Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Iza a to Ty byłaś....już Cię mam. Kropka u nas tez słoneczko świeci. Kosimy ogród już dwa dni, takie trawsko...Nie koszone tyle było. Trzeba jechać bez kosza , a potem w ruch grabie. Od niedzieli ma padać znowu.....buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje robaczki:) Napisałam takiego długiego posta i mi wżarło:( Brrr :( Humorek mam znakomity, ja już pogodzona:) Pogoda prześliczna aż żyć się chce:) Słoneczko świeci, cieplutko:) Od razu po pracy wybywam z rodzinką nad jeziorko:) A później mam sesyjkę zdjęciową:) Już nie mogę się doczekać:) Weekend też zapowiada się ciekawie, wyjazdy w piękne tereny:) Rzeczywiście od niedzieli znów ma padać ( u nas chyba od poniedziałku), więc korzystać kobietki, bo kto wie, czy to nie ostatni taki ciepły i słoneczny weekend? Ja już żyję weekendem a tu jeszcze piątek w pracy trzeba przeżyć:) Stawiam drugą kawkę, a co:) ZAPRASZAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCBITKI KOCHANE :D Klikam juz chyba z 8 raz :O bo mnie kafe wywala co chcę posta wysłac :o świnia jedna no :O może teraz się uda :O U mnie bez zmian brzucho boli tak raz mocniej raz zacmi cyce bolą więc czekam juz z niecierpliwoscia na @ mogła by sie pojawic to bym juz ten monitoring mogła sobie zaklepać...a tak nie wiem kiedy klepac :o a tak to jeszcze 6 dni wrrrrrrrrrrrrrr dzisiaj w planach gołabki więc lece za chwilke lepić :) NUSKA- oj kawka mi bardzo potrzebna bo cholera tak śpiąca jestem że szok normalnie tylko do podusi bym sie przytuliła i spałaaaaaaaa więc kawka może mnie obudzi :) IZA- juz rozejm z mężem ??? JULY-❤️ wszystkiego naj, naj i dozgonnej miłosci, ciepła, szczęścia z okazji rocznicy❤️ mam nadzieje że już pogodzeni i że męzuś się postara bo jak nie to wierz w metro wsiadam hihihi:D POLA- jak tam u ciebie dzisiaj ???????????? EVIKA- ja wczoraj jak patrzyłam mieszkania segmenty ( bo chce się zorientować co i jak czy lepiej segment czy z ta działka i domem kombinować) to wpisałam twoja miejscowośc i normalnie szok przezyłam u was 2 pokoje kosztuja tyle że u nas to nawet za te same pieniadze kawalerki by sie nie kupiło :O mówie ci gadaj z mężem i z tesciowa bierzcie kredyt pod chipotek np. i raty płaćcie z wynajmu tego mieszkania tesciowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- o to widze z enie tylko mi zjadało :) no to dobrze bo juz myslłam ze mnie kafe dosyć miało hihii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka normalnie zakochałam się w Twojej córci- ale ma oczka :) Normalnie stroję swojego Norberta i w konkury walimy :P Maam ja z moim kochaniem nie gniewałam się :P to July i Evika szaleją :P Evika pomyśl pomyśl ... o swoim domku :) July wielu lat w miłości i samych szalonych nocy- wszystkiego co naj.................... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda u mnnie tez cudna.. jutro rano na grzybki idziemy a później pomagamy moim rodzicom w kopaniu ziemniaków ale to tez ruch na swiezym powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- hihihi:) no to mi sie pomerdało :p ale spiąca jestem strasznie :) więc mogło :) w takim razie życzę ci byś się nigdy nie kłuciła i nie musiał kłucic z swoim chłopem :D Umnie tez ciepełko i słoneczko a jutro festyn rodzinny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[wściekły ]wrrrrrrrrrrrrr [wściekły ]wrrrrrrrrrrrrr[wściekły ]wrrrrrrrrrrrrr jak ja nienawidze takich bab wrrrrrrrrrrrrr słuchajcie dzisiaj mój syncio miał kartkówke z przyrody miała byc z granic, stolic ile ma granica województw i najwiekszych miast tydzien temu w piatek :o nie zrobiła im i przełozyła na poniedziałek ale znów im nie zrobiła i przełozyła na środe w srode znów nie tylko na dzisiaj i dowaliła im rzeki, jeziora i mapy histo jakies tam wysokosci wzgledne i bezwzgledne . wiec młody sie kuł , rano go spytałam bo miał na 9.40 i wszystko umiał na blach i co......stara kurwa zrobiła zupełnie z czego innego bo np. kazał im obilczac ile jest z rzeszowa do łodzi , i do szczecina i tak dalej kurwa mogła cos powiedziec to by skale i obliczanie powtorzyła a ona co śmiesniejsze na wet z nimi tego nie robiła w tym roku wrrrr kurwa jak mnie ta baba cisnienie podniosła wrrrrrrrrrrr jedyny plus że bedzie sie poprwiac bo u niej 1 i 2 mozna poprawiać ale co czasu namarnował to ...szkoda gadac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołga
witam drogie Panie. Widzę, że sielsko i przyjemnie, ja jednak chciałabym się odnieść do głównego wątku, tj., do starań o drugiego bobasa. Otóż, z mężem założyliśmy, że nie chcemy dużej różnicy wieku między dziećmi, nasze pierwsze maleństwo jest już prawie pół roku z nami, z jego zmajstrowaniem nie było najmniejszych problemów. Gin na kontroli powiedziała mi, że trzy miesiące po porodzie możemy starać się o następne. @ się pojawiła, więc do dzieła, a tu lipa :( ani bobasa, ani @... Bez sensu, zawsze miałam regularnie, książkowo wręcz, co 28 dni, a teraz to w cały świat. Powiedzcie mi, proszę, jak to było u Was? Kiedy to wszystko się unormowało i w ogóle. pozdrawiam i proszę o wybaczenie za pomarańczowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie też po miłym piątku :( własnie dzwoniła Pani ze skarbówki musze być w poniedziałek bo mają kontrol a ja mu pomagam wrrrrrrr niby kontrole to u mnie norma ale nie lubie tego brrrrrrrrrrrrrr Ołga witamy :) u każdej było inaczej ale mamy już dużo drugich dzieciaczków na naszym topiku :) Wytrwałości życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OŁGA- ja niestety nie pomoge bo jak widac staram sie , i staram o drugie dzieciatko że już czasem nie mam sił :O Może powinnaś sprawdzic sobie hormony bo może jeszcze poprostu nie wszystko wróciło do normy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja gołabeczki mam juz gotowe :D chce któraś??? IZA- mi ta baba tez humor powaliła :o ale zdzowniłysmy się z dziewczynami ( mamami pociech z klasy ) i obdzoniłysmy dzieciaki i okazalo się że mieli kartkówke z tematów których wogle nie przerabiali :O więc chyba jej sie cos pomerdało bo im 4 lekcje wypadły jak na zielonej szkole byli :o więc bedziemy robic w poniedziałek zadymę :p:p:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołga
dzięki mAAm, może faktycznie moja @ robi sobie ze mnie jajca ;P Ile to już u Ciebie trwa? Nie zniechęcaj się, skoro pierwsze wyszło, to czemu drugiego miałoby nie być ! Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OŁGA- dzięki :) no juz w sierpni minoł rok takich porządnych starań pod okiem lekarza a tak to prawie dwa lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołga
o kurczę, to faktycznie może przybić... A jak długo karmiłaś, jeśli w ogóle, piersią maleństwo? Bo w zasadzie to też ma wpływ na płodność... To teraz razem poczekamy na te dwie kreski, raźniej będzie :) głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki:) ja dzis caly dzien w domku i na lajzach:) wczoraj wieczorem mial byc basen ale przerzuciłam to na dzis rano,wstałam o 7 wysłałam jednego do szkoły drugiego do pracy i 8 30 bylam na basenie.Plywałam az padłam i na czterech wracałam do domu:) Troche odsapnęłam i pojechałam do siory na wies i na tarasiku pilyśmy kawke i żarłyśmy ciacho a słonko pieknie nam świeciło. I tak zleciał dzien. july:) szczęścia szczęścia szczęścia:):). Jestem pewna ze milusio spędzacie dzisiejszy wieczór🌻🌻🌻 mAAm- babce sie pokręcilo widocznie ale czemu dzieciaki nie powiedziały jej ze tego nie było? Milego weekendu laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;)) W związku z tym że pojawiam się pierwsza serwuje pyszną kaweczkę na dobry początek dnia. U mnie szaro buro i ponuro.....pada , zimno.... Wnęka wymurowana ;) Wiadomo jeszcze wykończenie , ale najważniejsze że stoi. I kurcze uświadomiłam sobie ze tam powinna być umywalka a nie pralka... Bo to jest zaraz przy wyjściu z wc. No ale teraz już po ptakach, bo instalacja wodna we wnęce zrobiona jest pod pralkę, a w drugiej części gotowa pod umywalkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, nuska - dzięki za kawkę, chętnie sie napiję. tak to jest z tymi remontami. Ja bym wiele rzeczy teraz zrobiła zupełnie inaczej w domu. No ale nic nie poztaje innego jak się z tym pogodzić i żyć dalej :-) oki, uciekam popracować. dzisiaj od rana mamy awarie, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja was 👄 nie mam jak klikac bo mam dziecie chore i mi komp okupuje bezlitosnie :O dzisiaj po tem postaram się kliknac co u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane kozystam z chwili że mlody mierzy temp :) u mnie po staremu za 2-3 dni bedzie @ wiec luzik a po tem hormonki monitoring i wkońcu będę wiedziala co i jak ze mną :) młodego dopadlo jakies przeziębienie ma 37.5 i straszna chrypejak by zz 3litry wódki wypił ,ale ta chrypa to tak falami :o raz jest raz jej nie ma i suchy kaszel z odrywaniem dzwoniłam dzisiaj do przychodni( blok obok ja mam )a oni że lekarze chorzy więc za tydzień mnie moga zapisac nożesz kurwa mać :o ogłupieli do reszty :o więc jade z nim do przychodni całodobowej która jest od 18 naszczescie jest blisko 2 stacje metrem od nas i współpracuja z nasza więc mamy tam pierszeństo ale nerwy mi zjedli kurcze za tydzień tak sie wkurzyłam z eim powiedział ż eza tydzień to pacjet może w szpitalu wyladowac a oni powini zatrudnic kogos choc by na zastepstwo jak maja taka sytuacje ze lekarze im się pochorowali i 2 tylko mają :O A co u was bo cisza dzisiaj widzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane po weekendzie. Weekend niby fajny, ale dziś humoru totalnie brak:( I pogoda, i znowu nerwy, i znowu stres i znowu deszcz:( mAAm współczuję choroby synka. Rzeczywiście to jakieś chore, żeby z dzieckiem czekać tydzień na wizytę u lekarza. To nie do pomyślenia! Jedź gdzie możesz, aby ktoś obejrzał synka... U nas też niezaciekawie. Co prawda dzieci zdrowe, ale....... Bartusia znowu ugryzł kleszcz, wbił się w jego nóżkę i pensetą musiałam go wyciągać. Ech, ma chyba tendencję już taką, że wszystkie gadziska go gryzą:( I znowu nerwy, i znowu stres :( Kropeczko - wiem o czym mówisz, ja również zrobiłabym w mieszkaniu piękny remont, niestety.. kasa..... Nuska - spokojnie kochana, tak to własnie jest z tymi remontami... może jeszcze uda się coś zmienić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś kochane chandra jesienna nas dopada... czekam na telefon ze skarbówki ale pewnie z tydzień to potrwa wrrrrrrrr Nuśka ja też bym duzo zmieniła ... Maam zdrowka dla synka życzę :) Evika .. podobno to od zapachu człowieka zalezy - Konrada mojego kleszcze "uwielbiają " i Norberta pewnie też niestety bedą.... Pola :) Kropka :) July :) A kochane robiłam szarlotke - pyszna :) A dopiero zaczynam uczyć się piec ... Chętnie poszłabym do domku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dzisiaj ja jako pierwsza serwuję pyszną kawkę. mniam co za pogoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ;) Dziś też melduje się pierwsza i kawkę podaje Kropka no niestety mi się często koncepcje zmieniają . Pal licho jak kolor ściany da się zrobić wielu innych rzeczy niestety nie ;) Mój tylko chodzi i mówi proszę nie wymyślaj już nic He He. Awaria minęła? Maam mnóstwo zdrówka dla syna. I rzeczywiście chore to z tym lekarzem , żeby zastępstwa nie dali?? Jeszcze teraz sezon przeziębień w pełni. A zapomniałam Ci wcześniej bo pisałaś że starasz się o dotacje na działalność. Może u Was działa cos takiego jak Inkubator Przedsiębiorczości.? Oni działają na dotacjach z unii (to nie jest PUP) Organizują kursy i pomagają w zakładaniu działalności. Może oni mogli by Cię pokierować.?? Evika o matko Pozostaje w takim przypadku chyba szczepić na bolerioze. Mi to cholerstwo tylko raz się wbiło. U dzieci odpukać nie miałam. A chodzicie po jakiś lasach , czy tak z podwórka przynosi? Iza a sio chandrze ;) Pola? Kropka ?Anetka? I reszta spółki topikowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×