Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm, a topika nie zmienię za żadne skarby!!!!!!!!!!!!!!!! Pomagałyście dla mnie, byłyście ze mną, teraz ja będę z Wami i koniec! Nie ma innej opcji!!!!!!! Chyba że mnie siłą z niego "wykopiecie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEstem cholewcia le pędzicie !!!!!!!!!!! evika no bosko 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 No to teraz sie posypia takie nowinki :):):) jedna za drugą. Ja jestem już po @ i zamierzam się starać :D:D:D:D:D:D Tylko jak ja mam teraz obliczyc dni płodne jak tutaj mam taką rozbierzność 2 tygodni :(:(:( Sama nie wiem, teraz kiedy mam napadac na chłopa najmocniej :(:( Dziewczynki, które czekają na dzidzie prosze mi się tu nie ZAŁAMYWAĆ i NIE PODŁAMYWAĆ. Po to tu jestesmy żeby \"pomóc\" zaciążyć no nie !!!!!!!!! ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyki czas do domku:) mamusie dbajcie o siebie :) mam nadzieję że jutro czeka nas kolejny cud...pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już uciekam do domku i czekam jutro rano na kolejny cud....... Kis chyba będzie wiedziała o co chodzi??????????? :) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie też już pora:) Do jutra kochane do kolejnych dwóch kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ależ dzisiaj zimno i mokro wrrrr....kisa czekamy na informację kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, u mnie narazie nie pada ale jest bardzo pochmurno. Kisa? A jak u Ciebie sprawy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie w ten pochmurny poranek myslę, że ten dzień nam rozświetli wiadomość od kisy :):):):) Ja czekam z niecierpliwością na wiadomość. Trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie moje Kochane :* Tak dzis pochmurno , ale dla mnie świeci słońce ogromne! Test pozytywny - dwie kreseczki :D Buzia mi sie smieje sama. Jestem jaks zakręcona. Rano nie wiedziałam co mam robic czy najpierw sie myc czy ubierac czy budzic córke ech. A w koncu nawet zupe ugotowałam. Jeju dziewczyny dzieki za kibicowanie , za kciuki za słowa otuchy. Ale mam radoche !! Teraz trzymam za Was czekające na @. Czuję sie zobowiązana. Jestem Wam ogromnie wdzięczna. Całuje i sciskam wszytskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki:) Kisa jejciu, jak ja się cieszę ogromnie gratulacje kochana, super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci beta, Ty w to wierzyłas.... dziękuje kochana.....:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ❤️ Gratulacje! Cudowna wiadomość! Strasznie się cieszę, kochana! 🌻 Mimo wszystko jestem zaskoczona, bo wbrew tematowi topiku tu raczej nie ma \"problemu z zajściem w drugą ciążę\", albo jakaś magia tu działa :D Coraz bardziej wierzę, że i mnie ten CUD się przydarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa, GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z całego serca. Trzy z nas mają dwie upragnione kreseczki!!!!!!!!!!!!! W następnym miesiącu będą kolejne trzy!!!!!!!!!!!!!!! Bo ten topik jest zaczarowany!!!!!!!!!!!!!!!! KISA jeszcze raz GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny dziękuje! Wiecie..... cuda dzieją się na naszym topiku , bo my jetseśmy cudne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wytrzymałam i powiedziałam wczoraj swojej córeczce oraz rodzicom. Córka szczęśliwa skakała z radości do góry, rodzice też szczęśliwi. Ach! Żyć nie umierać.... Dziewczyny bierzcie się do roboty! Tu się dzieją same cudeńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa kolejny cud....gratuluje...dziewczyny to cudownie...mam nadzieję że w kolejnym miesiącu znowu będziemy miały 3 nowe mamy - ja chcę być jedną z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dziekuję :*. Oczywiście ze będziesz kolejną mamą. Będziemy wszytskie razem i się uda ! Na topiku naszym jest tak ciepło. Wszystkie jak siostry :D. Damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa GRATULUJĘ ❤️ ale super :):):) aż mi się łezka zakręciła. No to teraz czekamy na następne 2 kreski :D:D:D:D która ma najbliżej ma do terminu @, bo ja to chyba bede na samym końcu :(:( Ale działania bojowe są ;););) ale super 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza w następnym miesiącu to my wszystkie będziemy ZOBACZYCIE :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super dziewczyny. Kochane która teraz najszybciej ma termin? Które będą kolejne? Czekamy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze tak Ania_B Trzymam za Ciebie równiez! Bojowe działania przyniosą efekt, zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) a jakże ja mojemu mężczyźnie oświadczyłam że go będę cały miesiąc męczyć ;););) z tego też powodu jego radośc nie zna granic hahahha 🌼 starania też są super :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_B dokłądnie tak samo u nas było , prawie z łózka nie wyłazilismy, no chłopy w tym czasie to maja miód - sielanke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście oznajmiłam, że musze was dogonić, bo wy staracie sie o drugie a my dopiero o pierwsze więc ma sie sprężyć i postarać za jdnym razem dwójeczkę :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️KISA❤️KISA❤️KISA❤️KISA❤️KISA❤️ GRATULUJĘ Z CAŁEGO ❤️ BARDZO SIĘ CIESZĘ MAMUSIU !!!!👄 Dziewczynki tu chyba naprawdę magia działa :D oby się tylko nie wypaliła w tym miesiacu CZAROWANIE DALEJ WSKAZANE !!!!:D:D:D Ja też chcę widzieć dwie krechy w październiku :D!!!!!!!!! ale bym miała prezent dla rodziców ,bo moja mam kończy 55 lat tata 54 a tesciowa 60 :D to trzy prezenty za jednym zamachem :D ale bym chciała:) ANIA_B- ja też mam ten sam problem wczoraj wieczorkiem juz mi się skończyła @ i zaczynam działać tylko też nie wiem jak obliczyć:o a znów mówią że wcale nie jest dobrze jak się sexi;) co 2 dni bo jak dłuzsza przerwa to plemniki sa mocniejsze :D ja obliczyłam tak jak zawsze to wypada że powinnam mieć owulację 26 wrzesień ale sama nie wiem czy tak ??👄 Dziewczyny która ma córcie zdradzic w jaki dzień najlepiej aby była córa ;) ja słuze rada jesli chodzi o chłopca :D hihiiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam czarujemy teraz dla nas :) ja dzisiaj dostałam @ i zastanawiam się nad kupnem testów owulacyjnych- beta korzystała a pozostałe mamy? Jutro jadę się szkolić :) nie płakać za mną :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM hmmmm now łaśnie jak tu trafić w tą owulacje, no z tym moim ostatnim opóźnieniem to też wypada mi 22 wrzesień hahahhaa ❤️ ej moja panno jak razem to razem :D:D:D:D:D:D:D:D no nie mogę a ja chce dzieckow tym momencie jest mi obojetne, chyba że moge miec parkę ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co drugi dzień powiadasz hmmmmm, no obaczymy obaczymy Ja mam w tym cyklu zajść w ciąże i tak będzie a jak ja to i mAAm a jak juz nam sie uda to pozostałym tez pójdzie jak z płatka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×