Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam ;) Dziewczyny wiecie może jak starać się o gimbusa?? Mam napisać petycje do dyrektora szkoły? Sporo rodziców jest tym pomysłem zainteresowanych , tym bardziej ze z jednej części wsi taki jeździ. Wertuje neta ale nic znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam mi podobają się te turkusowe.Zresztą obie pary są super tylko te na koturnie nie dla mnie bo byłabym ponad głowę wyższa od mojego m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane ja już po porannej gimnastyce- jutro dokładamy rowerek może bedę w końcu laska :P MAGDALENKA KOCHANA WSPANIAŁE WIADOMOŚCI :D GRATULUJĘ I PROSZĘ TERAZ PISAĆ CO U CIEBIE I DZIDZIUSIA :) Maam ja uwielbiam klasyczne szpilki ale wydaję mi się że turkusowe do twojej sukienki bedą ładnie razem wyglądać :) Z wczorajszych zakupów nic nie wyszło :( Nuśka zapytaj w szkole powinni Ci wszystko powiedzieć i walcz o autobus kochana bo to ułatwiło by Ci życie. Nuska czy na kawę moge liczyć ? Paulinka mi dzisiaj powiedział, że szczerze to ona jeszcze by mogła pochodzić do szkoły - moja córcia :) A Norbert szaleję po całym domu- wczoraj koniecznie chciał wejśc między kanapy wyglądał przekomicznie jak nóżkami przebierał - widok bezcenny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, pola - super wieści! to tylko czekać aż rodzinka się powiększy :-) zdawaj nam relacje co i jak dalej, jakie badania, wyniki itd... mAAm - az rozdziawiłam gębę ze zdziwienia, jakie Ty masz długie włoski!! Ja też starałam się zapuścić kilka razy bo też mi w młodości szybko rosły ale teraz klapa na całej linii. a jak byłam w ciąży to wogóle sobie nie umiałam z nimi poradzić, dlatego ścięłam. po dwóch ciążach nie poznaję swoich włosów totalnie :-( sianodruty :-( iza - oj, pocieszne są te dzieciaczki. Mój też wchodzi w coraz fajniejszy etap, coraz bardziej kumaty, taki mały śmieszek. a jak zaczyna gadać to ja czasem nie mogę ze śmiechu :-D nuska - nie pomogę ći, nie mam pojęcia. Wiem, że to szkoły załatwiają ale z czyjej inicjatywy - nawet do tej pory się nad tym nie zastanawiałam. A może jakiś komitet czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomniałam Wam napisać, że 12. mieliśmy mini-święto bo malutki skończył pół roczku :-) szok jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka masz rację ten czas tak szybko ucieka.... wszystkiego naj.... dla misia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny capuccinko stawiam :) Hallllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - dzięki. wierzę Ci. Ja byłam po starszego synka w przedszkolu. dzisiaj się już troszkę rozruszał bo do tej pory jakby go nie było, ponoć nawet wcale się nie odzywał. strasznie ciężko przechodzi ten powrót do przedszkola. /no, ale myślę że teraz będzie coraz lepiej już. Malutki maruda jak nie wiem. Ale wiem już na pewno że to zęby bo dwa razy posmarowałam mu maścią i przez jakiś czas był spokojny. A ja ściągam i zamrażam pokarm żeby moja mama w razie czego miała, codziennie po 150ml. Mam nadzieję że wystarczy... Bo potem w pracy to będe pewnie tak tylko ściągać coby mi cycków nie rozerwało. A wiem że czasu i warunków nie będzie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) mAAm- mi tez wydaje sie ze te turkusowe będą fajniej pasowac.Te drugie tez są fajne i tez mogą byc a do nich po prostu torebkę dobierzesz i będzie miodzio:D kropka- wszystkiego naj dla malutkiego:)🌻niech rosnie chłop jak dąb:) Iza- moj juz ma dosc szkoly i robi wszystko by do niej nie isc;)juz ma wakacje;)Paulinka jest niesamowita, :D nuska- pewnie ze załatwiaj gimbusa! ułatwi ci życie, zdawaj relacje co i jak:) A my dzis kupilismy malemu oboz windserfingowy w Czaplinku.Był tam w tamtym roku i nawet zadowolony wiec tym razem powinno byc tylko lepiej. Jedzie juz w nastepną niedzielę.Cieszę sie bo przy jego tak szybko postępującej krotkowzrocznosci musze go przez te wakacje na maksa odciągnąć od kompa i tv. Jak wroci mamy jeziorko 10 dni,potem morze i jakos damy radę;) A u was jakie plany? july- lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babole. mAAm butki fajne - turkusowe śliczne...a patrzyłaś (na pewno patrzyłaś) w CCC - wczoraj byłam przez przypadek i tam dużo butków na lato. A może na allegro się skusisz - czy Ty tak jak ja - wolisz przymierzyć.. Pola jeszcze się nie zdecydowaliśmy - na razie na wszelki wypadek będziemy robić paszporty dla mnie i dla dzieciaków. Konkretna decyzja pewnie padnie bliżej sierpnia - bo jakby co to chcemy jakiegoś lasta wykupić. A jak nie to nasze polskie morze pod koniec sierpnia. Jest jeszcze opcja wylotu jakoś we wrześniu na rocznicę ślubu żeby było tak bardziej romantycznie ;-) Melduję posłusznie że sukienka dla Zosi zakupiona. Teraz poluję na buty bo nie było rozmiaru... Antek w przedszkolu do końca czerwca a potem ma wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :D Ja wczoraj załatwiałam sprawy do szkoły ( kwiaty i prezęcik dla pani tym razem będzie pióro, i długopisik po tem do fryzjera poleciałm podciąc włosy ( końcóweczki tylko ) więc juz są troche krutsze ale jak dla mnie to i tak długaśne O 11.00 jade z bracholem dopinac sprawy z weselem związane więc klikne później :) Cieszę się że wam się butki podobają :) ja te na koturnie na początek wesela włożę by kilka cm sobie do dać mam do nich juz kopertówke i od biedy szal , a po tem na moje turkusówki zmienie i juz bal do rana hihihi:D JULY- byłam w CCC w 3 miejscach i jak były jakies złote sandałki to szpila prawie 12 cm więc nie pokusiłam sie o kupno :) o takich na alegro juz myslłam ale własnie podobnie jak ty wole sprawdzic w pierw bucik na własnej gicołce :) Supr że już kiecuszka kupiona :) a buciki to może w mothercare tam zawsze sliczne są :) IZA- czekam na fotki dzisiaj PIĄTEK !!!! bo obraza będzię:p MAGDALENKA- no a mogła bym soczek z tobą pić :( ale jeszcze będzie okazja :D Napisz jak się czujesz i czy cie mdłosci nie mecza bo w sumie nigdy o tym nie gadałyśmy hihi:D POLA- mój tez juz stęka i stęka ż edo szkoły nie idzie , ale maja na szczęscie luźne lekcje głównie jakas zabawa , albo sami uczniowie robia lekcje więc śmiesznie mają :) KROPKA- wszystkiego naj, naj dla małego zębolka ❤️ NUSKA- co do gimbusa to nie pomoge bo kompletnie nie wiem jak to załatwić :O Ale pomysł uwazam za fantastyczny :D więc trzymam kciukasy by ci się wszystko udało !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No ładnie wystawiłąm zdjęcia i wszystkie uciekły :P Maam męczyłam się godzinę ale obiecałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- to juz obrazy nie ma :D Śliczne masz dzieciaczki i jak patrzę na ciebie to nie wiem z czego ty się odchudzasz łobuzico :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dzięki :) Kocham te moje miśki dwa i dużego też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Załapię sie jeszcze na kawkę? Ech, dziś pracowity bardzo dzień, ledwo czasu starczyło by wszystko zrobić. Izuś kochana - nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie wyglądasz kwitnąco:) Niezła laseczka z Ciebie:) Kochana ja też nie wiem z czego TY się odchudzasz?????? Laseczka z Ciebie:) Paulinka jaka już duża, urocza dziewczynka:) A synuś? Kawał już chłopa, świetny jest:) mAAm - buciki super:) Turkusowe bardzo mi się podobają:) Ale będziesz ślicznie wyglądała :) Ja alej czekam na końcową fotkę:) Kochane uciekam już do domciu! Bo za dwie godzinki idziemy do znajomych z dzieciakami na ognisko i grilla:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście :) dziękuję Gdybym wiedziała wcześniej że tyle komplementów zbiorę wysłałam bym zdjęcia wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) U nas dzis sie chmury zbierają i pewnie będzie padac.. Od rana mam bieganie ,papierki,poczta- z tym obozem młodego,bo w sumie pozno sie zdecydowalismy,gdyż on jakos nie mógł sie zdecydowac.Ale po zielonej szkole nabrał odwagi;) Robilam obiad,di 13 musialam miec, na 19 ide na nocną zmianę:( nie chce mi sie:( Iza- zaraz lecę oglądac foty:D Evika- udanej zabawy na grilku,oby slonce wam swieciło bo cos pogoda sie chrzani..;) mAAm- fajny pomysl z lekcjami u twojego młodego,u nas normalne lekcje,no moze lekko luzackie juz;) Zazdroszczę ci tego weselicha! gdzie te czasy kiedy szlam na imprezke jeszcze za dnia i wychodzilam następnego dnia,kiedy słonce juz dosc wysoko swiecilo na niebie;) U nas od wczoraj akcja soczewki kontaktowe.Mlodemu okulistka założyła wczoraj w gabinecie, wieczorem 45 min sciągalismy ,bez łez sie nie obyło,myslalam ze sie zrazi ale on dzis do szkoły tylko w soczewkach i koniec wiec pol godz rano zakladalismy ale sie udało!! hiphip hura!! zadowolony masakrycznie!! mówi,że nawet kolory lepiej widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ale mi malutki daje popalić, strasznie. humoru nie mam, ogólnie świat jest dzisiaj beznadziejny. starszy synek strasznie zgrzyta zebami przez sen (miesiąc temu był "odrobaczany" więc to raczej nie to). i bielutkie dotąd ząbki zrobiły mu się jakby siwe czy coś. mąż twierdzi że to od zgrzytania ale czy jest to możliwe? tzn. że dolnymi starł sobie szkliwo z górnych jedynek. ja te ząbki zauważyłam u niego po przyjeździe z egiptu i sadziłam że to te lekarstwo co dostał na jelitka (nasz nifuroksazyd) albo ichnie jedzenie, chociaż ja już bralam tez nifuroksazyd i też byliśmy z egipcie i czegoś takiego nie mieliśmy. sama nie wiem co o tym sądzić. poza tym mojemu tacie znów wzrosło PSA k... mać. i to znacznie ;-( ech, beznadziejny ten świat :-( pola - gratulacje soczewek. piękna sprawa niestety ja jestem uczulona i nie mogę nosić. i latem tragedia bo okularków słonecznych nie mogę. ech, beznadzieja evika - miłej zabawy iza - ja skomentowałam na nk więc tutaj nie będe się powtarzać :-) idę, jutro bedzie może lepszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z synkiem oczywiście się wybierzemy do dentysty, chciałabym w przyszłym tygodniu, ale pola może Ty byś mi coś podsunęła skąd coś takiego mogło się wziąć na ząbkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) kropka:) mam nadzieję,że humorek już lepszy,głowa do gory,jest zle po to by moglo byc lepiej;) ząbki młodego-hmm,nie wiem co tam w Egipcie dokładnie dostawał , kiedys (lata 80-te)w Polsce podawano dzieciom poniżej 12 r.z. tetracykliny (np doksycyklina) po ktorej szarzało szkliwo zębów. Od dawna sie tych leków dzieciom nie podaje u nas,dopiero od 12 r.ż. Musisz pokazac małego lekarzowi,tak to ciężko cokolwiek powiedziec. My juz w łóżku,jakas jelitówka u nas,na razie bez biegunek ale wszyscy nie najlepiej się czujemy:( Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Kropka ... życzę zdrówka dla taty... musi być lepiej. a z synkiem koniecznie musicie iśc do dentysty. Ja nosze soczewki i bardzo jestem zadowolona a może kropka jesteś uczulona tylko na jakąś firme ? Pola sztuka zakąłdania szkieł opanowana ? Maam a Ty gdzie ? Nuśka też zaginełaś ? Evika a nasza kawka ? July jak humorek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja nadal ćwiczę hmmmmmmmm muszę być laska na wakację :P ale dzisiaj dostałą @ i troszkę mnie wszystko boli :D Jak weekendu u Was bo u mnie suuuuuuuper, w sobotę byliśmy na teatrzyku wprawdzie Norbert w połowe usnął i Konrad musiał go trzymać ... a fajnie było :) a później byliśmy na rodzinnym festynie szkolnym- Paulinka wygrała nagrodę za rysunek - moje marzenie i narysowała psa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja normalnie na pysk padam :O do szkoły co chwilke ganiam z kawiatami i innymi duperelami :O za moment mnie tesciowa nawiedza wrrrrrrrrrrrrrr:o Brat mnie wkurwia co chwile bo 3 dni przed slubem mu się koncepcje zmieniają , Mezus jutro do katowic jedzie i kuźwa jak by tego bylo mało to pies sraczki dostal wrrrrrrrrr normalnie nie wyrabiam :O ❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.' Melduje się że żyje , bo wczoraj umierałam.... W sobotę świętowałam swoje imieniny, do 6 rano ;)) To jeszcze nic bo miałam takiego karoca że szok. Wypiłam dwa drinki i chyba z 3 lampki wina . Całe szczęście że mój kochany m czuwał na straży i robił za niańkę, bo mamusia nie grzeczną dziewczynka była.;)) Było super , oczywiście gdyby nie skutki uboczne, wyluzowałam się aż za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam pewno psinie nerwówka się udzieliła.Weź gorącą kąpiel i napięcie minie. Trzymaj się. Całuski dla pozostałych (cmok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej:) ja dzis w robocie. mAAm- niezła nerwówka przed ślubem;) dasz rade.. Ja dzis rano zamówiłam tort dla klasy na zakonczenie III kl, dałam fotke taką fajną,grupową i napisałam co mają napisac na torcie,mam nadzieję,że wszystko sie zmiesci. Kwiaty zalatwia ktos inny:) Acha,dziewczyny,zakladanie soczewek prawie opanowane, lepiej mu idzie ściąganie.Jutro muszę zrobic mu zapas bo sie skonczyły. Iza,cwicz cwicz,ruch to zdrowie;) A piesek to super pomysł, można z nim pobiegac;) nuśka- to zabalowalas :D powiem ci ,że ja tez w sobotę balowalam ze swoim u znajomych i tez był kacyk,lepiej pic wódę,po winie mam mega kaca giganta. Po finlandii,ktorą zawsze pijemy czujemy sie spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dzięki dziewczynki, humor troszkę lepszy. sorki, że Wam tak marudzę czasem, ale czasem już mam takie doły jak po bombie normalnie. co za rok wredny! takiego wrednego to jeszcze nie mieliśmy w rodzinie. jak z tatem lepiej to kogoś okradną, potem znów gorzej i tak w kółko. malutki większość nocy dzisiaj nie spał i nadal nie chce spać. a jeszcze Wam nie pisałam, że w piątek zastałam w przedszkolu taką sytuację: ide po synka, wchodzę, a tam nigdzie go nie ma. wołamy, wołamy, w końcu przybiega do mnie zgięty w pół, rozpłakany i mi mówi, że nie może się załatwić bo w ubikacji jakiś chłopczyk się załatwił i nie umie się podetrzeć. to ja go szybko wzięłam do innej ubikacji, doprowadziłam do porządku i potem na spokojnie w domu o tym z nim rozmawiam. w każdym razie powiedział mi, że na ich sali są dwie ubikacje: jedna dla dziewczynek a druga dla chłopców. ubikacja dla dziewczynek była zajęta a w tej drugiej ten chłopczyk się załatwił i zawołał panią. pani sie spytała: to nie umiesz się sam podetrzeć? on, że nie, to pani na to: to się naucz i poszła. i nie wiem ile czasu mój syn tak stał nie mogąc się załatwić ale na pewno była to dłuższa chwila bo miał zmoczone lekko majteczki, co mu się nie zdarzyło już baaardzo dawno. i z tego powodu też płakał.... na pewno nie zostawię tej sprawy, chcę powiedzieć o tym dyrektorce, tylko się dzisiaj na nią natknąć nie umiem. ale ją dorwę na pewno.... normalnie krew we mnie zawrzała, a ciśnienie do tej pory mam podwyższone co sobie o tym pomyślę... pisałam Wam, że on strasznie źle znosi tym razem powrót do przedszkola a tu jeszcze takie "kwiatki". zestresowany jest na maxa. pola - dzięki za odpowiedź. i tak się wybieram z synkiem do dentysty tylko właśnie ze wzgl. na to przedszkole troszkę odwlekam. on teraz strasznie rozstrojony chodzi, co chwilę płacze itp. iza - ja próbowałam różnych firm, na różne okresy, i od czasu do czasu mogę założyć jednodniowe ale jak np. noszę już 3 dni pod rząd to już nie wytrzymuję :-( szczypie mnie, jakbym tam sam piach miała pod soczewkami. gratuluję samozaparcia. ty laska już jesteś! no i nagrody na rysunek!! mAAm - oj, to Ci się zwala na głowę. współczuję. ale to już niedługo ta nerwówka.. nuska - super, że się tak wyluzowałaś! raz na czas trzeba. ja jeszcze karmię to nie mogę, ale i też jakoś specjalnie mnie nie ciągnie.. wreszcie malutki zasnął, spłakał się jak nie wiem. nic nie pomagało. albo go coś bierze albo zęby. na 100% coś nie tak... tego posta pisałam na 7 razy chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×