tak lubilam reklamy Ikei np. z królem Arturem czy Kleopatrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navya
za to podobają mi się reklamy: chyba netii ,,halo to ja" i samsunga co jadą tym pociagiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
mnie wkurwia majewski w banku, po co on wogóle gra tam, albo co z tej ,,ładnej'' robi idiotkę, pani zostaje po zajęciach taaakk. albo wkurza mnie ten ,,EŚ'KIMOŚ'' z reklamy ery ooo mi to sie podoba, piesci sie jak dziecko, z ta baba co rożowe buciki na wedke zlapala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
bazienka ta babka z tym pierścionkiem to robi mine galerianki jakby do sponsora mowila ze taki super pierscionek, kup mi pierscionek to zrobie ci loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshkiqiwu
najgorsza to ta reklama co se paste wcieraja paluchem w zęby max żenada :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurumburumszurum
ja wymiękam jak musi owoce wygmerać ,muller cos tam,Halama występuje mam sluchawki bezprzewodowe i słucham sobie tv24 podczas robot domowych i jak słyszę tę reklamę,mimo ze myje np.kibel ,mam rekawice w reku szczotę klozetową,rzucam wszytko,zdejmuje rekawiczki i sciszam całkiem myslalam (jak nie widzialam jej jeszcze tylko słyszałam),że to dziecko jakies reklamuje i jeszzce Hajzer ze swoim Mango-taki sam odruch reszta przeważnie też wkurzająca,ale da się wytrzymac bez ściszania,wiec na razie te dwie są megawkurwiające (i ostatnio "zero,zerooo,ziro" zaczyna wnerwiac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurumburumszurum
noo tak,tą babę z pierscionkiem to bym strzeliła przez łeb ;-) za minę i intonację wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×