Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

Dość czekania na miłość. chce aby moją dziewczyna była jakakolwiek.

Polecane posty

Gość a pokaż sie
"owszem... w wieku 25 lat chcialbym juz miec żone a za 2 lata być zareczonym z wybranką..." plany już są i to mi sie podoba:D jeszcze wystarczy odnaleźć tę jedyną :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas? zegar tyka czas umyka... z kazdym dniem go coraz mniej... niektorzy moi koledzy już żony maja. na wsi w moim wieku kazdy chlopak juz pracuje na rodzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pokaż sie
a dolna granica to jaka; > może ja też sie złapię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mysle, ze może moja ,,jedyna '' nie wiem zginela np w wypadku samochodowym i nigdy sie nie spotkamy..wiec nie ma co czekać.. biore jakakolwiek do ołtarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że już nie szukasz
tylko po to by ją mieć? Bez miłości i żadnego uczucia? Przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda12121212
Wiec tak, gdzie kobiety przewazaja: - Klub Kino (w centrum) - w Fashion roznie bywa, ale zwykle dziewczyny jakie przychodza to wohaaa, piekne, zadbane (to jest na Hempla) Zabawa zaczyna sie dopiero od piatku, bo wakacje, a lbn w wakacje obumiera. Co do romantycznej knajpki - szukaj na starym miescie, choc tam drozyzna z lekka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spotkam moja jedyna zginela w wypadku czuje to w sercu.... a do tej ,,jakiejkoliek'' mysle ze z zcasem i milosc sie pojawi, przeciez z miloscia nie jet tak, że BUM nagle i juz zakochani.. tak tlyko jest na filmach jest wiele zwiazkow z przyjazni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pokaż sie
tego toku myślenia nie popieram no ale.. twoje życie ;) tylko troche dziwnie byłoby pewnego dnia obudzić sie obok całkiem obcej kobiety do której sie nic nie czuje .. no chyba, że liczysz na to że miłość przyjdzie z czasem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że już nie szukasz
z czasem to już nie miłość tylko przyzwyczajenie, niestety tym bardzej że będzie to jakakolwiek dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu odsuwam wyglad na plan dalszy ! ideałow nie ma ! a jak bede taki francuski piesek i bede wybrzydzal to naprawde zopstane sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Gdzie są wszystkie porządne,ładne,inteligentne,eleganckie dziewczyny?Widział ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
ja tylko orła cień:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pokaż sie
właśnie.. tobie mój miły brakuje wiary na udany związek. na to, że w ogóle jeszcze kiedyś spotkasz tę jedną jedyną i będziesz żył długo i szczęśliwie -przede wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że już nie szukasz
echhh nisko nas oceniacie. Wygląd fakt faktem nie jets aż taki ważny. Najważniejsze jakim się jest racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym zakochac sie mozan tylko raz naparwde ja już to akurat mam za sobą... rok z tego sie już prawie lecze mysle ze juz chyba zcas na coś nowego.i nie oczekuje naprawe takich fajerewrkow jjak przy ostatnim i jedynym zwiazku bo to po prostu niemozliwe..dlatego znacznie obnizam wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie pokochasz na poczatku dziewczyny to potem tym bardziej nie pokochasz tym bardziej ze im bardziej zwiazek idzie naprzod tym bardziej wkracza codziennosc, obowiazki kompromisy. A jak juz sie pojawia dziecko to wogole: pieluchy, brak, snu, kryzysy w malzenstwie. I to jest czesto krytyczny moment i sprawdzian czy para naaprawde sie kocha czy tez jest ze soba bo inni.... Moja kuzynka wyszla wlasnie tak za maz bo kolezanki wychodzily tez wiec glupio bylo zostac w tyle. Chlopak mily, z porzadnej rodziny, dobry student. Wzorowy model na meza, ale golym okiem bylo widac, ze prawdziwej milosci przynajmniej z jej strony nie bylo. Przertrwali ze soba 5 lat z czego ostatnie dwa lata to na sile. Teraz ona ma nowego meza i jest roznica bo jak patrzyla na tamtego a jak patrzy sie na obecnego meza to dopiero widac jak go kocha i adoruje. Ja zas w zyciu mialam dwoch chlopakow z ktorymi bylam "tak na sile". Z pierwszym zerwalam po 3 miesiacach bycia razem bo mnie doslownie denerwowal a drugiego to lubialam. Potem poznalam mego meza i dopiero wtedy zobaczylam co to znaczy naprawde byc zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pokaż sie
Hahahah.. Denn - wszystkie siedzą na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musisz poszukać równie zdesperowanej dziewczyny, która zgodzi się być "zapchaj dziurą", jej podstawową zaletą może być takie samo podejście do mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×