Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość nic nie powiem
Zdecydowanie reklama żabki "Dla żabki to ja jestem miły gość" no szlak mnie trafia jak tylko to słyszę,albo ten siwy z tym sokiem "zakupy robię tam" ten głos.. budzi we mnie agresje;/ Żanetka Leta jest straszna! Zawsze mam ochotę dopowiedzieć: "Nazywam się Żanetka Leta i od 30 lat naprawiam pralki" nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidulekccxx
ostatnia żabki i weźcie amol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle
Reklama gripexu ,przyjeżdżają do tego spa czy co to tam jest obłożnie chore biorą ten wspaniały lek i nagle zdrowe,szczęśliwe jak nigdy.Siedzą w jacuzzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle
"Tyś dla mnie bratem, bratem,bratem.Tutaj przepraszam Ciebie zatem" Istny koszmar... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsaaa
to nie jest zanetka leta tylko Zanet Kaleta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bazienka jaka to była ta reklama ostrożności na drodze? Reklama nudli knorr jest okropna :/ jeszcze ta badziewna muzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amażak
,,bazienka HEYAH chyba, co gosc pierdzi i schodzi lawina- FUUUUUUUUUUUJJJJJ!" No już weź HEYAH nie obrażaj :o To nie jest reklama Heyah tylko jakiejś innej telefonii. Jeśli nie jesteś pewna to nie pisz nazy w ogóle HEYAH z kotkiem sru ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................oo............
ta reklama z pierdnięciem w górach to 36 i 6 czyli sieć Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama posranej neostrady: -Grają w sieci?? Mogę zagrac z nimi w sieci?? -TAK, K**WA, GRAJ TYLKO ZAMKNIJ WRESZCIE TEN RYJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko
a mnie wkurza bardzo ambitna na poziomie płazów reklama naszej kochanej Zabki a fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskatodziwnykraj
ja nie rozumiem tych idiotów z telewizji... jest sobie reklama. zwykła polska reklama. babka czy tam ktoś ma normalny głos. i jest sobie ta reklama w telewizji. kilka dni minęło a tu UWAGA: ta sama reklama, tylko z podłożonym INNYM głosem! niech mi ktoś do jasnej ciasnej wytłumaczy, dlaczego ci durnie podmieniają głos w zwykłych polskich reklamach? reklama wygląda wtedy sztucznie i idiotycznie z przeidealnym głosem lektora. produktów z takich reklam nie tknę nawet kijem. dobra polski dubbing z zagranicznych reklam może być, ale w POLSKICH? no kto to wymyślił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
KartUnki... o ch.uj :| masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njadf
A mnie wkurza reklama funduszu emerytalnego, w której jakaś dziuńka zamiast brać się za robotę wypełnia formularz, bo wybrała sobie fundusz...i ten tekst "powiedzieć cześć czy dzień dobry."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurwakurwa
moja babiczka pochazi z chrzanowa. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio na nerwy dziala mi
reklama Orange - jestem Ania i jestem slamerka. Doriwie sie jakas niemota do mikrofonu, glupio popieprzy o dupie Maryny i wielka mi "atrakcja" :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak Ania
która jest slamerką poraża głupotą. Mogli jej chociaż ten tkst jakiś normalny napisać, a nie taki... pierdoli bez sensu, cieszy japę jak popierdolona, o co jej właściwie chodzi? Jakas nawiedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizmlpw
Najpierw pierdolnięta Basia z reklamy Ery, a teraz ta Ania, rzygam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jest z Orange. Jeszcze z tym "bach bach ludzi nie ma"... No nie dziwię się, że nie ma ludzi skoro ona tak cały czas stoi i pieprzy od rzeczy... Slamerką? Kto to ku*wa jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra mi schodzi płatami
Ta Ania mi przypomina piosenkarkę Hanię Stach lub jej siostrę Jagodę...Może ona mówi: Hania a nie Ania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żywe sreberko>> mi akurat ta reklama się baaardzo podoba, świetny jest ten żuczek i ta mina tego chłopaka jak na nim siada hehe:p Ania z Orange wrrrr ale gówno :o ( zresztą Orange nigdy nie miał fajnych reklam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ktoś już o tym mowił,ale mnie nieziemsko wk....reklama,lecąca na stacjach muzycznych "x-ray scaner.Prześwietl sobie czaszkę i zrób niezły numer znajomym"wtf :o heheheh i jeszcze,z tej samej reklamy"x-ray scaner wzbudza porządanie" :D buehehhe Masakra!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to ma być ta slamerka? Najbardziej mnie wkurza to, ze na końcu się nie rymuje a ona pewnie mysli, że super rymy znalazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowe krowe
szampon do włosów, w którym niezbyt inteligentna lalunia parkuje samochód w jeziorze, a wkurwiony facet ma orgazm myjąc łeb. rzygać mi się chce, jak patrzę na tę ekstazę :o babiczka z chrzanowa wkurwia mnie również, nawet nie chcę widzieć tej kontynuacji, bo jak Boga kocham wyjebię telewizor. coca cola zero też niezbyt udana, po chuj ten facet wysadził dom tej babce na końcu? :o no chyba, że niedowidzę i to dla picu inna chałupa. wtedy zwracam honor. i nie mogę patrzeć na reklamy typu: "to oczywiste, że nie trzaśniesz drzwiami obrotowymi/nie staniesz przy ścianie na jednej nodze", teksty stare jak świat, a ci doznali olśnienia i myślą, że są fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×