Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość paranormalny
a tak na serio po co jacyś aktorzy, co widze go w serialu i jest twarzą miliarda innych prokuktów...no może oprócz pani z Tiny bo ma taki taboret zamiast twarzy , że nic z tym już nie zrobisz. zrzucili pare tysięcy piłeczek po ulicy i wszyscy szczali, a koleś , który brzdąkał na gitarze w nocnych klubach miał hit muzyczny swego życia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellinka123
lubię jogurty, a po reklamach jogobelli i activi nie cierpię ich...aż miałam napisać do producenta, że stracili klientkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PickRednPuk
Mnie jeszcze dobija ta reklama z Orange i tymi sznureczkami z piłką (nie wiem jak to się nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglistka86
a ja nie mogłam z reklamy alwaysów, tej z różowa parasolką, ze niby ktoś robi dla ciebie coś więcej w te dni problem w tym, że w TE dni akurat nie głowa mi moknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajja21
okropna jest tez reklama play z tymi ludzmi ktorzy stoja a na nich kreca sie jak hula hop kwadraty, no masakra... i jeszcze ta chora muzyczka w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeo
od tych zezów nie chcę tam jeść.... do tego relkama czegoś do zębów, gdzie pani mówi "muszę dbać o swoje ZYMBY" dobija mnie to......... wyłączam telewizor od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle Kondrat w reklamach to porażka :o ja nie cierpię tej reklamy Tiny,o której już pisaliście.Baba drze morde,ma wytrzeszcz jakby się załatwiała.Beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak słyszę babkę, która zachwala Jogobollę \"owoce jogobieli SOM smaczne, SOM soczyste...\" t mi skóra cierpnie a reklamę chipsów, z ta wstawką z TAMTO uwielbiam:D boska parodia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze moja nauczycielka od francuskiego w liceum trzesla sie cala jak slyszala 'nivea wizaSZ' 'no przeciez to sie wymawia wizaŻ!'. rozumiem jej bol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellinka123
o! danon gratka, fuuuuuuj...:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muahaener
Albo taka jedna stomatolog co reklamuje Colgate Total. Gada jak najebana: "Bdnia wykazujo że kolgjt totel " :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellinka123
nie ma jak to mumjo z plusem, prawda???? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfgbfgbf
Mnie wkurza to fałszowanie piosenki w reklamie pieluch dla dzieci. Kobieta wyje "po zabawie czas na sen ze (czymś tam - nazwa produktu)" i nie jest w stanie trzymać się linii melodycznej. Jakby mało było ludzi na castingu którzy potrafią śpiewać... Chociaż... może żadnego castingu nie było. Albo "kobiety uśmiechają się radośnie gdy widzą (jakieś tam gówno do zmywarek)." Jakby docelowym odbiorcą środka do czyszczenia była kobieta z racji płci. Co gorsza, kobietom ten produkt polecają już męscy "producenci zmywarek". No to przecież prodycentem może być mężczyzna... W tej reklamie jest najgorszego sortu seksizm, bo zakamuflowany, przedstawiający jako oczywistość te "szczęśliwe panie domu" i tych "człowych producentów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeszcze mi się przypomniało odnośnie Aktivii Rzucają sobie gupie cipy piłkę gdzieś tam huj wie gdzie i mówią do siebie jakby takim przymulonym głosem "Co, masz problemy trawienneee?" Ja nie wiem ale krew mnie zalewa za każdym razem I najbardziej kretyńska, idiotyczna, seksistowska obrzydliwa reklama Mobilkinga - dlaczego ona nadal leci ja sie pytam :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna jest
reklama "nowych always classic". Jak coś może być nowe i klasyczne naraz? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEST CONTROL ADEON
Ta reklama z Tiny jest jakaś absurdalna. Cały sklep jest osaczony Tinami, a babka jeszcze się pyta czy jest Tina. Odjebało im...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopnij gada
Jogobella z paniami mowiacymi końcówki "OM" zamiast "Ą". Dorosłe baby a nie potrafią mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama jogobelii \" prosto ze krzaczka\" pozatym panny tam maja mordy ja zbity pies piosenka z monte, merci, i jeszcze reklama nim 2 zbyt przeslodzone:o Tina..... nieprzymusowa 366 tez mnie wkurza:D i denerwuja mnie radiowe reklamy z dwuznacznymi odgłosami:o czy naprawde nie mozna wymyslic nic ambitniejszego:o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harpia bezpoczucia
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
pies , króremu uszy latają bo tak mu smakuje papu:O whiskas , gdzie pańcia ma dla swojego tygrysa zapas żarcia jak w bynkrze przeciwatomowym i tak na końu reklamy jest nazwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, przecież reklama MobilKinga jest spoko:D mnie się podoba, boto jest parodia tych seksistowskich reklam, gdzie kobiety są boskie, ociekające seksem na plazy albo pod wodospadem:D gorsza yła moim zdaniem reklama Axe, który w dodatku smierdzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze powiem Wam ze do tej pory myslalam, ze wkurza mnie tylko reklama ibupromu, ale jak czytam Wasze posty to przy co drugim sobie mysle: "no fakt - beznadziejna" :) a przy okazji obsmialam sie niemilosiernie, dobry temat :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakimowiczka
dwóch dzieciaków brudzi bluzkę i jeszcze gówniara wciska pomidorka koktajlowego w kołnierzyk i na początku gada coś że mie mogę zrozumieć, gówniarz brudzi błotem i trawą wkkoorwwia mnie a zasadził bachorom ktoś koopa w doope ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O EM GIE DWA STO
"Może masz podwyższony cholystyrol....... ja tyż czułam się dobrz a mimo to miałam podwyższony cholystyrol"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
reklama czegoś co nie jest masłem ale smakuje jak masło i niby jest takie zajebiste bo da się rozsmarować po wyjęciu z lodówki kazxda obsrana margaryna za parę złotych to potrafi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglistka86
albo te okulary, co drugą parę możesz kupić hydraulikowi...padłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajja21
Aha, i the best of: WSZELKIE srodki na zaparcia, kazda reklama jest zabojcza, albo tez na prostate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×