Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

kupe lat Kisa:) moj mały tez nie chciał raczkowac,od razu na nogi:) fajowo ze masz mondeo i jestes zadowolona:)nas namawiali na audi ale po pierwsze chodliwe auto a my chcemy spac spokojnie,po drugie drogie.Moze kiedy indziej. aneta,mam nadzieje ze samopoczucie i humorek juz lepsze? mam juz obiad nastawiony, zupa pomidorowa juz prawie gotowa,placki ziemniaczane tylko na patelnie wrzucic:) A co dzis tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane tylko nic nie mówcie o jedzeniu...po świetach sobie pozwoliłam i teraz :( Od dzisiaj zaczynam kapuścianą dietę ...zobaczymy najbardziej lubię kopenhańską ale jajka na twardo już mnie dobijaja :) Kisa jak ten czas leci - niedługo bedziemy świętować pierwsze urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI :) U mnie po staremu bez zmian :) @ nadal jest :O ale jeszcze tylko jutro i może pojutrze i koniec :) więc będe działać na usg planuje isc 10dc bo 9dc to niestety niedziela :O ale w 10dc tez nigdy nie miałam więc zobaczymy co mi wyjdzie :) w sobote mam rocznicę slubu i muszę cos dla mojego chłopinki wymyslec ale puki co pomysłu brak :( Kochane wpadne po tem bo za moment ma wpaśc moja siostra cioteczna na ploty więc kończę obiadek gotowac bym mogła sobie plotkować :) CALUJĘ MOCNO WSZYSTKIE 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ JA WAS NIE USTANNIE AJLOWIU HIHIH:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza da sie wytrzymac na tej kapuscianej ? Ja w sumie nie narzekam na wagę, bo juz mam swoja w sensie tą co przed porodem , al e tak sobie mysle moze by jeszce zrucic ze 2 kg ... Chociaz ja nie jestem wierna zadnej diecie ... od juztra na siłownie latam , dwa razy w tygodniu, bo sflaczałam , a najbardziej mnie uda dobijaja , trza sie wymodelowac hahahaahahahahah :P ozcy mnie szczypią... czy to od komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ...powiem Ci za tydzień jakie są efekty jak wytrzymam :) Też poszłabym najlepiej na aerobik ale...no własnie póki zima to będzie kłopot z dojazdem bo ze mnie wiosenny kierowca :) ale obiecałam sobie, że bedę w domu cwiczyć ano zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie umiem w domu zmobilizowac. Chodizłam na aero , ale teraz mi godzina nie pasuje , a niechec mi sie szukac nowego. Ide zatem na siłownie- zobaczymy jak długo pochodze hehehe. czekam juz za wiosna , bo wtedy rower i rolki mniam mniam. |Jade w tym roku do Świnoujscia na rowery z rodzinką- tam sporo tras rowerowych jest. Mam andziej ze bedzie fajnie. Chyba to pisałam juz... Sory jak sie powtarzam, ale ostatnio tak syzbko zyje ze nie wiem juz co komu mówiłam :d Iza trzymam kciuki zebys wytrzymała i daj znac czy to działa. Moze sie przyłaczę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam chwilke :) Ja od dzisiaj kochane mam ferie hihihi:) i nerw wrrrrrrrr bo planowalismy jechac do tropikalnej wyspy i do austri na nartki ale...mojemu M wypadają targi żesz kurwa mać wrrrrrrwrwrwr normalnie nerwa mam że nie wiem :O:O:O muszę dzisiaj z chłopem pogadac bo nie chcę by młody całe ferie w domku siedział :Ojedne plus że śniegu jest dużo i że nie daleko mamy górkę z wyciagiem no ale...nie wiem może na mazury z nim pojechac ,ale sama sie boję ...kurcze neraw mam z tymi feriami że te targi mu wypadły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po-la ja znowu pytanie do ciebie tak jak pisałam o hemoroidach ze mi dzis pekł byłam w aptece i dostałam czopki o nazwie AVENOC ale trocge poczytałam w internecie i róznie pisza i teraz juz sama niewiem czy mam brac czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja padnięta jestem na max,ide zaraz spac.. aneta-posterisan jest bezpieczny.Mozesz tez isc do chirurga,(drobny zabieg w znieczuleniu miejscowym- najbardziej skuteczne i bezpieczne leczenie) Do jutra,papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie o poranku! Jej ile u nas sniegu! I ciągle pada i pada! Normalnie szok! Wczoraj zakopałam się na parkingu, śniegu po kolana, a ja ani do tyłu ani do przodu.. Na szczęście wożę z sobą łopatę do odśnieżania sniegu, dwa ruchy i było po problemie:) Iza - oglądam nowy serial na TVN "Majka" i muszę Ci powiedzieć, że ta dziewczyna też troszkę przypomina mnie, a poza tym jej praca po części jest dokładnie taka sama jak moja. Trzymam kciuki za Twego tatę:) Może rzuci palenie? POla- cudny ten Twój samochód:) Uwielbiam ogóle samochody:) Chyba w swoim drugim życiu byłam chłopakiem:) anetka - jak dzisiaj się czujesz? jak gardło? kisa - witaj:) Zaglądaj do nas częściej:) mAAm - skoro @ się kończy to nowe szanse przed Tobą:) I jak kochana? Nici z Twojego wyjazdu? Czy może jednak znalazło się jakieś wyjście? No i obowiązkowo kawką Was częstuję:) WSTAWAĆ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... przykro mi ze niektore z was nawiedziła @, trzymam kciukasy aby w nastepnym cyklu juz jej nie było... ja nie spie od 3,45 kłuje mnie serce:( od ciazy mam cos z nim problemu , a zawsze mnie boli jak jestem sama z dzieciakami w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Evika ja poproszę zieloną herbatkę brrrr ale muszę wytrzymnać :) Koteczek może to nerwica serca ? Maam też myślałam o tropikalnej wyspie :) to ta w Niemczech ? Zabierz kogoś na mazury a mężuś napewno na weekend do was dołączy :) Jak ja chcę już lata :) chociaz ta zima taka piękna - wczoraj odśnieżałam - troszkę się zmęczyłąm ale jest tak ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba ta strona 535 się nie skończy :) WSTAWAĆ !!!!!!!!!!!! Nuśka a ty gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) U nas ok jakos wytrzymałam do tej 22...ale masakra..... dzis ide na 15 na usg z brzuszkiem od Natalki..a później znów do pracy i do 22 buuu Zaczynaja mi sie dni płodne...wiec wykorzystujemy je z mm bardzo pracowicie :) ale taki najbardziej płodny dzień chyba na 7 wychodzi...dzis 9 dc wiec juz mozemy zaczynac prace hi hi :) Ide kawke zrobic chce ktos ?? buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ...do 22 chyba trudno wytrzymać...ja już bym poszła do domu :) zastanawiam się czy iść z Paulinką ba kinder bal- organizują w hotelu niby w szkole mają też ale ,....szkoda tylko że organizują 14.02 w walentynki i to od 14 do 19 ;( całą niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:)ja od 7 00 w pracy jestem ale nie miałam nawet czasu sie przywitac:) u nas snieg bez zmian ale na jutro zapowiadają sniezyce. mam dzis wywiadowke, chłop pracuje do 20 i nie moze odwołac pacjentow wiec ja musze kombinowac by wyjsc wczesniej..:( mAAm- ja słyszałam ze na wyspie o tej porze roku jest chłodnawo,że tropiki to to nie są, tak własnie słyszałam. A z tymi targami to rzeczywiscie dupa wyszło..tez bym sie wkurzyła ! dobrze,że w miescie duzo sniegu i lodowiska tez są. Iza ma racje,wez kogos jeszcze i jedz na te Mazury. A tak w ogole to wstawaj juz:):D Evika- wy to macie zimy! oczyma wyobrazni widze cie i Izę z łopatą hihihi koteczek-"kłucia serca" z reguły nie są grozne,jakies nerwobóle ale bywa ze są przyczyną groznych chorób,ale to tylko lekarz po badaniu moze stwierdzic..jesli cie niepokoją idz do rodzinnego.osłucha cie,cisnienie zmierzy,ekg zrobi.. Ja sie dzis jakos zle czuje,czuje sie tak jakbym okres miała dostac a własnie po jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załatwiłam sobie zastępstwo na 18 wiec na wywiadówka spoznie sie jedynie ok 20 min:) A tak nie chce mi sie isc..przed feriami młody pisał dyktando i nie oddał zeszytu pani bo myslał ze miał błędy i nie chciał dostac pały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ładnie synek kompinuję :) Kobitki ależ ja chcę do dommmmmmmmu ... na dodatek mam mega lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ładne wejście :) Gratuluje stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kwiatki 🌻🌻 wiem długo nie bylo mnie ale was czytalam caly czas bo w tamtym tygodniu synus byl chory wiec okupowalismy komputer w fajną gierke przez net u mnie nic ciekawego bez zmian jedynie plus zapisalam sie do lekarza tak jak wam wczesniej pisalam androlog wizyte mam 10 lutego zobaczymy co mi powie czy wogole cos poradzi bo ja juz nie wiem jak mam sobie pomoc caluje was moje kochane 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze. Nie pisałam bo dołek mnie załapał. Tzn. mój M tak mnie wpienia że wióry w domu lecą. Jego szef miał dać mu prace a tu cisza. Dzwonił do niego ale ten mu powiedział że się odezwie. To on sobie czeka….. Kurcze jak był na wymówieniu mówiłam mu szukaj już pracy a on że jeszcze robi… Że będzie potem szukał. To mamy już efekty jego owocnego szukania pracy :zaczyna się drugi tydzień jak siedzi w domu. Już teraz jesteśmy na minusie a co będzie potem??? Jego szukanie pracy od dwóch tygodni wygląda tak…. 1.powertuje ogłoszenia w necie. 2.wysłanie emailem dwóch podań. 3.trzy tel. do X firmy. 4.granie na necie w bilarda albo pokera. Teraz pan hrabia poszedł się do bezrobocia zarejestrować. Co wiem jak się skończy przyjdzie z kartką do wypełnienia do domu. Mówię mu chodź od firmy do firmy. Dzwoń po znajomych. Patrzy na mnie jak na kosmitkę. Najlepiej by było żebym ja do pracy poszła a on siedział sobie w domciu. Jak tak dalej będzie to na jesień będę zmuszona wyjechać do pracy za granice… Co dla mnie będzie koszmarem że będę musiała dzieciaczki zostawić. Normalnie wypadało by 31 letniego faceta za rączkę prowadzić. Tylko że mam już tego dość. Beczeć się , czuje się jak kobieta drugiej kategorii. Co mi się uda zaoszczędzić trochu kasy , to musze je pakować w dom. Marze o fryzjerze zmienić kolor włosów obciąć się fajnie to nie mogę , bo trzeba muł kupić!!! Tzn że nie nie mogę tylko ważniejsze potrzeby są. W sumie na jedno wychodzi. Dzisiaj to mnie rozwalił w ogóle. Małemu zapchało się ucho (woskowiną), był z nim u lekarza dostał skierowanie do laryngologa. Oczywiście nie wpadł na pomysł żeby od razu pojechać tam. Mówię mu dzwoń i umów się tel.- nie mam numeru odpowiada. Poszukaj w necie!!! Znalazł. Do poradni alergologicznej. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W końcu zadzwonił na dobry.I mi mówi, że wizyta dopiero za dwa tygodnie. Ja jak to? Mówiłeś że ucho zatkane?? Tak mówiłem…. Zadzwoniłam tam ja i co się okazało nic nie powiedział o zapchanym uchu, tylko ze skierowanie ma. Mały ma jutro wizytę. I jak się tu nie wkurzać. Sama sobie go wybrałam ale momentami czarna rozpacz mnie ogarnia. I czuje się nie jak matka dwóch dzieci tylko trojga. Pewno was zanudziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla Was. Napisze i poczytam was potem bo małego do zerówki musze zbierać. A z niusów to w sobotę testowałam bo normalnie słabo mi się robiło. Na szczęście krecha jedna. Podejrzewam anemie bo waże az 47,5 kg. A co do tych spraw to przy takiej atmosferze domowej normalnie pajęczynami mi zarośnie he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Z góry Was przepraszam że tak ogólnie bede pisac a nie do każdej z osobna bo młody ma ferie i kompa okupuje więc jak go dopadam wieczorem to już tylko robotą nadganiam :( U mnie tez biało i słonecznie :) @ się już prawie skończyła :) więc figlowac z chłopem mogę :)Co do wyjazdu to rozmawiałam z przyjaciółka i może pojedziemy razem z dzieciakami :) na mazurki bo mój to niestety drugi koniec polski ma targi :O rozmawiałam też z tesciem i był na mazurach ( mają dom koło nas identyczny) i powiedział ż ejest dużo ludzi bo domy są powynajmowane :) może też pojedzie na kilka dni to miała bym tescia dom obok :) zawsze to inaczej no i przyjaciółke z córą o rok starszą od mojego i 1,6 cudną druga dziewunią :) więc nie wiem czy staranek w tym miesiącu nie odpuszczę no bo i ten monitoring nie może być pełny w tym miesiącu więc może taki miesiąc luzu dobrze mi zrobi:) KISA❤️ EVIKA❤️ super ż edzieciaczki juz robią pa pa :D jejku jaki to cudny widok jak tak machają :DPOLA❤️ jeszcze raz gratuluję samochodzika :) ford mondeo jest fajny choć mi się osobiście przykro kojarzy bo 2 lata temu młody chłopak wiechał w golfa jak mąz syna do szkoły zawoził :O i walnoł ze strony syna więc karetką do szpitala jechalismy na całe szczęscie nic się nie stało groźnego poza paraoma siniakami i delikatniutkim wstrząsem mozgu :O syn leżał 4 dni i nie wolno mu było wstawać mąz miał kolniez przez tydzień ale w sumie było ok .Martwilismy się bardzo bo jak jechalismy do szpitala to syn mówił że nic nie słyszy ale wszystko szybciorem ustało było to chyba spowodowane hukiem z poduch powietrznych :O więc dla tego nie najlepiej mi się kojarzy mondeo ale jako wizualny samochodzik to mi sie bardzo podoba :D IZA❤️ ja chyba w lutym tez troszke za siebie sie wezmę :) taki zdrowszy tryb jedzeniowy sobie zafunduje bo mam ładne pare kilo nadwagi a ż edrastycznie odchudzac się nie wolno więc jak z 2-3 kg strace to mi tylko na zdrowie wyjdzie :) Trzymam kciuki za kapuscianą :) Choc osobiście polecam Ci albo djete nie łaczenia albo 1000kcl bo można schudnąc i jeść prawie wszystko i nie ma raczej efektu jo-jo po nich :) KIKI❤️ no to ja kochana już kciukasy zaciskam i trzymam mocno by staranka były owocne !!!!!!!!!!!!!!!!!:D ANETKA❤️ współczuję z hemoroidami :O Ja osobiście ich nie miewam ale moja teściowa na nie cierpi od lat i jej pomaga jakas masc ale nie znam nazwy niestety :( OK moje panie uciekam bo juz kumpel do syna idzie i musze mu kompa zwolnić :O 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się i ja. moje gardło tragedia... dopiero dzisiaj troszkę ustąpiło, a w nocy jeszcze niefajnie... boli... :-( no ale płuczę nadal, Bioparox musiałam już odstawić ale chyba i tak mi nie pomógł. jedynie jeszcze to Tantum Verde. No i łażę ciągle w masce, dziecko chyba już zapomniało jak wyglądam... na dodatek zrobiła mi się mega krosta na języku i oko mi spuchło i ropieje. nic dodać nic ująć... to się pożaliłam... wczoraj byłam z malutkim na szczepieniu i nockę mieliśmy z głowy. okropnie przeszedł to szczepienie. gorączki nie miał ale ewidentnie źle się czuł, coś go bolało, popłakiwał i nie umiał spać, nie chciał jeść, karmiłam go na siłę prawie, zupełnie bez entuzjazmu. głupia, dopiero rano dałam mu paracetamol. następnym razem dam mu od razu. nuska - współczuję Ci sytuacji w domu. mam nadzieję że wszystko się szybko unormuje.... ja się z moim m nie dogaduję już od dawna.... przykre... mAAm - życzę Ci baaardzo miłego pobytu na Mazurkach!! pola - super że udało Ci się załatwić zastępstwo. iza - i jak idzie odchudzanko? u mnie straaasznie powoli. a mam co zrzucać.... niestety karmienie mi chyba nie pomaga :-( a odkąd mnie gardło boli to naprawdę mało jem... i nic, waga stoi... magdalenka - trzymam kciuki za wizytę u androloga. Jeeeeeju, jak mi się oczy kleją, no tragedia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka kochana mąż na pewno znajdzie pracę - ja sobie nie wyobrażam jak byś musiała wyjechać - nie zazdroszczę..a może macie jakis złobek w okolicy i mogłabyś wrócic do pracy... Mój mąż zawsze powtarza że jak możemy to oszczędzamy i czasem mam dość ale napewno ma rację nie wiadomo co się w życiu wydarzy... Kropka - Norbert po pierwszym szczepieniu tylko płakała ale też całą noc...po drugim już było ok :) Maam kochana my wszystkie zabierzemy się z Tobą na Mazury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - wyjazd za granice to najgorsze wyjscie:( chyba ze całą rodziną- tak mi sie wydaje. Najgorsze to stracic kontakt z dziecmi:( straconego czasu nie da sie nadrobic. Moze ty poszukałabys pracy a mąż opiekowałby sie dziecmi? tez to jest jakies wyjscie jesli okazałoby sie ze tobie łatwiej znalezc prace, no nie wiem tak tylko kombinuję.. mAAm- ale wam fajnie ,macie ferie a my juz po:( a pomysł z Mazurami bardzo dobry:) na pewno bedzie fajnie i sobie wypoczniecie.. incydent z mondeo przykry,mam nadzieję ze nie bede ci sie zle kojarzyc;)na szczescie ja nim nie jezdze,jeszcze w ogole nie prowadziłam ale moj mowi ze prowadzi sie jak autobus,szerokie to i długie.Ja mam spad po mężu;) ale ciesze sie bo bardzo lubie to autko i cuuudnie sie prowadzi:) Dziewczyny,mam dzis takiego nerwa ze nie wiem co jest...wszystko mnie irytuje wrrr. Ze swoim juz 2 x sie dzis sciełam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uspiam na stojąco....RATUNKU !!!! Była u mnie kolezanka troszke poplotkowałysmy....i poszła...Ja zachwilke sie bede zbierac bo na 15 usg ale mam jeszcze pare spraw do załatwienia na miescie....a potem do pracy.... mAAm-padlam jak to zobaczyłam ale pomysł zaje....ty :) :) :) Ja tez trzymam kciukasy mocno mocno mocno !!! nuska-mam nadzieje ze mezulo szybko znajdzie prace :* pola-miłego dnia...i udanej wywiadówki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- swietny pomysł ten ocieplacz,bajera, normalnie w szoku jestem hihi, szkoda ze mają tylko w europejskim rozmiarze bo 15 cm dla mojego wacka to za mały bedzie hihihihihih:D kropka a była ty u rodzinnego na kontrolach?? bo mnie sie wydaje ze to gardło juz od dawna bakteryjne jest..:( a antybiotyki mozna i brac i karmic- rodzinny by znalazł odpowiednie a nie sie meczyc i zarazac!! a o powikłaniach napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×