Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

no i nie mogę się doczekać, kiedy wrócę - niech nawet bedzie sobie jesień w Polsce, ale to polska jesien, złota jesień. tutaj jest kraj alkoholików, mysle, ze to jest posrednio spowodowane tutejszą aurą i brakiem słońca. sama popadam w jakis depresyjny stan co jakis czas :( jest szansz, ze wrócimy za tydzień lub dwa, ale widmo kolejnego miesiąca w deszczolandii też, niestety jest realne:( ja chce do domuu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za jednym razem zakochałam się i w mieście i w jednym z jego mieszkanców... :D tora bidulko wszystkiego bym sie spodziewała i pogody, i nastroju.. ale nie tego, że Helsinki sa tak małe! szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma2000
a ja jestem z Gdańska. Pochdzę z małej miejscowości z woj. zachodniopomorskiego, a przyjechałam do Gdańska na studia i tutaj już zostanę. Mam faceta i pracę więc Gdańsk stał się moim drugim domem:) pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaZpozka
Mogę dołączyć do grona? :) Co prawda mam 20 lat. Studiuję w Poznaniu, pochodzę z 40 tysięcznej miejscowości. Poznania nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki :) wiecie,co mi się podoba najbardziej? to,że jesteśmy tak różne,a zarazem tak podobne:) tora bora bora :D mam wyluzowaną babcię :D ona sobie tylko tak dla ściemy nalała pół kieliszka i udawała,że pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaZpozka
Ha ;) To ciekawa kwestia. Ciężko mi powiedzieć. Przyznam wam, że na moich studiach jakoś mało poznaniaków rodowitych. W grupie jest... jeden ;) i Faktycznie straszny z niego dusigrosz ;) Wiecie jak to z tymi stereotypami jest, niby nie można uogólniać, ale coś w tym być musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wielkosci,hels mają chyba milion mieszkańców (trzy razy mniej niz wawa)(to jest 1/5 mieszkańców całego kraju:)) to bardzo specyficzne miejsce... no i widac,ze wiekszosc wypłaty tubylcy po prostu przepijają... trochę to żenujące. miałąm zupełnie inne wyobrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaZpozka
Choć oczywiście gdyby nie Posen to nie poznałabym obecnie mego lubego :) Na szczęście dusigroszem nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć serrenko:) wracaj do zdrówka czym prędzej,bo nas tutaj pozarażasz ;):D tora - nie doceniasz mnie :D sama piłam tylko po to,żeby ustrzec babcię :D dziewczyny,śliiiiicznie dzisiaj wyglądacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jakaś nowość, serrenko? ja muszę się przyznać,że z filmami mam totalne tyły, dopiero ostatnio czasami nadrabiam zaległości,ale zawsze wolałam bajki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie miał polskiej premiery :) podobno baaaardzo straszny i oparty na faktach ( co działa na moją wyobraźnię) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajomi- nic nie słyszałam...:/ mialam tylko jedna maseczke, tzn jeden rodzaj- tez oczyszczającą, po 10 min robiła się taka jak guma i się ją ściągało jak maskę:)) chyba zacznę używać maseczek, jakoś tylko kremy i peeling stosuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hii, bajki- ostatnio codziennie oglądamy z M. muminki przed snem:) po 15 latach przerwy! jaka ta baja jest madra, serio- mama i tata muminka- zupełnie jak ja i M.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serrenka:) jesteś kinomaniaczką?:) ja zawsze uwielbiałam z facetem oglądać kolejne filmy na dvd, pod ciepłą kołderką ;) czasami nawet udało nam się dotrwać do końca :D tora - mi coś ostatnio strasznie cera szwankuje i już jej nie mogę momentami okiełznać,straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz coś z innej beczki- wczoraj leżymy sobie z M., wtulam nos w jego włosy a tu czuję jakiś inny niż zwykle zapach,znajomy... ładny, ale inny niz zwykle!!! panika! mówie mu o tym, on nie wie o co chodzi, pytam, czy sie z kims np. żegnał po pracy itp, moze ktos wyjezdzal na stałę albo cos w tym stylu...on, że nie... ja- to moze nowe perfumy sobie zafondowałeś, on, ze nie... ja- panika okropna... ale kamienna twarz:) w koncu olsnienie- pytam, czy wcieral cos we wlosy- on, ze tak... sama kupilam mu paste, ktorej dotychczas nie uzywal, no i w koncu uzyl:))) a kierowalam sie tez zapachem przy zakupie- stad znajomy zapach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×