Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm - napewno niedługo zawita u Ciebie w brzuszku maleństwo i to napewno wtedy gdy najmniej tego będziesz się spodziewała. Stronka, do której przesłałaś link jest super. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w pierwszej ciazy brzuszek bylo juz widac w 3 miesiacu ciazy teraz jest troszke rozciagniety to moze bedzie widac pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz po kolendzie :) EVIKA- nie ma za co mi się tez ta stronka sbodobała :) KLAUDIA P- i co obliczyć ci czy nie jak tak to co ile masz @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
mAAm - mieszkam w londynie a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki:) Sorki ze tak długo się nie odzywałam..Początek tyg miałam kiepski .po nocce 2 dni chodziłam jak sruta ,wzniecałam \"pożary\":) ,nastroj do bani, a potem jeszcze 2 dni od 7 do 19 i tak zleciał prawie tydzien. Podczytywałam was ale albo nie miałam sił albo nastroju by pisac a nie chciałam wam przynudzać.Wybaczycie? ;);) Widzę,że prawdziwy szpital tu!!!Dzieciaki chore,mamuski chore,a kysz chorubska!!!!!!!!!! Evika,kisa- mam nadzieję ,że jutro juz będzecie zdrowe,trzymam kciuki za was i za dzieciaczki:) Nas choroby się puki co nie imają i tak trzymać:) Kochana mAAm:):) duszyczko towarzystwa!!! te koszmary to albo się czegoś ciężkiego najadłas przed snem albo zasypiałas przy tv:) niczym się nie przejmuj,to tylko głupie sny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza:) no wylazłam już z tej sypialni:) znalazłam się:) I od razu uprzedzam ze w pon mnie nie będzie bo 7-19 w pracy jestem a tam nie mam dostępu do neta. Nie martwcie się wrocę we wtorek:) Jesteście super grupką wsparcia:))) Tak trzymać:) Aha,my juz choinkę rozebralismy i poleciała przez balkon z 2 piętra;),schodami to bysmy wszystkie igły zostawili po drodze ..hi;) Następnyraz wezmiemy choinkę w doniczce i bedziemy ją chodować I jeszcze o starankach..:):) były były ,nie marnowaliśmy czasu i teraz razem z tobą mAAm będziemy czekać do konca miesiąca na efekty, no nie?:) Masz juz jakies objawy kochana?;);) hihi. U mnie cisza,cisza... Szkoda ze nie mozna widziec tych plemnikow szukających jaja...oj szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Witaj Po-la kochana tak się stęskniłyśmy za Tobą, że normalnie szok! Mam nadzieję że staranka Twoje i mężusia zaowocują ślicznym maleństwem :) Kisa - jak się czujesz biedaczynko? Mam nadzieję że u Ciebie lepiej? U mnie nie najlepiej, a właściwie to nawet gorzej. Od godziny 3.00 dzisiaj już nie spałam, przeszkadza mi straszny katar, boli mi mocno gardło i od wczoraj wieczora strasznie kaszlę i kaszlałam przez całą noc. Od tego kaszlu bolą mi już płuca i brzuch i to mnie martwi najbardziej. Temperatury nie mam, w ogóle jestem osobą która podwyższoną temperaturę to ma raz na kilka lat, tak jakoś dziwnie mam. Ale teraz to może nawet i lepiej. Dziś po południu wybieram się do lekarza, boję się okropnie, że przepisze mi antybiotyk i jestem tym przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) już piątek ...u mnie ślicznie...spadło dużo śniegu a jest cieplutko...idę zaraz do sklepu po jabłuszko bo mnie naszła ochota a spacer dzisiaj to sama przyjemność :) Evika nie martw się - ale lepiej żeby zobaczył cię lekarz, Maam podrzuć jakieś pomysły na pokoiki dla dzieci, Pola działaj kochana działaj...Kisa a jak Ty dzisiaj się czujesz? A wiecie ja miała dzisiaj taki przyjemny sen...hmmm aż bardzo...tylko coś mnie w nocy obudziło- chyba śnieg z dachu spadł...i niestety sen się urwał...a szkoda...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Evika:) Wysłałam małego do szkoły a nasz tata pojechał na szkolenie do Wrocławia,wroci wieczorem i to z kolegą ktorego zabieramy do kina na konia trojanskiego :) jestem więc sama i zaraz jeszcze wskakuję do wyrka:) Masz rację ze idziesz do lekarza,musi cie osłuchac i do gardla zajrzec, poza tym powinnas siedziec w domu a nie w pracy. Jesli potrzebny będzie antyiotyk to się nie boj, amoksycylina w ciąży jest bezpieczna tym badziej ze to juz 6 mies. Sama infekcja przedłuzająca się i twoj stres mogą byc gorsze dla dziecka niz przyjęcie antybiotyku. Pamiętam ze tez raz bardzo kaszlałam w nocy w ciazy,dusiłam sie od kaszlu,bardzo mi wtedy pomogł Stodal. Nie denerwuj się, buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la dziękuję za cudowne wspaniałe rady, jesteś kochana. dziękuję. Przyjmuję syrop Stodal - do dopiero drugi dzień, ginekolog też mówił mi, że ten syrop można. Boję się antybiotyku a boli mnie dosłownie brzuch od tego kaszlu. Wiem że masz rację i jesteś kochana. Dziękuję za radę. Właśnie za chwilę pojadę do lekarza. Dam znać jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Evika czekam na wieści po lekarzu . Trzynaj się i nic sie nie bój. Iza ? Sen mówisz....? :P Ciesze sie ze koszmary zniknęły :) Pola nareszcie jestes :) U mnie dziewczyny moze byc gardło jakos zwalczyłam tak mi sie wydaje przynajmniej, ale troche kicham i tak wyglada na lekki katar , a ogólnie moze byc. Troche jeszce senna jestem i najchetniej bym polezała , ale mysle ze jest dobrze. Jutro mam wizyte u gina ( USG 3D/4D) to przy okazji opowiem o dolegliwościach. Pozdrawiam Was dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już jestem po wizycie u lekarza. Dostałam antybiotyk DUOMOX. Nie wiem co mam robić, boję się go przyjmować. Kisa a jak u Ciebie zdrówko? Opowiedz koniecznie jak było na usg 3d/4d. Ja mam to usg za tydzień w sobotkę i strasznie jestem ciekawa jak to wygląda. Kobietki pomóżcie, co ja mam robić z tym antybiotykiem? A może przeczekać jeszcze kilka dni i samo przejdzie? Boję się go przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika sama nie wiem co Ci poradzic bo ja z natury to panikara jestem i generalnie to trez bardzo uwazam z lekami i jakos mam dystans . Duomox znam bo sama brałam ale nie bedąc w ciązy jeszcze. A masz jaki Duomoc 1000, 700 czy jakos tak są taki oznaczenia chyba nie? Czy moze mi sie cos pokręciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to jest DUOMOX 1000 czyli najmocniejszy. Normalnie chyba się rozpłaczę, nie wiem co robić. Lekarka powiedziała, że taka nieleczona infekcja może być o wiele groźniejsza dla dzidziusia niż ten antybiotyk. Ale ja i tak mimo wszystko okropnie się boję. Nie wiem czy mam go brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie mówi też nasza kochana Po-la że amoksycylina jest bezpieczna i że gorsza jest nieleczona infekcja niż ten antybiotyk. Ale ja i tak się boję jak nie wiem co. Mam straszne opory przed wzięciem tego leku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika a moze zadzwon jeszce do swojego gina co? Bedziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa kochana dzwoniłam, on też mówi mi że mam przyjąć ten antybiotyk, ponieważ taki silny i długotrwały kaszel i infekcja gardła mogą nawet wywołać skurcze. Normalnie przeraził mnie a ja się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika kisa ma rację zadzwoń do gin kochana dopytaj się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja poiwem Ci tak ja swojemu ginowi ufam bezwzględnie, takze skoro Twoj poiwedział ze okej to bierz i nawet sie nie zastanawiaj. bedzie dobrze . Lekarze wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki moje kochane, może będziecie krzyczeć na mnie, ale postanowiłam że przeczekam jeszcze do jutra. Ja jestem okropna panikara i teraz też strasznie się denerwuję. Poczekam chyba do jutra, w sumie nie mam temperatury więc nie jest tak tragicznie. Jak jutro rano nie będzie lepiej to wtedy wezmę antybiotyk. Jak myślicie kochane to słuszna decyzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak Cie przez kolano przełoze jak sie spotkamy Evika ❤️ , ale ja Cie doskonale rozumiem, bo ja tez panikara jestem łokropiczna! ;) Tule Cie mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika życzę Ci z całego serca zeby Ci do jutra przeszło ...może już idź do domku i połóż się , odpocznij ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa - nie przyłożysz mi, o nie. Bo brzuszek i maleństwo będzie Ci przeszkadzało :) :) :) Iza33 - kochaniutka moja pójdę do domku i się położę, może troszkę się zwolnię. Kobietki poczekam do jutra, mam nadzieję że będzie lepiej. A jak nie, to wtedy wezmę antybiotyk. Ale kochane muszę wam jeszcze o czymś powiedzieć. Gdy wychodziłam od lekarza, to zaszłam obok do sklepiku z ubrankami dla dzieciątek i kupiłam taki jeden śliczny cieniutko pajacyk dla maleństwa. I tak mi humorek się poprawił na chwilkę, że szok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Evika z zakupu , a przełoze Ci przez kolano przełoze bo zrobie to jak juz obie urodzimy , jak zasune tam na połnoc Polski to w sekundzie mnie zobaczysz :P A tak powaznie dobrze ze sobie poprawiłąs humor ciesze sie i trzymam kciuki za jutro. Mnie włąsnie klatar zrobił sie większy bleee, nie wiem czym to zwalczyc, co Ci lekarz Evika na katar dał.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - zapraszam serdecznie w swoje strony :) A na katar? Niestety nic. Mówił że można wodę morską STERIMAR, ale ja chyba nie jestem w stanie psikać sobie wodą do nosa. Jakoś nie bardzo lubię to uczucie. Chyba jednak katar przeczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO Sterimar mam w domu, bo swoją małą kiedys leczyłam tym ( ona tez tego nie cierpiała) ja jakos zniose, ale dobrze wiedziec ze to mozna . Dzieki Evika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×