Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość martiii
ja ostatnio pracuje w barze i czasem wlacze jakies radio ale odkad uslyszalam reklame akurat podczas obsługi- "stosuje diosmineks mmmmm" i na koncu cos w stylu"stosuj na hemoroidy" to czym predzej wylaczylam to gowno;/ ale faktem jest ze tina rozwala hahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------- _______
mnie wkurza : "Bo Paula to jest krowa na maxa odjazdowa..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiii
mnie wogole wkurza ze w tv jest na***ane tych reklam, na polsacie w przerwie filmu nawet trwaja 15 min:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dobijaja te nowe reklamy tumbarku, np jak ten koles w ubraniu rolnika mowi na koniec .... bla bla bla... i ze mozna zrobic z tego cytryno jeza czy cos takiego juz nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiii
he racja mnie tez wkurzaja te reklamy z tymbarka, a szczegolnie ta laska "bo my owoce to dodajemy do wody" i cieszy sie jak dziecko, a ten cytrojezowy koles tez jest zje****any

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
A pamiętacie reklamę, w której występuje Chojnicka z Klanu i skulona, jakby na kiblu siedziała, pieprzy o bolących stawach i drzewku bonsai:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
a ja natychmiast przełączam jak słyszę reklamę napoju costa-ten hiszpański.... wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda grandea wanda
taa, ta z Chojnicka byla dobra. Bo ja stawy bola to nie moze pielegnowac drzewka bonzai - bo ona sie wspina po galeziach, husta sie, owoce zrywa... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jeszcze ta tymbarka, \" kolega z czech ?? nie z trzech gór!\" to tez mnie rozpierdala, wzieli skurwysyny zgapili z tej reklamy \" do trzech to ja mam za darmo\" tysiac nozy ;DD juz nawet nie wiem gdzie jest \"trzech\" a gdzie \" czech\" ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Mnie najbardziej
W K U R W I A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :[ " Nie Basia tylko Ketoprom " albo niewiem czy ktos pamieta " to ja marek marecki ...." zaje balabym tego bachora ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee ...
NAJBARDZIEJ ŻENUJĄCA JEST FARY... NIE DOŚĆ, ŻE CI UMYJE 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000 BRUDNYCH NACZYŃ TO JESZCZE TEN GOGUŚ CO TO PROWADZI .... ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok ale niby co
prawie wszystkie drażniące, ale to na plus biorę, bo nie oglądam TV ... czytam lub siedzę na kafe ;( a jeżeli już oglądam na reklamach wykonuję drobne pracki, by tylko mózg nie łapał tych idiotyzmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka86999999
Wkurzaja mnie wszystkie reklamy gdzie wystepuje chajzer i ten jego cudowny proszek - zwlaszcza ta na lodowisku Nie lepsza jest goździkowa -bohaterka narodowa I tradycyjnie - reklama tiny ze stużyńska i tym babsztylem zza lady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Mnie najbardziej
takk ten Marek od Pronto :/ zaje balabym tego bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca kobieta
temat upadł?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" ...zbyszko polo cola...\" zenadaaaaaaaaaaa \"..zamieniłem na wspaniałą dziewczyne...a zwykła cole na zbyszsko polo cole...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oojojojoj
Popuściłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzę te syfiary co sprzatają gdy już wszystko zarosło eh, to mnie rozwala albo tina - kto tej kobiecie robił makijaz (tina chyba tu wygrywa :P ) i ogólnie wszystkie te, gdzie kobieta do garów, sprzatania itp. Albo idiotka która sie cieszy do porzadnie wymytych naczyń bo ma nowy środek do zmywarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijijijijijij
ja chyba do konca zycia zapamietam reklame Briss (te zapachy do kibli) jak jakis mały wietnamiec robi kupe (bo coz innego? :D) siedzi na klopie i krzyczy do mamy ,,Fu ale brzydko pachnie, mamo briss sie skonczyl" I mama przynosi synkowi nowy Briss. I wszyscy są tacy happy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie najdebilniejsze są reklamy wody tymbark, źródlana woda czy jakoś tak, ona jest żałosna i ci ludzie też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosimooo
Nie no najgorsze co moze byc to te takie reklamy ,,biedniejsze", ktore sa puszczane na telewizjach regionalnych... Ojej jak sie to oglada to nie wiadomo czy smiac sie czy plakac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thats not my name
'jogurt jem na śniadanie, jogurt jem na lunch, jogurt jem na kolację' kurwa nie zesraj sie tym jogurtem!!! i tina też mnie wkurza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thats not my name
ooo i przypomniała mi sie reklama pierwsza jaką pamiętam: 'olej vatt na tym jeżdzi świat' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×