Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Wiesz nike_m ja też zastanawiałam się nad swoją działalnością, jednak narazie odpuszczam, w moim regionie jest straszne bezrobocie, zacofanie i w ogóle bardzo mały rynek zbytu, także narazie chyba muszę sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam w maju komunię chrześniaka...i nie mam pojęcia jaki prezent mu sprawić.... Właśnie dziewczyny co teraz pasuje chrześniakowi zakupić na komunię??? Mam na myśli prezent w takiej rozsądnej raczej cenie...kiepsko z kasą a teraz przecież musimy pomyśleć jak przygotować nasze m4 na przyjście drugiego bobasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie kochane co na komunię???? JA myślałam o kasie, choć też mamy sporo wydatków i jeszcze komunię swojej córki. Co poradzicie???? No i przede wszystkim jaką kwotę teraz daje się na komunię lub co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widze temat komunijny sie zaczął. Ja równiez naleze do grona szukajacych prezentu. 02.05 moja chrześnica idzie do Komunii sw. Ja chyba kupie jej aparat fotograficzny , oczywiscie jakis najprostrzy narazie. Juz rozmaiwłam z rodzicami ( to moi przyjaciele) na szczescie normalni):P Mowili ze prezent ma byc normalny tak jak na urodziny. Wiec mówie troche lepiej jak na urodziny. Oni - nie! Ma byc tak jak na urodziny , nie głupiejmy. UFF.... Wiec jeszce blizej maja dopytam czy moze jakis inny pomysł maja , ale aparat poki co jest oki. Ewent. łyżwy , bo moja chrzesnica jeździ jakos juz profesjonalnie wiec mozliwe ze bedzie jakies tam potrzebowac. Wtedy to... plus jakis dodatek kasowy. Chetnie posłucham Waszych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja jakoś nie mam odwagi zapytać rodziców chrześniaka, co kupić. Problem w tym, że oni mają kasę i ostatnio ot tak kupili mojemu chrześniakowi hulajnogę która kosztuje ok 2tys. Ogólnie to są bardzo w porządku ludzie, straaaasznie ich lubię, ale ich sytuacja finansowa wprawia mnie w zakłopotanie, bo w końcu komunia to coś wyjątkowego. A co może być wyjątkowego dla chłopca który może mieć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! ale naklikałyscie!! Mam małego juz w domu i lekcje robimy:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-walcz o podwyzke,walcz. Jesli same o siebie nie zadbamy to nikt o nas nie zadba. Zresztą robisz to dla swoich bliskich,dla dzieci by im żyło sie lepiej i byscie mieli większe możliwosci. A z listą agrumentow to super pomysł.Trzeba szefa uswiadomic jaki skarb ma w firmie,bo moze nie zdaje sobie z tego sprawy;) Ja sobie zrobiłam plan rozmowy i miałam go na wierzchu na teczce z dokumentami,zerkałam mimochodem i o niczym nie zapomniałam.Polecam sposób,bo wiadomo,stres i cos mozna przeoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nike_m dzieki:) on nie chce sie uczyc wyrazow na jutrzejsze dyktando wrrrr A prezent dla małego komunisty ktory wszystko ma? wydaje mi sie ze nie ma dziecka ktore wszystko ma.I nie musi byc drogie.Wydaje mi sie ze dziecka nie obchodzi cena.liczy sie prezent a nie jego cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po_la_- To tym bardziej życzę miłej nauki :) Co do prezentu to może masz rację...tak zastanawiałam się nad zegarkiem takim z wyższej półki, który mógłby nosić jak będzie dorosły mam tak około 1000zł odłożone...ale sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nike_m- 1000 zł to kupa kasy na prezent!!:) na pewno cos kupisz super. Moj dostał zegarek własnie taki ktory miał miec na długi czas,duzy zegarek ze szklaną szybką i po tygodniu było juz po szybce:( teraz chcemy mu kupic normalny zegarek dostosowany do wieku,z tworzywa sztucznego,nie tłukący sie;) (takie nasze doswiadczenie:) Laseczki-chce wam zakomunikowac ze w piątek na 7 rano mam byc w szpitalu na HSG. Ale mam stracha.....Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nike tysiak na prezent to bardzo dużooooooooo. To na wesele tyle dać to sporo. Wiesz chyba że kogoś stać, mi trudno zrobić taki prezent skoro moja wypłata wypada poniżej tej kwoty a męża nie wiele lepsza. Jak wspominam swoją własną komunie to naprawdę zadowolona byłam z zegarka i kalkulatora do tego kolczyki i łańcuszek.Kasę pewno rodzice wzięli. Mnie ta przyjemność czeka za trzy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po_la_- życzę powodzenia :) Aby nic tam nie wyszło czego byś sobie nie życzyła. I nie bój się, dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to naprawdę przesada teraz z tymi komuniami. Nieraz przypominają małe wesela a dziecko i tak nie odczuwa tego co ważne. Potem wymiana miedzy kolegami kto ile dostał co dostał jak ktoś z biedniejszej rodziny to chyba musi mu być bardzo przykro. Z dziesięć lat temu sensacją u nas na wiosce była komunia córki sąsiadki feta chyba na 70 osób (sąsiedzi itp.) zebrała w tedy ogromna jak na te czasy kwotę pieniędzy i do dzisiaj zostało to w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski :) U mnie nie zaciekawie reszte wyników dzis odebrałam...no i rózowo nie jest.......nie mam prawie wcale progesteronu.....mój wynik to az 1...wiec mało..... w piatek ide do lekarza to dam znac co i jak ale podekrzewam ze czekaja mnie miesiace z przyjaciółka LUTEINKA :( plus bromergon i moze CLO mi da....pożyjemy zobaczymy.Miałam napisanego dłuuugaśnego posta ale mi zjadło...a teraz to juz mnie spanie bierze wiec dobranoc kochane laseczki :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jak zwykle z samego rana i jak zwykle kawką częstuję! I wstawać mi tu szybko, bo która zaśpi to już na kawkę moje kochane się nie załapie........ Co ja mam tu tak sama do siebie gadać??????? WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nas w nocy napadało tyle śniegu, że szok, wszystko jest zasypane a śniegu chyba z pół metra. Ledwo samochodem przejechałam po tych osiedlowych uliczkach, a nosiło mnie jak nie wiem. Ale już jestem:) A do komunii i prezentów komunijnych to macie rację ja uważam, że 1000 zł to jest bardzo dużo jak na 9 letnie dziecko. JA myślę, że po prostu dam kasę chrześniaczce, ale nie wiem jeszcze ile. Muszę przemyśleć, podpytać jeszcze innych. Ona pochodzi z bogatej rodziny i również ma wszystko, co zapragnie, więc będzie mi cięzko dogodzić jej prezentem. Bezpieczniej będzie dać kasę. Po prostu Ja pamiętam jak na swoją komunię dostałam rower Wigry 3 od chrzestnego, jejku jak ja się cieszyłam, a kiedyś to był rarytas :) kikiki - nie martw się podleczysz się i wszystko się wyrówna:) nike_m - trzymam kciuki za piątkowe badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Czesc Evika:) ja sie na kawkę juz drugą dzis piszę:)Wstałam dzis o 5 30 i na 7 do pracy miałam.U nas tez snieg sypie i jest pięknie:DPół metra to może nie ma ale mam cichą nadzieje ze napada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno, musiałam sama kawkę wypić :( Nikt się nie przyłączy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas cały czas sypie, dziś rano nieźle napracowaliśmy się z mężulkiem aby odśnieżyć samochód. Tak to jest, jak lenistwo człowieka ogarnia i nie chce się wstawić do garażu :( Ale ślicznie jest tyle śniegu, ciekawe czy do ferii zimowych się utrzyma taka pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO tak, i znowu zostałam sama jak palec :( Uciekam popracować, bo zaległości już mi się robią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do komunii to mi sie wydaje ze lepiej dac pieniądze,bo z prezentem ciezko trafic w gust i najlepiej jak dziecko z rodzicami sobie kupi. Nasz mały dostał pieniądze,ale były to rozsądne kwoty,na pewno nie po 1000 zł,nawet od chrzestnych,dokładnie nie wiem ale chyba po ok 500 od nich,reszta od innych gosci. Cos tam drobnego sobie kupił a większosc kwoty przeznaczylismy na jego letni wodno-tenisowy obóz w Czaplinku. Przynajmniej dziecko zobaczyło i zrozumiało ile to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja zostałam sama:( ja samochodu nie brałam, juz od tygodnia stoi zasypany po uszy.M mi nie pozwolił jezdzic w taką pogode bo wszedzie zaspy.Dał mi na taksówki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane ..ja się tylko witam i lecę popracować :) a zima u mnie cudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja tylko na chwilkę bo mój mały ma gorączkę i wymiotuje, więc zaraz mykamy do lekarza. Jejku ale mnie pocieszyłyście....a ja się za głowę łapałam, że tyle kasy jako chrzestna będę musiała wydać by się nie skompromitować (i to się zastanawiałam czy nie mało)...Coraz to słyszę u nas jak to kupują komputery, quady na komunie itp....to się przeraziłam...ale teraz kamień z serca... Evika- kawka nadal aktualna?- jakby co to się piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kochane. Kurcze jak tak piszecie o tym śniegu to normalnie dziwna sprawa. Mimo że mieszkam w beskidach to śniegu mało wczoraj strasznie miało sypać ale sypało tylko przed południem. Zresztą w całym kraju zapowiadają mrozy a u nas od piątku na 1 stopniu i deszcz ze śniegiem. Dziwnie z tą pogoda się dzieje. Mój mężczyzna dzisiaj jedzie do swojej mamusi poprosić czy przyszła by jutro wieczorkiem do nas na 3 godz. bo chcemy na narty skoczyć. Marne szanse ale zobaczymy.normalnie dobrze by zrobił taki wypadzik na odstresowanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×