Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! Ale tu dzisiaj pustki. A ja od rana siedzę w pracy i mam dzisiaj takiego lenia, że chyba nie wytrzymam 8 godzin. Poza tym moja córcia jest chora - przeziębiła się biedaczka. Martwię się o nią ale martwię się też i o siebie abym tylko się nie zaraziła. Za oknem śliczne słoneczko, a ja jestem dziś okropnie rozleniwiona. Kobietki? Gdzie jesteście? Buziaczki dla każdej z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Evika i cześć wszystkim! u mnie bez zmian. @ przyszła.. i w ogóle nie mam nastroju. Oby do wiosny :D Pozdrawiam 🌻 ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................--------------...........21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................29.01.2009..........29.......... .....W-wa........... WODNISIA..............04.02.2009..........36............ ..ZACH-POM POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...ależ zmarzłam :( Dopiero dotarłam do pracy bo byłam z córcią na badaniu krwii rano a jutro poradnia - mam nadzieję że choróbsko sie odczepił ...Nie mogłam wczoraj zasnąć-oczytałam się przez weekend opoczęłam ale i tak mam lenia ;)Wodnisia masz rację oby do wiosny :) Wszystkim się uda :) Kisa napisz chociaż słówko martwię się o Ciebie ...Miłego poniedziałku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie! Alez ja sie za Wami stęskniła. Jestem juz w pracy dzisiaj. Wiadomo pierwszy dzien po wolnym i pierwszy w nowym roku :( trzeba było sie rano ogarnąć i wczuc w rolę:) Czuję sie dobrze, no uwazam zeby sie nie przemęczac , bo wiecie co , brzuch mi twardnieje. Poiwem o tym lekarzowi na wizycie . Mam tylko wielką nadzieje ze uda sie bez tabletek pt. fenoterol ( brałam to w pierwszej ciązy , ale wtedy byłam jakos w 7 albo 8 miesiącu) No nic jestem dobrej mysli. Alez mi dzisiaj dzidzia szalej po brzuchu, zreszat bardzo ruchliwe to dzidzi :) Ciesze sie! Wodnisia oczywiscie byle do Wiosny! Iza moj dobry duszku na pewno choroba odczepiła sie od córci. Życzę jej zrdówka a Tobie cierpliwosci ❤️ Evika nie martw sie, na pewno sie od swojej córuni nie zarzisz ,dbasz o siebie i na pewno wszystko bedzie dobrze, a Twojej córuni rózniez zdrowia zyczę, będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa EVIKA !!!!! Gratuluje synka !!!!!!!!! Alez sie ciesze!!!!! Śliczna pareczka, ale prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wodnisia - przykro mi z powodu @, może w następnym miesiącu się uda. Musi się udać! Iza33 - odpoczywaj dużo, spaceruj, chodź po świeżym powietrzu. Ja też często nie mogę zasnąć. Nie martw się o swoją córeczkę, napewno jutro okaże się że jest wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa! Tak się cieszę że u Ciebie wszystko już w porządku! Ale nas wystraszyłaś! Pamiętaj nie przemęczaj się za dużo i dbaj o siebie. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz, dużo odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kobietki, tak rozmawiałam w pracy z koleżankami i kilka z nich powiedziało mi że miało taką sytuację że usg połówkowe pokazało płeć dziecka, a potem pod koniec ciąży wyszło na to że płeć dziecka była zupełnie inna niż ta na usg połówkowym. Kurczę, zupełnie nie wiem jak to jest. Czy naprawdę możliwe są aż takie pomyłki??? Doszłam do wniosku że chyba nie będę jeszcze kupowała nic dla maleństwa, dopiero na koniec ciąży zrobię zakupy, bo jeśli i mój lekarz np się pomylił? Sama już nie wiem co mam o tym myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ciesze się że jesteś z nami :) Ja też w pierwszej ciąży brałam leki ...teraz mam nadzieję że wszystko będzie dobrze , u Ciebie też :) Evika hmm moja szwagierka też miała miec syna i kuzynka też a mają córcię -zapytaj na następnym usg dla pewności :) Wiecie ja nie wyobrażam sobie życia bez mojej córci i jakoś mi obojętnie kto mieszka pod moim serduszkiem :) żeby tylko zdrowe moje maleństwo było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio Evika z ta płcią??? Mnie w sumie lekarz poiwedział ze włąsciwie jeszcze dobrze nie widac i ze mu sie wydaje ze to dziewczynka. Teraz 17.01 mam własnie połówkowe i miałam nadzieje ze juz konkretnie bedzie widac, a teraz juz sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny wogóle to bardzo Wam dziękuję za wsparcie tak mi miło , ja juz jakos bez Was zyc nie moge no... ;) Całuski 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika niestety zdarzają się pomyłki...moja znajoma poszła rodzić upragnioną córeczkę a urodził się chłopczyk...Ja wole niespodziankę...A ubranka na sam początek można kupić w miarę ogólne.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nuśka! Masz racje moze faktycznie ogólne kupic i kolory takie dla dziewczynki lub chłopczyka np. zielone albo zółte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) W nocy dzis spałam moze godzinkę,więc zaraz uciekam bo jestem nie do zycia. Teraz jest pogoda na przeziębienia ,infekcje,szczegolnie dzieciaki chorują więc najlepiej zostawic dziecię w domku. Ja tak robię z moim małym,siedzi w domu,daję mu jedynie jakis Pyrosal,Rubital,Eurespal 3 dni i jest zdrow. Antybiotyk bardzo bardzo bardzo rzadko..No chyba ze ewidentna angina paciorkowcowa to trzeba. Mnie wczoraj cos kręciło ale jakos przeszło. Miłej pracki dziewczyny,buziaki.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie kobietki załamałyście - kurczę to ja już sama nie wiem jak to jest z tym usg. Myślałam że to tylko w mojej pracy są jakieś kobietki, którym lekarz pomylił się przy rozpoznawaniu płci na usg, a tu słyszę że wy kochane też znacie takie przypadki. Już sama zgłupiałam. Dla mnie też jest bez różnicy czy urodzi się chłopczyk czy dziewczynka, ale chciałabym po prostu już wiedzieć i kompletować pomału wyprawkę. Teraz to już sama nie wiem. Ja w pierwszej ciąży do samego końca nie chciałam znać płci - chciałam aby to była niespodzianka. Dlatego nie mam doświadczenia w tych sprawach i już sama nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika nie załamuje sie bedzie synus pięknie , bedzie dziewczynka tez pięknie. Poza tym mysle ze my akurat wybrałysmy dobrych lekarzy i chyba maja dobry sprzęt wiec pewnie nie bedzie pomyłki , a jesli nawet ... no to co , najwazniejsze zdrowe i szcęsliwe dziecię, a my przy nim :) Alez u mnie słonce grzeje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki moje kochane! Nie wytrzymałam! Ciekawość mnie żżera z każdą minutą coraz bardziej. Zdecydowałam się na usg - 4d. To jest usg ciąży dodatkowo z badaniem prenatalnym. Miałam nie robić tego badania, ale nawet na pracy teraz nie jestem w stanie się skupić. Chcę zobaczyć jeszcze raz maluszka. Chyba zwariowałam. Jadę na usg 4d - 24 stycznia, czyli za 2 tygodnie. Nie mogę się doczekać, ale się cieszę. Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie w sobote bede miała 3d/4d i jakos mysle ze bedzie dobrze widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa napisz kochana jak już będziesz po badaniu, napisz jak wrażenia, no i czy potwierdziła się kobieca płeć :) jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wzajemnie Evika i wszystkie pozostałe. Fajnie tu z Wami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sloneczko grzeje ;) kisa- mam pytanko w ktorym tygodniu cizy jestes i kiedy poczulas pierwsze ruchy maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia witaj ja jestem 21/22 tydzien ciązy :) Ja i Evika mamy ten sam termin porodu wiec prawie łeb w łeb idziemy :D Jesli chodzi o ruchy dziecka to czułam wczesnie bardzo , ale sama nie wiedizałam czy to to, takze oficjalnie na karcie podam 17/18 tydzien , bo wtedy były niezłe kopniaki. Matko a dzisiaj to sie wierci juz jak nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa fajnie że mamy ten sam dzień porodu. Ciekawe jak to będzie wyglądało w rzeczywistości. Moje maleństwo waży już prawie pół kilograma i ma 20 cm długości. W dzień jest bardzo spokojne, ale za to wieczorami nadrabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie tam chyba tanczy normalnie i to rano i wieczorem własnie , ale dizisaj az do teraz sie wierci , chyba pracuje ze mną :D No wiesz Evika tez sie czasem tak zastanawiam , ale byłoby fajnie jakbysmy jeszce w jednym dniu urodziły... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Ale napisałyscie aż milunio czytać :) Ja dołaczam do scisłego grona matek chorych dzieci moje tez chore:( Dzisiaj caly ranek spediłam na dzwonieniu do przychodni aby zapisac mlodego na wizytę i wkońcu po 3h szlak mie trafił i się pofatygowałam ( przychodnię mam blok obok) a tam te pindy piją kawkę a słuchaweczka odwieszona wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrzagotowałam się ale ostatecznie wcisnełam się na jutro:o dzisiaj mam zebranie w szkole i muszę być na nim bo to semestralne :( Jeśli chodzi o wasze wątpliwosci USG to gdzieś kiedyś napatoczyłam sie na stronkę gdzie było wszystko pokazane jak wyglada na co patrzeć nie wiem czy w ulubione jej nie wklejłam jak znajde to wkleję wam linka :) DZIEWCZYNKI PROSZĘ KLIKNIJCIE CO ROBICIE NA OBIADEk BO MI KONCEPCJI BRAK :( mam tylko zupkę BARSZCZ BIAŁY A CO NA DRUGIE ????????CZEKAM NA WASZE PROPOZYCJE:)👄 EVIKA- duszyczko ty moja👄❤️👄 KISA-jak dobrze ze juz jestes i dbaj mi o siebie i pamietaj udawaj ze pracujesz ;)👄 WODNISIA-kochana przykro mi ze masz @ ale obydwie wiemy że IIkrechy czekają na nas 👄 POLA- jak tam chałupy nie spaliłaś podczas staranek hihii:) Bo swiętemu to już jajca z lodu odpuszczająhihihihi:D👄 NUŚKA- Ja tez prawie wogle mdłosci nie miałam za to zapach wanili ...na sama mysl juz mnie mdli :o miedzy innymi dla tego nie mogę miec zadnego zapachu w samochodzie wrrwrwrw:o👄 MONIA MAMA_ HALO,HALO,HALO????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm! Kochana ja dziś w pracy tak się obijam że szok. Aż normalnie zaczynam mieć wyrzuty sumienia, bo robota leży a ja? Siedzę w internecie. Teraz taki okres grypowy niestety więc dlatego te nasze pociechy tak chorują. Ja też pójdę pewnie jutro z córką do lekarza, jeśli jej się nie poprawi. W najgorszym wypadku wyślę męża do przychodni, aby samej nie siedzieć z chorymi pacjentami. mAAM słoneczko - ja obiadków nie gotuję bo ja i mąż jemy w pracy a córka w szkole. Ja polecam dania z mięska drobiowego - bo ostatnio tylko to mi smakuje. Wodnisia, mAAm, Po-la ja wiem że dwie kreseczki teraz czekają na was i proszą o częstsze staranka, co by mogły pokazać się wyraźnie na teściku ciążowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×