Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witajcie dziewczyny ...świetnie wczoraj bawiłyśmy ...film fajny ale efektów 3d mogłoby być więcej :) Betabi witamy w naszym gronie :), Nuska świetnie, że Ci się udało :), Maam jak bal...jak się wyśpisz to opowiedź :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Jak dobrze że to już piątek :) Witaj betabi, miło Cię poznać, z nami napewno Ci się uda, to szczęśliwy topik. Zaglądaj do nas jak najczęściej :) mAAm - Ty "nocny Marku" 👄 nuska27 - gratuluję znalezienia pracy, po trzecim miesiącu ciąży. Poczekaj z tą nowinką o swojej ciąży ile najdłużej dasz radę. Iza33 - jak było w kinie? jak córeczka? Szczęśliwa? Zobaczcie co właśnie przed chwilką przeczytałam. SZOK!!!!!!!!!!! http://www.pudelek.pl/artykul/15465/fanatyczna_fanka_jolie_urodzila_osmioraczki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika hmm to się nazywają rozstępy :) Dzisiaj pracuję z moją córcią ...ostatni dzień ferii..a u nas dzisiaj prawdziwa zima- pada śnieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - fajnie ci że możesz pracować ze swoimi dzieciątkami - z całą dwójką naraz :) Także kochana nie martwmy się swoimi rozstępami bo to nic w porównaniu z tym co mają inni :). U nas odwilż, choć rano było bardzo ślisko. Chcę już weekendu, poleżeć sobie, poleniuchować :) Dziś po południu mam jeszcze wizytę u ginekologa. Mam nadzieję że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika napisz jak po wizycie u gin...ja mam wizytę we wtorek i już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jak urosło dzieciątko :) chociaż każda wizyta to stres czy wszystko dobrze...wczoraj doktor Haous operował ciężarną 20 tydzień ciąży a widać było taką śliczną rączkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D Dziewczynki wczoraj nie miałam juz siły klikac bo jeszcze goscie mi sie zwalili i o 24h wyszli do domu :O więc tylko was poczytałam :) Co do wczorajszego balu to wszystkie dzieciaki sa zadowolone :) mieli profesjonalnego dj.pełno stroboskopów swiateł muzkę z np. MTV z Feel na czele więc dzieciaki szalałay były wolne przytulańce i było ok :)Wolne tańce przytulance :) i nie ważne że partnerka była o głowę wysza :) Młody jest tak padnięty że spi jak zabity:) i chyba podaruje mu dzisiaj szkolę bo aż nie mam sumienia go budzić :) Więc chyba będę dobra matka i zrobię mu domowe wagary :)A nie napisałam że młody wkońcu przebrał się za MATRIXA:) Co do staranek to powiem wam że chyba dupa bedzie w tym miesiącu bo mezus ma targi akuracik w te dni wiec:O....bez kometarza to zostawię .... IZA- super że sie dobrze bawiłyscie w kinie :) my z młodym tez czesto chodzimy tym pardziej ze mamy1 stacje metra do kina :) A jeszcze przy tych bajkach które są teraz to sama przyjemność EVIKA- szok z ta babka !!!! normalnie nieźle nawiedzona !!!! ciekawa jestem jak sobie da radę z wychowaniem :o i jakie roztepy ma :o ....a szkoda pisać... A co do twojej wizyty to napisz co tam u syncia :) NUSKA- gratuluję PRACY!!!!!!To super że się udało :) Widzisz mówiłam że bozia pomoze :) KISA- widzę że wpadłas w wir zakupow :) I dobrze ja też uważam że lepiej mieć wszystko kupione wczesniej niż latac na ostatnia chwilę :) POLA- kotek co tam u ciebie ?? KLAUDIA P.P- czekam na wiesci z USG opisuj jak było :) MARTUNIA DIABLICA- pisz czesciej :) i zobaczysz jeszcze się uda :) MSZTUKA- witam u nas :)PONOWINIE:)Masz cudnego syneczka więc na 100% uda się jeszcze raz :) Pisz częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia opanowała dzisiaj mój komputer :) Maam świetnie, że bal się udał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajny ten piątek :) Własnie wróciłyśmy ze spacerku - prawdziwa zima i z pysznego obiadku i zaraz do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- co tam zima ja chcę wiosny :O🌼🌼🌼🌼 Uciekam pichcic obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika 77 przeczytalam to faktycznie szok!hehe maam-dam wiesci jak wroce z usg ide po 15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Dzisiaj troche mi zleciał dzien. Jestem po krzywej w szpitalu. Grzecznie wypiłam glukoze z cytrynką jest okej samo wypicie da sie przezyc tylko poźniej starsznie byłam głodna i było mi niedobrze. Wytrzymałam godiznke znowu mnie kłuli i jest gut. TRoksoplazmoze tez zrobiłam. Czekam na wynki do poniedziałku bo mi sie dizisja jechac nie chce :D Całuje wszystkie dziewczynki na topiku równiez te które dzisiaj zajrzały pierwszy raz :D - betabi witaj serdecznie ps. Maam dzisiaj dokupiłam szlafroczek dla siebie , jest słodki - niebieski i na dole ma białe baranki :P naprawde zwariowałam z tymi zakupami, ale to tak pomału zbieram sobie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betabi
dzieki za mile przyjecie. postaram sie choc raz dzienne odwiedzic te strone . ale teraz musze juz do pracy !!!buuuu. 12 godz mnie czeka. uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja już po wizycie u ginekologa. Wszystko jest w porządku. Jak na piątek 13-tego przystało miałam ciekawą \"akcję\". Jak ginekolog sprawdzał tętno mojego bobaska to akurat w tym momencie dziecko uciekło w drugi koniec brzucha i lekarz śmiał się że nie chce dać się zbadać. A gdy ginekolog w końcu \"dorwał maleństwo\" i chciał zmierzyć mu tętno to właśnie w tym momencie zepsuł mu się przyrząd do mierzenia tętna u dzidzi :) Także musiał zbadać mnie przez usg i sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Serduszko maleństwa biło jak należy. :) Dostałam skierowanie na badanie krwi i moczu i niestety w ciągu najbliższych dwóch tygodni czeka mnie przymusowe picie glukozy :( :( :( Nie wiem jak ja to przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Hej dziewczyny!!! Moze ktoras pamieta jak dlugo miala mdlosci bo u mnie sie wlecza od 5 lutego i kazdy zapach mi przeszkadza strasznie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahha i beda blizniaki ale jaja nie moge uwierzyc!!! maja 11 tyg i 2 dni maja po 4 cm dlugosci jedno jest o 2 mm krotsze szok normalnie jak ja dam rade??? jednojajowe blizniaki w poniedzialek mam miec jeszcze lepsze usg ;) i co wy na to?? mam 21 lat i 3 letniego syna ja zwariuje ale sie ciesze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika w końcu dzisiaj 13 ;) Fajnie usłyszeć , że wszystko dobrze :) Klaudia gratulacje :)- pobiłas Nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Klaudia podwójne szczęście....gratulacje!!!Miał ktoś z Twojej albo męża rodziny bliźniaki....Bo słyszałam że to pokoleniami idzie...Jeszcze raz gratuluje.Jeden strzał i dwa gole hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dużo dużo dużo ...........miłości w Dniu Świętego Walentego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Iza33 - dziękuję, też cieszę się że wszystko jest ok. greenangel007 - ja mdłości mam przez całą ciążę, w pierwszej też tak miałam, do samego końca. Właściwie od piątego miesiąca już nie wymiotuję a mdłości mnie męczą tylko rano. jak coś zjem to jest już ok. każda z nas przechodzi ciążę inaczej, więc ciężko mi powiedzieć. Zazwyczaj po I trymestrze uporczywe objawy mijają i jest lżej. KlaudiaP. - słuchaj! Pobiłaś nas wszystkie na tym topiku! MOJE GRATULACJE :) :) Dwójka za jednym zamachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI JA TEŻ Z OKAZJI DZISIEJSZEGO DNIA ŚW. WALENTEGO ŻYCZĘ WAM DUŻO DUŻO MIŁOŚCI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Mnie tu ostatnio mało..Otóż w piątek od rana do wieczoa byłam w pracy,w piątek wieczorkiem była rodzinka-zostali do soboty, w sobotę rano wyprawialismy syneczka na zimowisko,a wieczorem znow szłam do pracy i własnie wrociłam.Idę jeszcze jutro rano i będę miała tydzien luzu:) mAAm-fajowy bal,ciesze się ze się udał i wasz Matrix się wyszalał:) Witam nową staraczkę:):):)Dołączaj do nas-w kupie razniej:):) Klaudia- a to się narobiło!!:):) \\tego sie chyba nie spodziewałas, super, extra,gratulacje:):):)Pisz jak najwiecej bo potem nie bedziesz miała czasu,hihih Buziaki dla wszystkich,lecę do wanienki,papa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki:):)Witam wszystkie i lecę do pracki:):):)Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i znów poniedziałek :( Zima u mnie na całego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z \\_/> herbatką :) ..wiem,wiem zdziwione ze ja tak rano hiihi:) ale praca mi sie kłania :) Powiedzcie mi bo młody ma 35.3 ma jakies oslabienie i chyba nie ma nic by mu gorączkę podnieśc do góry :O cholera nie wiem czy go do szkoły posyłać:o bo w piatek miał legalne wagary :oJak myslicie ???steka troche na żoladek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA P- to ja G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️Ę G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️Ę razy 2:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! mAAm - Ty ranny ptaszku :) :) :) :) Witaj w poniedziałkowy poranek! :) :) Kurczę, niska ta temperatura Twojego synka, nie wiem dlaczego tak jest i ciężko mi Tobie pomóc. Skoro uskarża się na żołądek to może zostaw go dzisiaj w domku, poobserwujesz co i jak... Witaj Po-la, witaj Iza33 - a też muszę troszkę popracować, a mam strasznego lenia :( W ogóle czuję się w pracy coraz słabsza, bardziej rozkojarzona itp :( Po-la - jak przeżywasz rozstanie z synkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- witam no własnie mu podskoczyła do 36 .3 ale 5 minut więcej trzymał termo. po sie zagapiłam a juz mu rteciowy dałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ! Na pocztaek wielkie gratulacje dla Klaudii ❤️ !! Wiadomość bomba!! U mnie biało, zasypani jestesmy :D Dzieci maja frajde..... U mnie dobrze choc znowu odzywa sie moja noga w okolicach uda , znowu pobolewa tak ze czasem kuleje :D ale tylko czasem. A aaaaa lenia dzisiaj mam juz od rana ;) Dzisiaj odbieram wyniki z obciązenia glukozą i toksoplazmoze. Całuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×