Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

widziałyście 42-letnia Amerykanka stara się zdobyć tytuł najcięższej kobiety na świecie, albo przynajmniej najcięższej matki na świecie. Donna Simpson obecnie waży 272 kg i z trudem wykonuje podstawowe czynności domowe. Aby uzyskać wymarzoną tuszę, chciałaby przybrać na wadze jeszcze 183 kg. (Onet.pl/mk) masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pracujemy,pracujemy..upał.. a ja śpię, kawkę parzę;) zapraszam:) july- zaraz lecę cie dodac. Na nk b rzadko jestem i nawet nie wiem kto jest kto za wyjątkiem tych dziewczyn co mam w znajomych, bo jak reszta jest z imienia i nazwiska to po prostu nie wiem. Zaraz cie dodam:) mAAm- pokój drugiej dzidzi jest dokladnie lustrzane odbicie malego,za ścianą, będą miec 1 balkonik ktory widac na zdjęciu frontowym domu;)poki co ten pokoj będzie sypialnią gości:) A co do butow do tanca to powiem wam ze jak tanczyłam na weselu w szpilkach 10 cm to było super ale jak zmienialam na plaskie po 2 w nocy to już tanczyc nie umialam:P wy tez tak macie? Iza- ja tez zawsze ryczałam na jakichś imprezach dziecięcych;) july- leć,nie ma sie co zastanawiac, codziennie na polskich drogaci ginie ok 15 osób,miesięcznie pewnie wg statystyk ok 300, tylko o tym sie nie mówi, co jest wiec bezpieczniejsze?? odpowiedz nasuwa sie sama.. My planujemy tydzien w turcji,nie wiem czy sie uda,zobaczymy,jak juz to koniec sierpnia. A morze nasze początek sierpnia obowiązkowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- ja tez chciałabym do Chorwacji kiedys,bo jeszcze nie byliśmy, podobno kwatere prywatną tam trzeba szukac i po polsku spokojnie można sie dogadac z Chorwatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie wy?? Jeszcze co do wakacji to Tunezja tak (piękne piaszczyste plaże) ale hotel 4 gwiazdki wzwyż i all inclusive bo inaczej może być kiepsko (za wszystko ponad marny standard kasują masakrycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) ja dzisiaj znów w centrum hihihi:D kol chciał kupic sobie takie same baletki jak ja więc z nia pojechałam i....................zupełnie przypadkowo w H&M znalazłam kieckę :D znów turkusową :D i oczywiście kupiłam kosztowała tylko 150 zł :) u góry ma takie koraliki a ja z identycznych koralików mam pasek i kolczyki z H&M więc sobie złacze w całośc :D noramlnie jak nie jeschałm po kiecke to była wczoraj jej kompletnie nie widziałm np :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OTO FOTY http://img695.imageshack.us/img695/8727/l002.jpg http://img695.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img695/8727/l002.jpg&via=mupload http://img217.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img217/4338/l003.jpg&via=mupload http://img217.imageshack.us/img217/4338/l003.jpg http://img576.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img576/941/l005s.jpg&via=mupload http://img576.imageshack.us/img576/941/l005s.jpg http://img10.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img10/9355/l006zc.jpg&via=mupload http://img10.imageshack.us/img10/9355/l006zc.jpg http://img808.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img808/3451/l007.jpg&via=mupload http://img808.imageshack.us/img808/3451/l007.jpg Nie wiem czy zadziała dla tego i większe próbowałam wkleić :) to teraz czekam na wasze rady i opinie ,a i jeszcze macie jakis pomysł na makijarz i frys??? ❤️...co tam siedem cudów swiata ...ósmy jest mój mąż...dziewiątym mój 10 letni synek...a dziesiaty będę nosić pod sercem...❤️ ❤️ ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... ❤️Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie❤️ ❤️Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane wróciłam. sorki że nie poodpisuję wszystkim ale jeszcze jestem w fazie rozpakowywania i tylko przeleciałam wzrokiem co u Was. pola - domek przepiękny! I okolica też!! mAAm - kiecka ładniutka, ale wogóle nie umiem sobie wyobrazić tej kiecki na osobie. jak długie włoski masz teraz? może jakiś luźny kok do tego? Eviczko - wszystkiego najlepszego dla Was wszystkich! Spóźnione ale szczere!! iza - dla wszystkich paszporty na rok? czy tylko dla dzieci?? co do ronienia łez na występach dzieci to ja mam tak samo. nie umiem się powstrzymać i sama jestem zła na siebie bo ludzie patrzą a do tego boję się zawsze że mały pomyśli że mi się coś nie podoba albo coś w tym stylu.. nuska - no to normalnie Was wyrolowali z tym czytaniem. strasznie wkurzające. ale oni sami chyba jeszcze się nie zdecydowali jak to wszystko poukładać. piękne te reformy szkolnictwa, normalnie pogratulować im... kikiki - strasznie Wam współczuję tego zalania. duże szkody macie? moją siostre na szczęście oszczędziło... ale niestety jej męża okradli w pracy i to na dość dużą kwotę a mojemu bratu ukradli auto spod domu.... normalnie fatum ciąg dalszy... a tato wybadał sobie palcami kolejne guzki jak byliśmy na wsi :-( :-( :-( july - ja tez się bardzo boję latać. ale jednak chęć pozwiedzania, pobyczenia się na słonku itd przezwycięża ten strach. może nie przezwycięża ale mówię sobie: a co tam, potem się będe martwić. no i potem się martwię :-D ale zapłacone więc lecę ;-) sorki ale oczy mi się same zamykają, lecę spać, jutro rozpakowywania ciąg dalszy buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Serwuję kawkę, jak zwykle przepyszną ze spieniony mleczkiem:) Zapraszam:) mAAm - sukieneczka bardzo mi się podoba i jako, że to wesele w połowie zagraniczne, to strój również może być własnie w takim stylu. Uważam, że kreacja jest super. Bardzo mi się podoba, no i kolor prześliczny:) No to teraz czekamy tylko na zdjątka naszej mAAm w tej kreacji! Ja muszę o zobaczyć, bo napewno będziesz wyglądała olśniewająco:) Mogę liczyć na zdjęcie??????? I tak się nie odczepię, więc kochana lepiej się zgódź już teraz:) kropeczko - dużo zdrówka życzę Twojemu tacie. A TY kochana potrzebujesz dłuuugiego odpoczynku, od problemów, od codzienności, no i słonko Tobie jak najbardziej wskazane. Pola - ja również uwielbiam nasze polskie morze, tylko masz rację pogoda często w tym klimacie nie nastraja optymistycznie do morskich kąpieli:( A szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Ale weekend boski...pogoda na 5... Maam kreacja supppppppppper :D kropka odpoczęłaś troszkę ? paszport na 1 to tylko dla dzieciaczków do 5 roku wydają, pozostali tak jak było 10 lat. Evika ja kawkę o taaaaaaaaaaak .... Dziewczyny co jest nalepsze na ugryzienia komarów- Norebert tak w piątek pocięły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja na ugryzienia komarów stosuję żel Fenistil. Moją córcię gdy pogryzą komary to robią się jej na nogach takie wielkie grube placki. Smaruję tym żelem, jest przeciwświądowy, przeciwhistaminowy i hamuje swędzenie. Wiem, że żel ten jest niezły, ale czasem córka i tak uskarża się na silne swędzenie, a czasem przechodzi od prazu po posmarowaniu, nie wiem od czego to zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika smarowałam ale takie czerowne placki się robią - teśc wczoraj posmarował go aloesem i chyba troszkę lepiej - mają u nas pryskać w mieście komary i dobrze bo nie do wytrzymania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - u nas też normalnie plaga, a że mieszkam na terenach gdzie pełno jezior, mokradł, zieleni i lasów to możesz kochana sobie wyobrazić co tu się dzieje. Wszędzie pełno tego dziadostwa. Mojej córci od ugryzienia komara powstają duże spuchnięte placki - od zawsze tak ma. Muszę zaopatrzyć się w jakiś preparat odstraszający komary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniem :) mniam:D KAWUNIA PYSZNIUTKA👄 U mnie chmurki i lekka mrzawka , ale mimo to jest przyjemnie :) dzisiaj ,albo jutro jadę po butki może jakies znajdę :) i kochane dostałm 4 dni wczesniej @ ,ale przy tych upałach to chyba wszystko jest ok :o EVIKA- Bartunio sliczny i jak stoi koło Oli to dopiero widac jaki kawał chłopaka juz z niego :D super smieszek :D co do foteczki to zrobie ale już jak butki zkupie :) choc uprzedzam z ebardzo tłusta jestem więc jak wieloryb w kiecce wygladam :O to sie nie przestrasz :) no ale brat upierał sie na kieckę to mam kieckę :) KROPKA- super że juz jestes bo brakowalo mi ciebnie :) co do paszportu to jest dokładnie tak jak IZA pisze :) IZA- z tym fenistilem to jest tak że ja jak czasem posmaruje babla to dopiero zaczyna swędzieć na całego :o Ja ostatnio kupiłam w aptece plastry na 12h i faktycznie komary omijały mnie bokiem :D a dla dzieci sa opaski na rękę :) i tez skutkują sa na 8h po tem sie je chowa i znów można użyc super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie jak MULAN pieknie z Brunem wyglada :) na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie PUCHY:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za cudne powitanie, szczególnie mAAm 👄 szkoda, że wredna @ przylazła. co by jej szkodziło się nie pojawić ja się pytam ??!! mnie dzisiaj potwornie głowa boli a cały dzień netu nie miałam. byliśmy z malutkim na szczepieniu p/pneumokokom a jutro starszy na meningokoki. to się ucieszy ;-) Eviczko - miałam ci pisać ale wyleciało mi z głowy - my wyleczyliśmy to paskudztwo jodyną (mięczaka). przestałam mu smarować przed wylotem do egiptu a jak wrócił to już ani śladu nie było. co do komarów to wszędzie ich pełno, u nas też nie wyjdzie się na podwórko wieczorem bo chcą człowieka zjeść żywcem. ide się położyć bo zaraz świra dostanę a nie chcę brać leku - i tak już noc prawie. dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Kawką częstuję Was wszystkie:) Ale u nas piękna pogoda od rana:) Aż żyć się chce:) Kropeczko - kochana pozazdroszczę efektów leczenia tej wirusowej choroby. My niestety mamy na oku te zmiany, byłam w Białymstoku, ale narazie mamy tylko maść wratizolin i efektów żadnych:( Podobno na powiece oka niczym innym nie można smarować. W sierpniu kolejna wizyta i zobaczymy co dalej:( No i chyba muszę szukać innego dermatologa, bo ten nie jest skuteczny jak widać. Przecież musi być jakiś sposób.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane melduję się na kawkę i spadam :P zamykać miesiąc :) całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) umnie bez zmian słonko dzisiaj świeci głowa nie boli @ zakończona :DWczoraj mierzyłam kiecke i wersja z paskiem dopada bo jak gruba kleopatra wygladam więc dzisiaj do poprawek krawieckich lecę i zaszewki robię jak będzie źle to....w czarnej dupie jestem :O Kochane wymyście mi jakies powitanie dla gości weselnych które w trakcie wesela będę mogła powiedzieć coś o polączeniu rodzin polsko-japońskich bo musze dać kol do przetłumaczenia na japoński :O a zacmienia w głowie dostałam :O KOCHAM I CAŁUJE WSZYSTKIE ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się witam z kawą. Oczy same mi się zamykają i tak już od kilku dni...chyba dopadło mnie przemęczenie organizmu. Mam takie małe przyziemne marzenie - wyspać się.....przecież ja tak naprawdę od ponad roku się nie wyspałam. No ale dobra - koniec narzekania. Antoś wczoraj był na wycieczce z przedszkola - przyjechał szczęśliwy i zmarznięty - pogoda im nie dopisała :-( Zocha rozrabia na całego, gania Antka i chce jego samochody..Wesoło u nas. 4 lipca roczek Zosi i chrzciny. Dzisiaj jedziemy z wybraną chrzestną mamą po sukienusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm co do powitania to ja nie pomogę - zawsze mam z tym problem. Może Evika coś doradzi :-) Zapomniałam napisać że sukienka bardzo mi się podoba, kolor boski. Rób poprawki i przesyłaj fotkę. No i koniecznie fotę butów jak już będziesz je miała. Ja się zastanawiam co założyć na naszą imprezę..i jakoś nic nie przychodzi mi do głowy. Ale w sumie w tym dniu Zosia będzie najważniejsza! Pola gdzie Ty? Nuśka.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Kawkę piję dzis już drugą;) mAAm- sukienka jest śliczna,lekka, zwiewna i elegancka,bardzo mi się podoba:)Kolorek tez ma bardzo ładny i te kolczyki- piękne:) pasek do niej chyba nie za bardzo. A tak luzem nie możesz miec? @ się nie przejmuj, przecież na waselu popic musisz;) Powitanie-jakos do głowy mi nic nie przychodzi ale poszperam;) july- no to masz wyzwanie z sukienką dla paniusi;) to juz nie jest mała dzidzia ktorą w cos tam białego mozna ubrac ale duża pannica która na pewno chce wytworną suknię!:) powodzenia w poszukiwaniach;) kropka- witamy,witamy:D jak zdrowko? Iza- miesiąc zamykasz? przecież dzis dopiero 15:) Evika- a przymrozic azotem nie można na powiece? hmm, dermę w zasadzie przespalam na zajęciach;) ale ja miałam małym patyczkiem mrożone,wprawdzie nie na powiece ale to delikatnie było robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - kochana dziekuję za rady, ale żaden lekarz na powiece nie chce usuwać tej brodawki (a w zasadzie 3 malutkich sztuk) ciekłym azotem. Mam już dość, tyle czasu to się ciągnie. Córka zaraziła się na basenie, tak jak połowa dzieci z jej klasy. Porażka, wyleczyć tego cholerstwa nie można. Na brodzie wymrozilismy azotem i spokój a na powiece nikt nie chce. Ech, jestem okropnie zła. Maż też kaszle już 3 miesiące, lekarze tylko przepisują mu co tydzień lub co dwa leki, to wykrztuśne to przeciwkaszlowe to antybiotyk. Zero badań, żadnych skierowań czy na prześwietlenie płuc czy może do alergologa, nic, zero, tylko w ciemno leki. Przepraszam, że ja tu tak się dołuję i narzekam i to na lekarzy, ale w moim miecie to służba zdrowia dosłownie jak na wiosce. Miasto turystyczne, piekne, rozwinięte, nowoczesne a służba zdrowia na poziomie sprzed 40 lat. Porażka! Chyba znowu czeka nas wyjazd do większego miasta, prywatne wizyty i dla córki i dla męża i znowu kupa kasy wydana jak w błoto! Normalnie jestem zła, tylko na mnie nie krzyczcie ale musiałam się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknęłam ale w pracy w końcu jestem;) Evika- wcale ci się nie dziwie ze narzekasz , wiem co to znaczy powiatowy szpital i cała służba zdrowia publiczna,horror. Ale wybierzcie się hurtem do Białegostoku-Olę do dobrego dermatologa (może klinicznego ktory tez prywatnie przyjmuje) a męża na zdjęcie klatki p z opisem lekarza( 30- 60 zł). Wiem ze trzeba płacic zeby się leczyc,ale taką mamy ochronę zdrowia jaki rząd, usiąsc i plakac:( Sama chodzę z malym do okulisty prywatnie i płacę za wizyty,a jutro idę prywatnie do gina i tez wybulę.. Dobrze,że przynajmniej za zębiska nie płacę hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - kochana dziękuję że mnie rozumiesz. Właśnie za tydzień jedziemy z synkiem na kontrolę do Dziecięcego Szpitala Klinicznego do kardiologa w związku z serduszkiem i zastanawiam się czy przy okazji nie wziąść całej rodziny i nie pochodzić po lekarzach z każdym z osobna. Kurczę tylko przeraża mnie to, że wydam mnóstwo kasy, którą mogłabym przeznaczyć np. na wakacje dla dzieci. Ech, taką mamy rzeczywistość co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdyby tego wszystkiego było mało to znowu marzy mi się kolejny obiektyw i lepsza lampa zewnętrzna.... Ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Eviczko - ja też nas leczę prywatnie. chociaż ostatnio byłam bardzo miło zaskoczona bo poszłam ze starszym synkiem do alergologa (fakt że na wizytę czekałam jakieś 4 miesiące) ale chodziło mi głównie o skierowanie do sanatorium a tu zostaliśmy przyjęci lepiej niż prywatnie, badania na miejscu, bardzo miła obsługa i wogóle. no szok! pani doktor nie zbyła mnie, konkretna kobieta, wysłuchała, a nawet przejrzała książeczkę co mały ma założoną do leczenia! i na koniec sama o nią poprosiła że się wpisze (co zaleciła). A zaleciła zupełnie inne leki, inne podanie tych leków itd. powiedziała że synek jest źle prowadzony. no i definitywnie mamy się pozbyć kota z domu :-( . ale mamy nową nadzieję, już skonsultowałam to z naszą p. pediatrą i mam się zastosować do zaleceń pani alergolog. za dwa miesiące wizyta, testy i kolejne badania na wydolność oskrzeli naszej pociechy, czy jest poprawa po tych nowych lekach. mam nadzieję że bedzie, bo synek teraz wygląda na super zdrowego a w badaniach wyszło że ma bardzo ograniczoną wydolność oskrzeli i to był dla mnie szok. to jaką ma wydolność jak ma ataki??!! teraz wogóle nie kaszle, świszczy, nie sapie ani nic! mAAm - a próbowałaś założyć pasek nie na pas tylko na biodra?? pola - oj dobrze masz z tymi zebami. mi sie tak w ciąży i po posypały, że przeraża mnie strasznie wizja dentysty - i nie tyle ból co kasa jaką będe musiała wydać... już pytałam to auto mogłabym za tą kwotę kupić :-( :-( :-( july - oj, to czeka WAs naprawdę ważny dzień! ale ja się cieszę, że my już po ;-) co do senności to ja też normalnie ostatnio nie wyrabiam.... też moim marzeniem jest się wreszcie wyspać porządnie! iza - i jak, udało się zamknąć miesiąc? oj, malutki się pomału budzi, idę mu zetrzeć jabłuszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×