Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

szlag mnie trafia nie potrafie pisać na tym , wszystko mi się kasuje, Kisa może to przesilenie zimowe. Ja tez mam wrażenie że życie przecieka mi przez palce. Tego nie zrobiłam to zrobiłam nie tak. Niestety nie da się być we wszystkim perfekcyjnym. I czasem dać sobie na wstrzymanie i przypomnieć sobie co dla nas jest naprawdę ważne. Może tak jak pisze maam kąpiel relaksacyjna,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam że dzisiejszy poniedziałek do banii- :P jutro bedzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ale ogrom nauki miał twój syn , a to tylko jeden przedmiot, szaleństwo normalnie. Też jestem ciekawa jak będziesz czuła się teraz bez luteiny. Kiki ja cesarki nie miałam, ale nie które kobiety płacą za cesarke... I ominie Cię kochana problem z siusianiem i siadaniem po porodzie. Kropeczko no rzeczywiście nostalgiczny dzień dziadka... W takich momentach widzimy jak kruche jest życie. I nie smucisz kochana... Po odejściu bliskiej osoby musi minąć sporo czasu aby wszystko do normy wróciło.Moja kochana babcia juz prawie 6 rok jak jej nie ma a łza dalej kreci się w oku. Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza witaj;) Jak w nowej lazience. Normalnie mistrzostwo świata w tym pisaniu pokonuje, palce mnie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka - nawet mi nie mów- w całym domu sajgon- wszedzie się nosi ale mają skończyć w tym tygodniu - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sprzatania sporo przed tobą. A Iza z tymi odliczeniami vatu to to nie było do konca 2010. Czy to chodzi o zakupy w 2010?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka taka była propozycja lae odliczenie Vatu budowlanego zostało - na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska- zdrówka dla chorowitków ogrom❤️ no ja tez nienawidze myszki w laptopie zawsze podczepiam zwykłą :D a co do nauki to jest tak niemal z każdego przedmiotu :o normalnie 5 klasa jest najgorsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ech, nie mam siły ostatnio Was podczytywać, brakuje mi czasu, bo w pracy straszne zaległości a poza tym dzieci chorowały i jakoś humoru brak:( W ubiegłym tygodniu najpierw Bartuś przechodził grypę żołądkową, 5 dni wymiotów, biegunki, wmuszania na siłę leków, nawadniania na silę, wizyt u lekarzy, na pogotowiu, już straszyli nas szpitalem :( Codziennie mieszkanie do sprzątania, pranie co najmniej trzech kompletów pościeli dziennie :( Ech, szkoda gadać:( Gdy mały rano w niedzielę poczuł się lepiej i odetchnęliśmy z ulgą, zanim jeszcze wstała Ola słyszę jak krzyczy " mamo będę wymiotować", no i zaczeło się. Ola dla odmiany miała jeszcze wysoką gorączkę, oczywiście zaliczyliśmy pogotowie, dostała dwa zastrzyki i dziś już widać poprawę:) Więc znowu odetchnęliśmy z ulgą. No i dla odmiany gdy już mysleliśmy, że będzie tylko lepiej dziś w nocy zaczął wymiotować Bartuś:( Nie były to typowe wymioty raczej ulewanie pod silnym ciśnieniem:( Ech, przerwaliśmy przyjmowanie leków, które mały dostawał od refluksu i wczoraj wieczorem wznowiliśmy przyjmowanie i mały zwymiotował tymi lekami. NIe mam już siły, znowu trzeba jechać 100 km dalej do lekarza :(Ja już wymiękam:( Ledwo rozpoczął się ten rok a ja już mam dosyć:( Nuska - zdrówka życzę:) Kisa - moze to rzeczywiście jakieś przesilenie:( Nie martw się:( ja niestety też tak mam:( mAAm - czekam z niecierpliwością na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika kochana ...ale miałaś tydzień - widzę że nie tylko ja miałam dość :( Ale wczorajszy wieczór naladował mnie i to bardzo- mieliśmy takie małe prywatne święto- 19 lat jesteśmy z m razem :D i wczoraj spędziliśmy pół nocy jak za dawnych dobrych czasów :P na szczerej rozmowie i przytulasach i rano wstałam przekonana że wszystko bedzie dobrze bo mamy siebie :D A co miśków to paulinka jest dzisiaj ze mną w pracy - troche jeszcze kaszlę a Norbert był przedzielny u lekarza otwierał gardło czy trzeba było czy nie :P jeszcze 3 dni ma brać antybiotyk ... Lecę dziewczyny na rowerek bo z dietą to jakoś nie idzie :( moze jednak na dukana się skuszę od poniedziałku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko no to faktycznie znowu miałaś stresa - ale dobrze że już wszystko idzie ku lepszemu - a o grypie żołądkowiej nic nie mów - my przerabialiśmy w listopadzie - tragiedia :) Ale jak to mówią- co nas nie zabije to nas wzmocni!! Kisa jak tam dzisiaj humor - mam nadzieję że już lepiej i że przegoniłaś smutasy?!?! mAAm co tam u Cię? :) Pola gdzie jesteś?!?!?! Iza to może razem zaczniemy dukana od poniedziałku, co Ty na to - zawsze to jakoś raźniej będzie co? mykam na kawę a i Was zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane ja dzisiaj szybciorem bo do kompa dopchac się nie mogę :O Mam dziecie w domu bo w nocy strasznie źle się czuł :O więc że dzisiaj luźniejsze lekcje bo i religia, muzyka,godzina wychowawcza, matma i polski zostawiłam go w domu w ramach obserwacji gdyż połowa klasy tak jak i szkoły chora , albo na rota , albo na jakas grype bądź wirusowe zapalenie spojówek tak mówia w szkole więc obserwacja trwa :O Jeszcze dzisiaj ma angielski więc na prędce muszę sprzątać i obiadek robić co przy moim starym koniu wcale nie jest łatwe jak w domu siedzi bo co chwilę mama , mama, mama i tak w koło Wojtek nie obrażając przy tym Wojtka :) a ja bez zmian lekko brzucho ćmi na dole i 13dc rozpoczety :) złapałam się sama na tym że chciałam luteine koło łóżka sobie ustawić by mieć na jutro hii:D ale nie nie nie wezmę cholery :DI wczoraj w tv jakaś mundra doktorowa mówiła że zajściu w ciąże bardzo sprzyja dieta ŚRÓDZIEMNOMORSAK więc może powinnam spróbować hihi:D Już nie dla zachodzenia w ciążę tylko dla samego schudniecia bo mam ogromna nadwage całe 15 kg:O No a NUSKA nie chce wziąść odemnie trochę hhihih;) EVIKA- zdrówka dzieciaczką życze ❤️ u nas tez gdzie nie spojrzeć wszyscy chorują :owięc dla tego mojego gada zostawiłam dzisiaj w domu NUSKA_ jak dzisiaj dzieciaczki ?? JULY- jak chcecie to ja mam książkę dukana skanowaną moge na poczte przesłać :) Mi kiedzyś w 2 tygodnie 6,5 kg spadło ale nie czułam się dobrze na niej bo byłam jakas osłabiona ,a może to wynika z tego ze ja mięcha nie lubie i mnie po prostu męczyła bo już mi sie sałata po nocach śniła :D Ja teraz o śródziemnomorską proszę :p IZA- do ja Wam dalej takiej dozgonnej miłości życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dzięki :) July to co startujemy od poniedzialku ? Ja chetna jestem :) Póki co lecę na basen już Paulinka mnie ciągnie - ale dzisiaj mam luzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie niech będzie - tylko spiszemy się w piątek w jakie żarełko trzeba się zaopatrzeć po weekendzie, zważę się u mamy na wadze zeby wiedzieć czy efekty są... ...a tymczasem idę na obiad bo...na dole w stołówce serwują dziś pierogi z mięsem i suszonymi pomidorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- wyslę wieczorkiem bo musze ja odnaleść w ulubionych a puki co nie mam jak :O ale na FB tez jest strona dukana mam ją tam też ducanacy w klejaja przepisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy gdzie dziewczyny ? Ja szaleje dalej :P właśnie wyszłam z kąpieli w siarce a co tam :P podobno czyni cuda ze skóra - zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny!!! Iza no szalejesz , szalejesz Szczęsciaro!!! :P Wiecie co dziewczyny plecy mnie bolą juz 3ci dzien a dokładniej prawa stronba na wysokosci łopatki , ałaaaaa boli boli siedze sztywno , spac nie umiem :O to juz 3ci raz w krótkim odstepie czasu , ale teraz najmocniej wrrr Nie wiem co to kurcze , miała któras tak? Oczywiscie do lekarza sie nie wybieram jeszcze a pewnie powinnam buu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) Ja dalej na tym nie szczesnym laptopie. omijam go szerokim łukiem, Jeszcze jutro już musimy oddać , a komputer na razie w naprawie, Tzn popatrzą co się stało, na drogą naprawe nas nie stać. Co do zdrowia dzieci to mała troszku podkaszluje , syn kicha,mokry kaszel i jeszcze trochu kataru,i zastanawiam sie czy puścić go jutro na dwa dni do szkoły czy juz dać spokój do ferii. Mnie znowu zaatakowały zatoki ból straszny jak mi nie przejdzie to do lekarza.Dzisiaj spoko ale wczoraj koszmar, ani głowy w dół. Iza z rana taka kapiel ???Gdzie ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa hej. Albo wykonujesz jakąś czynność która nadwyręża jedną stronę... Odgarnianie śniegu, mycie okien.....itp. Albo zawiało cię jak mnie. Nie bagatelizuj i do lekarza da ci jakies leki przeciw zapalne. Ja jak zbagatelizowałam to dostałam potem zapalenia miesni szkieletowych i to dopiero ból i nie moc ruszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka toś mnie postraszyła tym szkieletem :O Zaraz do przychodni zadzwonie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :D Wyślę tylko JULY bo wczoraj nie miałam czasu i klikam :) A właśnie na TVN będzie zaraz o DUCANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY-❤️IZA-wysłam wam na te adresy co macie na NK dajcie znać czy doszło;) KISA-leć do lekarza NUSKA dobrze gada ja też to miałam tylko nim mi to zdjagnozowali to mnie leczyli przez 2 tyg na serce bo aż mnie klataka piersiowa bolała :O Więc do lekarzamarsz!!!!!! NUSKA- mam nadzieję że kompa szybciorem wam naprawią i że to tylko jakaś drobnostka bo smutno tu bez ciebie będzie :( MAGDALENKA- gdzie foteczki TOSI !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maam ;) Kibicuje wam w diecie i oczywiście jestem chętna na kilogramy ;) Swoją drogą może już pisałam ale jako szczupła za szczupła osoba tez mam problemy. Cyce jak u nastolatki , płaska dupa , zero wcięcia w tali. A i rozstępy tu i ówdzie. Najgorsze są komentarze typu :Ale ty chuda jesteś!!!! Wtedy nie komentuje tego tylko myślę czy osobie przy kości powiedzieli by;Ale ty gruba jesteś!!!! Raczej nie bo sprawili by przykrość mi niestety tez jest przykro jak takie docinki słyszę. Jak na razie u mnie waga 47,6 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa dobrze że zdecydowałaś się na lekarza. Teraz to takie choróbstwa że szok. Maam nie wiem co będzie z tym kompem, bo dzwoniłam tam karta ok , prawdopodobnie dysk, jak dysk to długo kompa nie będzie , bo to droga część. Jeszcze sprawdzą zasilacz i oby to był zasilacz bo juz kiedyś padł i jest nowy na gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie smakowite smaki po domu się rozchodzą, własnie piekę gołabki , kto ma smaka zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×