Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość biedronka2323
A pamietacie taka reklame, co siedzial taki maly chlopiec (japonczyk czy chinczyk) na kiblu i nagle mowi ""fujjj mamo zrobilem kupke" i przychodzi mama pryska odswizaczem i juz w kiblu ladnie pachnie. No ja ja pier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviennn
Ja nie mogę znieść paskudnej Wellman w reklamie Activii z tym jej ciągłym powtarzaniem Baśka, sraśka. Teraz jak słyszę to imię to mam odruch wymiotny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doe
Vivbuennn jak wiekszosc z nas :) Baska dziala jak plachta na byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Kasia92
Nie ogladam telewizji Między innymi przez reklamy Radzę wszystkim to samo Poczytajcie książkę i róbcie dobrą muzę Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dwa trzy100
Ruda Kasia92 ale no, no... pojechałaś... a tak na serio- czytam książki, owszem, nie rozumiem o co ci chodziło z ..robieniem dobrej muzy''... ale telewizje też lubię oglądać, bo czasem puszczą coś fajnego... ale niestety często jest to chamsko przerywane (dlatego preferuję HBO) piszesz tak, jakbyśmy oglądali telewizję tylko, by móc narzekać na reklamy. serio, nie cierpię takich osób co kompletnie odchodzą od głównego wątku i piszą, że jacy my jesteśmy maluczcy i ograniczeni i lepiej niech czytajmy książki i w ogóle. wszystko jest dla ludzi. a co do reklam- najnowasza reklama małego głoda na euro. nie wiem jak to nawet skomentować. to jest po prostu żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co z tego że
mnie najbardziej wkurzaja reklamy z lekami te prostamole(szczyt debilizmu) i to pieprzone po kazdej lekowej reklamie zapoznaj sie z trescia ulotki lub skonsultuj sie... , jak slysze to pieprzenie o zapoznaniu sie i skonsultowaniu sie to wylaczam glos,albo przelaczam na inny kanał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne, tylko kwestionariusz
mnie wkurza reklama jakiegoś środka na uspokojenie jak baba beznadziejnym głosem krzyczy "p'rzed uzyciem zapoznaj sie z ulotką......" masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka nieznajoma
A mnie wnerwia relama Danio -głód zwycięstwa w związku z Euro 2012 i ten okropny krzyk Akiiiii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garrrrrrrbata
ja nie mogę, jak widzę faceta z banku millenium(?) -masz schody, też masz schody...skąd takiego wkurwiającego cyca wytrzasnęli? i jeszcze przelew który idzie na manowce albo tańczy - ten urodą i przebraniem bije wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharrrrr ka
była taka reklama, facet z synem na placu zabaw -chyba, nawet juz nie wiem o co w niej chodziło ani co reklamowała ale w pewnym momencie dzieciak mówi TATO K U P A i na hasło kupa rzyg mi się ciśnie! obleśna reklama, ja rozumiem, że dzieci małe mówią tato kupa ale nie wynośmy tego na ołtarze bo jest obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmooonnniiiqqquuueee
Sepleniący Jacek Gmoch w reklamie Lidla czy Netto - jasny chuj mnie strzela jak to słyszę, ja pierdolę... I jeszcze Górniak 'Nasz orzeł biały piłkarski wita świat cały' - ja jebię, z takim wyglądem może grać w "Planecie małp" bez charakteryzacji... Masa jest w tv tego ścierwa co mnie wkurwia, jak sobie przypomnę to wpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uszy więdną
Reklama Always. Szukałam miejsca, gdzie można by sobie ulać żółci w związku z tym koszmarkiem - dziękuję osobie, która stworzyła ten wątek. Strona muzyczna to jakiś horror. Nie wiem skąd wytrzasnęli ten chórek o sztucznie drżących głosikach??!!! Za tym idzie tekst - litości, na kolanie ktoś to pisał i w stanie upalenia? I strona wizualna - tępe dziunie dzielące się sekretami na temat podpasek. Plus kretuński teścik porównujący poprzednią podpaskę always do najnowszej. No - strzał w kolano. Poprzednie przecież też miały być niby super-hiper-duper, a prawda jest taka, że były koszmarne, nie przepuszczające powietrza, nieprzyjemne w dotyku i ogólnie - wrażenie plastikowego worka. Więc niby dlaczego wierzyć, że nowe będą lepsze? Jak mi po ciąży okres wróci to prędzej sobie waty, nawet szklanej, w majty zapakuję niż zakupię jakikolwiek produkt always. Za to, że mi dziecię w łonie narażają na spaczenie muzycznego gustu, a mnie doprowadzają do szewskiej pasji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmooonnniiiqqquuueee Sepleniący Jacek Gmoch w reklamie Lidla czy Netto - jasny ch*j mnie strzela jak to słyszę, ja pie**olę... I jeszcze Górniak 'Nasz orzeł biały piłkarski wita świat cały' - ja j**ię, z takim wyglądem może grać w "Planecie małp" bez charakteryzacji... Masa jest w tv tego ścierwa co mnie wk**wia, jak sobie przypomnę to wpiszę. Tak,tak!!!Właśnie się zastanawiałam skąd znam morde Edzi z tym białym lampasem:D Planeta Małp:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmooonnniiiqqquuueee
Abra kawabra... Omfg, co za kretyn to wymyślił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaCiWspółczuję
Abra kawabra i Górniaczka z tymi ustami... No i jeszcze wszystkie reklamy Netii, szczególnie tej blondyny z włosami do ramion znieść nie mogę... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukj
Reklamy Allways -porażka na maksa. Kto wymyślił to śpiewanie i całe tańce w stylu Bollywood normalnie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili_wanili
hehe dobry wątek ;) abra kawabra :] masaaaaaakra!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapucha
Gołąbki z Pudliszek. Reklama w formie wywiadu z bohaterką sensacji dnia sprzed sześciu lat - z nauczycielką co to wygrała konkurs na przepis. Litości. Ja serdecznie współczuję uczniom Pani Magdy Tylman - ma tak wnerwiający głos, że ja bym lekcja w lekcję waliła głową w ławkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo nieeeeeeee
dla mnie zdecydowanie w ostatnim czasie najgorsza to relkama dx2 no ja ciez pier..... biedaczek do aptaeki nie moze isc po szampon a pozniej niby jakis podtekst seksualny czy jaki to mial byc "to ja ci kupie dx2" jakby mowila ze zaraz mu laske zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo nieeeeeeee
a no i oczywiscie te wszystkie knory winiary i inne badziewia dzieki czemu mamy swietny obiad i wypacykowana idealna rodzinke na podobienstwo durnych "chamerykanskich" reklam luuuudzie... no nie wierze ze taka reklama moze wplynac na wzrost sprzedazy danych produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviennnnnnnnn
O co chodzi z nową reklamą Plusa z tym facetem w koszuli i spódnicy? Czy to ma być śmieszne jak ten facet tańczy? Nie to kompletnie nie bawi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przedstawię wam liste moich ZNIENAWIDZONYCH reklam: - reklama soku kubuś z tymi bachorami. podchodzą do dziewczyny która leży na leżaku i gadają "sprawdźmy czy kubuś kapeć nie kapie. nie kapie!" i uciekają, a za chwile przybiega jakiś inny bachor i leje tą dziewczyne wiadrem, masakra. nie znosze tych pozostałych reklam jeszcze. - szampon DX2. kompletna porażka, kto takie badziewie wymyślił!? - reklama z odświeżaczem powietrza z zapaśnikami z Azerbejdżanu, wiecie o co chodzi. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synneve
ta nowa reklama plusa z tym facetem w spódniczce jest po prostu żenująca....kurwa jak na to patrze to nie wiem gdzie uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jakie były
z tym dx2 chodzi o to żeby automatycznie kobiety leciały do apteki, bo mężuś łysieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JelizawietaPietrowna
NIENAWIDZĘ wszelkich reklam z przemądrzałymi BACHORAMI - szczytem jest szczeniara z pociągu - wziąc za te loczki i w pysk aż się prosi, ciastka Oreo - gdy widzę to g..no - mijam biegiem. I te pisdy z Always.I reklamy "cudów" na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama środka finish
i baba z tekstem "Nazywam się Asia". Tu akurat wina leży po stronie polskich tłumaczy, bo reklama jest niemiecka, ale sama baba jest koszmarnie brzydka i jeszcze ten ohydny makijaż. Ja wiem, że nie każdy jest cudem urody, ale skoro już wybiera się osobę do reklamy, to niech chociaż zachęca do produktu, a nie jeszcze go obrzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała milf
reklama Danone ale owoc, a konkretnie znudzony bachor bawiący się bułką!Szlag mnie trafia, gdy to widzę. Zamknąć zmrola do piwnicy i potrzymać ze dwa tygodnie o suchym chlebie i wodzie, to po wyjściu odechciałoby mu się marudzenia przy jedzeniu!Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaaaaaaaaaaaaaaa
Reklama chyba plusa w której facet odtwiera lodówkę ,a tam spiwa trzech gości... Masakra jak mnie wkurza ta reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aztiwis
Kretyńskie reklamy przy współudziale żenujących bachorów. Mam potężny wstręt do tych małych po.je.bów Oreo, Bobowita, Pampers, Pudliszki, Wypasione Mleko, etc. Je.ba.ne szczęśliwe rodzinki. Półmózgi i dziecioroby. Ha, ha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B A C H O R Y
Kretyńskie reklamy przy współudziale żenujących bachorów. Mam potężny wstręt do tych małych po.je.bów Oreo, Bobowita, Pampers, Pudliszki, Wypasione Mleko, etc. Je.ba.ne szczęśliwe rodzinki. Półmózgi i dziecioroby. Ha, ha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×