Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

Dość czekania na miłość. chce aby moją dziewczyna była jakakolwiek.

Polecane posty

Gość Denn
Właśnie!Chyba trzeba was z domu wyganiać haha Mi to odskocznia w muzykę lub sport przez wakacje pozostaje na razie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi naprawde nie chodzi o zalizcenie kolejnych panienek tylko o taka jedn awielka milosc az po grób.. ale chyba urodzilem sie o 200 lat za pozno.. w tych czasach obecnych tylko szybki seks sie liczy ..i licytacje kto ma wiecej na boku...a szkoda :( dlatego szukam jakiejkolwiek.. moze ja pokocham z wzajemnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że już nie szukasz
tylko szybki seks? Hej dziewczyny też szukają mężczyzny po grób! A y tego co piszesz to ta jakakolwiek ma yapchac dziure po bylej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zapychac zadnej dziury. chce mieć w koncu kochana ile mozna miec w sobie czulosci i nawet nie miec komu jej dać.. do byłej dawno juz nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że już nie szukasz
Mądrze piszesz. Ile można w sobie tlić uczucia …..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Ja jeszcze się trzymam i nie szukam odskoczni w "luźniejsze związki".Nadal czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pokaż sie
nie no z tym przekazaniem uczuć to ja też rozumiem.. nawet bardzo. no ale mimo wszystko powinno sie szukac drugiej połówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najwiekszym moim marzeniem jest miec taka dziewczyne co z przyjemnoscia bedzie ze mna podróżować camperem po europie np do Prtugalii, namietny seks na plazy o zachodzie slonca.. itp.. taka z ktora mozna i potanczyc i pojsc do kina,l i posmiac sie, i przytulić i troche pomilczeć..ale takie rzeczy to tlyko na TAMTYM ŚWIECIE albo w ERZE.. wiec chcialbym jakakolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja szukam.. nie siedze na fotelu...spotkalem sie z 3 dziewczynami w tym roku do akzdej jechalem ponad 200 km na spotkanie.. z jedn abylem nawet na weekend w grodzie kraka...i co.i nic nie wyszlo.... ;'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że już nie szukasz
a może za bardzo pragniesz tej jedynej? Może trochę przyhamuj co? Kusisz tą portugalią, plażą ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszlym roku chcialem plynac na taki rejs statkiem .. dookola anglii irlandii morze polnocne też chyba... ale co sam bede sie patrzyl na zachód słońca na dmorzem z balkonu..popijajac porto ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem pragne jej bardzo chcilabym już ja w koncu spotkac.. a jak przychamowac.. da sie wogole przyhamowac pragnienie miłości ??? bo chyba to niemożliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pokaż sie
przy twoim największym marzeniu odpłynęłam... chciałabym spotkać takiego faceta.. teraz to ja nie moge uwierzyć żę taki z ciebie romantyk, podróżnik i nie możesz spotkać wybranki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że już nie szukasz
chodziło mi o to, że im bardzoej czegoś pragniesz tym trudniej to znaleźć. przez twoje teksty poczułam chęć miłości tej drugej osoby ... i jej brak :) Dobre podejście do kobiet i zdobycie ich serca masz opracowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Właśnie,ktoś jest naprawdę bardzo fajnym facetem i ma z tym problem,mam to samo.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uświadomienie sobie, że i tak nikt nie czka na Wasze uczucie i nikt go nie potrzebuje, oraz pogodzenie sie z tym faktem przynosi wyraźną ulgę. Zrozumienie tego przychodzi z czasem. A na razie współczuję 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że już nie szukasz
dziewczyny też mają z tym problem. Także chlopcy nie jesteście sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pokaż sie
tak wsparcie jest od nas dla was w pełni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Dzięki za wsparcie.Nie można się poddawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubisz piłki nożnej... Oj oj... nie masz u mnie szans w takim razie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niestety kobiety ponoć wolą takich zimnych drani a romantyzm sie skonczyl 200 lat temu i co teraz ? życie pustelnika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Kto tu piłki nie lubi?Nie ładnie.haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pokaż sie
co ty gadasz.. rozejrzyj sie wokoło.. pełno jest dziewczyn spragnionych właśnie romantycznych scen jak z filmu a nie szybkich numerków ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Lubią zimnych drani!A później wchodzą na kafe i: rzucił mnie rzucił dla innej jestem w ciązy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Łodzi chyba własnie nie..... zreszta jestem też troche na poczatku niesmiały i mi to strasznie przeszkadza, nie wiem jak zagadać do dziewczyny na ulicy ktora mi sie podoba.. nie chce być uznanym za jakiegoś świra albo namolnego dewianta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Ja też nie zagadam,a później:Czemu nie zagadałem,takie myśli chodzą mi po głowie i jestem na siebie zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pokaż sie
to pozwól sobie pewnego dnia, wieczorową porą na mały 'odpał' i zaczep na chodniku dziewczynę która wpadnie ci w oko.. Zobaczysz co z tego wyniknie. a nóż widelec coś pozytywnego czego w życiu byś sie nie spodziewał? a jeśli cie zbyje .. trudno:( my na kafe zawsze bedziemy na ciebie czekać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka....
A ja poszykuje faceta który docenilby mnie, wspeiral w trudnych chwilac. Żeby był niepoprawnym romantykiem, z którym można się pośmiać, czasami powaznie pogadac tak na luzie bez stresu. Żeby był nie tylko kochankiem ale tez przyjacielem …. Sa jeszcze tacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×