Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

Ty sama na siebie lepiej uważaj :P Ja miałam psa, ale niestety przyszła na nią pora. Ostały mi się koty ino :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sama nie wiem jak to zrobić wyskakuje mi ten tlen i nie chce sie skasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może załóż nowego i juz :) Nielegalna ---- Husky jest cuuuudowny :) mój amstaff jest już stary i zdziwaczał, nie lubi sam spać i zawsze wyje w nocy pod drzwiami sypialni ;) odprawia jakieś dziwne rytuały nad miską z jedzeniem ( !!) :D jakieś tańce czy coś :P no i non stop łazi za mną aż czasem na niego wpadam i sie przewracam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to jakie koty :D Czarnuchy ;) Ostatnio gruby siadł sobie na drodze. Tak mu odwaliło. Takiej osiedlowej przed domem rodziców. Jedzie samochód. Zatrzymuje się przed kotem. Kot dalej siedzi i się tępo patrzy. Facet wysiada, modli się, żegna, lamentuje a następnie przegania mojego kota i cały biały ze strachu powoli rusza. A ja z ojcem pokładam się ze śmiechu w oknie. To jest strach dopiero :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
to jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serrenka husky jest śśliczny to fakt,wszyscy się nim zachwycają, ale jednak jest najbardziej niegrzecznym psiakiem, co rusz ucieka w siną dal,robi podkopy i kombinuje,ile się da ;)mogłabym chyba napisać całą książkę nt. jego kombinacji i wycieczek krajoznawczych :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczury to dopiero kopacze. Moja Saba potrafiła przekopać cały plac. I nagminnie zakopywała mamie buty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
honza-> masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
ale Ci dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
nio, wlasnie tak wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tego mi bylo trzeba znalezć kogoś z kim można pogadac o wszystkim . A tu was tyle że aż się nie spodziewałam. Fajne jestescie. Pomimo że ja tu jestem najstarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że fajniejsze .. czemu ja tak symaptycznych, wesołych i mądrych dziewczyn na co dzień nie spotykam ??tzn. rzadko kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×