Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Iza33 ja też korzystałam z testów owulacyjnych, świetna sprawa. Tylko trzeba pamietać o tym że jak ktoś ma np nieregularne miesiączki to jedno opakowanie testów może nie wystarczyć. Teścik pokazuje kiedy ma się owulację, od wyniku pozytywnego tak do 24-36 godzin, wtedy mężusia do łóżka i działać kobietki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia to może ja kupię te test na alegro ????????:o IZA33- ja już 😭 za tobą 👄 KISA- Nie ma za co mamusiu jeszcze raz gratuluję :)👄 EVIKA- ja zawsze miałam regularnie tylko teraz mi się opóźniło :( 👄 ANIA_B- o tak kochana jak TY to i Ja cholercia musi nam się udać :D I NIE MA INNEJ OBCJI :D:D:D a naszych menów to ostro do roboty ;) zaganiamy hihihihihii WODNISIA- to ty następna mamusia jesteś :D👄ja tak czuję a przeczucie mnie niemyli EVIKA77 jest chodzacym przykładem :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny, mnie przeczucie myliło, wmawiałam sobie że napewno się nie udało i w ogóle. Byłam tydzień temu u ginekologa który potwierdził że widzi już u mnie zbliżającą się @. A to się zdziwi biedaczek jak zawitam do niego w następnym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mAAm dokłądnie czuła i wiedziała jako jedyna że ja już nosze w sobie kruszynkę :). Dziękuję mAAm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA77-👄👄👄👄👄 nie ma za co :D:D:D A wy mamusie to teraz przesyłac nam fluidy pozytywne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście, dziewczyn, mężusiów do łózka i brać się do roboty! KOLEJNE TRZY TEŚCIKI MAJĄ BYĆ Z PODWÓJNYMI KRESECZKAMI. nO SZYBCIUTKO! BO MY CZEKAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo taaaaaaaaaaak przydadzą nam sie pozytywne wibracje :D:D:D:D:D:D:D:D:D zobaczymy co z tego wyniknie no to ja będe testowała gdzieś dopiero hohohohohohoho około 15 paździenrika szokkkkkkkk :(:(:( tyle czasu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA_B - HIHIIHIIII15 października to 60 urodziny mojej tesciowej hihihiiihihiii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wogle mam mętlik z tymi cyklami zawsze mam co 30-32 dni a teraz 42 :o i jak tu działac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM moja mama 27.09 obchodzi 50 urodziny. Wtedy jej poiwem o moim aniołku, ale bedzie prezent no nie? Dziewczyny a swoją drogą szybko zleci do października , ani sie obejrzec jak bedziemy świetowac kolejne dwie krechy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA-👄 TRZYMAM CIE ZA SŁOWO :D z tymi krechami ;) U mnie to : TESCIOWA- 60 lat 15.09 MAMA- 55lat- 24.09 TATA-28.09 Dla tego fajny bym miała prezent :) 1 na 3 imprezy hihiiih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm życzę Ci tego z całego serca! Dasz im wszystkim prezent zobaczysz:) Ja juz sie nie moge doczekac kiedy powiem rodzicom i najblizszym. Siedze dzis w pracy z wypiekami na twarzy. Ach Ach Ach Dziewczyny nie moge sie doczekac kiedy wszystkie bedziemy mamusiami po raz drugi i Ania_B po raz pierwszy ,ale moze z dwiema fasolkami naraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo wczoraj dolaczylam do Was a tu nagle wysyp kreseczek:):):):) Dziewczyny gratulacje z calego serca!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję że topik bedzie szczęśliwy również dla mnie :) Jak czytalam Was to mialam wypieki i nie zapamietalam ników świeżutkich szczęściar:) jeszcze raz gratulacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, naprawdę miło tu na topiczku :D musi być zaczarowany :D mAAm 🌻 coś mi się wydaje, że październik będzie Twój! Ja też myślę nad córcią, ale oczywiście i synuś mile widziany ❤️ Gdzieś w internecie słyszałam, że są specjalne dity na chłopca i na dziewczynkę, ale ponieważ ogólnie niewiele jem, to metoda nie dla mnie. Jak zna się dokładnie swój cykl, to można kombinować z jajeczkowaniem, 2, 3 dni przed - dziewusia, a w jajeczkowanie i dzień po - chłopaczek :D , może coś w tym jest, bo ja swojego chłopaczka zrobiłam w jajeczkowanie właśnie. Teraz mam cykle rozregulowane coś i nie wiem czy ten będzie trwał 25, czy 35 dni.. ale może 9 miesięcy.. ? Kochana, jak tak mówisz, to aż się uśmiechnęłam i normalnie wierzę w to Twoje przeczucie :D , a jak nie teraz to następnym razem..UDA SIĘ!!!! iza33 🌻 a jakie masz cykle,( najkrótszy i najdłuższy), czy masz regularne? Może coś da się wyliczyć :D Ania_B 🌻jestem pewna, że październik będzie również Twój, kochana, oj czuję, że będzie wysyp :D mamuśkowy Evika77 🌻 och.. ci nasi ginekolodzy.. ciekawa jestem jaką minę zrobi, jak mu powiesz :D kisa 🌻 Pewnie jeszcze nie ochłonęłaś, jeszcze raz gratuluję i fluidki proszę słać! beta32 🌻 obliczyłaś już termin narodzin? :D Beami 🌻 Oczywiście, że będzie szczęśliwy! Pozdrawiam Was cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa` wszystko mi skasowało wredny internet 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm urodziny teściowej powiadasz hmmmm moge i jej zrobic prezent :D:D:D:D:D ja tez sie z niego uciesze, najbardziej na świecie :):) Kisa no wiesz w rodzinie mojego ukochanego są bliźniaki ze strony taty/teścia ale czy to sie dziedziczy to raczej wątpię :):) ale moje kochanie mówi, że jak bede w ciąży to będa bliźniaki i to parka bo dziadkowie byli parką :):):):) więc ja tylko przytakuje, skoro sie postara ;););) ja tu ie mam nic do gadania Oj dziewczyny porządzimy w październiku, będzie wysyp 2 kreseczek 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ania trzymamy za słowo z październikowym bumem i oczywiście trzymamy kciuki za Was dziewczynki:) Wodnisia jeszcze nie znam terminu, na pewno końcówka maja, przynajmniej tak wynika z kalendarzy w internecie:) Idę dzisiaj do gin więc trzymajcie kciuki aby było wszystko dobrze. Evika, Kisa jak samopoczucie mamuśki? Ale ziąb, dlaczego jeszcze nie grzeją? brrrrrrrrr. Pozdrowienia cieplutkoe dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beta32. Czuję się dobrze, dziękuję. Narazie nie męczą mnie żadne dolegliwości ciążowe. Może tylko stałam się bardziej wrażliwa na wszelkie zapachy. Mój termin porodu to też będzie końcówka maja - ja prawdopodobnie pójdę do lekarza pod koniec następnego tygodnia. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta32 trzymam kciuki za Twoją dzisiejszą wizytę u ginekologa. U nas już grzeją i jest cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonia31
cześć dziewczyny,ja też chcę drugie dziecko,ale u mnie problem jest złożony:teraz mam drugiego męża.Staramy się już rok czasu i nic.Mam 31lat,moja córcia ma 10lat.Możecie mi napisać,co to za ziółka,jak się nazywają,chciałabym kupić w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Evika, a u nas jest tak zimno w pracy, że normalnie wysiedziec nie można, chociaż za oknem słoneczko wygląda, i od razu cieplej się robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Idę za raz do ginekologa na cytologię, och tak zimno.. a jak sobie wyobrażam, że muszę się tam rozebrać.. brrrr, ale przy okazji pogadam z nim na tematy ciążowe :D pomęczę go z rana, a co tam :P Trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Oj mamusie nasze dbać proszę o siebie proszę :):) Beata u ciebie pojawia sie słońce!!!!!!!!!! ale ci dobrze u mnie to najmnijeszych szans nie ma 😭 jest zimno chłodno i głodno :(:(:( Ja już zaczełam grzac bo bym nie wytrzymała :):):) Na szczęście w pracy tez zaczęli grzać chociaż atmosfera i tak jest gorąca :):):) ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonia31
pisałyście coś wcześniej że są jakieś ziólka które pomagąją zajść.No,zimno dziś .JA obliczyłam sobie że owulację będę miała 28 września.W internecie znalazłam kalkulator dni płodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgonia ja kiedyś pisałam o oleju z wiesiołka, który rzekomo dobrze wpływa na hormonki i śluz, kupiłam go ale nie zdążyłam przetestować więc nie wiem czy to rzeczywiście prawda:) W internecie jest dużo na ten temat:) Szczęściary z Was kochane u nas nie grzeją jeszcze:( idę robić herbatke, brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonia31
a ja idę napalić w piecu,bo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×