Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Czesc dziewuszki! Ja dzisiaj troche pracy miałam , ale juz się melduję 🌼 Mdłosci dizisaj mniejsze i dobrze sie czuję nawet. Zajadam cos co chwilke. A to jabłuszko a to jogurcik. Byle nie czuc głodu bo wtedy mnie dźwiga. Pogoda u mnie cudna. Siedze w krótkim rękawie. Ciepełeczko :) Beta tez sie wsłuchuję juz w siebie i tez wyczekujępierwszych ruchów ach tak bym juz chciała poczuc. Ale cierpliwie czekam Maam dla mnie moze kakao, bo kawa mnie podnosi ;) Całuje mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETA- w drugiej ciąży to ponoc wczesniej mozna juz wyczuć ruchy więc wsłuchuj sie w swoje ciałko :D a co byś wolała chłopczyka czy dziewuszkę ??? KISA- witaj kochana 👄 prosze bardzo gorace kakałko juz się robi \\_/> A co z ta Nasza klasa bo jakos ucichło ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dzieki za kakao pyyyyyyyyycha jest ❤️ Co do naszej klasy ok? tylko jak podac namiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kisa:) To dobrze, że mdłości mijają, ja miałam trochę na początku, ale ominęły mnie na szczęście. Jeju jak ja Ci zazdroszczę tego słoneczka, bo ja już zapomniałam jak ono wygląda, chyba trzeba się wyprowadzić na południe, hehhe:) A co do ruchów to ja od dwóch dni czuję takie lekkie pukanie, ale to pewnie nie dzidzia bo chyba zbyt wcześnie jeszcze, gdzieś na necie wyczytałam, ze to może być ruch jelit, hm.. cokolwiek to znaczy. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za nk, a co do pytania Maam to przydałaby sie teraz do pary dziewczynka, ale jak będzie chłopczyk to też super, aby było zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta moja kolezanka w drugiej ciązy poczuła w 13 tc. Bardzo wczesnie , ale poczuła i była szczesliwa , wiec któz to wie jak to u Ciebie 🌼 Przesyłam Ci słoneczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta- ja czytałam że przy drugiej ciazy juz w 12 tyg. mozna ruchy wyczuć :) A CO DO NAMIARÓW NA nk TO MOZE NA MEILA ? JA MAM PROFIL ZASTRZEZONY I MNIE W WYSZUKIWARCE NIE WIDAĆ :O ALBO ZAŁOZYC KLASĘ W NIBYLANDI I JA UKRYC BY BYŁA TYLKO DLA NAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochana za słoneczko:) od razu lepiej. Faktycznie bardzo wcześnie poczuła ruchy, kurcze nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży, kiedy poczułam ruchy. W sumie zaraz będzie 13 tydz więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł Maam z tą klasą tylko dla nas, popieram!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też slonko proszę :) Ja wam sie przyznam ze mam małego pietra bo dwa cykle miałam jak wiecie opóznione o 10 cholernych dni :o i troche sie cykam czy u mnie wszystko ok , czy to figle psychiki i jak tu traz brac pod uwage dni płodne :o mała kołomyjka mnie dopadla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to ja dziewczyny zmykam na NK i zakładam i zaraz wm kliknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam przecież byłaś u gin i nic Ci nie powiedziała, więc napewno jest wszystko w porządku tylko trochę masz rozregulowane cykle. Może faktycznie przez psychikę. Ja miałam zawsze co 28 -29 dni, a jak tylko zaczęliśmy się starać o dzidzie to raz miałam nawet 14 dni, i tak przez 3 miesiące te cykle były dziwne. Później wróciło wszystko do normy i jak wyluzowałam to pach i końcówka 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta ja w pierwszej poczułam dopiero w 20 tc ale kto to wiedział co i jak :) maam dl Ciebie tez słoneczko 🌼 czekam na link na n-k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i spróbuj z tymi testami owulacyjnymi napewno warto, albo umów się z gin na monitoring cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta 18.11.08 mam wizyte. Juz sie doczekac nie moge:) Wiesz troche sie martwie ze nie umiem tych witamin strawic nadal nic nie biore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa nie martw się jeżeli nie możesz to widocznie nie potrzebujesz orgaznizm wie co robi, więc mu zaufaj. Jedz owoce i warzywa i napewno będzie dobrze. Ja ostatnio mam takie ciśnienie na mandarynki, że szok, kwaśne, słodkie wszystkie zjem,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę 20.11. zaraz po Tobie i mam nadzieję, ze już będę mogła odstawić te wstrętne leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta dzięki ❤️ Ty jakos kojąco na mnie działasz :D No zaczełam włąsnie tolerowc mandarynki, kiwi, i jem jabłka narzie to , a z warzyw zachciało mi sie surówek wiec Bede sobie robic najwyzej. Mam andzije ze nadrobie. Za to jem duzo nabiału jakos mi sie tak chce bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz kochana przynajmniej dajesz witaminki w naturze, a to napewno zdrowsze jest. Co do nabiału to Cię podziwiam, ja tylko narazie serek wiejski zjem, nie mogę nawet jogurtu, bo jak sobie pomyślę, to br...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to jest mimo w szystko kazda co innego toleruje. A poiwedz jesz czasem jaks czekoladke albo cos w tym stylu słodkiego? Beta mnie czasem najdzie na jakis batonik, moze tego tez organizm sie domaga, bo generalnie nic nie słodze i nie jem słodyczy , bo nie lubie w sumie , ale teraz jakos mnie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja też lubię zjeść sobie coś słodkiego i zawsze się ograniczałam strasznie ze względu na kalorie, ale teraz pozwalam sobie na ciut więcej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ostatecznie jesteśmy w ciąży i coś nam się od życia należy ostatecznie kilogram w tą czy w tamtą.:) Maam sorki kochana ale jak ja mam znaleźć tą klasę i czy zakładałaś nowy swój profil, kurcze zielona jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, troszkę ostatnio zamilkłam :( przepraszam ale miałam mały remoncik w domku i brakowało mi czasu na wszystko. Obiecuję poprawę. Ja czuję się dobrze, właściwie to mdłości mi już przeszły, raz tylko w trkcie pierwszego trymestru wymiotowałam, mdłości coraz mniej - i mam nadzieję że w kocu zniknął i już nie wrócą. Tylko jak jestem głodna to wtedy zaczyna mnie mdlić i jakoś tak źle się czuję. Poza tym nadal jestem strasznie wrażliwa na zapachy i to mnie teraz najbardziej męczy. Do ginekologa idę 14 listopada i wtedy też będę miała robione usg. A co do płci dzidziusia, to właściwie dla mnie to jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Maam ja tez nie wiem jak to zrobic, mamy nowy profil załozyc? Beta masz racje - jestesmy w ciązy i mozemy sobie pozwolic. Poźniej bedziemy liczyc kalorie a co!.... i tez bedziemy sie wspierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta - przesłałam linka i jak go klikasz to otwiera sie stronka tej klasy :)Ja załozyłam konto mama szczesliwa tylko po to aby klase załozyc i zaraz sie dopisze swoim prawdziwym :) Ja mam naimię sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam czyli generalnie mozemy sie wpisac ze swojego profilu? Super juz tam skakam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa- tak normalnie ze swojego profilu który uzywasz ja tez juz się dopisuję :) EVIKA- słonko witam 👄 smutno tu i pusto było bez ciebie :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×