Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

zaraz albumy bede oglądac:) mAAm - ty to masz zapał..:) ja bede cos n urodzinki mojego za 1,5 mies wymyslac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika cudnie by było. pewnie sobie jakos bysmy pomagały wzajemnie:) Ach Ach. A o kontakcie telefonicznym mysle ze trzeba pomyslec. Moze na n-k powymieniamy tel. Aj jakos sie juz tego maja doczekac nie moge:) Spagetti mniam mniam. Ja stara makaroniara jetsem. Mozna mnie makaronem przekupic :P Uwielbiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Czuje dizisja cos pęcherz:(. Pola? Łykałam wczesniej urosept i tak mysle czy go znowu teraz nie łyknąc , ale sie zastanawiam czy moge z tym Fenoterolem i Ispotinem? ma to cos wspolnego? urosept w sumie to ziołowe sprawy. Jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa- mozesz wziąć Urosept, jesli masz infekcję, te ziołowe tabl. nie wchodzą w rekcje z tymi ktore bierzesz. Zrob bad. og. moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJE CI POLA KOCHANA JESTES , ALE DOBZRE ZE CIE MAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJE CI POLA KOCHANA JESTES , ALE DOBZRE ZE CIE MAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJE CI POLA KOCHANA JESTES , ALE DOBZRE ZE CIE MAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja uciekam bo muszę na miasto leciec 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja tez musze leciec,moja babcia cos zaniemogła, musze ja zobaczyc.Poza tym mam kupę spraw do załatwienia:) Trzymajcie się kobitki:) mAAm- nie martw się, my tez bedziemy niedługo cieszyc sie naszymi fasolkami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJE CI POLA KOCHANA JESTES , ALE DOBZRE ZE CIE MAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz w morde!!! skopiowało sie tyle razy ????? yyyyyyyyyyyyyyyyyycos mi sie z netem działo poklikałam kilka razy i prosze :D Pola widzisz taka jestem Ci wdzięczna ze musiało tyle razy przejsc heheheh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula987
ja tez chce zajść w drugą ciażę i...nic. Mam 10 letniego syna, wtedy poszło gładko, a teraz juz pół roku i ... cisza :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paula 987 - musisz być cierpliwa. Byłaś u lekarza? Robiłaś jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu spokój i cisza..jak makiem zasiał:) To se pogadam do siebie:).....Otoz wrociałm z małym z miasta, babcia ma się lepiej,wystraszyłam sie bo moja siostra mowiła mi przez tel ze z babcią jest zle,że lezy,nie wstaje,nie je...myslałam ze koniec sie zbliza....Ona ma niewydolnosc serca,jest po 3 zawałach,rozrusznik etc...No ale od wczoraj wzięła więcej moczopędnych tabl i dzis juz jest o niebo lepiej....Ulga:):):) Młody stroj ma na jutro i straszy mnie tu ....hihihi...juto bedzie postrachem dzieciakow...wygląda makabrycznie straszno!!! ma stroj kostuchy!!! mAAm- wszystkiego najlepszego w 10 rocznicę:):) Następnych cudownych,szczęśliwych 10 lat:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam....Z okazji jakże pięknych - 10 Godów życzę Ci abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci , zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć...Szczęśliwej podróży do kolejnych Jubileuszy! Sto lat, sto lat jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola bardzo się cieszę, że z babcią lepiej :) Bawcię się dzisiaj cudnie na balu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Po-la życzę dużo zdrówka Twojej babci. mAAm a Tobie i Twojemu mężowi życzę dużo dużo miłości, szczęścia i pociechy z synka. Życzę Wam również,by jak najszybciej w Waszym domu pojawiła się jeszcze jedna malutka kruszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wstałam i chyba sie połoze znowu , cos mnie brzuch boli jakos dziwnie, nie wiem czy mam sie tym martwic czy nie. Poleze zobacze czy przejdzie jak nie do chyba ZNOWU wieczorem do gina wrrrr Pola zdrowia babci zyczę i udanego balu ! Evika, Iza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam a Tobie i męzowi zyczę jeszce przynajmniej 6 takich dekad! Żyjcie długo i szczesliwe!!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:):) Dziękuję wam za życzenia zdrówka dla babci:):) Kisa- odpoczywaj jak najwięcej,mam nadzieję,że juz lepiej się czujesz i brzuszek nie boli, wzięłaś jakąś nospę? moze to jelita lub rozrstająca się macica dają takie dolegliwosci... My juz po balu,nakreciłam prawie cały:) wodzirejka- piratka fajnie poprowadziła zabawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki,nawet sobie nie wyobrazacie jakiego ja mam spiocha:(zasypiam na siedzaco,robota odłogiem lezy a mi się nic nie chce..ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ DZIEWCZYNY Z CAŁEGO SERDUCHA WAM DZIĘKUJĘ ZE ŻYCZENIA 👄I STAWIAM DZISIAJ WIRTUALNIE:D MALIBU Z MLECZKIEM A DLA KOCHANYCH MAUSIEK MLECZKO Z LODEM SŁOMECZKĄ I TARTYM KOKOSKIEM :D jESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Pochwalę się jeszcze że już mam 3 gotowe strony albumu :) POLA- Super że bal się udała :) i że wszystko skręciłaś :D za parę lat wszystko będziecie ogladac z łeską w oku jak to mały synuś na balu sie bawił a teraz to po nocy z dyskoteki wraca hihihiih:D taki to juz nasz los :) Cieszę się że z babcia ok :) dużo zdrówka dla niej życzę 👄 KISA- kochana leż kochana odpoczywj i kliknij jak będziesz mogła :) mam nadzieję że juz jest wszystko ok 👄 IZA-👄 EVIKA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa kochana odpoczywaj , zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrr dopiero skończyłam, ależ dobrze, że już piatek ...tyle że Was drogie Panie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Ja dziś się nie udzielam za bardzo :( Coś źle się czuję, jestem jakaś osłabiona, śpiąca, słabo mi i troszkę kręci mi się w głowie, prawie jak na karuzeli. W pracy mało nie zemdlałam musiałam szybko usiąść. Zaraz idę do domku. Położę się i napewno wszystko przejdzie. Buziaczki dla każdej z Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem byłam w sklepiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- tak jak IZA ci kazała ODPOCZYWAJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! hej! jest tu kto? może kawki? parzę..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×