Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

____________( ___________ )) ___________ ((( __________( ( ) ) ________((__|__)) ______((__(___)__))______ s§§s ____((___(_____)___))___§§___§§ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§____$$ °•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°§_____$$ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ §§_ $$ §§§§§§ ◕◕ §§§§ ◕◕ §§§§§§___ §§ '§§§§ ◕◕◕◕ § ◕◕◕◕ §§§§___$$ _§§§ ◕◕◕◕◕◕◕◕◕◕ §§§_ §§ _§§§§ ◕◕◕◕◕◕◕◕◕ §§§_§__§§ __§§§§ ◕◕◕◕◕◕◕ §§§§§_$§ ___§§§§§ ◕◕◕◕◕ §§§§§_$$ ____§§§§§ ◕◕◕ §§§§§§__§$___§ _____§§§§§§ ◕ §§§§§§____ §$$ _______§§§§§ §§§§§ §◕§§§◕§§§◕§§◕§§§◕§§§◕§ $§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§$ ___°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawke sama pije. Ale pewno jest tak kto rano wstaje temu....... Ja jestem spiochem he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___$$$$$$$$______$$$$$$$$§ _$$$.B.$$$$$$__$$$$§§(¯`v´¯)$ $$$$$.U.$$$$$$$$$$$$(¯`(●)´¯)$ $$$$$$.Z.$$$$$$$$$$$$(_.^._)$$ $$$$$$$.I.$$$$$$$(¯`v´¯)$$$$$ _$$$$$$$.A.$$$$$(¯`(●)´¯)$$$ ___$$$$$$.K.$$$$$(_.^._)$$ ______$$$$$$(¯`v´¯)$$$$$ ________$$$(¯`(●)´¯)$$ ___________$(_.^._)$ ____________$$$$$$ ______________$§ ♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥ (.•´ `*.*´¨) CUDOWNEGO DNIA ŻYCZĘ! ¸.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.··...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - to gdzie Wy się chcecie wybrać na narty na 3h?? kikikiki - nie łam się, na pewno lekami da się to wszystko naprostować! pola - no, przypomniało mi się jak się uśmiałam z tego że swojego auta nie umiałaś znaleźć, hahaha, dobre to było! a co do taxi to ja sama bym w taką pogodę bardzo prosiła, wolę być wożona niż sama jeździć. Jestem raczej dobrym kierowcą, tyle lat co mam prawko (18 lat - jeeeeeju, jaka ja stara jestem!!!!) wpadłam tylko raz w poślizg za młodu jako nastolatka, więcej żadnych wypadków/stłuczek nie miałam a mimo to nie lubię jeździć w taką pogodę. może to trauma jeszcze z tamtego poślizgu. Obróciło mnie wtedy 3x wokół własnej osi i na koniec wylądowałam w rowie, dobrze że był środek nocy to nikogo na drodze. a jechałam po rodziców bo wracali z balu karnawałowego. Oczywiście nie szarżowałam jakoś szczególnie ale jednak predkość za duża bo normalnie szklanka była na drodze. Jak czekałam na pomoc drogową to się po tej ulicy z nudów ślizgałam na butach... A auto wyszło całe z opresji to było najlepsze! Jedynie zderzak minimalnie się przekrzywił z jednej strony. Fuks jak nic. Eviczko - Bartuś ok? I pytałam o siostrę ale nic nie odpisałaś. Może nie chcesz poruszać tego tematu coby nie zapeszyć? :-) Musi być u Was teraz nieziemsko z tym śniegiem. U nas tez biało ale bez jakiejś przesady. Szkoda że na Święta tego puchu zabrakło a w Nowy Rok u nas lał deszcz! Jak oglądaliśmy petardy to zmokliśmy. Oki, uciekam bo prasowanie mnie czeka, sterta normalnie a młody się co chwilkę posikuje to uleje i pranie i prasowanie naokrągło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ku ku nuska a tu ja podpisuję listę obecności :-) w zasadzie wstałam już nieco wcześniej (o 4.) ale ciągle cos robiłam nie mówiąc o obsłudze małego. popsuł mi się, pół nocy nie spał i teraz miał ogromne problemy z zaśnięciem. przypuszczam, że odkąd zaczął ulewać to go zaczęłam nosić, tańczyć z nim, łazić, kołysać żeby mu się porządnie odbiło i sie przyzwyczaił do noszenia. No ale dzisiaj nawrzeszczał na mnie ale usnął w końcu sam z tym że kilkakrotnie sie budził jeszcze. jak dobrze że skopiowałam mój poprzedni wpis zanim wysłałam bo mi hasło nie weszło i wszystko by poszło w las....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, super, koło wadowic... jednak troszkę drogi od nas ze śląska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka moja pani tez drugą noc daje popalić. Muszę zrezygnować z drzemki koło 17 bo potem w nocy włącza się jej gadająca i śmiejąca. Takie to małe a już mądre.Teraz to nawet przy jedzeniu interesuje sie wszystkim czym popadnie a to sobie nogą kopie a to się wygina. Już ma swoje odgłosy zniecierpliwienia i rączek się domaga.Taka ciekawska świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej witajcie! Kropeczko - Bartunio zdrowy :) Jest cudny:) Zasuwa w chodziku po całym mieszkaniu i jest taki szczęśliwy, że wszędzie może dotrzeć. Prawdziwy z niego facet, wszystko by psuł, rozkręcał, każda śrubko go interesuje, wiecznie w coś stuka rączkami, bije zabawki, tłucze miśki :) Jak to facet :) Ale uwielbia też się przytulać, taki mój mały przytulaszczek :) A siostra? Chyba nie jest za dobrze, bo ma jakieś plamienia, skurcze brzucha itp. Jutro idzie do lekarza, więc zobaczymy co dalej. Szczerze mówiąc to dalej nie mam z nią dobrego kontaktu, po prostu ona do mnie się nie odzywa za często (wczesniej powodem była tęsknota za własnym dzieckiem), a teraz sama nie wiem? Może już jej tak zostało, może dalej cierpi, sama już nie wiem :( Dla mnie osobiście jest głupio ciągle do niej dzwonić i pytać się co u niej. Praktycznie większość informacji, które mam o niej pochodzą od mojej mamy. Przykre to dla mnie bo bardzo ją kocham, chciałabym oddać jej wszystkie swoje książki o ciąży, ubrania i wiele innych rzeczy. A ona nie potrzebuje chyba ze mną kontaktu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej laski:) Dzisiaj troche pracy mam , ale bede cały czas. Widze ze jak juz sie tak licytujemy kto wstał najwczesniej to ja oswiadczam ze przed 3.00 rano!!!! 😭 Moje dziecko dzisiaj pomyliło dzien z nocą- chciała sie bawic w nocy, a za nim ja połozyłam ok. 23.00 jak nigdy to chichrała sie w najlepsze( fajny widok , ale mi sie spac chciało :/) :P i padam własnie na pysk na klawiature aaaaaa.. Mam nadzieje ze to jednorazowe. Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu ciągle siedzę. no ale już naprawdę uciekam. nuska - ja się nie mogę doczekać kiedy malutki się zrobi bardziej samodzielny, tzn. zacznie się czymś na dłużej interesować, że nawet kiedy nie będzie spał to da mi coś porobić. bo teraz to moge jedynie jak śpi. a niestety momenty czuwania sa coraz dłuższe... ucałuj koniecznie donię i uściskaj! jest przecudna, jak laleczka! a jeszcze się pochwalę że mały już rozsyła uśmiechy na lewo i prawo i nie trzeba się natrudzić żeby wywołać uśmiech u niego :-) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|Nuska zabierz mnie na te narty tez, nie jeździłam tak dawno ostanio przed ciązą... a uwielbiam... Chyba skocze do Szczyrku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki- pewnie masz rację z tą luteinką,bedziesz brac jak nic. Wiesz,gdzies w medycznym pismie czytałam ze normy normami ale w ciąże można zajsc nawet przy bardzo niskich poziomach progesteronu, tak ze nie trac nadziei,mysl pozytywnie:)Ten wynik wcale nie musi byc zły:) nike_m- może to jakis rotawirus sie przyplątał:( od lekarza koniecznie do wyrka małego pod kołderkę i soczki malinowe( oby naturalne niskosłodzone;) A u nas sypie coraz mocniej:D uwielbiam snieg:) Nuska - rzeczywiscie dziwna u was pogoda, u nas sniegu z pol metra juz i ciagle pada! mama na pewno sie zgodzi! 3 godziny tylko,czemu miała by sie nie zgodzic? ale fajnie macie, bliziutko,w kazdej wolnej chwili mozna wyskoczyc:) Juz za tydzien i jeden dzien jedziemy w góry, wczoraj kupowalismy jeszcze kaski, zostały 2 pary kijkow, jakies kalesony dla młodego;) i finito,mozna jechac.To nasz 2 sezon narciarski,postanowilismy skompletowac własny sprzęt by po wypozyczalniach juz nie biegac. M wszystko ma od kilku lat, ja buty nowe sobie kupiłam,kaski mamy nówki wszyscy, narty mam z komisu a małemu buty i narty w komisie kupilismy, bo noga rosnie i wywalac ok 1000 zł na buty i narty to szkoda na jeden sezon, a w komisie 260 zł za uzywane markowe buty i narty w idealnym stanie.A dla mnie narty ktore w sklepie 1200 zł kupiłam w komisie za 280 zł,tez stan super,przygotowane do jazdy:)Polecam jesli ktoras miałaby taki problem w przyszłosci. Ale sie pochwaliłam..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANITKA300
witam.bylam wczoraj u gina 3 mies po porodzie zbadal mnie przez pochwe i stwierdzil ze albo to pecherzyk z krwia albo bardzo wczesna ciaza niby okres mi sie spoznia ale dopiero 3 dzien poza tym w tamtym mies.mialam 2 razy.zrobilam test ale wyszedl negatywnie.co o tym myslec?doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się do zerówy. Kisa mi sie też szczyrk marzy ale trochu daleko ewentualnie musielibyśmy nianke ze soba zabrać he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola mnie dwa razy nie mów ... Ja jestem napalona na narty jak nie wiem co... Juz buty zakładam:P Gdzie sie spotykamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z Zielonej na Jelenią i Jakuszyce pędzimy! Gdzie podjechac?:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Anitka 300- chyba musisz jeszcze poczekac i za kilka dni test powtórzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Jeleniej Góry pochodze wiec tam znajomo mi bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa widzisz,to dawaj kochana!! 2 miejsca w autku mamy wolne a w hotelu jeszcze 3-4 pokoje zostały wolne bo sprawdzałam 300 euro za pokoj za 7 dni ze sniadankiem,basenem,sauną i jacuzzi!!! bajeczka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ sie rozmarzyłam mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę!!!!!!!!! Ja też chcę!!!!!!!!!!! Ja też chcę!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie, pojechały już! Zostałam sama:( A o mnie to zapomniały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×