Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

wrzuć mi na tosia17@op.pl, jestem w robocie, ale może coś przeczytam:D kurde jeszcze 4 godziny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło:) ja czytam 20 strone i już wyłapałam mnóstwo błędów, które codziennie popełniam w związku .. no ja jeszcze 6 godzin ..... wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
ja tez moge prosic na maila o ta ksiazke?? prosze agness81@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
ja tez jeszcze 6 godzin niestety :(( a faceta mam juz gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło :) no to teraz żaden facet nam się nie oprze... Agnness a ile byliście ze soba ?? dzielna z Ciebie kobietka jak widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
dzieki, bardzo!!! bylismy ze soba ok 1,5 roku, a teraz dzwoni i udaje, ze jest ok i o co mi chodzi, wczoraj mnie nawyzywal tak, ze szkoda slow!!!!! nienawidz go ipokaze, ze stac mnie na kogos lepszego niz na takiego palanta, dodam, ze na serio nigdy nie narzekalam na brak adoratorow, nie mialam kompleksow, a przy nim niestety gdzies zatracialam ta swoja pewnosc siebie, smaialosc ta atrakcyjnaosc wewnetrzna ktora mialam, ale odzyskam to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki :) Ale sie dzis nabieglam po sklepach hi hi, nie ma to jak zakupy z samego rana :D Ojj dobrze, ze ja nie przezywam zadnych kryzysow w zwiazku, chyba juz ten etap mam za soba (oby) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witaj, i co kupiłaś ?? kobietki a macie jakiś pomysł co kupić facetowi na urodziny?? proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness-- tylko nie rób niczego na pokaz, bo to będzie nienaturalne.. ale myśl tylko i wyłącznie o sobie - :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
nie martw sie :P i tak on pozaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bossskie buciki, spodniczki dwie i w ogole ciuchow... akurat trafilam na likwidacje sklepu i byly mega przeceny :D Ale upal... ide pod prysznic, bo sie czuje jak knur... Jakie dzis macie plany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
ide na piffko z przyjaciolka a pozniej mam zamiar czytac ksiazke dlaczego faceci kchaja zolzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzjer ( :D ), dentysta i spokojny wieczór w domku z teściami :P perwnie skończę czytac \" dlaczego mężczyźni kochają zołzy \" :P jak Wam się podoba, ktoś juz przeglądał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to łap :p wysłałam... no faktycznie jest kilka fajnych tekstów aż czasem ciężko sie od śmiechu powstrzymać:P a Ty co planujesz na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba na balkonie rozloze lezak i poleniuchuje, zaopatrzylam sie w ksiazki z biblioteki, ale narazie je odkladam... na pewno jeszcze spacerek do parku mnie czeka, bo szkoda w domu siedziec... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za 20 minutek do domku, hurrraaaa:D Zajdę do domu i musze iść z psem do weta na kontrole. A pozatym będe siedzieć w domu i nie odbierac telefonów od faceta (czyt. olewać) możliwe, ze wyjde gdzies ze znajomymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też juz lecę więc miłego popołudnia i trzymajcie kciuki, żeby ten fryzjer okazał się lepszy od poprzedniego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilly
czesc dziewczyny, ja mam 20 lat i szczerze mowiac strasznie boje sie tego przemijajacego czasu... nie czujecie sie 'staro'? ja odkad dobilam do 20-stki, to juz wiem, ze juz niedlugo 30-stka, w tym czasie moze trzeba bedzie wyjsc za maz, miec dzieci, a mnie to przeraza, wolalabym byc wieczna nastolatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
dilly jeszcze masz czas na zawracanie sobie głoty takimi sprawami;) ja mam 24 lata i nie czuję się staro, a na zakładanie rodziny to mam jeszcze sporo czasu:) Póki co staram się cieszyc każdą chwilą :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
glowy miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mój dzień pracy trwał dziś godzinę .. zasłabłam i trzeba mnie było odwieźć do domku ... teraz już lepiej, ale było nieciekawie, co porabiacie Kobietki ?? p.s. mam sliczne krótkie włoski i grzywkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
a czemuz tak radosnie?? umnie humorek nawet, nawet :) czytalam wczoraj o zolzach i powiem, ze madra ta ksiazka nawet a do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
pozniej solarium i do przyjaciolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agness-- może to zabrzmi zabawnie, ale odkąd zaczęłam stosować rady z tej książki to mój M. wydzwania do mnie i wypisuje tyle, jak nigdy :P a ja spokojnie, czasem odbieram, czasem odpisuję :) a cieszę się, bo dziś wraca i mamy fajnie zaplanowany weekend :) cieszę się, że mogłam pomóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×