Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

ja tez jestem :) Aniu kazałm sobie ukroic jeden cienki kawałek , ale kurcze czuje normalnie spirytus czy co tam sie leje :( buuuuu chyba nie zjem się obawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to odstaw :):):) jakby sie pytali to powiedz że wolisz normalne ciasta a nie odlotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- oj jestem dzisiaj zakrecona bo wszystko w tepie dzisiaj :) i sprzontanko , gotowanko, bo koledzy do syna przychodza ale tobie tego Słonka zycze oczywiscie tez :)👄 ANIA_B- i wszystko jasne z ta @ :D teoretycznie przy 28 dniowych cyklach owulacja przypada na 14 dzień a przy 32 na 16 Ja z synem zaszłam 14 dnia :) ( i to 1.10) jesli chodzi o liczenie to pisza róznie bo naogól licza od pierwszego dnia @ a moja ginekolog mowi że liczy sie od końca wiec juz sama nie wiem tak czy siak wychodzi ze u mnie 14 dzień to 25 a 16 to 27 dzien :o wiec kochana działaj jesli to twój 14 dzień choc wiem ze to nie reguła :) moja psiapsiuła zaszła w 9 dniu cyklu :o więc to jak strzał na loteri :) pocieszajace jest to że plemniory zyja u nas 48h a te dziewczece nawet o 24 h dłuzej i dla tego pisza czesto że na dziewuche to przed owulacja bo dziewczece plemniory sa wolniejsze ale dłuzej żyją i badz tu madry hihiihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany jakie to wszystko skomlikowane :o:o:o:o:o dziękuję mAAm no nic to jutro powtórzę robote :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIHIHIH :D nie ucieknie :D a wrazie czego to przykuj kajdankami do łóżka a do nogi przyczep złota kule i powiedz że do puki ci dzidzi nie zrobi to go nie odkujesz hihihiii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU_B- kotek ja muszę uciekac bo musze skończyć projekt ale jescze dzisiaj zajrze mysle że do 15 sie uwinę 👄 BUZIAOLE DZIEWCZYNKI 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa, dlaczego się obawiasz? To nie jest właściwie nawet nasz obowiązek aby informować pracodawcę o naszym stanie. Od czwartego miesiąca taka kobieta jest chroniona przepisami prawa. Przynajmniej u nas w firmie jest taki zwyczaj że kobietki mówią szefostwu o swojej ciąży dopiero w czwartym miesiącu i każdy uważa to za normalne. Tak więc ja narazie jestem cichutko, choć czasem jak np dziś zajdzie ktoś chory-przeziębiony do mnie do pokoju, to mam ochotę go wygonić jak najszybciej.Obym tylko się nie zaraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje evika, no ja nie chce czekac do czwartego , mysle ze powiem zaraz po wizycie czyli w przyszłym tygodniu, ale jakos mam mieszane uczucia kurcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja też troszeczkę się obawiam, nie przejmuj się tak. Ja też martwię się jak to będzie wyglądało i w ogóle. Też mam mieszane uczucia. Ale w końcu to przecież normalne że kobietki rodzą dzieci. Powiedz ile czasu pracujesz w tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ja tak na chwilkę, bo zaganiana i zakręcona jestem. Dostałam pracę - jestem szczęśliwa! Słońce świeci cudownie! Będę teraz robić gołąbki. Jestem niecały tydzień przed @ i tak: przytyłam lub spuchłam lekko.. brzuch w dole pobolewa, piersi wrażliwe.. może to TO? albo @.. Czarujcie, kochane ❤️ Może uda mi się później wpaść, to więcej popisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Wodnisia że dostałaś pracę, ekstra!!!! Co będziesz robiła jeśli możesz oczywiście powiedzieć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia gratuluje nowej pracy! :D Wysyłam fluidki, zeby nie przyszła @ mam nadzije ze Twoje objawy to ciązowe ❤️ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja robie chwilke przerwy ( 20 min) bo juz mnie oczy bolą od projektowania :o WODNISIA- ❤️ GRATULUJĘ!!!!!!!!PRACY!!!!!!!!!!!!! no i naturalnie zaklinam twoja @@@@@@@@@@ aby jauz jej nie było a brzusiao bolał własnie z dzidzi a nie tej cholery@👄 Evika - ja jak pracowałam jeszcze w firmie to też miówiło sie tak jak u ciebie w czwartym miesiacu , pamietam że jak ktos nie miał płaskiego monitora to dostawał go w 5 minut po tym jak oznajmił ta miła wiadomosc :) ale to było juz dawno a teraz to juz od 6 lat na swojm jestem :) KISA- spokojnie bez nerwów , ja bym poczekała z ta nowiną no ale moze u ciebie jest inaczej👄 ANIA_B- Kochana to do dzieła wysyłam wirtualnie złota kule hihihihi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz mAAm a ja mam płaski super ekstra odlotowy monitor panoramiczny na pół pokoju :) i boję się że mi ktoś go zabierze jak pójdę na macierzyński :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - przyklej go do biurka i napisz kartkę ze tego kto go tknie to bog pokaze hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia GRATULUJE nowe pracy :):):) widzisz to dopiero początek wielkich zmian w twoim życiu 🌼 zobaczysz praca to pierwzsa zmiana a potem 2 kreseczki :):):) ja czaruję hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny czy wy też macie dzisiaj takiego lenia :o mi sie nic dzisiaj nie chce :(A mam taka wymagajaca klijetke co dzień zmienia panele i glazury i non stop musze liczyc to wszystko i przerabac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopisuje sie dzisiaj do wilkich leni, ja natomiast o mało co nie utraciłam moich wszystkich danych z komputeraz bo kliknełam jakimś cudem eksploruj dane zamiast eksportuj szoooooooooooooook :(:(:( jestem zakręcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no Evika to ty prawie jak na tronie pracujesz :D:D:D:D masz superhiper wypasiony monitor :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wściekła- zabrali nam premie wrrrr 25% już liczyłam te pieniadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to chyba cos z cisnieniem :o bo i głowa mnie boli :( I jeszcze dzisiaj czworo dzieci bede miec w domu a to sie równa wrzaskom, hałasowi, i co 5 minut ciocica a mogę ...ale chłopaki przyjaźnia się już 4 lata :) i co srode sa u kogos innego i tak co 3 tygodnie ja ich mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam mi też głowa pęka ...a pomysł ze spotkaniam dzieci super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tak jest od zerówki razem się trzymają i mieszkaja obok siebie :) ale dzisiaj to mi to trochę nie na reke bo ta głowa i roboty mam kupę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza protestuj maam ja jak miałam urlop to przez 3 dni zabierałam dzieci mojego rodzeństwa nad wode, mialam ich 5 w wieku od 13 do 4 lat, 2 chłopców i 2 dziewczyny i te baby były gorsze niż chłopaki :D:D:D:D co ja z nimi użyłam :P:P:P ale jak obiecałam im to musiałam dotrzymac słowa, tak więc głowa do góry i miłej zabawy wodnisia ja gołabki robiłam w poniedziałek ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA PRZYKRO MI :( BUUUUUU maam oki poczekam , zobacze co i jak i znajde odpowiedni moment ❤️ kurcze obżarłam sie , jeszce po pracy do chinskiej kanjpy odziemy ło matko tam to juz nie iwem co zamówie bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JET TOPIK O STARANKACH I ZA WSZYSTKIE GŁUPIE LINKI DZIEKUJEMY BO ICH TU NIE CHCEMY !!!!!!!ANI O ZDRADACH, CHANDLU STRINGAMI, KOLCZYKAMI NA TYM TOPIKU MÓWIMY NIE!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×