Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michal.25

Smak kobiecego śluzu

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie na forum! Może tutaj uda mi się znaleźć odpowiedź, trudną do znalezienia w sieci U mojej partnerki często śluz przyjmuje wygląd białego i lekko zagęszczonego. Nie ma żadnych grudek i innych tam nieprzyjemnych zapachów (dla \"chcących bawić się w lekarzy\" ). Uwielbiam ją smakować, a ten rodzaj śluzu ma smak kwaskowaty - czyli w sumie byłoby to ok, patrząc na pH kobiety w tym miejscu Chodzi mi o to czy smakowanie takiego rodzaju śluzu może zaszkodzić? Nie mówię o niestrawności (LOL tylko o np. przeniesieniu bakterii z pochwy do żołądka osoby połykającej śluz. Bardzo prosiłbym o odpowiedź PS, to nie podpucha - po prostu ciężko znaleźć gdziekolwiek taki temat PS2, trolom dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL, znalazł się \"doradca\" :) Hahaha, jak tak piszesz to chyba często u swojej tak spijasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe, no to sie chłopie dowiedziales:DPS: Jeśli kobieta jest zdrowa, to jej naturalne bakterie nijak nie moga Ci zaszkodzić 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
Jest to objaw choroby, twoja dziewczyna ma jakies bakterie. Zapach jest prawie niewyczuwalny lub lekko kwaskowaty. Kuter rybacki objawia sie przy innym typie bakterii. Ona ma prawdopodobnie grzybice ktora ma praktycznie nie wyczuwalny zapach. Niech sie przebada bo tak to ciezko stwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehehe, no booską wiedze jak widzę macie:DGrzybica to taki świąd nie do wytrzymania, pieczenie, czerwone obrzękłe wary i duszący, mdły zapach, bleeeee.....słabo mi sie robi na samą myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. lekko kwaskowaty smak jest.. podejrzewam grzybicę, bo zażywa tabletki, a one wpływają niestety na powstawanie takich infekcji. To w takim razie takie coś może zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emm.. trochę zakręcone te Wasze odpowiedzi :P Ale chyba Pozdro wydaje się najlepsza. Czyli biały śluz, lekko gęstawy, nie posiadający nieprzyjemnego zapachu jeszcze nie świadczy o infekcji i ogólnie mówiąc soki kobiety nie są szkodliwe, oczywiście oprócz pewnych dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro ma rację. Jakby miała grzybicę to ten śluz by by taki zielonkawy,albo żółty i śmierdział okropnie takim rybim zapachem i by ją tak swędziało żeby musiała się cały czas drapać. Także nic się chłopie nie bój wszystko ok z twoją dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że Pozdro ma rację :D Gęsty białawy śluz miewa się przed okresem :D Jeśli nie ma objawów chorobowych (świąd, pieczenie, zaczerwienienie) to taki śluż jest najnormalniejszą sprawą u każdej kobiety :) Michale, zaobserwuj kiedy ten śluz ma taką postać, czy przypadkiem nie jest to po prostu przed miesiączką i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja na ten przykład mam rzadki, przezroczysty po zakonczeniu okresu tak gdzies do 18 dnia....potem coraz bardziej zaczyna gestnieć.Inna sprawa....jak zajrzysz swojej lasce w krok tuz po stosunku, to zazwyczaj bedzie miała wargi oklejone czymś białawym i gestym....mówić obrazowo - członek w pochwie działa jak masielniczka ubijająca smietane w masło....PS: Z deka mi niedobrze od tego topiku już:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600 -> rozumiem Cię, taki to jest topic, że mi też po niektórych opisach śniadanie podchodzi :) Jeśli chodzi o obserwacje to prowadzę bardzo dokładne :) Często pojawiają się plamy na majtkach ale to dlatego że postanowiliśmy nie używać wkładek (znaczy się Ona :) ) bo podobno niepotrzebnie zaparzają \"małą\" :) A po stosunku, jak po stosunku - wszędzie jest wszystkiego dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal 25 jesli sluz jest gesciejszy i jest go wiecej ale nie ma przykrego zapachu konsystencja jest bez grudek a twoja kobieta nie skarzy sie na inne dolegliwosci tzn pieczenie swiad itp to wszystko jest ok i nie przejmuj sie opiniami ze jest chora a tobie dostaja sie bakterie... niestety cykl kobiety przebiega tak ze sluz nie jest ciagle taki sam i nie ma to nic wspolnego z jakims zakazeniem czy bakteriami to naturalne u kobiety i ma zwiazek z cyklem . W pierwszej fazie cyklu śluz jest skąpy, co kobieta odczuwa jako suchość zewnętrznych narządów płciowych. Około 10 dnia ilość śluzu zaczyna się zwiększać. Śluz wydzielany w płodnej fazie cyklu (tzw. śluz płodny) jest bardzo ciągliwy, prawie przeźroczysty i lekko opalizujący. Śluz ten zwiększa zywotność plemników i ułatwia im dotarcie do komórki jajowej. Obecność śluzu płodnego można stwierdzić również podczas stosunku: jest go dużo, a ze względu na swojaciągliwość, wydaje się bardzo śliski.itd itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posmak
Ty, ale o co ci chodzi z tym smakowaniem śluzu? Wysysasz go z niej bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie żadne bakterie
a ty chłopie powinieneś się doedukować:O Masz 25 lat i nie wiesz podstawowych rzeczy... Po pierwsze w żołądku masz kwas, który wszystkie bakterie poza wysoko wyspecjalizowanymi (jak np. h.pylori) niszczy! W żołądku nie ma szans przetrwać kilka pojedynczych bakterii. Wszelkie zakażenia pokarmowe wykluwają się kiedy ilość bakterii jest duża, na tyle, że nie wszystkie giną w żołądku i zazwyczaj inwazja zaczyna się w jelitach. Ale to są bakterie przystosowane do tego i jest ich bardzo dużo. Tego typu bakteria nie żyją w pochwie. Chyba, że dziewczyna będzie mieć np. zakażenie bakteriami e.coli. W zasadzie nawet nie musi miec zakażenia- wystarczy, że będziesz ją lizał w okolicach odbytu, one sa rozprzestrzenione na skórze w okolicy krocza. Jeśli ją już lizałeś i nie umarłeś, to oznacza, ze tych kilka tysięcy bakterii nie robi na Tobie wrażenia. Po drugie- wygląd śluzu zależy od dnia cyklu. Normalny, fizjologiczny śluz, który kobieta wydziela, kiedy nie jest podniecona i nie ma owulacji, jest biały, czasami biało-żółty, lepki, nieciągnący, ma specyficzny zapach, ale nie śmierdzi. Taki jakby lekko kwaśnawy zapach. Kiedy kobieta jest podniecona śluz jest wydalany głównie w okolicy wejścia do pochwy, jest to inny śluz, przezroczysty, bardziej wodnisty. Kiedy kobieta ma owulację śluz robi się ciągnący, czasami aż do przesady, zbija się w takie "gluty", jest bardziej lejący i przezroczysty. W przypadku grzybicy smak śluzu jest raczej słodki, bo przy odpowiednio kwaśnym ph grzyby nie mają warunków do rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posmak.. ech Posmak.. :) Dzięki za rady i za "doedukowanie" :) Nie każdy interesuje się fizjologią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie żadne bakterie
A jeśli dziewczyna bierze tabletki, to tym bardziej powinieneś się doedukować:O Tabletki działają tak, że powstrzymują owulację i zagęszczają śluz, żeby utrudnić zapłodnienie. Więc pomyśl- jeśli nie ma owulacji, nie ma ciągnącego śluzu. Jeśli zagęszczają śluz w taki, który utrudnia zapłodnienie, to tak on właśnie wygląda- jest białawy albo biało-żółty i gęściejszy niż ten kiedy kobieta jest podniecona. Czasami przy zażywaniu tabletek w ogóle spada libido i brak jest śluzu związanego z podnieceniem- trzeba stosować sztuczne nawilżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie żadne bakterie
michał, wybacz, ale jak sie nie interesujesz fizjologią, to po co się bierzesz za seks?:O To pewnie znak czasu, ale coraz więcej takich dzieci internetu jak ty:O Fajnie, że dziewczyny obecnie trują się hormonami, rozwalają sobie żyły i wątroby zażywając latami tabletki i dają się stukać bez gumy, nie? Ale w sumie co to obchodzi takich ludzi jak ty. Najważniejsze, że jest co posuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia26
to nie żadne bakterie: "Fajnie, że dziewczyny obecnie trują się hormonami, rozwalają sobie żyły i wątroby zażywając latami tabletki i dają się stukać bez gumy, nie? " nie no,człowieku,przegiąłes... hormonami nie można się truć to po pierwsze,one tylko regulują gospodarkę hormonalną tak aby nie wypuszczac jajeczek i nie dopuscic do zaplodnienia. i nie ma to nic wspolnego z "rozwalaniem" sobie żył i wątrób,bo jak się robi co jakiś czas takie badania - morfologię i na wątrobę. a pozatym co to za seks z gumką. trzeba ciągle uważac,zeby nie pobrudzic,czekac na okres,a moze sie cos stalo a moze nie... i nie mozna sie zabawic. piszesz gosciowi,ze sie nie zna,a sam widze niewiele wiesz. tabletki pozatym zmniejszaja bole miesiaczkowe (chwala bogu), jest mniej krwi (nie leje sie jak z kaczki juz 5-ty dzien z kolei), mało tego, branie tabletek anty wrecz zmusza do chodzenia do lekarza,bo ciagle musisz chodzic po recepty a on przy okazji sprawdza czy wszystko tam na dole gra. same plusy. zastanow sie czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinkaaaaaaaaa
uła, ale temacik, aż ja się przy tym wiele dowiedziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby miała grzybiczne zapalenie to by były serowate upławy (coś jak tarożek biały blleee) o rybim zapachu strasznie swędziałoby ją i tobie też by się udzieliło na pweno wszystko z jej cipka ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo śluzer
mmmm też lubie chleptać śluz z mojej partnerki ;] jest pyszny ... ;D ona tak fajnie jeczy a jej pochwa wyglada jak rozbita maselnica ;] kocham ten sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąca pochwa
mniam maczuś a mi wychłeptasz??;p prosze umówmy się ;******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolak18
przepraszam bardzo ... czy śluz każdej dziewczyny jest kwaśny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska1234
raczej nie. Mój mąż mówi,że mam słodkawy. A słyszałam też,że bywa słonawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYMczasowy_NiCkt
LUDKI MOJE KOFANE. ZAPACH, SMAK, KONSYSTENCJA ZALEŻY OD BARDZO WIELU CZYNNIKÓW. JEDZENIA, PICIA, DNIA OWULACJI, ŚRODKÓW FARMACEUTYCZNYCH I WIELU INNYCH. WAŻNE, ŻE SMAK ODPOWIADA PARTNEROWI. DLATEGO MICHALE- LIŻ, SSIJ I RÓB CO TYLKO CHCESZ- SKORO TOBIE I PARTNERCE SPRAWIA TO PRZYJEMNOŚĆ. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×