Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dziewczyny to jest klasa : A 2008-2009 Profil SZCZĘŚLIWI wychowawca szczęście :) JAK CIĘSZKO ZNALESC TO SZUKAJCIE W ZNAJOMYCH mama szczęśliwa i jak klikniecie na nia to pokaze sie w szkolach ta klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz wysłałam pierwsze zaproszonko tylko nie wiem do której hiihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz jestem , ale fajnie Was widziec dziewczyny wooow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze całkiem inaczej sobie Was wyobrażałam ale laseczki z Was fiu fiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY KLASA, FORUM FOTY WSZYSTKO JEST ZABLOKOWANE WIĘC TYM SAMYM TYLKO DLA NAS :D UMÓWMY SIE TAK PONIEWAŻ OSOBY KTÓRE BEDA CHCIAŁY SIĘ DOPISAC TO WYSWIETLAC SIE BĘDĄ JAKO GOŚĆ WIĘC NIECH WPIERW NA KAFE NIECH POTWIERDZĄ ZE TO ONE CO BYSMY INNYCH NIE WPUSZCZAŁY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta Ty tez laska jak sie patrzy. Maam czarnulko Ty :* całuski dal Was śliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY FORUM, ZDJECIA I KLASA SA PRYWATNE ( ZBLOKOWAŁAM ) JAK KTOS SIĘ BEDZIE CHCIAŁ DOPISAC TO WPIERW BEDZIE TO GOŚC I MY GO MUSIMY WPUSCIC DO KLASY :) UMÓWMY SIE TAK ZE JAK KTOS SIE BEDZIE CHCIAL Z DZIEWCZYN DOPISAC TO NIECH KLIKNIE WPIERW NA KAFE ZE TO ONA I MY JA WPUSCIMY W TEN SPOSUB UNIKNIEMY NIE PROSZONYCH GOSCI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to sie by przydalo z 10 zgubic nim zajdę ale co mi tam hihiih:d ja chce dzidzię i juz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może w forum na nk zrobic wontek WITAMY i tam wpiszemy kazda swój nik to łatwiej nam się będzie kojazyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja uciekam już bo muszę jakiś obiadek zrobić, ale jak tylko będę mogła to od razu sie zamelduję, buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam Ty to masz pomysły, świetna z Ciebie laska, a wagą to po dzidzi będziesz się przejmować nie teraz, zresztą uważam, ze dobrze wyglądasz. Dobra uciekam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane to i ja zmykam bo musze z młodym do lekarza uciekac wpadnę wieczorkiem LASECZKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Kochane! ja jeszce bede zagladac jakby co, ale tez musze cos w pracy jeszce porobic , no albo przynajmniej poudawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ja chcę też do was się przyłączyć :) Właśnie dopisuję się do naszej klasy. Już kliknęłam i czekam na wasze potwierdzonko. Przyjmiecie mnie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- już zatwierdzona :) Ok uciekam bo juz w kapocie stoję :)PRZYPOMINAM O WPISIE W FORUM NA NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika juz Cie zaprosiłam , a spróbuj nie przyjąć zaproszenia :P Całuski dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz po lekarzu :) Z mlodym juz ok :) powiedziała że moge go przedszymac jeszcze trochę bo i tak poniedziałek ,wtorek w szkole wolny :) Pozwoliłam sobie wkleic kilka fotek :) mam nadzieję że wam się spodobają :) tego meila z którego zakladałam klase przesle wam to jak będziecie chciały to sobie fotki bedziecie mogły z niego wklejać :)Jak nie chcecie z swojego profilu :) Buziaki uciekam obiadek kończyc bo ślubny mi za raz z pracy wraca :)👄 Ps. a swoja drogą cieszę się że topik fajnie sie ruszył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kisa - przyjęłam Was na naszej klasie do siebie kochane :) czekam jeszcze na Betę32 , no i na pozostałe dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika już przyjęta:) czekamy na następne dziewczyny:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba przechwaliłam syna :o bo nam prawie zemdlał :o robili mu badania i najprawdopodobniej zareagował tak na cynamon :o był to taki wstrzas uczuleniowy :( jestesmy juz w domku i jest juz ok . Ale i tak do srody jest w domku . EVIKA -DZIEKI ZA ZAPROSZONKO Tez czekam z niecierpliwoscia na inne kolezanki :) uciekam 👄👄👄 bo juz mi glowa z tego wszystkiego pęka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo kakałkiem i kawusią witam \\_/>\\_/>:D wstawac moje sliczne mamusie i staraczki :)❤️❤️❤️ A jaesli chodzi o moje dziecie to już jest ok i dzieki Bogu bo troche stracha nam wczoraj napędził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ🌼🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ🌼🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ🌼🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ🌼🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ🌼🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ🌼🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ 🌼KLIKAĆ🌼 KLIKAĆ🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, witaj mAAm. Super że z Twoim dzieciątkiem już wszystko w porządku. A u mnie dziś poranek rozpoczął się od przytulania z miską :( Myślałam że większe mdłości mi już przeszły a tu niestety dzisiejszy ranek zaczęłam od wymiotów :( Jakie to okropne :( Poza tym reszta w normie. A gdzie się podziała jofika???????? Buziaczki dla wszystkich mamusiek i dla naszych kochanych dzielnych staraczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×