Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! Jakieś pustki na naszym topiku??? Gdzie jesteście? Jak po weekendzie? Ja cały weekend przespałam. Ponadto wszystko okropnie mi śmierdzi i to do takiego stopnia że nawet powyciągałam dziś w pracy z kanapek wędlinę i jem sam chleb bo nic nie jestem w stanie przełknąć. Poza tym dziś rano pierwszy raz w tej ciąży wymiotowałam. Także się zaczęło.... W pierwszej ciązy też wymiotowałam od 3-go miesiąca do 6-go, także teraz niestety wiem że będzie to samo. Poza tym czuję się jakoś mocno zmęczona, tylko śpię i na nic nie mam siły. Jakoś tak smutno i w ogóle bez życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Faktycznie pustawo u nas:(. No nic trzeba nadrobic:) Wodnisia nie zamartwiaj sie działaj dalej, nie ma co sie poddawac. Nastepny miesiąc Twój. Tzrymam za Ciebie❤️ Evika witaj w klubie. Ja juz wymiotuje prawie dziennie rano. POźniej juz tylko mnie dźwiga i ogólnie ciągle mi nie dobrze. Mam takie dni ze leze tez i nic nie jestem w stanie zrobic. Tak było w piatek, a w sobote wstałam i umyłam wszystkie okna ( powolutku oczywiscie, zyby sie nie przemęczyc). Takze róznie jest. Ale dzisiaj swieci słonce i jest cudnie! Evika nie smuc sie. Nosisz w sobie nowe zycie i to jest piękne Kochana ❤️ Głowa do góry! Przytulam Cię ciepło🌼 Będzie dobrze! Dziewczyny gdzie jesteście???? Co sie dizeje z Iza33. Dano jej nie było. Czyżby chora? No i reszta halo , halo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOCHANE :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Na wstępie przepraszam że ostatnio nie zagladam ale pisałam wam że teść nakrył teściową a aona pojechała na safari i musimy wspierac tescia na duchu bo jest załamany i rozwodzic się będzie ale nie o ty tu mam pisać ... U mnie spoko wczoraj się skończyła @ więc juz dzisiaj sobie podziałam :D tym bardziej że mój slubny stwierdził że bardzo chce drugą dzidzię bo rozumie co miałam na mysli mówiąc mu że rodzeństwu w zyciu łatwiej ( on jest jedynakiem i teraz w trudnej sytuacji ma tylko mnie) wiec myslę że moze wkońcu coś zmajstrujemy ;) wogle wiecie co mam takie dziwne przeczucie ze tak się broniłam przezd tym lipcem z racji że pierwsze dziecie mam lipcowe,am mam jakas taką głupia intuicję że ten lipiec jest jednak mi pisany :D wiec jak mi to i ANI I WODNISI I CAŁEJ RESZCIE STARACZEK :D:D:D jesli chodzi o wpisanie terminu to nie wiem który mam wpisac bo cykl mi sie wydłuzyl i nie wiem jak dostanę :o więc i staranka będą takie spontaniczne i na oko :)Ale co mi tam kto nie próbuje ten nie ma :D WODNISIA- przykro mi bardzo ,ale zobaczysz LIPIEC jest nasz :)👄 ANIA_B-👄 MONIA MAMA-👄 IZA-👄 JOFIKA-👄czekaj niebawem dołaczę do ciebie to spotykać się będziemy z wózkami hihihihihihih:D ślij FLUIDY BO JA CZEKAM :D EVKA-👄 BETA👄 KISA-👄 DŻESSI-👄 KOTECZEK-👄 NUSKA-👄 AMAMA-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Oj ostatnio jakaś cisza panuje na naszym topiku..... :( Jak samopoczucie? Jak staranka naszych kochanych staraczek? A jak czują się przyszłe mamusie? Jofika a co u Ciebie? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) u mnie nico .... czyli od wczoraj @ na całego, ale wiedziałam, że w tym miesiącu przylezie .... uaktualniam ;) ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JOFIKA.................._________..........29........... .....W-WA ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE NUSKA27................15.11.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE mAAm...................---------------..........29...... ...........W-WA amama.................----------------......... 34 ...............MAŁOPOLSKIE DŻESSI.................. --------------..........31...............WIELKOP IZA33....................--------------..........33..... .... ....PODKARPACKIE KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE WODNISIA..............20.11.2008..........36............ ...ZACH-POM MONIA MAMA..........24.11.2008...........35..................POMORSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! Evika jak sie masz? Byłąs wczoraj u gina czy mi sie zdaje? Jak było? Ale pustki na tym topiku, kurcze bo wyginiemy! dziewczyny co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa byłam u gina w piątek. Zbadał mnie i powiedział że jak narazie wszystko jest w porządku. teraz idę 14 listopada i będę miała robione usg, także napewno wtedy dowiem się coś więcej. Troszkę się boję i chciałabym aby wszystko było ok. A powiedz kisa jak u Ciebie? Kiedy idziesz do lekarza i kiedy będziesz miała robione usg? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa powiedziałaś już w pracy o dzidziusiu? Jak ogólnie się czujesz? Jak brzuszek? Już rośnie? Ja już nie mieszczę się w swoje spodnie, zakupiłam sobie już nawet ciążowe spodenki, ale jeszcze w nich nie chodzę, bo dziwnie to by wyglądało skoro nikt jeszcze w pracy nie wie o moim stanie :) Za dwa tygodnie planuję powiedzieć wszystkim w pracy - po badaniu usg, no i wtedy zacznę nosić ubranka ciążowe. Już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja idę do gina 18.11, a wiec 4 dni po Tobie:D. Ja juz miałam robione USG dwa razy i pewnie 18 bede miała znowu. Czuje sie ok nawet z mdłosciami i wymiotami. No cóz trzeba sie nauczyc , miejmy nadizej ze minie niedługo. Ja tez juz sie nie mieszcze w spodnie. Chodze narazie w spodniczkach bo luzniejsze:D tak w pracy powiedziałąm miesiac temu, a raczej szefowa sama sie zorientowała :D. Zaakceptowali i mi pomagaja, albo sie smiejemy z moich mdlosci. Uwazaja jak robią kawe itd... Jest okej. Życzę Ci zeby w pracy tez u Ciebie dobrze to przyjęto❤️ Pozdrawiam Cie i wsyztskie kobietki na topiku( o ile jeszce są jakies, bo cos pustawo ostatnio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny u mnie nie ciekawie :( byłam z moją małą 2 tygodnie w szpitalu, wczoraj wróciłyśmy do domu..już lepiej ...@ przyszła 25 pewnie stres a może i lepiej , musiałam chodzić na badania z moją córcią rtg, usg, same chore dzieci...jeszcze tydzień siedzę z nią w domu poźniej mąż ..a zaległości mam takie że mnie nie widać ale najważniejsza moja mała...i powiem wam ze byłam z niej dumna taka była dzielna :) a badanie krwi co chwilę, penicylina dożylnie ....dobrze że jesteśmy już w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iza. jejku martwiłam sie włąsnie o Ciebie i tak czułąm ze cos nie tak. Ciesze sie i uff uff ze juz jestes i ze z mała lepiej. Życzę Wam zdrowia z całego . Zaległosciami sie nie przejmuj,.. Wszystko nadrobisz🌼 Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa dziękuje, jofika gratuluje topik jednak zaczarowany :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny odezwę się w przyszłym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 kobitki to u mnie dzisja tempka odmierzona i chyba pomeczę slubnego choc dzisiaj to i tak nic z tego nie będzie ale nich z wprawy nie wypada hiiiihihihihihihih:D Faktycznie stwierdzam z przykroscia że pusteczki tu ostatnio :( I trzeba kochane pisac bo nam topik zniknie :( IZA- duzo, dużo zdrowka dla córeczki i tzrymajcie się dzielnie 👄 EVIKA} WAM WSPOLNIE KISA } ŻYCZĘ DNI BETA } BEZ MDŁOSCI :D I JUZ SIE NIE MOGĘ DOCZEKAC KIEDY AWANSUJE DO WASZEJ TABELI👄👄👄 AWSZYSTKIM STARACZKOM ZAKLINAM @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie dziewczynki jesteście!! Trochę obawiam się jak ja to powiem w pracy, ponieważ u nas już 5 kobiet jest w ciąży - a zawsze max to były jednocześnie 2. Także boję się trochę reakcji prezesów - no bo aż tyle kobiet naraz??? Iza trzymaj się i życzę dużo zdrówka dla córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, a co to za posucha nikogo nie ma? Puk puk odzywamy się kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, witaj beta!🌼 Cos faktycznie topik podupada :( buuu Jak u Ciebie beta jak sie czujesz? Ja dzisija mam gorszy dizen chyba. Lenistwo na maksa. Pracuje cały czas , ale juz mi sie marzy w domu posiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ,WITAM, WITAM I NA DZINDOBEREK KRZYCZĘ GDZIESCIE POUCIEKAŁY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja mam dzisiaj slonko i jak którejś go brak to wysyłam :D dziecie mam chore i dzisiaj wizyta u lekarza więc nie bardzo mogę klikac bo mi kopa okupuje , ai roboty trochę mam :oWczoraj w nocy mnie męzus wyposzczony przyatakował ;) wiadomo że nic z tego nie będzie ale ....Trening czyni mistrza hihiiih:D A tak serio to gdzie wy się podziewacie :( na inne topiki uciekłyscie ???????????😭😭😭😭😭 EVIKA- jak tam powiedziałaś w pracy????👄 IZA- jak niunia????👄 KISA- jak sięczujesz ??👄 BETA- co u ciebie ???👄 WODNISIA❤️ANIA❤️NUSKA❤️DŻESSI❤️KOTECZEK❤️ LIST GOŃCZY WYSYŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ale u mnie pogoda okrutna jeju nic się nie chce:( Kisa, Maam u mnie wszystko dobrze, jak narazie to czuje się super dzisiaj idę do lekarza więc zobaczymy co mi powie, trochę się boję. Wczoraj przyszła do mnie koleżanka z 5 miesięczną córeczkę więc nie miałam jak pisać, niunia taka fajna, jeju, ja chcę już maj!!!!! Piszemy dziewczyny, nie śpimy!!!!! A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Beta ❤️ czesc dziewczyny! Fajnie ze masz dzisija lekarza, ja juz tez wyczekuję drugiej wizyty a to dopiero 18.11. mam nadzije ze jakos zleci. Beta u lekarza bedzie wszytsko dobrze. Nie zapomnij jutro opowiedziec:). Tez tęsknie juz za majem naprawde. Tak bym chciała juz miec niunie moja w ramionach. No ale wsyztsko w swoim czase. Nie wyprzedzajmy;) U mnie pogoda super. słonce swieci. Siedze w krótkim rękawie, tak cipeło. Tylko ten wiatr!! Wieje jak oszalałay. Całuje wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ale Ci dobrze:) zazdroszczę słoneczka. U mnie ciemno, ponuro i leje. A jak u Ciebie mdłosci mineły już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie mdłosci mam nadal :( Jeden dzien mocniejsze, drugi słabsze. Rano czasem wymiotuje bleee:( No jakos staram sie z tym zyc :D. POźniej przejdzie mam nadzieję :) A Ty jak masz jakies dolegliowsci?? AAAA iw iesz beta jakos mi brzuch wypucha nie dopinam sie w spodniach. Nosze spodnice. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnych mdłości, jedynie kawy nie mogę pić bo mnie od niej odrzuca już na samą myśl. A co do wypychania to ja też już powoli nie mam w czym chodzić, zawsze miałam ciuchy dopasowane więc teraz jest problem wchodzę w jedne tylko spodnie ale one są ze strechem i trochę były na mnie za duże, więc teraz są idealne, chociaż jak siadam to już się rozpinam.Ponoć w drugiej ciąży brzuszek wcześniej widać:) Co to się stało z naszym topikiem cisza taka na nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ci beta dobrze ze Cie ominęły mdłosci. Oby tak dalej. A to ze pusto na topiku , nooo tez mnie to smuci. Obawiam sie ze jak tak dalej bedzie to znikniemy z powierzchni Kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przykre to by było, mam nadzieję, ze to chwilowy kryzys i wszystko będzie dobrze. Uciekam na trochę. Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie buziaki dla wszystkich.Rzeczywiście trochę pusto tu się zrobiło.U mnie po staremu właśnie jestem na kolejnym etapie staranek.Oby...Wczoraj odwiedziłam swoja koleżankę ma synka miesięcznego i starszego 2,5 latka.Masakra starszy jest tak zazdrosny o swoja mamę że szturcha szczypie tego maluszka.Mam nadzieje że się to zmieni.A w moim wypadku gdyby nam się udało to między dzieciaczkami było by 6 lat różnicy.Może będzie łatwiej ,chociaż mój synek to straszny maminsynek i o braciszku albo siostrzyczce nie chce słyszeć.Na razie jak wyżej staram się dalej.Pozdrawiam.Trzymajcie się ciepło papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajdzie dziewczynki ojojojoj tak długo mnie nie bylo i myslałam że bede tutaj miała epopeje a tu NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja wam dam ech te kobiety :P:P:P:P:P:P:P:P:P ja mam ostatnie dni w pracy i dlatego mam tutaj urwanie głowy :o:o:o:o:o:o:o:o widze że jestem pierwsza na liście oczekujących hmmm ale raczej moge sie przepisac na najniższa półkę bo raczej nie planujemy w nabliższych miesiącach dziecka niestety :(:(:(:(:(:(:( musimy najpierw uporzadkowac swoje sprawy a potem brać sie za powiększanie rodziny :):):):):):):) mamusie moje drogie 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 dla Was i maluszków sza staraczki 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 trzymam kciuki i czaruję żeby @@@@@@@@@@@@ sie nie pojawiła niedługo wpadnę ponownie więc napisze coś więcej bo musze zerknąć wstecz co tam napisałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdafikus
Witam Was.Ja tez sie staram o drugie dziecko mamy juz syna 10 lat a ja mam 32 lata wczoraj miałam urodziny.Ja miałam założona wkładkę najpierw na 5 lat a ostatnio na 2 lata i teraz w tym miesiacu lekarz mi ja wyjał.Bardzo chce miec drugie dziecko bo juz najwyzsza pora.Z pierwszym nie miałam problemu zeby zajśc w ciązę nie planowana była tak z zaskoczenia ślub mielismy w kwietniu a zaszłam w czerwcu.Mam nadzieję że nie będę miała problemu z zajściem w ciaze.Lekarz powiedział mi żeby nic na siłę na spokojnie bez stresu a ja jestem osobą nerwową okresy mam nieregularne.Ja teraz taki etap przechodze, że dziecko i ciaza to mi sie sni po nocach jak widze kobiety w ciaży to tez juz bym chciała byc w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D KOCHANE KOBITKI!!!!!!!!!!!!ale ja się steskniłam za wami :D u mnie tak jak i co poniektórych staranka rozpoczete ale za cholerę nie mam pojęcia jak sobie wyliczyc te dni przez te moje opóźnienia :(bo wyglada że z 32 dniowych cyklów zrobiły mi się 40 dniowe :( więc będę strzelać na ślepo ;) oczywiscie nie ślepakami :D ale działam na całego w tym miesiącu :Da co wolno :) ANIA - ja na twoim miejscu bym tak szybkonie rezygnowała ze staranek :( bo przeciesz jak ty to i ja :( I co.................... WODNISIA- teraz nam się uda :D EVIKA👄KISA👄BETA👄- nawet nie wiecie jak ja wam zazdroszczę tych waszych mdłosci :D ja chce do górnej tabeli :D!!!!! IZA-👄👄👄 NUSKA-👄👄👄 MONIA MAMA-👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki ale się za Wami stęskniłam :) rzadko się tutaj odzywam, ale czytam Was codziennie i wspieram duchowo :) coś widzę, że NASZ topik milknie !!! Dziewczynki bierzcie się do roboty (nie tylko tej ..... hmmmmm przyjemniejszej) i piszcie ... piszcie .... ODZYWAJCIE SIĘ !! co u mnie. mam 4 dzień @ i jestem lekko podziębiona tj. złapałam katar od mojego przedszkolaczka :) Dziewczynki, muszę się Wam pochwalić, że od 1 września do 31 października mój synek opuścił tylko 6 dni przedszkola !!! i to wtedy miał tylko katar :) Teraz też troszkę miał, ale mi go sprzedał .... i ja chodzę obsmarkana :) jestem już po 1 cylku z duphastonem, ale z unikami, bo miałam bakterię. Za 12 dni zaczynam kolejną serię. I mam nadzieję, że wtedy się coś zacznie dziwać (... czytaj: ZACIĄŻĘ ;) ) A NA RAZIE POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE CIPELUTKO I MILUTKO buziaczki :) papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×