Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm, co Ty robisz dziś w tej pracy?????????????? Męża do łóżeczka zagoń ino tylko najszybciej się da!!!!!!!!!!!! A tak serio, to rzeczywiście jeśli zaobserwowałaś u siebie taki śluz jak białko jaja kurzego to są Twoje płodne dni. Taki śluz może trwać nawet z 6 dni, więc kochana do dzieła!!!!!!!!!!!! Acha! I życzę oczywiście powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w pracy mnie strasznie wnerwili wrrrrrrrrrrrrrr oj muszę jakoś odreagowac ten stres :P jak wróce do domu to zafunduje sobie gorącą kąpiel z książką i winkiem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika nurtuje mnie jedna sprawa. Otóż ja jak już wczesniej pisałam miałam śluz rozciągliwy od piątku w niedzielę chyba najwięcej, ale w sobote było przytulanko. Ale co mnie najbardziej nutruje, czy mając cykle długie jak ja np. średnio 33-34 dniowe to można miec tak wcześnie owulacje????? to sie chyba wyklucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA-B- owulacja to jest wielka zagatka kobiet :) i ponoc moze byc wczesniej a u niektórych to jest np dopiero w 18-20 dniu wiec róznie ztym bywa :D EVIKA-Ale on sie ciagnoł tak na 3 cm fak t ze mało go miałam bo nie wkładałm paluch do srodka hihiih( sorki za moje ordynarstwa) wczoraj były nici z dyskusji ale z 20-21 w nocy oj dzialo sie działo hihiiiiii ;) a jesli chodzi o prace to ja jestem dekoratorem i mam nie ograniczony czas pracy bo albo jestem u klijeta albo projektóje cos dla kogos w domku :) a slubnuy do 18 .00 w robocie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA77- ja liczyłam tak okres dostałam po 2 tygodniowym opóźnieniu 12 .09 ( cykle mam 32 dni nie liczac tego ostatniego opoźnienia) więc wyliczyłam sobie że 14 dzien wypada u mnie na 25.09 a 16 na 27 .09 i teraz to juz sama zgłupiałam :)ale normalnie go dzisiaj zgwałcę :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ty wiesz, że ja też z 20/21 hmmmm jakby to powiedziec przestawialiśmy meble w pokoju :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, szkoda że kilka dni wczesniej nie obserwowałas bo takie obserwacje trzeba ciągle prowadzić. Wtedy bym wiedziała czy ten płodny okres dopiero zaczyna się u Ciebie czy też się już kończy. Obserwuj śluz przez kilka nastepnych dni i bedzie wiadomo czy to koniec czy początek. Ania_B owulacja występuje zawsze ale to zawsze około 12 - 14 dni przed kolejnym okresem, więc jeśli zawsze masz cykle 33 - 34 dniowe, to owulacja u Ciebie występuje w dniach 19 - 20 dzień cyklu. Ale śluz płodny można już obserwować w Twoim przypadku np kilka dni wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_ B skoro 12 dc, więc to może początek zaobserwowania śluzu i np za 4 - czy 5 dni będzie go więcej i wtedy będzie własnie owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesujące Evika dziękuję ci bardzo ❤️ jakby co to z twoją pomocą uda nam sie zmajstrowac potomstwo :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja też myślę że z tego co piszesz Twoje dni płodne to bardziej 25.09.2008 - do 28.09.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUUZANKA13
Dziewczyny czytam was od jakiegos czasu choc staram sie do piero o pierwsze dziecko . I mam do was pytanko jako do doswiadczonych mam :) napiszcie mi proszę jak to jest , kocham sie z chłopakiem tak mniej wiecej co 2-3 dni i troche sie boje że jak tak sie spuszcza we mnie co dwa dni a ja naprzykłat zaskoczyłam 5 dni wczesniej o czym oczywiscie nie wiem to czy to nie szkodzi mojemu poczetemu dziecku? albo czy nie moze dojsc do poronienie ? Przepraszam za takie pytanie ale nie mam skim o tym rozmawiać :) Pozdrawiam i zycze wszytkim powodzenia Zuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuzanka 13, jasne że to nie szkodzi, inaczej przecież każda starająca się para poroniła, bo przecież nikt nie wie kiedy tak naprawdę dojdzie do poczecia a kiedy nie. Więc staraj się śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA_B- hihiihihihi:D kochana przeciesz my na tym samym wózku jedziemy hihihiii nawet sie sexmy w te same dni hihihihih:DPatrzec jeszcze tego samego dnia wylą dujemy na porodówce ihihihihihi CZEGO I TOBIE I SOBIE ŻYCZĘ 👄 EVIKA77- właśnie mi sie tez tak wydaje bo dzisiaj jest dopiero 22.09 wiec juz sama nie wiem :) bo kolor tego to tak jak ci pisałam taki jak biało z jajka ugotowanego bardzo na mieko biały troche szklisty :) jejku sorki że tak cie mecze 👄 weszłam na link który podałaś i chyba zaczne tam notować :) ZUUZANNA13- ja ci niestety nie bardzo pomoge ale mysle ze dziewczyny tak fajnie że nas odwiedziłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tens sam dzień bedziemy sie starac w ten sam dzień przetestujemy i urodzimy :P:P:P jakby co to ja ewentualnie na podkarpaciu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUUZANKA13
Dziekuję za odpowiedź ulzyło mi :) Mam nadzieję że mogę do was zaglądac czsem :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, obserwacaj śluzu i do tego poranne codzienne mierzenie temperatury daje prawie 99% pewności kiedy dokladnie występuje owulacja. Naprawdę uważam że ta metoda jest super i naprawdę gorąco polecam. Skok temperatury o co najmniej 0,2 stopnie w środku cyklu tzn że tego dnia wystąpiła owulacja. Naprawdę polecam takie obserwacje, wtedy jest dużo łatwiej zaciążyć bo widać co i jak. Tylko tempkę trzeba mierzyć codziennie od początku cyklu rano jeszcze przed przed wstaniem z łóżka. Ale za to pewności jest prawie 100 procentowa. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA- Hihihihihiiiihih;D;D;D ale by były jaja hiihihihihihihi:D jak kochana w warszawie hihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm wiesz co tak sobie to wyobraziłam i głupawka śmiechu mnie dopadła no az mi sie nastroj poprawił 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA77- kurcze to z ta tempka to przerabane bo slubny chodzi na 9 do pracy a ja wstaję o 8 to tak głupio przy nim wtykac sobie termometr hihiihhi;) ZUUZANKA13- dołacz do nas zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA- bardzo sie ciesze że ci humorek poprawiłam hihiiih:D mnie meczy katar:októry siedzi i nie spływa :( i nie wiem czy brac jakies prochy czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WY GDZIE UCIEKŁYŚCIE ????????? Wodnisia- a jak u ciebie zaklełysmy @ i sa dwie krechy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach co ma byc to bedzie zuzanka13 zapraszamy ja tutaj jako jedyna staram sie dopeiro o pierwsze ale dziewczyny mnie przyjeły wiez może do nas dołączysz bedziemy nowicjuszki we dwie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy ZUUZANKA13 fajnie ze zagladasz i pytasz :) razem razniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak mnie drazni ten katar normalnie nie moge oddychac bo siedzi i wypłynac mi nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ale mam dzisiaj opźnienie jakaś awaria komputerowa i nie mogłam się do Was wbić kochane:( Widzę, że atmosfera gorąca, działajcie dziewczynki, działajcie, bo my czekamy na październikowe kreseczki;) A ja dzisiaj jakoś kiepsko się czuje, hm... nie wiem czy to pogoda, czy hormonki, ale oby do 15-tej a potem lulu, bo ja jak popołudniowej drzemki nie walnę to nieprzytomna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×