Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

Dość czekania na miłość. chce aby moją dziewczyna była jakakolwiek.

Polecane posty

Gość czyli już nie musi być
puszysta?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majki myśl...
A coś Ty taki zdesperowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie już nie musi być. zdesperowany ? po prostu racjonalnie myslacy...ile mozna czekac na ta ,,ksiezniczke'' ktora nie wiadomo czy wogole przyjdzie..lepiej brać co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa wrozka
a starsza moze byc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrwaiko jeśli tak wygladasz jak babsztyl na tym zdjeciu to wole być hyba jakimś zakonnikiem :| ta baba moze byc moja matka., ja szukam od 17 do 30 z tym w3iekiem to taka przenosnia byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że już nie szukasz
puszystej :( a może mała reklama siebie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam jakiejkolwiek,. jak sie trafi jakas fajna puszysta to jak najbarzdiej reklama mnie... student prawa, niepoprawny romantyk czasem, podroznik, kocham jazde po europie, przygody, dobre restauracje i kino... nastrojowe maista typu st.Petersburg, albo Tallin.. nie lubi meczów pilki nożnej, kiboli, i cjlania do nieprzytomnosci na klatkach schodowych i pubach w sobote wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczypta goryczy...
obawiam sie ze w tym tkwi twoj problem ze tylko czekasz:o nie wykazujac inicjatywy masz marne szanse nawet na niezbyt urodziwa dziewczyne:( bo zeby dziewczyna sama z siebie zaczela cie podrywac to musialbys byc ponadprzecietnie atrakcyjny a przeciez tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majki myśl...
czasami warto może czekać na tę księżniczkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda12121212
A ja jestem studentka psychologii, 1,74, blondynka z kreconymi herami. Moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare razy mi sie zdarzylo ze same podrywaly..ale jakos nie wiem nie moglem sie do nich przekonac nie chodzilo oi wyglad tylko o to, ze byly to typy kompletnych nudziar..nic tylko lezenie na kanapie i nic nie robienie a ja tak nie potrafie..potrzebuje dziewczyny dynamicznej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majki myśl...
Aczkolwiek księżniczka do Ciebie sama nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimne kluchy
gdybys był taki jak piszesz to byc mial dziewczyne i to nie :jakomkolwiek" wiec nie pie­rdol:) albo szukasz albo bawisz sie w internetowego mitomana🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze co co co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkalem sie z paroma w tym roku ale jakos nie byla chemii albo z mojej albo z ich strony wiec zmieniam punkt widzenia i biore jakakolwiek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że już nie szukasz
echhh gdyby nie ta piłka nożna :) Tak dziewczyny mają racje. Nie czakaj działaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda12121212
E tam chlopie, po prostu albo jestes ofiara nieszczesliwej milosci, albo cie nie wzielo jeszcze porzadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytskie laski z jakimi sie spotykalem poznawalem na necie.. nawet te z ktora mailem dluzszy zwiazek. na imprezach rwanie mnie nie bawi, i tak na nie nie chodze bo nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majki myśl...
nie ma dziewczyn jakichkolwiek, każda coś w sobie ma, jakakolwiek kojarzy sie raczej z paniami lekkich obyczajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pokaż sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego SZKODA ZE NIE SZUKAM hm ? ;l) A do dzialania to dzialam, np na portalach randkowych i ciagle szukam po claej polsce, jutro tez o 7 rano wyjezdzam szukac.. snujac siem po lubelskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa wrozka
wow po opisie to normalnie moj ideal jestes :P Az sie zastanawiam dlaczego taki samotny.... pewnie wybredny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaze sie w swoim czasie nie jestem adonisem ale zupelnym chocholem tez nie , mam ladna morde tylko jestem typem miśka ale podobno takich lubicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda12121212
Nie chodzi o jakakolwiek. Pierwsze, ma byc dla ciebie strakcyjna z wygladu. Drugie, atrakcyjna z charakteru. Lepiej dalej szukac, niz przeklnac gorycz nieudanego zwiazku, wtedy wszystkie nadzieje szlag trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka nacznikowa
typowy gosc bez jaj z wielkimi wymaganiami z ciebie:) zawsze bedziesz sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×