Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

MULAN NARESZCIE UWIERZYŁAś :) GRATULACJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo a co tu tak pusto czy wszystkie zrobiłyscie sobie długi wekend Mulan jak tam samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...dopadło mnie jakieś choróbsko- gardło boli...narazie zrobiła sobie syrob z cebuli i płuczę gardło sola - mam nadzieję że pomoże. Idę sprzątać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, u mnie powoli powoli wszystko się \"wycisza\". tato bardzo źle zniósł tą drugą operację, wycięli mu cały woreczek żółciowy. ciągle bardzo powoli dochodzi do siebie, w zasadzie to druga doba po operacji a tatę ciągle b. boli, cierpi, słaby jest, ma gorączkę, anemię i wogóle. ale grunt że stopniowo coraz lepiej. my na zmianę u taty w zasadzie cały czas. moja szwagierka urodziła ślicznego zdrowiutkiego chłopczyka - KACPERKA. Waży 3660 i ma 54cm. Brunet wieczorową porą ;-)) Ale stres też był okropny bo mały był owinięty dwa razy pępowiną i nie wiadomo było do końca czy pępowiny starczy. Na szczęście obyło się bez niespodzianek i w miarę szybko. Cesarka okazała się niepotrzebna. Na pogrzeb mojej sąsiadki w końcu nie dotarłam bo w tym czasie u taty był kryzys, dusił się i szybko jechałyśmy z mamą moją do szpitala żeby dołączyć do mojej spanikowanej siostry. Okazało się że źle tatę intubowali podczas operacji i mu całe gardło oraz przełyk spuchły i ciężko mu było oddychać. Miał atak duszności. Ufff. Dziewczyny nikomu nie życzę takich przejść... Dla poprawy humoru dzisiaj idziemy wszyscy do fryzjera ;-) Ja, mąż i mój synek hihihi. Zapuszczałam włosy ale juz wiem że to nie dla mnie, nerwa mam już takiego z tymi kudłami że najchętniej bym je wogóle powyrywała ;-) Za tydzień wizyta u gina może już maluszek nam pokaże czy jest chłopcem czy dziewczynką... Ostatnio gin powiedział że już się coś ŚWIECI między nogami ale nie chciał zdradzić CO. Że jeszcze za wcześnie żeby mówić na 100%. Ale ja podejrzewam że to chłopak. Szczególnie upewniło mnie teraz to, że jak są jajeczka to widać je zawsze wcześniej niż narządy dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - no wiesz co, to nie ma już się kogo to choróbko chwytać tylko ciebie, ciężarną??!! A kysz! Kuruj się, może to tylko jakieś małe przeziębionko... Ja ostatnio zostałam ODPROSZONA z imprezy bo okazało się że córka gospodarzy w dzień imprezy obudziła się z jakąś wysypką na ciele, byli z nią na pogotowiu i lekarka nie wykluczyła różyczki, więc zaraz do mnie zadzwonili żebyśmy nie przychodzili. Bardzo się ucieszyłam bo z tatą było niewesoło i nie w głowie mi były imprezy.. Ale szacunek dla takich osób, naprawdę. Mulan - jeszcze raz ci gorąco gratuluję chociaż wiadomo że ci się testy nie przyśniły ;-)))) :-D Teraz jestem mądra a poczytaj sobie jak mi testy wyszły pozytywne jak ja szalałam z niepokoju że jednak @ przyjdzie i zanudząłam tutaj dziewczyny... hihihi. A teraz już drugi trymestr... No to troszkę nadrobiłam pisanie, trzymajcie się ciepło w tą niefajną pogodę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Ale tu cisza na forum :) Czyżby wszystkie kobietki korzystały aktywnie z weekendu???? U mnie pogoda nie za bardzo, zimno jest, a tak chciałam już z synkiem wyjść na pierwszy spacerek :) A tak, to siedzę w domku z niuniem, mąż troszkę sprząta, aja pstrykam zdjęcia maluszkowi i nie mogę się opanować. Wstawiłam już kolejne zdjątko na NK swojej malutkiej pociechy. Starsza córcia opiekuje się braciszkiem jak tylko może. Acha, przesyłam Wam gorące pozdrowienia od mAAm:) Przesyłam wszystkim buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - jak dzisiaj samopoczucie? Krop.ka - trzymam kciuki za twego tatusia, będzie dobrze, zobaczysz :) Kobietki a gdzie Wy jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzywam się z deszczowej wawy - nic się nie chce w taką pogodę. Dobrze chociaż że obiad zrobiony to się ponudzę troszkę. Małż śpi po basenie a młody wyjechał na weekend z dziadkami na wieś na świeże powietrze - ja się bałam ruszać z domu bo teraz o już nie znam dnia ani godziny. A zresztą nie mogłam bo muszę jeździć codziennie do szpitala na zapis ktg :-( W środę miałam pierwszy zapis i od razu skierowanie do szpitala - okazało się że małej spada tętno ( z synkiem też tak było i w końcu dostał 7 pkt przy urodzeniu więc teraz już jesteśmy przeczuleni na tym punkcie). Po południu zrobili drugi zapis i okazało się że jest lepiej a że ogólnie nie ma miejsc na patologii to mam jechać do domu i codziennie przyjeżdżać na zapisy - będzie coś nie tak to będą działać - albo cesarka albo znowu wywoływanie porodu ;-( Same rozumiecie jak się czuje - mam doła i tyle. Martwię się żeby znowu tak nie było. Jak na razie zapisy wychodzą ładnie więc może to było jednorazowe, może z powodu pogody - tak sobie tłumaczę. Na każdy zapis jeździmy już z torbą w razie jakby kazali zostać :-( Cieszę się że Evika i Kisa mają już to za sobą i mogą w pełni cieszyć się dzieciaczkami. Mulan gratuluję ciąży - dbaj o siebie i uważaj! mAAm trzymam kciuki za wizytę... a może jednak @ nie przyszła tym razem...i super że wyjechaliście sobie na mazury! Kończę bo ręce mam strasznie popuchnięte i ciężko pisać..na poprawę humoru idę podjeść jeszcze truskawek póki mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie pogoda paskudna pada i jest zimno i jestem zla bo mnie dzis nawiedziła i kolejny miesiac stracony juz zaczynam watpic czy wogule sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July - główka do góry będzie dobrze, zobaczysz. Najważniejsze, że jesteś pod opieką lekarzy. Trzymaj się kochana i dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! U mnie nie jest dobrze. Chyba jakieś fatum zawisło nade mną. Byłam dziś na pogotowiu, od kilku dni okropnie kaszlę i się duszę. Mam zapalenie oskrzeli. Martwię się o synka, boję się że go zarażę. Jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby tego było mało, lekarz nie przepisał mi żadnych leków, żadnych antybiotyków, tylko tabletki od kaszlu Mucosolvan i to wszystko. Jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼hej kobitki🌼 Ja własnie dotarłam z deszczowego wypoczynku na mazurkach :o na całe szczęscie korki mnie omineły :D teraz uciekam coś zjesc bo głodna jak wilk jestem :D co do mnie to mam 2dc ale ta @ to takie ledwo co brązowawawe plamienie :( mam nadzieję że jutro się rozkreci bo mam ta wizytę u gina o 13.00 mam nadzieję że nic nowego mi juz nie wymyśli tylko da cos na ten mój progesteron :o buziolki dla wszystkich 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika wydaje mi sie ze na zapalenie oskrzeli powinnas dostac antybiotyk moze ic jutro do innego lekarza mAAm ja tez mam 2dc zobaczymy moze w tym miesiacu sie uda trzymam kciuki za nas wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie :-)) dziękuję za trzymanie kciuków. Potrzebne mi to - po prostu się boję, żeby nie było powtórki z rozrywki. Moja rodzina szaleje :-)), mąż jest kochany i troskliwy (tak jak lubię) syn po prostu zaskoczył mnie swoją radością - krzyczał ze szczęścia, kazał pokazywać brzuch i co chwila powtarzał \"Mamo!!! ale naprawdę jesteś w ciąży?????\" i \"Ale sie cieszę ze będziemy mieć dziecko\" (hihihihih) Mama moja też zwariowała już mi kupiła 4 tuniki - ale takie super będę mogła już teraz nawet w nich chodzić. I oczywiście obleciała wszystkie znane mi i nie znane sklepy dziecinne :-)) no ale się trzyma jeszcze z kupowaniem. Pogoda w weekend fatalna !!!!! normalnie tylko jadłam i spałam - nawet nie posprzątałam domciu ani tez nie poprasowałam stosu jaki na mnie czeka. Generalnie czuję się dobrze ale jak sobie pomyślę w jakim jestem stanie to aż serce fikołka mi robi :-(( strasznie się denerwuję tym, żeby było wszystko dobrze, ból brzucha występuje rzadko ale dla mnie jest strasznie niepokojący, plamień brak. W sobotę brałam nospę bo pobolewał mocniej. Wiecie jestem taka trochę wilgotna w środku i ciągle mam wrażenie że leci mi krew no i pędzę do łazienki - no oczywiście nic - ale mam stresa. Kochane trzymajcie się cieplutko, miejmy nadzieję że dziś sie rozpogodzi :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Padł mi komputer w domku i nie mogłam pisać :( Mulan wszystko bedzie dobrze, tylko dbaj o siebie:) Kropka to dobrze, że lepiej się czujesz i jestem bardzo ciekawa kogo nosisz pod serduszkiem ;) July to dobrze, ze jesteś pod opieką lekarzy. Evika sama widzis jak z tymi choróbska jest...mi na dodoatek zaczęły puchnąc kostki :( Mam nadzieję że dzisiaj czujesz się lepiej. Maam daj od razu znać jak po wizycie u gin...trzymamy kciuki :) Anetka oby Twoja @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie weekend mokry i zimny brrr dobrze, ze chociaż wczoraj troszkę ładniejsza pogoda była :) Paulinka sypała wczoraj kwiatki - powiem Wam,że przeslicznie wyglądają dzieci na procesji :) Potem zaliczyliśmy teatrzyk dla dzieci i wesołe miasteczko- córcia była przezadowolona :) Bardzo udana niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Iza moja przyszła w sobote kolejny miesiac do du...y do gina mialam isc w przyszłym miesiacu jak skoncza sie tabletki ale chyba pujde w jak mi sie skonczy miesiaczka liczyłam ze uda sie po tych tabletkach w pierwszym miesiacu pisałyscie wczesniej ze moze tak byc ze trafia sie cykl bez owulki moze u mnie teraz tak było bo sluzu niemiałam wcale Mulan cieszymy sie razem z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta...szkoda :( Najlepiej jak wybierzesz się do lekarza już teraz - chyba nie ma co czekać- bo my czekamy z Tobą na II kreski :) Tyle mam pracy a nic mi się nie chcę - najchętniej bym pospała ...nie mogłam wczoraj zasnąć i mój małżonek też- chyba koło 2 udało nam się zasnąć...a dzisiaj oczy same mi lecą ....pewnie zrobię sobie cappucinko i do pracy. Zapraszam na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki po dlugim weekendzie kropka evika july maam mulan iza nie bylo mnie bo bylismy na wsi i nie mialam jak pisac mulan wszystko bedzie dobrze tylko o tym nie mysl i nie lataj do lazienki bo jest oki:) anetka jesli dostalas to okropne @ to sie nie denerwuj ja ci pisalam ze moze sie uda od razu a moze przy drugim opakowaniu wiec kochana nie martw sie bo jeszcze jest szansa mi akurat pomogl wtedy a teraz jak zaczne brac to nie wiem jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼HEJ KOBITKI🌼 A co tu tak mało poscików :( wszystkie juz zaskoczyły czy co ?!:o:D Ja jak na złosc mam dzisiaj piekne słoneczko :o za to cały wekendzik mi lało jak scebra wrrrrrrrrrrrrrrrrrr i nawet jak wyrwałam chłopom laptopa i poczytałam co klikałyście i odpisałam to mi posta zjadało wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. ja dziewczynki dzisiaj 3 dc ale u mnie ta @ to dalej takie plamionko:o martwię się tym :o dzisiaj o 13.00 do ginka lecę i odrazu jak przyjdę pewnie około 14.00 to wam kliknę co i jak :) mam nadzieję że nic mi nowego nie wymysli tempka dzisiaj 36.6 . Ale przyznam się wam że mam jakiegoś pietra przed tą wizytą :o w nocy tez juz mi się dziwne głupoty śniły:o jak to w stresie :o no ale myslę że dam rade i przed gabinetem ginki nie padnę :)szkodsa tylko że mi usg nie zrobi :( bo ta @ jest ale myślę że zobaczymy pogadam z nią o tym monitoringu :o zresztą zobaczę co sama zdecyduje :o EVIKA- dzięki za przekazanie buziaczków dziewczynką :D i wogle za wszystko 👄 niunicio jest słodzieńki i taki podobny do ciebie :) ma twoje usteczka nosek i oczka :) A wierz jak to mówią że jak synek podobny do matki to ma powodzenie u kobitek więc może zacznij się oglądać za zamkiem jalowskim :) KISA- buziolki dla dziewczynek 👄 KROPKA- dużo zdróweczka dla taty ❤️ jestem pewna że te osłabienie to przez to że operacja niemal jedna po drugiej , ale zobaczysz bedzie wszystko dobrze ❤️ przezyć szpitalnych nie zazdroszczę :o sama kiedys sie dusiłam i oddychałm niczym ryba okropne uczucie :o gratuluje bratowej Kacperka wszystkie Kacpry to fajne chłopaki :) sama wiem coś na ten temat bo mam jednego w domu :) niech sie zdrowo chowa :D No i czekam z niecierpliwoscia kogo Ty kochana pod ❤️ masz :D ANETKA- no to jedziemy na tym samym wózku :) POLA- jak tam buszowanie po krzakach ??? mam nadzieję że owocne było :) ja trzymam mocno kciukasy za II krechy :) MULAN- moja ty mamusiu :) wszystko jest ok :) zostaw już ten kibel w spokoju:) Starsznie mi się geba ucieszyła jak przeczytałam że synek taki zachwycony :) Będzie super starszym bratem :D MAGDALENKA- jak tam kochana u ciebie ?? IZA- zgadzam się że takie małe dziewczynki sypiace kwiatuszki to słodziutki widok :)i wcale się nie dziwię że córa zachwycona :) JULY- to teraz spokojnie czekamy na ciebie i twoją córę daj znać koniecznie jak się zacznie to będziemy krzyczeć razem z tobą :) A jak bedzie trzeba to i do szpitala przybiegniemy z MULAN :) BIGMAM- czy ty wogle jeszcze pamietasz o nas :O!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełnijcie tabelkę ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM MULAN...................03.06.2009.........34........... .....W-wa ANETKA..................14.06.2009..........31.......... .KUJAWSKO-POM mAAm....................19.07.2009..........29............W-wa.......... NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA--21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie EVIKA--------------------------------------------------------------------------- PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............RÓŻA/LUKRECJA...........MIKOŁAJ....... ............. ******************************************************** ****************************** ANETKA..........................................DORIAN/W IKTOR/GRACJAN/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełnijcie tabelkę ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM MULAN...................03.06.2009.........34........... .....W-wa ANETKA..................14.06.2009..........31.......... .KUJAWSKO-POM mAAm....................19.07.2009..........29.......... ..W-wa.......... NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA--21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie EVIKA--------------------------------------------------- ------------------------ PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............RÓŻA/LUKRECJA...........MIKOŁAJ....... ............. ******************************************************** ****************************** ANETKA..........................................DORIAN/W IKTOR/GRACJAN/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełnijcie tabelkę ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE... WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM MULAN...................03.06.2009.........34........... .....W-wa ANETKA..................14.06.2009..........31.......... .KUJAWSKO-POM magdalena28...........16.06.2009..........29...........łódzkie.... mAAm....................19.07.2009..........29.......... ..W-wa.......... NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA--21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie EVIKA--------------------------------------------------- ------------------------ PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN.............RÓŻA/LUKRECJA...........MIKOŁAJ....... ............. ******************************************************** ****************************** ANETKA..........................................DORIAN/W IKTOR/GRACJAN/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- a jak się czujesz?? Ja trzymam kciuki aby @ jutro nie BYŁO :D Zaklinam ją &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO TU DZISIAJ TAK CICHO :O:o:o:o:O:O:O:O:O:O:O:O:O :O:o:o:o:O:O:O:O:O:O:O:O:O :O:o:o:o:O:O:O:O:O:O:O:O:O :O:o:o:o:O:O:O:O:O:O:O:O:O :O:o:o:o:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×