Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witajcie kobietki. Witaj iza33 - ja też się cieszę że to już piątek. Kochana oglądaj same komedie, żeby dzidzi było wesoło. Kisa jak się czujesz? Odezwij się do nas. mAAm, Po-la - jak wasze staranka? Styczeń jest wasz kochane. Klaudia P. - szczerze mówiąc na poranne mdłości niewiele pomaga, ja rano, przed wstaniem z łóżka piłam rano len mielony z mleczkiem - polecił mi to mój ginekolog. Smakuje dosłownie jak kaszka manna. I naprawdę Tobie też polecam. Mdłości są o wiele lżejsze. Piję już ten lenik drugą ciążę, bo rano nic innego nie przeszłoby mi przez gardło i naprawdę polecam. Żołądek się uspakaja i len działa osłonowo. A ja dzisiaj mam wizytę u ginekologa o godz. 17.00. Już nie mogę się doczekać. Nawet nie wiem czy będę miała robione usg. A tak bym chciała już poznać płeć dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika koniecznie napisz jak po wizycie...ciekawa jestem kogo nosisz pod serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - ja też już bardzo bym chciała wiedzieć kto tam zamieszkał. Ciekawe czy będę miała robione dziś usg???? A tak bym chciała... Odezwę się napewno po wizycie. Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady ja wsumie nie mam apetytu odrzuca mnie od wszystkiego zmuszam sie jem czesto ale malo o smazonym to nawet nie mam co myslec bo odrazu mi nie dobrze maam-banany to chyba jedyne co do jedzenia co moge jesc co chwila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) Rany! dopiero wstałam..Chyba jestem chora,mam nadmierną sennosc,dosłownie nie mogę wstac o przyzwoitej porze.Rano,kiedy nikogo nie ma zapada taka cisza błoga ze oczy same mi się zamykają:( Wczoraj padł mi akumulator w aucie więc nawet do miasta nie mam jak sie ruszyc,więc spię . Ja chyba w sen zimowy zapadam jak niedzwiedzica jakas...;)Oj dziewczyny, piszcie więcej moze sie obudzę..;) Iza,tez widziałam tego Hausa,wkurza mnie ten gosć juz:)jakby wszystkie rozumy pozjadał..Tez nie znoszę pełnych agresji,brutalnych filmow,staram sie oglądac wszystko co lekkie i przyjemne:) Masz rację co do tych romansideł:) tak Evika:) napisz jak juz bedziesz cos wiedziec, ja postawię na chłopczyka:):) ot tak:) tak mi pierwsze do głowy przyszło:) Lecę się kąpać i jakis obiad szykować..buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la witaj śpioszku. Jeśli masz okazję to śpij ile się da, widocznie Twój organizm tego potrzebuje i już. Nie żałuj sobie. Mówisz, stawiasz na chłopczyka? Hm. Już nie wytrzymam chyba tak chcę wiedzieć kto tam mieszka?????? Klaudia P - to minie zobaczysz, najgorsze są pierwsze 3-4 miesiące, potem jest już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ🌼HEJ🌼 Ja dzisiaj szybciorem bo młody ma przymusowe wagary dzisiaj :) miał mieć tylko 2 lekcje(i apel) to mu podarowałam i mam teraz brak dostepu do kopa bo gra ,gra igara a mi komp się spieprzył a jak by nie było laptop jest jego i mam za swoje :oJa mam dzisiaj 13dc więc chłopinę zgwałcę i basta ale pełen luzik :) tak jak przykazałam sobie to w tym miesiącu :) EVIKA- Ja tez obstawiam SIURKA:D wiec czekam na wiesci :) Klikaj mi szybciorem jak będziesz po wizycie :)👄 KISA- jak się dzisiaj czujesz?????👄 IZA- ja tez się ciesze ze to juz piatek jakiegos lenia mam totalnego po tych swietach :)👄 POLA- kochana a spij do woli , wypoczywaj a po tem z chłopinką działaj i sie staraj tak mocno że aż iskry będą strzelac :) tylko łóżka nie schajcujcie:p👄 KLAUDIA P- no mi bananki pomagały :) powiem ci ze gdzieś kiedys wyczytałam że banany to na chłopaka :) ja osobiście nie wierze w takie rzezczy ale jak by nie patrzec banany jadłam i mam chłopaka :)👄 BETA- klikaj bo sie martwię o was:(👄 WODNISIA-HALO??????????👄 JULY- co u ciebie ??????????????????👄 MONIA MAMA- złozycielko gdzies nam znikła ???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm. Oj kochane coś wy wszystkie życzycie mi chłopaka :) Oczywiście dla mnie jest to bez znaczenia, aby tylko zdrowiutkie było. Ale jak dzisiaj mi gin nie powie i nie zrobi usg to tak się wścieknę że normalnie zastrajkuję i nie wyjdę z gabinetu i koniec! Zobaczymy czy miałyście rację kochaniutkie :) mAAm - gwałć męża ile tylko wlezie przecież to wasze dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kochane! Właśnie nakrzyczał na mnie mój prezes! Pierwszy raz od 5 lat jak tu pracuję nakrzyczał na mnie. Normalnie nakrzyczał i chyba szczerze mówiąc mi się należało ;( Wiecie dlaczego? Oberwałam za to dźwigam ciężary, a właściwie dwie torebki po 2 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam-ja mam juz synka chce teraz corcie he he mam zle wyniki badan:( jakies nablonki wielokatne wpw i leukocyty 2-6 wpw albo mam zapalenie drog moczowych albo cos z nerkami znacie sie na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- i bardzo dobrze że krzyczał ja ci tu podzwigam łobuzico :o ...i że by mi to było ostatni raz...a tak po za to ja i tak cie ajlawiu❤️ KLAUDIA P- ja tez mam synka i podobnie jak ty marzy mi się córa :) Co do wyników to ja się tak nie znam na tym ale myślę ze POLA ci pomorze jako nasza nadworna pomoc medyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - Dobrze już dobrze. Obiecuję, więcej nie będę. Kochana jesteś. Pa pa Uciekam do domku ;) Będę po wizycie u ginka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam dzisiaj kartę ciąży.Dzidzia ma 14 mm , termin na 22 sierpnia. to mój 7 tydzień i 6 dzień.Badania ok.Muszę dzwonić w sprawie tych badan prenatalnych, robiła któraś, jak to wygląda?Po za tym ok tylko hormony buzują i jestem strasznie upierdliwa.Najlepsze że cycki mam jak po napełnieniu silikonem co oczywiście mężowi bardzo pasuje hi hi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny szef Evika:) tylko pozazdrościć takiego:) i ma rację! nie dzwigać \"ciężarów\" nam tu!!wystarczy,że dzwigasz swój brzusio coraz większy:) mAAm moj ukochany to juz się po kątach przede mną chowa ,ucieka,ma problemy z chodzeniem i siedzeniem biedaczek:) zobaczymy czy będą jakies efekty;) A tak serio to chyba owu mi sie zbliza ,dzis mnie rano brzuch bolał no i 10dc, nie marnujemy kobitki czasu,pracujemy,pracujemy:) Klaudia- norma leuk to do 5 wpw więc z powodu 1 leu więcej to nie ma corobić afery,nabł wielok tez mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA_ pewnie że pamietamy :D❤️:D cieszę się że kruszynka tak ci szybciutko rosnie i że wszystko jest ok :D co do badań to kochana ja ich nie miełam i nie wiem jak to wygladadokładnie więc nie pomogę :o👄 POLA-Mój jeszcze okrakiem nie chodzi :D bo i za czesto sie nie tulimy co by plemniorki były dojrzałe hiiihi:D ale i jakoś ostatnio padaliśmy więc teraz będę go męczyc na całego więc pewnie niebawem bedzie chodził jak kowboj:D a co niech się chłopiny męczą bo my będziemy dzwigadz dzidziusie 9 miechow a oni nie :p:D więc zgadzam się kochana dzialamy !!!!!!!!!!!!!!!!!👄 EVIKA- jak tam chłopak ???????????????👄 i Dla WSZYTKICH ...... *B♥Z*..............*B♥Z* ... *B♥Z**B♥Z*.....*B♥Z**B♥Z* . *B♥Z*....*B♥Z*.*B♥Z*....*B♥Z* . *B♥Z*.........*B♥Z*........*B♥Z* .. *B♥Z*........................*B♥Z* ... *B♥Z*.....BuZiAcZkI.....*B♥Z* .... *B♥Z*....................*B♥Z* ...... *B♥Z*................*B♥Z* ........ *B♥Z*............*B♥Z* ........... *B♥Z*......*B♥Z* .............. *B♥Z**B♥Z* .................. *B♥Z*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleiłam na NK przepisik na oponki ale i wkleję wam tutaj bo dla dzieciaków jest boba i pychotka:) Oponki z białym serem i smażone na oleju. 2 kostki sera taki żeby nie był twardy, 2 jajka, mąki to ja na oko daję może coś ok 2 szkl.+1łyżeczka sody lub proszku do pieczenia:) musi byc ciasto takie ciapowate i szczypta soli. Pieronem się to robi. Ja nie robię takich typowych oponek tylko takie paluchy wygląda jaj rurka z kremem na wielkość. Smaży się na głębokim oleju tak aby złapały złoty kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. ja już po wizycie u ginka. Nuśka - to super że maleństwo już takie duże. Ja badań prenatalnych nie robiłam, więc nie umiem Ci pomóc. Napewno wszystko jest w porządku. Po-la, mAAm bierzcie się kochane do roboty, tak miło jest iść na wizytę do ginekologa i usłyszeć że z dzidzią wszystko dobrze. Życzę Wam tego jak najprędzej, życzę z całego serca. A jak u mnie po wizycie u ginekologa? Wszystko jest w porządku, dzidzia zdrowa, rośnie jak na drożdżach. Dzidzia rośnie aż miło, waży już prawie pół kilograma. A jeśli chodzi o płeć maleństwa to to będzie.......... ...................... ...................... ..................... .................... ...................... ..................... .................... ...................... ..................... .................... ...................... ..................... .................... ...................... ..................... .................... ...................... ..................... .................... ...................... ..................... .................... ...................... ...................... ..................... .................... ...................... ..................... ...................... ...................... ..................... .................... ...................... ..................... ...................... ..................... .................... ...................... ..................... .................... mAAm, Po - la jesteście normalnie moimi czarodziejkami, trafiłyście w \"10\" Będzie CHŁOPCZYK :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol_a - dziekuje ci bardzo :) Evika- gratuluje synusia ;) coc ja w te usg to nie wierze ja chce miec niespodzianke bo nie chce sie rozczarowac tak jak moja mama he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika!!! Hura!!!! super!!!!! tak czułam:) gratulacje!!!:):) i mnostwo buziaczkow:) Niestety muszę lecieć,mały konczy basen:) cieszę się razem z Tobą:):) papa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️EVIKA- SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GEBĘ MAM OD UCHA DO UCHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A NIE MÓWIŁYSMY CI Z POLĄ:D SUPER TO MASZ PARECZKĘ STRASZNIE SIĘ CIESZĘ NAPISZ JAK SZCZĘSLIWY TATUŚ ZAREAGOWAL NA WIESCI O MESKIM POTOMKU :D👄👄👄👄👄👄👄👄 POLA- kochana to dzisiaj pijemy no nie;) nam jeszcze woklno:D to chlup za synusia EVIKI :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny, ale jesteście kochane. Dziękuję wam bardzo. Będę miała parkę. Mężuś i córcia szczęśliwi, ja też. mAAM - kochana wypij za zdrówko mojego synka. Dziękuje. Jak ja urodzę to akurat będę piła za zdrówko Twojej .... może córeczki. Byłoby super. Po-la dziękuję moja dobra wróżko :) Zyczę Tobie i dla mAAm maleństwa pod serduszkiem jak najszybciej. Teraz zacznę pomału szykować wyprawkę. Wiele rzeczy po córce nie przyda mi się, więc muszę pomału zacząć kupować malutkie ciuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilke bo jeszcze prasowanie mnie czeka:) Evika,tylko nie kupuj najmniejszych,bo chłop jak dąb będzie ,zacznij od 68 cm:) ja Ci dobrze radzę:) mAAm pijemy,pijemy,ja juz winko schłodziłam i moj drineczka zaraz robi a potem no...wiecie....corusię lecimy robić,no nie mAAm? miłego wieczorku wam kobitki zyczę ale czuję ze niepotrzebnie bo i tak u wszystkich zapowiada sie super milusinsko i życzyć nie trzeba:):):):)buziaki papa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ja tylko na sekundeczkę :) Przesyłam wam najserdeczniejsze pozdrowienia od ❤️ BETY❤️ pewnie niebawem się odezwie do nas ale chwilkę jeszcze to potrwa 👄👄👄 od BETY👄 EVIKA- to super bedziesz miała buszowanko w ciuszkach juz ci zazdroszczę a Twojego synusia już opijam drinusiem :) POLA- o tak ja własnie saczę drinusia i następnie mezusia do wyrka i wiadomo bedzie dziewczynka :D 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika bardzo się cieszę :) i gratuluje - chyba wszyscy chcemy mieć parkę :) ...ale najważniejsze to zdrowe dzieciątko :) Pola, Maam ależ ja wam zazdroszczę tych starań ;) i życzę żeby były owocne :) Klaudia nie zamartwiaj się wszystko będzie dobrze, Nuska to my podobnie rodzimy :) Idę dziewczyny gotować obiadek ...ależ ja lubię te weekendy w domku...Kisa odezwij się do nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika 77- dziekuje jestes kochana wypilam ten len z mlekiem i chyba 3 minuty minely jak przestalo mnie mulic ;) az uwierzyc nie moglam ciekawe co w tym takiego jest ze tak pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika777
Dziękuję kobietki, jesteście kochane. Klaudia P. - ja ten len z mlekiem piłam przed całe dwie ciążę. Len działa osłonowo na żołądek, dlatego po jego wypiciu mdłości ustają. Cieszę się że Tobie też pomogło. Dziękuję kobietki za gratulacje. Dzisiaj zrobiłam przegląd ubranek po mojej córce i wiecie co? Troszkę się załamałam. Praktycznie tylko kilka ubranek nadaje się dla maleństwa. Reszta to same sukieneczki, spódniczki albo ubranka w kolorach typowych dla dziewczynki. Czyli właściwie szykowanie wyprawki trzeba będzie zacząć od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój wpis kobietki - ten powyżej tylko wstawiłam o jedną siódemkę za dużo - dlatego wyszedł pomarańczowy. mAAM, Po-la mam nadzieję że ubiegła noc należała do udanych i za dwa tygodnie powiadomicie nas o dwóch kreseczkach na teście. Iza33 - ciekawa jestem kogo Ty kochana nosisz pod serduszkiem. :) Klaudia P. - pij len codziennie a zobaczysz poprawę. Będzie dobrze zobaczysz. Kisa - odezwij się do nas. Nuśka - jak się czujesz? jak u Ciebie z mdłościami? July - biedaczko wyzdrowiałaś już? Beta - a Ty gdzie się podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako tako nie mam mdłości.Tylko jak poczuje jakiś zapach który mi nie spasi albo nie siądzie mi kawa to po prostu pędem do WC.A co do samopoczucia to pisałam że jestem upierdliwa, rozmawiałam z koleżanką która nie dawno urodziła drugie dziecko i mówi że też dużo gorzej znosiła druga ciąże i wszystko ją wkurzało. Mój się śmieje że jeszcze mu tyle miesięcy zostało znosić humorki żony..hi hi.Miałam dzisiaj jechać na narty ale nici po moja pani ginekolog zabroniła.Chociaż w pierwszej ciąży tydzień przed porodem jeszcze na rowerze jeździłam, w tej chyba zafunduje sobie basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie śni mi się moja ciąża albo malutkie dzieci przesladuja mnie normalnie hehe czy wy tez tak macie? podczas pierwszej ciazy caly czas snila mi sie coreczka niestety byla to zmylka jest synek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×