Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam dziewczyny :) Ja dzisiejszy poranek u Was ? U mnie zapowiada się ładna pogoda...ale wczoraj troszke posprzątałam i taka jestem padnięta, że najchętniej zostałabym w łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAĆ.............. Nie mam z kim kawki się napić :( a Wy śpicie kochane .......... Ledwo na oczy patrzę - ide robić cappucinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- normalnie zwabiłas mnie tym capuczinko (\'\'\'\'\'\'\'\'\'\')o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam też dzisiaj piękne słoneczko :) i chyba będzie ładna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam chyba tylko na Ciebie cappucinko działą ;) Normalnie kary wprowadzimy za nieobecność na topiku :) Ciekawe jak July....nie odzywa się może została w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziubki! Piękna pogoda dzisiaj. Ciesze sie znowu pojdziemy na długi spcerek z Martulkiem :). Wczoraj tak ładnie spała na dworku. Ide dzisiaj na jakies zakupy. Musze sobie cos nowego kupic. Mam chęte :P Poza tym nie wchodze jeszcze we wszystko :D Iza tez mysle ze July w szpitalku została. Maam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa...czekaj idziemy z Maam z Tobą na spacerek :) I jeszcze Ci doradzimy na zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz jestem gotowa :) KISA- a gdzie moje zdjęcie Kingi :O normalnie będę krzyczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam upppss :O Kurka sie dzisiaj moze splote i zrobie zdjątko dla Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie sie załamałam jutro znów leje :( IZA- szukałam wczoraj tego linka ale nie znalazłam tych donic :( podobne sa w ikae ale nisze bo mają 68 cm i sa czarno szare a mi chodziło o czerwone takie ceramiczne kształtu jak by zaokrąglonego kwadratu na 100cm wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dzięki...kochana to dzisiaj na spacerek a jutro do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane kobietki :) Iza - czy ja jeszcze załapię się na małe delikatne cappucinko? Kisa -zazdroszczę Ci kochana tych spacerków z maleństwem. Ja niestety dalej z temperaturą i silnym kaszlem i tym wstrętnym zapaleniem oskrzeli nie wychodzę z domu a z synkiem spaceruje mąż. mAAm - ja też mam lenia okropnego, tylko bym leżała :( Ech, już mam dość tego chorowania, kiedy ja dojdę do siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja jakoś dzisiaj się do pracy nie nadaję :) LEŃ mnie ogarnoł :) I jeszcze w nocy mi sie wielkie pająki jak tarantule sniły z odwłokami jak u szerszenia :O okropność:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- bidulko :( a jak Bartuś ??? No i jak było na pierwszym spacerku taty z synkiem ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika kochana ...niech Cię wreszczcie opuści to choróbsko ... No włąsnie pisz jak Bartuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- chyba znów same zostałyśmy :( Ja pierwsza staraczka a ty pierwsza ciężarówka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie lista obecności będzie sprawdzana :D ❤️KISA- Czekamy na relację z spacerku ❤️ EVIKA- halo jak BARTUŚ?? ❤️ POLA- halo co tam u pani?? ❤️NUSKA- jak maluszek?? ❤️KROPKA- kochana i kto pod serduszkiem się chowa??? ❤️MULAN- usprawiedliwiona bo ma kocioł dzisiaj w pracy ❤️MAGDALENKA- jak dzisija ?? ❤️ANETKA- co u ciebie ?? ❤️JULY-czekamy na wieści?? ❤️BIGMAM- chyba nas już nie lubi :( ❤️IZA i mAAm są codzień więc teraz czekamy na wieści od was DZIEWCZYNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dobrze zrobiłaś :) Ide robić kontrole kasy :) Bedę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×