Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość to wymiaaata
a nie, to bylo zaniose, a nie wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale plama
a ja mam pytanie odnosnie "reklamy ibupromu - tej z tą laską co to pływa dookoła świata bo juz sie nie da dalej, zeby sie nie posrała w trakcie tego rejsu. A pytanie jest takie - o co ten koleś ją pyta na końcu? Ona tam odpowiada "nie". Juz milion razy tego słuchałam i k**wa nie wiem co on tam do niej sepleni. Coś w stylu "Czy możesz ...." i nie wiem co dalej. Wiecie?" on tam mówi: czy może cię coś zatrzymać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................oo............
o tak, też ostatnio nie mogę znieść smakomyku- wydobywa smak potraw - to co same z siebie go nie maja ?? A pewnie w owym "cudzie" kulinarnym sama sól :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhygfvg
może to brutalne, ale wnerwia mnie "reklama" fundacji tvn, a konkretnie ten mały chłopak któy tam najwięcej mówi. Rany boskie, nie wiem czemu tak na mnie działą, ale sam jego głos mnie jeży 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czarnej dupie jestem
mnie też ten spot fundacji wkurwia. szczerze mówiąc działa mi na nerwy każdy spot jakichkolwiek fundacji - współczuję, pomagam jak mogę, ale wykorzystywanie każdej możliwej sytuacji do zaprezentowania tragedii to przesada (chociaż i tak nic nie przebija reklamówki ze dwa lata temu na święta z tekstem "drogi święty mikołaju chciałbym, żeby moja siostra chodziła" z głosem jakby dzieciaka torturowali od 5 roku życia :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamaniereklamaphihihi
Kupka u Tomka bije wszelkie rekordy. No, może jeszcze wszystkie reklamy Winiar i tego typu pierdoł. "Dzień dobry państwu (dzieci gnajace z okrzykiem OBIAAAD jakby mamusia glodzila dwa miesiace) ugotowałam dzis dwie zupy. Tą przyprawiłam zwykłą przyprawą w proszku. Efekt? PŁASKI SMAK!" Reklama Monte z tekstem ni do rymu ni do taktu i dennym glosem wykonującego. Reklama always z CZTEREMA SKRZYDEŁKAMI, ciekawe co wymysla potem - SZELKI? Reklama tiny nie wiem czy to gowno jeszcze puszczaja czy juz nie ale to dno totalne. No i Perwoll w kazdej odmianie chowany prawdopodobnie w majtkach, bo nawet jak torebek nie maja to wyciagaja zza plecow. I reklama radiowa ktora chyba na szczescie została wycofana z obiegu - Jeanette Kalyta aka Żanetka Lyta. Pierwsza mysl - "a coz za infantylna idiotka...' A. I zawsze jak jem obiad to trafiam na maraton activii, imodium czy innego cholerstwa. Albo Espumisanu. Powinni tego zabronic w pewnych godzinach -/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazdaD
a nie wqrvia was reklama szamponu z Ibiszem/o jest dopiero palant, giba sie jakby mial padaczke (nie obrazajac ludzi z padaczka) ze niby jest taki mlodziezowy i na topie, "gotuje dla przyjaciol", nienawidze go!!! lubie za to tesco, biedronke, give me some fish i robale z domestosa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurza reklama jakiejś pasy z natalią kukulską boże co za masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaajko
eej a ta babka co polecała płyn do cipy to była Żanetka Leta?? czy Żanet Kaleta? (chodzi mi o pisownię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazdaD
chyba Jeanette Kaleta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie trafia was szlag jak leca telezakupy mango albo inne vitaszopy? I wszystko was wyleczy, gotowanie i sprzatanie bedzie snem:D A w ogóle cholera mni ebierze na reklamy wszystkich srodków czyszczacych ... takie brudne łazienki i kuchenki ... no jakby rok niemyte, juz widziałem kiedys obore czysciejszą wapnem obieloną😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błe
devito w reklamie wbk wygląda jakby go zakurzonego z trumny wyciągneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa moim zdaniem
Lekarz juz nie wypala mi kurzajek...teraz robi to mama... ....ehhh ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nds P78
Dla mnie nr 1 to: ,,tak tak za godzinę (powiedziane 100 x) ...daj spokój Basi" Kuuuuuurwa!!! Ta jębnięta idiotka, która to powtarza i zachowuje się jakby ją dopiero z psychiatryka wypuścili! Na dźwięk imienie Basia mam ochotę się porzygać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k31
jogobelle jem na śniadanie na obiad na lunch na kolacje itd... następny dzień: sram jogobellą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
No właśnie "daj Basi spokój" wrrr... A to niby czemu mam jej dać spokój?? Za to jej płacą ;] i mimo, że już nie jestem w taktaku to będę specjalnie dzwonić i wkurwiać Basię tak jak ona mnie wkurwia tą reklamą. O! Tyle! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmm...
Dla mnie najgorsza to ta z tym głupim gnojem który musi srać u Tomka... ŻENADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmhmhmm
Tina, chłopczyk co chce zrobić kupkę u Tomka, no i oczywiście PERWOL obecny na każdym przyjęciu, tak jak pani z Vanisha, która wyskakuje tak nagle w tej swojej różowej koszulce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Laska podpaska Ci plaska
reklama jakiejś tam pasty do zębów wybielającej z Kukulską, po prostu jest taka żałosna i odrażająca... Dobrze że ja pasty osobiście nie wyb bieram bo po oglądaniu reklam by mi się nie chciało wcale wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Laska podpaska Ci plaska
Z Basią to serio jest kicha z majonezem i jeszcze ta Basia z reklamy ketopromu NIE BASIA TYLKO KETOPROM!!!!!!!!!!!!!!!!WRRRRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasniedziala
owoce w jogobeli SOM dobre, SOM soczyste... no ku*** szlag trafia jak sie cos takiego slyszy! kto wprowadzil ta babe do telewizji?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Laska podpaska Ci plaska
I reklama Belissy i wszystkich banków oraz reklama z avansu chyba z Wiśniewskim to porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................oo............
cyt z :rzygam na dźwięk imienia Basia MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE mimo, że już nie jestem w taktaku to będę specjalnie dzwonić i wk**wiać Basię tak jak ona mnie wk**wia tą reklamą. O! Tyle! W pełni popieram !!! A tak na marginesie już brzydszej laski do tej reklamy chyba nie mogli znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxo90
Znacie na pewno film "Dzień Świra". Był tam motyw kilku reklam, bardzo dobry zresztą, świetnie ukazywał ich głupotę i marny przekaz. I wśród tych reklam była reklama pasty do zębów, i laska pluła do umywalki wypluwając przy okazji zęby - obrzydliwe. Obecnie doczekaliśmy się takiej reklamy w naszych telewizorach - "plujesz krwią?" a potem leci ząbek. Zabawne, czyż nie? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Do xoxoxo90: Heeheheh, dokładnie, masz 100% racji. Zresztą pisałam już tutaj o tym. Zobacz mój wpis z 23.03 z godz. 21.4o http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3813775&start=750 A reklama vanishu? Coś tam ględzą o vanisku, potem dziecko pyta "mamo co na obiad?" a mama jak w amoku nadaje "Vanish". Ja się tylko boję, zeby jakieś dziecko nie wpadło na pomysł i nie najadło się tego vanishu, bo wtedy będzie kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas1988
Z nowszych reklam, oprócz wkurwiającej Basi, bardzo działa mi na nerwy reklama Neostrady z kupą młodych ludzi i Zamachowskim. \"Mamo, baaajki!\", \"klawirka\", \"na cza-cza-cza-czacie\" i \"więcej informacji! więcej!\" po prostu mnie dobijają. Niech ktoś mi powie, że ta reklama jest inteligentna, pomysłowa i cool...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa... Ten debil co gada coś w stylu \"siedzisz przed kompem nawijasz przed KLAWIRKĄ\" Nosz kurde bardziej debilnej reklamy nie mogli wymyślić! \"To jest myk. Smakomyk!\" żal dupę ściska normalnie... To dziecko żre ten srakomyk jak nienormalne... W radiu leci taka reklama co dzieciak se wybiera co chce dostać na jakiś prezent. I na końcu tej reklamy baba mówi \"...notebook ACER\". PRZECIEŻ KURDE WYMAWIA SIĘ \"EJSER\"! Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie to
mój ulubiony topik jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×