Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość jojojjj
up up bo wątek zabawny!! mnie denerwuje ale to najbardziej jogobella, ta durna z Kupichą i kolacją i większość z tych co was tutaj.. ale co powiecie na świąteczną reklame allegro - mnie absolutnie rozwala ale na plus hihi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie obecnie najgorszą reklamą jest reklama..czegośtam z Kupichą z Feel\'a.No ja pierdolę,koleś już bardziej sztuczny nie mógł być;/ \"a podają tam kopytka?\" ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świcek
Ja uwielbiam starą reklamę Heyah : Juro punkcik szósta pod mosteczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ósmy dzień tygodnia
wkurwia mnie właściwie wszystko poza małymi wyjątkami. reklamy z urbańskim, kupichą, banki, proszki do prania, gazety to kompletna porażka polskiej telewizji. a najbardziej mnie rzuca kiedy widzę reklamę jakiegoś gówna ze zborowskim, co tańcuje w samych gaciach i skarpetkach po pokoju, a na końcu wywala gały, bo zobaczył żonę z sąsiadką. sama nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać. za reklama allegro jest zajebista, podobnie simplus z dzieciakiem. i ubolewam, że nie ma już reklam heyah z wajchą, bo były świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojjj
no ta heyah z wajchą to oglądałam ostatnio z 10 razy na you tube hehe :) za to ten simplus jakoś mnie niebawi.. niewiem ale wg mnie to gupie jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogussssss
a mi sie podobaja nawet te ostatnie z simplusa: ''mowia ze chca przyjsc dzis wieczorem'' ''Tu nikogo nie ma kim rozmawiasz?'' '' Nie mozesz ich widziec ale ja moge z nimi rozmawiac, taniej w simplusie..'' To parodia ''Innych'' z Nicole Kidman ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzta człowieki
Number one to ostatnio ten beznadziejny Kupicha :o Wnerwia mnie też reklama bodajże banku z tym śliniącym się dinozaurem i mówiącą do niego parą debili, stwierdzających na koniec, że on i tak nic nie łapie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsjhjshdjfhsdjdhfjdshdshf
MBANK z tym dinozaurem :O :O :O to jest masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qpqpqp
Etopiryna i bachor, który leci do Goździkowej po tabletki, bo jego matka nie wiem co ma podać na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmmmmm
nie znosze reklamy jogobelli, mbanku z tym sliniacym sie dinozaurem, urbanskiego i piosenki 'koocham zyc' a ludzie biora kredyt, zeby przezyc, a nie przepierdloic go na glupoty :o nie znosze zborowskiego z reklamie rexa jak tanczy w gaciach i skarpetach , tragedia, jak mozna sie tak ponizyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaro-niebieskooka
No to tak: *Jacobs - babka i wnuczka pieprzące o festiwalu rockowym *Merci - te piosenki doprowadzają mnie do szału! *Szepty w reklamnie papieru toaletowego z owcą :o *Chyba Ambi Pur czy jakoś tak z Jungowską, która cieszy się, kiedy w radio mówią, że ,,zaginęła aktorka Edyta Jungowska" *Kichający na siebie ludzi z reklamy Actimela *Super Hubert, super dużo z reklamy z Urbańskim *Żel Corega, gdzie Baśka z M jak Miłość opowiada, jak to kiedyś miała problemy z jedzeniem świeżego chlebka, orzechów i twardych soczystym owoców *A moją mamę dobija reklama jakiejś oferty telefonów, w której dziewczyna wyciąga z kieszeni chłopaka żeby zawsze mieć pod ręką kogoś do kogo można zadzwonić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guma do życia Mentos z tego co pamiętam, gdzie facet cmoka dłuuuuugie nogi babki, która ma minę jakby zaraz miała dostać orgazm :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt wiekszosc polskich
reklam to dno. mnie doprowadzają to szewskiej pasji reklamy polbanku, z tym bolidem i teraz ta lokata :/ w ogole reklamy bankow są tragiczne, podobaja mi się jedynie reklamy banku zachodniego, z cleesem, zrobione sa z jajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kierowca i jego samochód.... czy jakoś tak... a ostatnio spodobała mi się reklama z wojtkiem mannem i jandą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierasekk nowa debilna reklama jakiegoś żelu pod prysznic. Facet (chyba jakiś gej) zamyka półnagiej pięknej lasce drzwi od kabiny przed nosem bo to tylko dla niego... skoro woli samotny prysznic tylko on żel & ręka.... Wczoraj pierwszy raz widziałam tą reklamę i rzeczywiście, można paść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda reklama z kupichą jest tragiczna,jak beczy tym swoim paskudnym stękliwym głosem o domu,w którym płacze/pisze i ch... wie co jeszcze.No i jeszcze jeden geniusz polskiej telewizji MAX GOLONKO "hmmm,dobry znak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa sukienka
Najnowsza reklama telewizji na kartę, facet ma za.....ty głosik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek kmiotek
Reklama prezerwatyw, którą pokazują tylko późno wieczorem lub nocą,jak facet przegląda się w przymierzalni i podchodzi do niego ekspedientka,dotyka i mówi,że dobrze leży :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szewskiej pasji doprowadza mnie AAAAAAAAAAłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaa, AAAAAAAłłłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaa, Ałłłłłłłłłłąaaaa... Ibum, ibum... O żesz kuźwa- zachlastałabym twórcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyy reklamaaa
reklama cholinex : wczoraj mnie ból złapał :o :o może to wyrażanie jest poprawne ale tak daje po uszach jak je słyszę.....nie dość ze twórcy mają odbiorców za imbecyli to jeszcze za idiotów nie umiejących się wyrażać żal żal żal wczoraj złapał mnie ból a nie k**wa jakiś twór mnie ból złapał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
wszystkie reklamy,w których ludzi wyglądają niewyraźnie :o jak słyszę: coś niewyraźnie dziś wyglądasz to wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjscfihsauch nasjbvgyge
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie denrwuje to
Standardowo : -jogobella -rutinoscorbin -Panie Piotrze panie Piotrze -Pani Goździkowa mama nie ma co podać gościom:o kurwa ma podać etopirynę?:o:o A przde wszystkim Stockingher: Wyśpij pusty sms mam wtedy ochote wyrzucić TV za okno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słój z wazeliną
wszystkie reklamy z bieleninikiem (np. płyn do naczyń fairy), jego ryj tak mnie wkurwia, że nie mogę na niego patrzeć, kurwa, że też taki zjeb się w telewizję wkręcił 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkjkjkjkjkjkjkjkjk
-Plastry Niquitin! Brzydka baba opowida,że sobie przykleiła plaster, jedna z koleżanek używała silnej woli,druga podjadała bleeee -Faceci żłopiący piwsko w durnych reklamach np. Warki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsza jest ta jakiegoś szamponu czy lakieru do włosów: "Postaw na power, moja fryzura to wytrzyma!!!". No nie mogę znieść tej baby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj God
Najnowsza reklama Kubusia Nie wszystkie ciotki są tak pierdolnięte,jak ta przedstawiona w reklamie! Stereotyp! Na koniec dzieciak się od niej chowa,no kto to wymyślił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj God
extinct mnie też dobija ta reklama :D Przeraźliwie chuda Heidi Klum czy jak jej tam w obsiłym kombinezonie :o A na koniec mówi: dla ciebie,ciebie i ciebie... Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×