Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jasmina100

sniło mi sie ze moje jeszcze nienarodzone dziecko nie zyje.

Polecane posty

Gość Jasmina100

Witam Was Kobietki. Chce podzielić sie z Wami moim dziwnym snem. Z wtorku na środę w nocy miała straszny sen. Śnił mi sie mój były facet i że na USG ( mam 11.08.08.) wykryto że moje dziecko jest nie żywe. Dostałam zdjęcie i jakiś opis... coś pisało w języku lekarskim i za chiny nie wiedziałam o co chodzi. Nie powiedziałam że dziecko nie żyje mężczyźnie i ukrywałam ten fakt. A sama ciągle sie zadręczałam . Obecnie jestem w 7 tyg. ciąży wiem że to dopiero początek ale już psychicznie nastawiłam sie że będę mamą. Ciągle myśle o tym śnie, przeglądam senniki i nie pisze nic złego. Przyjaciółka powiedziała że jak śni sie coś złego to oznacza coś dobrego. Panikuje bo ostatnimi czasy jak mi sie coś śni to tak też sie dzieje... Jakas nawiedzona jestem... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezywasz ciaze i stad takie sny. wcale nic nie oznaczają! Powiem ci tak: sny tak długo nic nie znaczą jak dlugo w nie nie wierzysz :) główka do góry i zacznij mysleć pozytywnie bo z maluszkiem wszystko napewno jest ok a na usg zobaczysz jak mu slicznie bije serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulenia
w ciazy takie rozne dziwne sny to normalka. jeszcze niejedna glupota ci sie przysni, wiec sie nie przejmuj ;) mi sie kiedys snilo, ze dziecko rozcielo mi brzuch nozem od srodka i ucieklo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Twój niepokój bo ja mimo ,że "zaboboniarą " nie jestem ...to tez boje się snów. Jednak Babcia mi kiedys powiedziała ze sny są odwrotne! Więc Twój sen interpretuje ,że dzieciątko żyje ,świetnie się rozwija. Nie martw się! Wszystko jest OK! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmina100
dziękuje ślicznie. ;) w poniedziałek pokaże całemu światu mojego maluszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie dzieci
nie mówcie jej tak bo jak będzie jje się sniło że ma małego kochanego brzdąca to zinterpretuje to na odwrót prawda jest taka ze w snach ukazuje się wszystko to co zepchneliśmy do podświadomości. Autorko pewnie boisz się o ciązę i stąd takie pokopane sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×