Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

Gość agness86
z tym przedluzaniem to chyba rzeczywiscie dam sobie spokoj... a i mialam jeszcze zawsze marzenie, zeby miec brazowe oczy :) moze szkla?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah kurcze.... poczta na wp cos sie zwiesila i przepraszają za błąd ;/ jak tylko naprawią dam znac agness:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie kupiłam niebieskie szkła i wszyscy prosili, żebym je zdjęła..:) a jaki masz naturlany kolor oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
a wiesz moze ile kosztuja tak mniej wiecej?:/ takie sredniejklasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
ja mam niebieskie takie blekitne cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie widzę w innym kolorze oczek, na szczęście wzrok mam dobry. Ale myślę o okularkach do komputera, siedzę przy nim bardzo długo :) W sumie jednak szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow na chwilę odeszłam od komputera i 2 strony przybyły.... będę czytać później... idę się wziąć za jakiś obiad... a nie chce mi się.... trzymajcie się dziewczyny i do poczytania i popisania później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie- noszę okulary- ale tylko do tv lub komputera, powinnam tez do patrzenia w dal (na dwór) zakładać, ale jakos nie potrafię się przełamać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że za miesięczne kolorowe Johnsony zapłaciłam około 70 zł, ale mogę się mylić, bo to był rok temu. ( oczywiscie, jeszcze trzeba osobno płyn kupić) :) to skoro masz niebieskie to może lepiej mniej drastycznie zmienić kolor na zielone?? bo może się skończyć tak, ze raz założysz brązowe i do szuflady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę soczewki codziennie od jakiś 4 lat,ale noszę,bo muszę,a teraz też właśnie chciałabym poszaleć z kolorem oczu,ale jak jeszcze nie wiem,bo oczka mam niebieskie,a chciałabym,żeby to była zmiana widoczna:D może też niebieskie,ale jakiś totalnie inny odcień (bardzo jasny albo bardzo ciemny?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
honza-> poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, weszłam na chwilę, więc piszę... crystal blue... rzucają się w oczy... a do przyglądania się ludzi można się przyzwyczaić... ja mam naturalnie oczy takie jak te na royal blue... i też wszyscy patrzą czy mam soczewki... a że akurat noszę, to czasami muszę zdejmować, bo ludzie mi nie wierzą, ze to mój kolor oczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wadę wzroku od siódmego roku życia i noszę okulary.Też bym chciała mieć zdrowe oczy , pozazdrościć bo czsami to już mnie to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kooocham koty na maxa:)jest w szczególności jeden taki gatunek moich ulubionych-takie puszyste - i jak będę mieszkała sama w 100% sobie takiego sprawię,no mogłabym od niego nie odchodzić,a najlepiej się z takim kociakiem śpi :D lepiej niż z facetem,bo mniej miejsca zabiera i się nie rozpycha,a jest taaaki milutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
a ja mam owczarka niemieckiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×