Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość luzak gepard chester
A mi się podoba reklama Nałęczowianki, takie fajne, radosne te zwierzątka są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tam...
...mi się ta melodia do której te radosne zwierzątka tańczą kojarzy z filmem" A.Ventura psi detektyw" i momentem kiedy wychodzi z d...y hipopotama hahahaha! ale z drugiej strony to było obrzydliwe ble... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tam...
do szału doprowadza mnie reklama "S2o nowy wymiar" ...coś tam coś tam,Wieleba jest z innej planety bo ziemia to go nie wydała na świat :) o pani z Tiny nie wspomnę bo to żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tam...
podobają mi się niektóre reklamy browarków i samochodów a gościu z kulami jest dla mnie spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
Heidi Klum na jakimś motorze z wiatrem we włosach piłuje morde skrzeczącym głosem "MOJA FRYZURA TO WYTRZYMA!" .kurwa jak to słyszę to dostaję pierdolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassaaaaaaaaaaaaaasasa
najgorsza reklama? zdecydowanie basia. najgorsza reklama ever. ta baba z beznadziejną gębą i wrzeszcząca ,,ZA GODZINĘ!'' normalnie zmieniam operatora komórkowego. tak. tylko za tą reklamę. kiedy ją widzę od razu przełączam na inny program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
albo ta reklama że chłopiec chce zrobić kupę,ale TYLKO U TOMKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wysiadam nerwowo jak widze a raczej słysze reklamę etopiryny kontrol : \" aaaaaaaaaaa ćmiiiiiiiiii\" kurwa aż cała chodze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wkurzają wszystkie reklamy ...Jednak ostatnio drażni mnie reklama mleka chyba łaciatego, w której krowy przepuszczają ślimaka i w tle leci piosenka (po ang.) \"nigdy więcej problemów...nigdy więcej bólu\"...co ma ślimak i tekst piosenki do mleka? Nie kapuję.. Pamiętam kilkanaście lat temu wszyscy nabijali się z reklamy pasty blend a med gdzie babka - stomatolog smarowała jedną połówkę jajka pastą i potem to jajko było w jakimś roztworze...na koniec suuper efekt...ta posmarowana strona była twarda jak cement, a ta druga miękka :-P Dzieciaki w szkole nabijali się, że od pasty blend a med twardnieją jaja...:-P I jeszcze wnerwia mnie reklama \"jaka to zupa?\" \"smaczna\" i facet się pyta baby, a ta tępa i nie jarzy o co mu chodzi i powtarza w kółko\"smaczna\" odjazd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna malina
Pytam się: kiedy w końcu zdejmą tą dziwkę Basię? Normalnie bym jej ten paskudny łeb rozpieprzyła! Opierdala się zamiast pracować, drze mordę i robi miny jak srający kot na pustyni. Od czasu tej reklamy Erze mówię NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!! za godzine!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nienawidzę tej pojebanej Basi!kto ta reklame wymyślił,przełączam jak ja widzę.chce mi sie wyc jak tylko ja słysze.jak bym ja zobaczyła na ulicy ta dziewczyne to bym szła za nia i darła sie jej do ucha TAK TAK ,ZA GODZINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubella! "mówiłam zebyś kupil lubelle bo wtedy wiadomo ze obiad mi sie uda" pomocy!!!!nienawidze tej walnietej baby! lubie za to reklamy Castoramy:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze jedna,nie pamietam dokladnie bo to chyba jakas nowa ,chyba leci od niedawna bo widzialam ja raz.reklama jakiegos zarcia dla psa!cos tam ze to zarcie psu smakuje itd,a potem ze maja na to twarde dowody!i obok gowno psa na trawniku!!!!!dwa suche stolce .obrzydliwe!!!nie wiem co za półgłówek to wymyslił!ach,brak słow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie tą reklamę piegusek co baba siedziała na ławce, jadła te pieguski co do niej przyleciaa jakaś nawiedzona babka, pierdzieliła jej o dupie maryni, wyżarła pieguski i zwiała? Mi się coś robi na samo wspomnienie tej reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!! za godzine!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nienawidzę tej pojebanej Basi!kto ta reklame wymyślił,przełączam jak ja widzę.chce mi sie wyc jak tylko ja słysze.jak bym ja zobaczyła na ulicy ta dziewczyne to bym szła za nia i darła sie jej do ucha TAK TAK ,ZA GODZINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strong again
,,jak bym ja zobaczyła na ulicy ta dziewczyne to bym szła za nia i darła sie jej do ucha TAK TAK ,ZA GODZINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!" Uśmiałam się :D wyobraziłam sobie tą scenę,he he. Też niecierpię Basi :o Idiotka z Lubelli zamiast narzekać na makaron powinna nauczyć się gotować tak żeby jej potrawy wychodziły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoaannna
a zauwazyliście ze w kazdej reklamie , gdy ktoś jest w skelpie/hipermarkecie jest tylko JEDEN REKLAMOWANY produkt? np cale regały z Tiną, czy jeden jedyny typ makaronu na caaaaly sklep :O kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all that jazz
wkurwia mnie reklama nałęczowianki z tym drącym mordę łosiem czy chuj wie czym. komputer mam obok głośnika od telewizora i jak słyszę to wycie przy uchu to dostaję kurwicy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znoszę reklamy bodajże tamponów, gdzie jakaś chora babka nie potrafi normlanie wyjść z autobusu, tylko się obkręca najpierw wokół rury, bo to takie spontaniczne jak jej tampony :O. Jak chce się pokręcić, to neich idzie do klubu go-go, a nie autobusu, ludzie! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwalily mnie te zeby
reklama naleczowianki z tym jebanym losiem :o :o wkurwiajaca melodia i posrane zwierzeta tanczace wokol bajora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze na koniec ta posrana wiewiórka czy jakieś inne gówno rzuca jabłkiem czy czymśtam w tą zasraną wodę... A od tego popierdzielonego łosia co drze ryja to już rzygać mi się chce normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"... z Nałęczowia każdy to wie nałęczowianki smaak..." NO JAK NAŁĘCZOWIANKA TO CHYBA NIE Z DUPY TYLKO Z NAŁĘCZOWIA, NO NIE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Boom boom boomer super guma, boom boom boomer balonowa!" Pamiętacie? Kurde zobaczyłam to na YouTube i cały czas to słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Nałęczowa a nie Nałęczowia
takie rzeczy wypadałoby wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
"Oświadczy się czy się nie oświadczy" - qrwa następny rozwalający mnie gryps z tej reklamy z "klawirką". Ton tej baby jak ona to mówi to już taką jebana wczutę ma jakby nie było innych problemów, tylko czy jakiś zjeb z jakiegoś fuckniętego serialu oświadczy się jakiejś zjebanej lali. Uch! Wkurw na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrrrrrr
reklama smakomyka czy jakos tak doprowadza mnie do szalu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama47
a mi sie przypomnialo: TO TAKIE MALE DANIE CO SIE NAZYWA DANIO, A JA JESTEM GLODNY! nosz k**wica mnie brala jak to slyszalam, a ten bachor straszny. ale na youtube nie znalazlam tej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psipsi
psi psi.. reklama o jakims leku na szczanie czy na prostate, nie wiem, ale kurewsko wkurzajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×