Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

BETA-👄 Oj kochana pewnie i jedno i drugie ;) A jesli chodzi o paxdziernikowe kreseczki to zaklinaj @ hiihii:) no co jak co ale przeciesz to szczesliwy topik :)A my wiezymy w cuda to nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że się uda!!!!!!!!!!!!!! Mi się udało jak tylko do Was trafiłam, więc zaklinamy i nie czekamy na @@@@@@@@@@ dopiero za 9 miesięcy. SIO!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez przyłączam sie do zaklinania :P:P niech tą ciątkę zatrzymają celnicy i niech wypuszczą dopiero za 9 miesięcy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak mi sie uda zaskoczyć we wrzesniu to normalnie bede wierzyc w cuda :D bo ten topik jest serio jakis szczesliwy :)I TAKI MA ZOSTAĆ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak zostanie maam TEN TOPIK JEST SZCZEŚLIWY! beta tu spisz popołudniami , a ja w nocy usnąc nie moge :( ciekawe i nawet sie nie czuje nie wyspana hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby dziewczyny oby ;););) dołożymy wszelkich starań aby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja też nie mogłam spać, jak tylko się dowiedziałam, a teraz to śpię popołudniami i w ogóle jakaś nieprzytomna chodzę, w pracy się ze mnie brechają, że jak ktoś mnie szuka to najpierw w kibelku sprawdza:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki kładę się spać bardzo wcześnie teraz bo już o 20.30 tak mnie kładzie. Ale rano czasem wstaję teraz o 4.00 i już nie mogę spać. Może to emocje, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeniosłam sie z laptopem do kuchni to bede zagladac co jakis czas :) KISA-👄 zaklinamy nasz topik zaczarowany :D❤️❤️ ANIA_B-kochan a ty to blixniaki masz miec to staranka podwujne hihiiih:D BETA32- z tym spankiem to w pierwszej ciazy miałam tak ze jak przychodziła godzina 18.00 to zazwyczaj z mezem włanczalismy filmik ( w tedy jeszcze na video) i ja momentalnie odpadalam i mezus musiał mi cały filmik strescic :D wiec spij na zdrówko tobie i maluszkowi , a innni niech cie szukaja choc by w kibelku ;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc 👄 i bliźniaki wwrwrrrrrrrrrrrrrr..... EVIKA77- spac nie mozesz bo cie perełka za pępoeine ciagnie i krzyczy jeść,jeść hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mi nie wróz bliźniaki bo jak mi sie trafia to tobie też tak więc rozważ swoje życzenia dla mnie bo to tez twoje będą 🌼 hihihiihihi dziewczyny jak sie wam chce spac to śpijcie a jak nie chce sie spac to nie śpijcie. Ja jestem tego zdania, że nasz organizm sam wie czego chce. Ja natomiast ostatnio jem wszystko co pikantne a w pracy to chle z serkiem żółtym i koniecznie posmarowany z musztardą :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhe:):):) Ja też w pierwszej ciąży spałam, i jak narazie to jest powtórka z rozrywki, a ponoć druga ciąża jest inna???hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża ciąży nie równa tak mówią :) i jest to chyba prawda :) ANIA_B- o nie kochan ja na blizniaki sie nie nadaje bo jestem bardzo niska osobą( 152 w kapeluszu ) i jak anfibia bym wygladała hihiii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja jak głupia wyczekuję mdłosci bo w pierwszej wymiotowałam dalje jak widziałąm:P, a moze teraz nie przyjdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby nie przyszły, bo ja w pierwszej wogóle nie wymiotowałam, czułam się super, mam nadzieję, ze teraz też tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta to Ci zyczęzebys nie miała, mdłosci ... brrrr terazz mnie pokłuwa na wysokosci pęcherza, myslicie ze to macica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej nie wymiotowałam i teraz tez ich nie chce jak zaskoczę :p Ale moja znajoma w pierwszej wymiotowała dalej niz widziała , a w drugiej wogle :) wiec glowy do góry dziewczyny :) ANIA-B- ty mnie kochana nie starsz:) bo mi kiedys wrózka wywrózyła syna i bliźniaki i syna juz mam ale bliźniaki to juz nie koniecznie bo bym sie chyba toczyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA - moze sie juz powoli rosciagac ,albo perełka na pecherz uciska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja mam wyjazd w teren dizewczynki więc bede za jakąś godzinkę mamusiom życzę braku mdłości i dolegliwości 👄 staraczkom owocnych starań 👄 mAAm to juz masz przesądzone :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA- Ani sie wasz :) tobie to wskazane bo dogonisz nas w stanie dzieci dwoje hiiihi ale ja chce córcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja tez chwilowo uciekam bo nie da sie klikac i ziemniaczków razem obierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może trzeba zaklinać mdłosci co? :):):) na @ poskutkowało. Dziewczynki zbieram się już do domciu spać;) Do jutra kochane. Udanego wieczorku i owocnego (to dla staraczek). Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po poniedziałku ależ dobrze :) w końcu zaczynam starania...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA33- to ja zaklinam twoją @ i trzymam piachy aby staranka sie udały👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×