Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej dziewczyny:) Pomorze też skąpane w słońcu, od razu człowiek lepiej funkcjonuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki u mnie ciąg dalszy deszczowej i pochmurnej pogody :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! U mnie tez leje ta pogoda beeee :(, brzuch mnie dzis boli cos ... zaraz imprezka w firmie :D bedzie wesoło:) jak się macie? : beta, iza , maam, ania, evkia? witaj nuska27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa no to dobrej zabawy życze :D:D:D:D przynajmniej sie rozerwiesz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_B wczoraj Cię w pracy zdenerwowali a dzisiaj przyszła kolej na mnie. Dzisiaj ja jestem zdenerwowana. Dzisiaj mnie wnerwili, bo oczywiście wiadomo jak nie ma winnego to Marketing jest winny. Ach szkoda gadać. Ale mnie poniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania cicho ;) bo nas nie wezmie kisa a później to pójdziemy na całość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza dawaj na Śląsk , Ania ciacho bedzie pewnie winko , no ale ja odpuszcam , ale wy mozecie jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika nie daj sie ! , dzidzia najwazniejsza! ale ja zgłodniałam matko chyba mi zoładek wątrobe nadgryza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika no niestety u mnie zdenerwowania ciąg dalszy masakra szkoda gadać !!!! ale ty sie nie denerwuj i niczym nie przejmuj po prostu z usmiechem walcz o swoje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika nie warto się denerwować, naprawdę...sama kiedyś myślałam ze jestem niezastąpiona tylko praca, praca nawet kosztem rodziny a teraz zawiodłam się strasznie i wiem że nie ma ludzi niezastapionych a najważniejsze w życiu to rodzina :) kolega mi kiedyś powiedział \"mądrość ludową \"- przeżywa to się orgazm a pracę się wykonuje :) coś w tym jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane, macie rację, tylko czasem naprawdę nerwy ponoszą. A zauważyłam że teraz o wiele łatwiej jet mnie wyprowadzić z równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dobre to .... normalnie zapisałam sobie tę"mądrość ludową" Evika przytulam ciepło :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika twój kolega ma racje 100% racje ja mam dośc pracy przynajmniej w tej firmie i na tym stanowisku i zastanawiam sie nad zmianą:):):) ale jakoś to będzie damy rade :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_B jaki kolega kochana? Ja bardzo lubię swoją pracę i jestem z niej zadowolona, ale czasami już tak mnie wytrącają z równowagi że normalnie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼WITAM DZIEWUSZKI🌼 U mnie też zimno i słonka brak :o nic normalnie się nie chce :o Ja wczoraj mhy.... było ,winko, winogronko, serek , ale wypilismy winko i lulu poszlismy :p no ale jak przystało na żonkę zadziałałam :D smyrgnełam tam i uwdzie i zbałamucilam męża :p ale sam o to prosił :D a dzisiaj rano mi powiedział że MNIE BARDZO KOCHA I WINKO MOŻEMY PIĆ CO WIECZÓR:p normalnie marzyciel się z niego zrobił :)A co z tego będzie to zobaczymy bo tak jak pisałam juz wczesniej 14 dzien przypada na 25 ,a 16 na 27 wiec u mnie to loteria bo wczoraj był 23/24 to moze tak na dziewusię hiiiiiii ANIA_B- ty kochana normalnie szybciorkiem mi w tabeleczce zmieniaj na 10 .09 bo dobrze pamietałam że ty przedemna miałas wiec nie wiem czemu z tym 15 wyjechałas :)👄 EVIKA- normalnie ci wirtualnie nakopię jak sie denerwowac nie przestaniesz :o a tym w pracy powiec że jak cie będa tak wnerwiac to ich zywcem myszy zjedza :p👄 KISA- kochana porzeraj wszytsko na imprezie bo o wage martwić się nie trzeba 👄 IZA33-miałam tak samo jak ty z łózka cieszko było sie podnieść chyba jeszcze teraz bym spała :)👄 WODNISIA- jak tam u ciebie ???????????👄 NUSKA27- pozdrawiam i witam u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiedziałam że zapomnę :o KISA-EVIKA- przesłac nam tego SŁONKA:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam zakręcona kobieto ❤️ to beta ma słonce ja mam deszcz :P no chyba ze to jakas metafora ta słonce :D sciskam Cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm witaj kochana. Ja jeszcze w pracy nikomu nic nie mówiłam o maleństwie, powiem dopiero w czwartym miesiącu, czyli pod koniec listopada, ale jak będą mnie denerwować to myszy oczywiście już naślę teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuu a myszy w biurze trzy pokoje dalej u kolegi to będą się mnożyć i wychodzić oknami tyle ich tam będzie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika sorki sorki :D:D jestem zakręcona dzisiaj mAAm no ja jestem za tobą bo kalkulatory mi wyliczył tak :):):) więc trudno teraz ty pierwsza no i ja mam dłuższe cykle dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilunia dziewczynki chcecie mi powiedziec że jak dzisiaj mam 14 dc to mam jakies szanse na poczęcie maleństwa :):):) mAAm ty coś tak piszesz a masz cykle podobnie jak ja tylko że 32 dniowe z tego co pamiętam udziel kochana rady niedoświadczonej koleżance ❤️ :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze u mnie jest odwrotnie to mój ukochany ma czasami "migreny" ja to bym mogła codziennie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika wiesz ze ja tez jeszce w pracy nie powiedziałam i tez zamierzam trochę poźniej, ale obawiam się troszku jakos tak i sama nie wiem czemu. Jak pomysle ze trzeba zastepstwo znaleźć itd... no jakies takie mam obawy przed tym oznajmieniem... no nic zobaczymy jem torta , matko nasączony jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa nie no taką prace to ja też chce mieć :):):) z tym tortem to uważaj tylko jeden kawałek prosze zjeść :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×