Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malionka12345

delemat...............

Polecane posty

Gość malionka12345

zrobilam test co prawda nie z rana i bola mnie nerki wiec nie wiem jaki to ma wplyw na mocz.sa tam dwa okienka kradratowe i kolko jak w obu sa kreski to ciaza jak tylko w jednym to brak i teraz w kolku jest kreska a w krawracie nie ma ale jest caly troszke minimalnie zarozowiony i juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malionka12345
co????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w ciąży
ciązy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja druga kreska też była tylko minimalnie różowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisałaś to troche nie jasno.Jezeli są dwie kreski to ciąża jest,jeżeli jedna to jej brak.Natomiast jest tez mozliwość jednej kreski mocno widocznej i drugiej baaardzo słabej co zazwyczaj oznacza ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te kółko
to nie okno kontrolne, w którym jeśli pojawi się kreska oznacza, że test został wykonany niepoprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malionka12345
tak ale juz sie przygladalam bardzo i jako takiej kreski nie widze tylko mowie lekko jest zarozowione cale okienko ale naprawde trzeba sie przyjrzec. mam kreske w tym gdzie niby ciazy nie ma jakby bylo w tym drugim okienku tzn ze powtorzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kup nastepny i zrób jeszcze raz skoro nie masz pewności.Tylko wybierz innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malionka12345
jakie glupie sa te testy ale naprawde pod swiatlo trzeba sie bardzo mocno przygladac zeby zauwazyc to zarozowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój test też wyszedł dziwnie. Pierwszy wyszedł negatywnie. A za drugim razem druga kreska była bardzo słabiutka. Mimo to jestem w 18tc :-) Mam do dziś ten test, schowałam na pamiątkę, chociaż wyblakł trochę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jednak
kółko będzie różowe minimalnie - to wynik reakcji moczu z papierkiem ;) jeśli jest jedna kreska w polu "brak ciązy" to w niej nie jesteś odetchnij z ulgą kółko niech Cię nie interesuje - to okienko testowe ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×