Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

witajcie, jakiś niefart dzisiaj. jak nie klawiatura (na razie znów działa) to teraz Internet... ale może uda mi się dokończyć Lu - trzymam kciuki za owocne staranka! mAAm - ja wogóle nie gotuję w mikrofali więc niewiele Ci pomogę... a sama mikrofalę mam chyba przedwojenną ;-) ale działa i do podgrzewania jest super. nam to wystarcza.. kubusinka - mi w ten sposób lekarz idiota blokował owulke przez dwa lata podczas staranek z pierwszą ciążą (brałam luteinę, która za wcześnie wzięta hamuje owulację). może skonsultuj sie z innym lekarzem. mama36 - zniknęłaś. jak Twoje wyniki tarczycowe i inne?? juz nie pamiętam co miałam jeszcze poodpisywać. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wróciliśmy do domu dzisiaj. Mamy dalej antybiotyk , ale jest dużo lepiej. Mieliśmy jedna srakę dzisiaj. Ja jestem padnięta i zestresowana żeby w końcu zdrowa była. Rozregulowana na maksa cały czas raczki i się tuli. W domu sajgon syf wszędzie. Jutro postaram się napisać coś więcej. Syn samowolka w domu. W szpitalu jakaś epidemia wymiocin , biegunek. Do tego popołudniu masa nowych przyjęć na zapalenia płuc. Dobrej nocy ;) I buziaki dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Troszkę mnie nie było ale już wszystko nadrobiłam i odpisuję: Evika Tak mi żal twojego Bartusia ale biedactwo tęsknił za mamusią, fajnie zachował się twój mąż oszczędzając ci dodatkowych zmartwień, dziecko odreagowało chorobą mam nadzieję że i u ciebie choróbsko szybko minie-dużo zdrówka kochana. Kropka Witaj no to ząbek nieźle dokucza, znam ten ból i ogromnie ci współczuję,mam nadzieję że już będzie lepiej, fajnie że chłopcy zadowoleni z wyjazdu i popieram cię w temacie nie zmuszania dziecka do jedzenia ja mam w rodzinie przykład chłopca którego zmuszano do jedzenia a skutkiem tego jest to że teraz mały prawie nic nie je ma okropne wyniki i opiekę psychologa. Bardzo mi przykro z powodu śmierci twoich krewnych. Powodzenia w znalezieniu jak najlepszej oferty pracy-trzymam kciuki Co do badań nie robiłam jeszcze żadnych w środę robie tarczycowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola To ja za tobą wiosna la la la la la la ! Co do wybierania kolorów to my pomalowaliśmy ściany na kolor magnolia jest to ciepły i jasny kolor ale teraz korci mnie właśnie na takie ciemne kolory ale tylko np. na jednej ścianie tam gdzie jest szafka RTV. Maam Fajnie że już jesteś, dużo zdrówka dla synka. Twoje TSH jest w stronę niedoczynności ale naprawdę ten wynik jest dobry choć podobno w okolicach 1 jest najlepszy na staranka. Mój wynik przed zajściem w ciąże był w okolicach 2.60 więc się nie potwierdza. W momencie kiedy już wiedziałam że mam kruszynkę pod sercem szybko zrobiłam badania i tu wielkie zdziwienie bo moje TSH wynosiło o,o1 więc przechodziłam w nadczynność, zazwyczaj w ciąży TSH powinno wzrastać i powinno przyjmować się większe dawki leków a ja musiałam leki odstawić. Ważne są jeszcze badania na FT3 FT4 w ciąży moja pani profesor głównie na te badania zwracała uwagę. Ważne są jeszcze przeciwciała TPO. Kochane odpiszę jutro bo padam tak bardzo jestem śpiąca pa pa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie widze , ze na mnie pierszwnstwo padlo wiec stawiam kawusie Sluchajcie moja corcia, dzisiaj rano do mnie z pytaniem wyskoczyla, czy moge ja uczyc polskiego jezyka bo te juz zna a byloby fajnie znac inny jestem zaskoczona , mam obawy itp ona ma dopiero 4,5 roku a juz z takimi rzeczami dla mnie to czas zabaw i innych , i nie chce jej ladowac do glowy za duzo jest jeszcze dzieckiem i na wszystko przyjdzie czas, niewiem jak postapic dzwonilam do kumpeli jest dzieciecym psychologiem i jej mowie ze wydaje mi sie ze mala za szybko chce dorosnac, i nie wiem dlaczego wszystko jej opowiedzialam a ona do mnie ze mam sie nie martwic , bo to moglo byc tylko pytanie lub poprostu u malej to slomiany zapal i szybko sie znudzi czasem dzieci w przedszkolu sa innej narodowosci i innymi jezykami sie posluguja a dzieciaku tutejsze interesuja sie tylko po to by zrozumiec wiecie uspokoilo mnie to, mala nasza miala od poczatku troszke przegrzebane bo musiala naraz 2 jezykow sie uczyc i norweskiego i niemieckiegio i odziwo nie miala z tym zadnych problemow no i teraz ta kumpela kazala mi czekac jak mala skonczy dzisiaj przedszole to zobaczymy co wtedy powie, kumpela obstawia ze poprostu zapomni a ja juz sie martwilam ze cos nie tak, no ale coz dobrze , ze mnie to uspokoilo ja sobie juz w pracy siedze i czekam az naprawia drukarke bo cos sie zepsulo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu kawka :D dzięki pycha... Ja dopiero wróciłam z siłowni i ledwo zipię :P Nuśka- super że Donia już w domku :D Kubusiaczek witaj i pisz , pisz :) Mama :) Kropka przeszło ? Maam nadrabiaj zaległości :) pisz Pola termin parapetówki ustalony ? bo my już czekamy :D Evika jak Bartuś ? Kisa haloooooooo July ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja puki co szybciorem bo mam dzisiaj wizytę u ginki i ze wszystkim muszę się wyrobić więc napiszę do was już po wizycie więc teraz ślę buziole👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusinka29
witajcie dziewczyny ten wasz topik to taki rodzinny jest ,i juz tak długo istnieje.własnie zaczynam go czytac od poczatku. jeszcze co moge napisac o sobie to, to ze jestem z podkarpacia i mam synka Kubusia ,ktory w pazdzierniku skonczy juz 8 lat. a ja mam 29 lat Dziś mam 5 dc i bede znowu sie starac jak co miesiac zeby zajsc w upragniona ciaze pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewojki :) Wstyd mi ze sie nie odzywałam , ale miałam troche załatwiania ... Wybaczycie co nie? U dziewczynek wszystko dobrze u nas tez. Z nowości to w koncu załatwilismy wizy do USA i lecimy 22.05 tego roku. Ciesze się jak nie wiem co :) Dziele się z Wami bo mnie radocha rozpiera poki co :D Maam dzieki za wsparcie co do wiz, TY mnie dzielnie wspierałas , duze buzi 👄 Izuś 👄 Witam KUbusinke 🌼 Miłego dnia dla wszytskich:), bede sie odzywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nuska Tak się cieszę że już jesteście w domku, teraz niech stres odpuści a maleńka całkiem wydobrzeje-dzielne dziewczyny! Lu Witaj czerwonowłosa! Gratulacje! Certyfikat odebrany więc teraz pozostaje mi życzyć szybkiego startu. Fajnie że mama was odwiedzi, myślałam że z córeczką rozmawiasz po polsku, podobna dzieci bardzo szybko uczą się języków i bardzo sprytnie potrafią posługiwać się kilkoma językami w trakcie rozmowy. Mam koleżankę która mieszka w Niemczech jej partner jest z Turcji a ich dzieci gdy przyjadą do Polski super mówią i rozumieją tylko z pisaniem mają problem-więc trzy języki no i babcia przeszczęśliwa bo kontakt z wnukami ułatwiony. Iza Siłownia- super! Kubusinka Witaj! Tak pięknie napisałaś o naszym topiku "rodzinny" w gronie tak dzielnych i kochanych dziewczyn na pewno łatwiej nam będzie czekać na upragnioną ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama36 no z tymi jezykami to troche pomieszane mala urodzila sie tutaj i najwazniejsze na poczatek bylo to by umiala narodowy jezyk, nastepnie niemiecki bo takim sie w domu poslugujemy, no i jeszcze dochodzi angielski tu dzieci od malego sie go ucza wiec trzy jezyki w takim wieku to wydaje mi sie ze duzo i nie chce tak malej glowki obciazac jeszcze wiecej.... moi rodzice staraja sie nauczyc jezyka niem bo z nim najprosciej moj maz sam wlada 5 perfekcyjnie, ja ze wzgledu na prace musze miec 3 podstawowe a i tak staram sie jeszcze douczyc innego, ale czasem czasu brak wiec mysle ze corcia jak bedzie chciala to pewnie ze ja naucze slowka zna co poniektore nie jest tak ze nic nie wie , poprostu jest to tylko minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa jaki wstyd najwazniejsze ze sie odezwalas, i teraz mamy kolejna emigrantke :) nie wiem byc moze nie doczytalam, ale wyjezdzacie juz na stale czy tylko jakies wakacje??? pisz pisz bo mnie ciekawi# # kubusinka29 jak pieknie ujelas ten topik rodzinny , je dlugo tu nie jestem ale juz czuje sie jako czlonek tej rodziny:):):)😘 z ta ciaza to tak jest ja z pierwsza nie mialam zadnego problemu a raczej nie mielismy, a z drugim juz tyle czasu wsumie to staramy sie tak od okolo 7, 8 cykli tak jak to sie mowi na serio, ale czesniej tez bez zabezpieczenia i nic , no i tak bywa pisalam wczesniej jak to ze mna bylo my z mezem zdrowi przebadani i wszystko w jak najlepszym pozadku i plemniory tez ma silne i ruchliwe, wiec to u mnie bardziej lezy ja mam cylke niereglarne i to tak jest ah dziewczyny od nastepnego cyklu jak sie nie uda zaczynam brac Castagnus, byc moze mi pomoze zobaczymy.... juz na wszystko sie zgodze by tylko sie udalo , bo czasem to juz sil nie ma czlowiek zalamany, wiem ze inni staraja sie wiele lat wiec z nymi jeszcze nie tak zle no zobaczymy czy te nasze kroliczkowania przyniosly owoc w tym miesiacu :) oby .... mama36 o tym ze dzieci nie maja problemow z jezykami to wiem im wszystko latwiej wchodzi i co najwazniejsze potrafia sie pieknie przestawiac widze po mojej do przedszkola wyjezdzanmy zaczyna po norwesku a jak z przeczkola wracamy do domu mowi po niemiecku az szok naprawde ze tak jej to idzie panie wychowawczynie maja tez podziw ze nie miksuje tych jezykow , no czasem cos sie zdarzy ale normalnie to nie dla nas w domu lepiej po niemiecku maz sie uczy ale ciezko mu idzie juz sie smieje ze mozg nie ma miejsca na kolejny jezyk:) ale nagryzmolilam uhuhuhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa to powyzej byc moze zle zabzmialo mialam na mysli ze to zaden wstyd, sie nie odzywac wiadomo obowiazki brak czasu i tyle spraw na glowie co mialas i nerwow takze wiec zrozumiemy cie ,, i witamy ponownie kochana ze taki zarcik napisze CZUJ SIE JAK U SIEBIE W DOMKU HEHEHEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah i na koncu jeszcze maz sie stara uczyc po polsku bo on nie jest polakiem, a z tego co wiem dla obcokrajowcow polski jest trudny i wsumie tylko polacy mowia po polsku no i ci ktorzy do polski emigruja, lub milosc znajduja, albo inne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa Witaj! ja nie w temacie waszego wyjazdu do USA na długo? fajnie że u was wszystko dobrze. KiKi mamuśko nasza daj znać!!! A u mnie: odebrałam wyniki badania histopatologicznego: "hipersekrecyjne endometrium, doczesna z naciekiem zapalnym z granulocytów obojętnochłonnych oraz martwicą. kosmyki łożyskowe z I trymestru ciąży. tkanek płodu nie znaleziono(mat. o śr 6 cm) więc nic nie wiem. Miałam w szpitalu podaną tabletkę "cytotec" po niej po kilku godzinach zaczęło się ronienie czy wtedy moja kruszynka opuściła moje ciało? potem zabrali mnie na zabieg. Ciężko mi wracać do tych chwil... Teraz badania i poukładanie sobie w głowie pozytywnych myśli ze wszystko będzie dobrze i że nie spotka nas już NIGDY taka tragedia. Wiecie jak mnie zabolało jak jedna ze znajomych powiedziała mi że to tylko 8 tydzień ciąży a dla mnie to było ukochane dziecko a nie "tydzień ciąży". Dla wszystkich całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu Świetnie że córeczka tak sobie radzi dla mnie to jest szok że takie maluchy tak sprytnie potrafią przeskakiwać z języka na język. Podziwiam twoich rodziców że uczą się języka dla lepszych kontaktów z zięciem i wnuczką-super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama36 bedzie dobrze kochana, wlasnie ja tez takich ludz nierozumiem jak gadaja a bo to tylko 8, czy 5 czy 8 tydzien , a my matki od samego poczatku widzimy tylko dziecko a nie tygodnie, nowe zycie nowa nadzieja i radosc i nie rozumiem tak bezuczuciowych osob kochana wszystko bedzie dobrze poradzisz sobie z wszystkimk no i massz Nas zawsze dla ciebie jestesmy wszystkie dziewczyny wiecie moja mama zawsze mowila ze jestem za bardzo uczuciiowa ale ja tak mam ze jak kogos boli to i mnie ja niewiem jak to jest ale powiem wam cos mi samej ciezko w to uwierzyc ze tak jest czy sie dzieje jakis rok temu moj maz pracowal na delegacji tylko 3 dnmiowej i jakims cudem skrecil sobie kostke w stopie , uwierzcie ze mnie zaczelo bolec takze nie dokladnie to miejsce ale taki jakis bol a po godzinie dzwoni moj i mowi co sie stalo, wlos na glowie mi sie zjezyl to samo z samopoczuciem potrafie wyczuc jak mu jest zle czy jak sie czyms martwi nawet jakies malutkie stresiki i nie wiem dlaczego tak jest, moja mama sie smieje ze wiedzma ze mnie hehehehehehe w dobrym tego slowa znaczeniu , ale ja niewiem co o tym myslec poprostu ta jes a moze to tyklko zbiegg okolicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 36 no ja tez sie ciesze , a zwlaszcza ze rodzice juz nie tacy mlodzi i z tego co mowia to ciezko im idzie , ale chca naprawde, ojciec juz kolo 60 wspanialy czlowiek ale schorowany i tez juz mnie nagaduje ze to juz blizej konca a, ja staram sie to obracac w zart ale wiem ze takie koleje losu i kiedys to nastapi ale ciezko jest myslec o tym dziewczyny musze isc do papierow, bo musze sie wyrobic chce miec piatek wolny zeby wszystko przygotowac jak mamuska przyleci, i nie wiem czy tato tez bo narazie nic nie mowil , moze niespodzianke chce zrobic heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu wiesz że ja też coś takiego odczuwam, potrafię w ciągu dnia poczuć niepokój o męża albo o synka, gdy dzwonię do męża okazuję się że coś wydarzyło się niedobrego, albo dzwonimy do siebie w tym samym momencie bo chcemy się usłyszeć. Dzięki za zrozumienie i wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, moja pustka po zębie lepiej dzisiaj (az sie boję zapeszyć!). ale wczoraj wziełam tylko 1 ketonal i spałam do rana a dzisiaj rano 1 Ibum i na razie wystarcza. Czuć czuję, ćmi i jak językiem dotkne to boli ale już nie to co wcześniej. chyba troszkę pomogło wczorajsze czyszczenie. Moją rozmowę przenieśli z dzisiaj na za tydzień. kisa - super, że sie odezwałaś. I gratuluję wizy!! z tego co pamiętam to turystyczna, nie? Lecisz w odwiedzinki? Na długo?? Pewnie na całe lato? ależ będziecie mieć przecudne wakacje!!!!! mama36 - fajnie, że wróciłaś, już się niepokoiłam. Myślę, że warto zrobić te badania o których pisałam wcześniej. Wiem, że wiele kobiet traci swoje ciąże przez te choroby :-( co do wyniku to ja go nie bardzo kumam ale na chłopski rozum to mimo, że domownika nie ma, to domek jeszcze jest a przynajmniej po części... Ogromnie Ci współczuję straty a gadaniem ludzkim się wcale postaraj nie przejmować. Ja już dawno zauważyłam, że jeśli ktoś nie pragnie albo nie ma tego samego co ja to mnie w życiu nie zrozumie. Lu - odbieram Cię jako bardzo pozytywną i szczęśliwą osobę. Masz bardzo wysoko rozwiniętą zdolność empatii :-) Tak trzymaj :-) Ja niestety mam skłonności pesymistyczne :-D Ja na to mówię, że po prostu jestem realistką ;-) Nie wiem czy Ci gratulowałam Certyfikatu? Jesli nie to Gratuluję! iza - siłownia? pyyycha! nie dziwię Ci się, że korzystasz :-) Waga idzie w dół?? kubusinka - trzymam kciuki. co do topiku to dobrze nam tu, a przynajmniej mi. Dziewczyny są fantastyczne :-) Szkoda mi tylko osób, które odeszły. A szczególnie tych, które odeszły bez słowa. No ale to ich wybór ;-) mAAm - czekamy na relację z wizyty! a rodzina Twojej bratowej bezpieczna? Bo miałam o to pytać. Nic nie stracili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka Witaj w klubie ja również baaaaaaaardzo realistycznie podchodzę do życia, ogólnie to ja nie mogę odnaleźć się w tym świecie gdzie gonitwa za wszystkim gdzie pieniądz rządzi wiem że tak jest i tak było ale przeraża mnie że wartość człowieka nie zależy od serca i rozumu ale od zasobności portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka oj z tym bolm wspolczuje, ale dobrze , ze czujesz sie lepiej i tak bardzo nie boli, co do rozmowy to chyba lepiej dla ciebie?co?bedziesz lepiej sie czula i byc moze bol calkowicie minie, zycze ci tego kochana dziekuje za gratulacje:) a co do mnie to wiesz mimo iz wiele razy jak to ja mowie kopnieto mnie w tylek to i tak wierze w dobrych ludzi, w to , ze jeszcze tacy istnieja, ja staram sie byc taka jaka jestem, i nie zmienie sie bo nie potrafie, wielu ludzi mi mowi ze za dobra jestem ze wkorzystuje sama siebie, ale ja inaczej nie potrafie ja bym chciala dla kazdego dobrze mimo iz nie jest to mozliwe, ale jesli mam choc iskierke nadzieji ze komus pomoge to jestem szczesliwa i to mi daje taki naped do zycia, dla mnie rodzina jest najwazniejsza i staram sie tak wszystko ukladac by rodzinka mogla w tym uczestniczyc, nie robilabym czegos gdyby moja rodzina miala na tym cierpiec jakos juz taka jestem heh, i mimo iz ludzie gadaja to i owo nie przejmuje sie bo wiem ze robie dobrze dzisiaj dzwonila do mnie jedna z mam i pyta sie mnie czy jeszcze miejsca na projekt sie znajda a ja na to choc by nie bylo miejsc to i tak znajde miejsce, nie potrafie odmowic, wiem jak wiele to znaczy do innych mam, ktore wiem ze sa wykonczone i brak im sily , wiec dla mnie wekkend w tygodniu to nie jest duzo a i swoich lobuziakow mam ze soba wiec dla nich to tez radosc dla mnie usmiech dziecka jest najwieksza zaplata na swiecie, a najpiekniejszy jest widok tych swiecacych oczek jak perelki wypolerowane , piekne uczucie........ kropka zycze szybkiej ucieczki bolu , :) ja kochane zmykam pewnie dopiero wieczorkiem sie odezwe musze dokonczyc tu robote i po corcie do przedszkola i obiadek zrobic, dzisiaj schabowe po hawajsku mniam mniemm uwielbiam zycze pieknego dnia kazdej z was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pudy nudy
MONIA-MAMA czy tylko u mnie tak jest ? staramy się ok. 10 m-cy ... i nic .... a z pierwszym dzieckiem poszło tak ładnie może dołączą się do mnie dziewczyny / kobietki w wieku po 30-tce i z tym samym problemem 12:37 [zgłoś do usunięcia] baderka ja jestem po 30 i właśnie dzis dowiedziałam się, że jestem w drugiej ciąży, więc jednak nie bardzo tu pasuję ... życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 12:43 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Witaj baderka Moje GRATULACJE widzę, że długo nie czekaliście Pozdrawiam 12:44 [zgłoś do usunięcia] baderka nie...zawsze chciałam mieć dwójkę prawie za jednym machem nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 12:46 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA to fajnie, że Wam się tak szybko udało ja chciałam przerwy ... i ją mam A inne dziewczyny? Nie ma tutaj nikogo więcej? 12:48 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA baderka spojrzałam na Waszą galerię .. cudna córcia ja mam 3,5 letniego smyka 12:50 [zgłoś do usunięcia] baderka dzięki... Twój tez pewnie slodki chłopaczek... teraz pewnie córeczka by się przydała co? nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 13:18 [zgłoś do usunięcia] belucci Ja się starałam z mężem ponad 4 lata, syn ma juz 9 lat, a ja jestem teraz w ciąży z bliźniątkami Pierwsza ciąża też była szybko, druga już niekoniecznie... Czekam na moje bliźniątka 13:50 [zgłoś do usunięcia] iza33 witam 13:52 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jestem w podobnej sytuacji ;( córcia moja ma już 6 lat, staraliśmy się pół roku potem przerwa- zmiana pracy i od wrzesnia mamy zacząć od początku nasze starania 14:09 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Witaj belluci czy te 4 lata Waszych starań opierały się na jakimś leczeniu, czy po prostu pewnego pięknego dnia \"zaskoczyłaś\" i to na dodatek w bliźniaki A ile masz latek? .... ja mam 35 Witaj Iza33 no to może razem będziemy się starać? ja teraz mam @, ale zaraz po biorę się do roboty 14:11 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA baderka pewnie, że fajnie byłoby mieć teraz dziewczynkę chociaż może być i drugi tak wspaniały synek 14:14 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia cześć dziewczyny ja niewiem czy ja mam problem z zajciem w drugą ciąze ,mam już syna i po długiej przerwie postanowiliśmy starać sie o cureczkie zaczeliśmy od niedawna pierwsze nasze staranko i nic dzis dostałam @ .pozdrawiam 14:19 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Może razem nam sie uda? Bierzecie jakieś witaminki? 14:21 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka dziewczyny nie obrazcie sie ale mi sie wydaje ze najwiekszym problemem tutaj jest niestety wiek. Takie wnioski wyciągnełam z obserwacji moich kolezanek w waszym wieku i niestety ale nawet lekarze potwierdzali ze wiek juz nie ten i stad problemy. Znajoma ma corke 15 letnia zaszla w ciaze jak miala 20 lat i od tamtej pory wiecznie sie zabezpieczali po 10 latach stwierdzili ze chca drugie dzieco i tutaj juz byl problem. Przez trzy lata w ogole nic sie nie dzialo. Potem zaszla w ciąze ale poronila a potem znow zaszla ale okazalo sie ze az 8 jaj jest zaplodnionych. Z czego po tyg 4 obumarly potem kolejne dwa i potem 1. W zasadzie calą ciąże przelazala na podtrzym,aniu w szpitalu i przezyla horror. Lekarza mowili ze dziecko bedzie chore, podejrzewali nawet zespol dawna itd babka prawie w wariatkowie wylądowala. Na szczescie cholpiec urodzil sie zdrowy ale to co ona przeszla szok... a to wlasnie dlatego ze tyle czasu odwlekala ciąże. Oczywiśćie ŻYCZE WAM KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJ I POWODZENIA. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:23 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA slim-kamelia pierwszy miesiąc, to jeszcze nie powód do zmartwień .... u mnie już z 10 i nic ..... Po lecie idę do ginka. Tak się zresztą z nim umówiłam. Byłam w czerwcu na ogólnych badaniach (wszystko ok) i powiedział, żebyśmy starali się do września, a potem będziemy się lekko wspomagać Iza33 Pewnie - razem raźniej. Ja biorę tylko kwas foliowy. I od 2 dni piję ziółka. 14:24 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Pewnie nie to chciałyś dzisiaj usłyszeć, moja bratowa urodziła dwoje zdrowych dzieci w wieku 35,37 lat, moja siostra drugie dziecko w wieku 35 i ja mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 14:26 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jakie ziólka pijesz? 14:26 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia witaj Iza ja niebiore żadnych witaminek ja mam 30 lat to niewiem czy tu mogie klikać bo mają być starające się po 30 mój synek ma 7 lat i dopiero teraz zdecydowałam się na cureczkie znaczy mąż juz namawiał mnie od długiego czasu ale jakoś teraz się dopiero zdecydowałam i może to już faktycznie zapuzno 14:29 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Przybywam z daleka myślę, że masz trochę racji, w tym, że wiek może nam przeszkadzać w zajściu w ciążę, ale ja w pierwszą (1 miesiąc wystarczył) zaszłam w wieku 31 lat, więc też nie tak szybko. drugą przyczyną może być brak czasu na "bzykanko" (tzn: praca moja, męża na zmiany, zmęczenie, czujny synek itp) - przynajmniej u mnie tak jest ... czasam po prostu nie mam sił ... odnośnie wieku - mamy 3 pary znajomych, którzy nie mogą (nie wychodzi im) mieć dzieci. A są sporo młodsi ode mnie. mam dodatkowy plus .... mój mąż jest młodszy ode mnie 14:29 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka dziewczyny ja nie napisalam tego by wam zrobic przykrosc, nie chcialam was dolowac czy obrazac napisalam tylko to co sama zaobserwowalam i niestety moje obserwacja mają poparcie medyczne najwiecej problemow z ciazą dotyczy kobiet po 30 - co oczywiscie nie znaczy ze kobiety po 30 nie mają zdrowych dzieci bo mają. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:30 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia MONIA ja się niemartwie bo wiadomo nie tak hop siup zajśc w ciąze chociaż w pierwszą zaszłam po pierwszym staranku 14:31 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka kochane wiek męża nie ma znaczenia - to wiek kobiety sie liczy. Mąż moze miec 60 albpo 20 lat a kobiety niestety mają okreslony pułap po ktorym zdarzają sie problemy. Oczywiscie mam tez znajome ktore w wieku 35 rodzily zdrowe dzieci. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:34 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA slim-kamelia pewnie, że możesz tutaj klikać .... 30 -stka na karku to pasujesz Iza33 moje ziółka to sławetna mieszanka ziół, którą wyczytałam w postach minimoni .... postanowiłam, że spróbuję od tego cyklu ... to już 2 dni Przybywam z daleka wiemy, że nie chciałaś robić nam przykrości .... my się nie dołujemy, bo mamy już po jednym słodkim maluszku 14:35 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Przybywam z daleka Jeśli to nie jest tajemnica - ile masz lat i czy masz dzieci? Pozdrawiam 14:37 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jesteście dziewczny? 14:38 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Iza 33 ja jestem cały czas ... pracuję tylko jakoś cienko internet mi chodzi ale czuwam nad topikiem 14:38 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Hmm czy naprawde jesteśmy takie stare? Nie sądze 14:39 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka Jestem duzo mlodsza od was - nie powinnam byla w ogole tutaj zaglądac ale chcialam wam napisac co przeszla znajoma bo ona podobnie jak wy tez dlugo starala sie o drugie dziecko. Mam synka 3,5 letniego a teraz czekam na drugiego dzidziusia. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:39 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia dzięki MONIA dziewczyny a powiedzcie mi poco te wszytskie ziółka i folik niebardzo się orientuje w tych sparawch w pierwszej ciązy nic niebrałam i przed ciązą tak samo ,na co to ma pomagać ? 14:40 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Monia czym się zajmujesz? MONIA-MAMA czy tylko u mnie tak jest ? staramy się ok. 10 m-cy ... i nic .... a z pierwszym dzieckiem poszło tak ładnie może dołączą się do mnie dziewczyny / kobietki w wieku po 30-tce i z tym samym problemem 12:37 [zgłoś do usunięcia] baderka ja jestem po 30 i właśnie dzis dowiedziałam się, że jestem w drugiej ciąży, więc jednak nie bardzo tu pasuję ... życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 12:43 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Witaj baderka Moje GRATULACJE widzę, że długo nie czekaliście Pozdrawiam 12:44 [zgłoś do usunięcia] baderka nie...zawsze chciałam mieć dwójkę prawie za jednym machem nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 12:46 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA to fajnie, że Wam się tak szybko udało ja chciałam przerwy ... i ją mam A inne dziewczyny? Nie ma tutaj nikogo więcej? 12:48 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA baderka spojrzałam na Waszą galerię .. cudna córcia ja mam 3,5 letniego smyka 12:50 [zgłoś do usunięcia] baderka dzięki... Twój tez pewnie slodki chłopaczek... teraz pewnie córeczka by się przydała co? nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 13:18 [zgłoś do usunięcia] belucci Ja się starałam z mężem ponad 4 lata, syn ma juz 9 lat, a ja jestem teraz w ciąży z bliźniątkami Pierwsza ciąża też była szybko, druga już niekoniecznie... Czekam na moje bliźniątka 13:50 [zgłoś do usunięcia] iza33 witam 13:52 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jestem w podobnej sytuacji ;( córcia moja ma już 6 lat, staraliśmy się pół roku potem przerwa- zmiana pracy i od wrzesnia mamy zacząć od początku nasze starania 14:09 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Witaj belluci czy te 4 lata Waszych starań opierały się na jakimś leczeniu, czy po prostu pewnego pięknego dnia \"zaskoczyłaś\" i to na dodatek w bliźniaki A ile masz latek? .... ja mam 35 Witaj Iza33 no to może razem będziemy się starać? ja teraz mam @, ale zaraz po biorę się do roboty 14:11 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA baderka pewnie, że fajnie byłoby mieć teraz dziewczynkę chociaż może być i drugi tak wspaniały synek 14:14 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia cześć dziewczyny ja niewiem czy ja mam problem z zajciem w drugą ciąze ,mam już syna i po długiej przerwie postanowiliśmy starać sie o cureczkie zaczeliśmy od niedawna pierwsze nasze staranko i nic dzis dostałam @ .pozdrawiam 14:19 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Może razem nam sie uda? Bierzecie jakieś witaminki? 14:21 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka dziewczyny nie obrazcie sie ale mi sie wydaje ze najwiekszym problemem tutaj jest niestety wiek. Takie wnioski wyciągnełam z obserwacji moich kolezanek w waszym wieku i niestety ale nawet lekarze potwierdzali ze wiek juz nie ten i stad problemy. Znajoma ma corke 15 letnia zaszla w ciaze jak miala 20 lat i od tamtej pory wiecznie sie zabezpieczali po 10 latach stwierdzili ze chca drugie dzieco i tutaj juz byl problem. Przez trzy lata w ogole nic sie nie dzialo. Potem zaszla w ciąze ale poronila a potem znow zaszla ale okazalo sie ze az 8 jaj jest zaplodnionych. Z czego po tyg 4 obumarly potem kolejne dwa i potem 1. W zasadzie calą ciąże przelazala na podtrzym,aniu w szpitalu i przezyla horror. Lekarza mowili ze dziecko bedzie chore, podejrzewali nawet zespol dawna itd babka prawie w wariatkowie wylądowala. Na szczescie cholpiec urodzil sie zdrowy ale to co ona przeszla szok... a to wlasnie dlatego ze tyle czasu odwlekala ciąże. Oczywiśćie ŻYCZE WAM KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJ I POWODZENIA. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:23 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA slim-kamelia pierwszy miesiąc, to jeszcze nie powód do zmartwień .... u mnie już z 10 i nic ..... Po lecie idę do ginka. Tak się zresztą z nim umówiłam. Byłam w czerwcu na ogólnych badaniach (wszystko ok) i powiedział, żebyśmy starali się do września, a potem będziemy się lekko wspomagać Iza33 Pewnie - razem raźniej. Ja biorę tylko kwas foliowy. I od 2 dni piję ziółka. 14:24 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Pewnie nie to chciałyś dzisiaj usłyszeć, moja bratowa urodziła dwoje zdrowych dzieci w wieku 35,37 lat, moja siostra drugie dziecko w wieku 35 i ja mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 14:26 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jakie ziólka pijesz? 14:26 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia witaj Iza ja niebiore żadnych witaminek ja mam 30 lat to niewiem czy tu mogie klikać bo mają być starające się po 30 mój synek ma 7 lat i dopiero teraz zdecydowałam się na cureczkie znaczy mąż juz namawiał mnie od długiego czasu ale jakoś teraz się dopiero zdecydowałam i może to już faktycznie zapuzno 14:29 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Przybywam z daleka myślę, że masz trochę racji, w tym, że wiek może nam przeszkadzać w zajściu w ciążę, ale ja w pierwszą (1 miesiąc wystarczył) zaszłam w wieku 31 lat, więc też nie tak szybko. drugą przyczyną może być brak czasu na "bzykanko" (tzn: praca moja, męża na zmiany, zmęczenie, czujny synek itp) - przynajmniej u mnie tak jest ... czasam po prostu nie mam sił ... odnośnie wieku - mamy 3 pary znajomych, którzy nie mogą (nie wychodzi im) mieć dzieci. A są sporo młodsi ode mnie. mam dodatkowy plus .... mój mąż jest młodszy ode mnie 14:29 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka dziewczyny ja nie napisalam tego by wam zrobic przykrosc, nie chcialam was dolowac czy obrazac napisalam tylko to co sama zaobserwowalam i niestety moje obserwacja mają poparcie medyczne najwiecej problemow z ciazą dotyczy kobiet po 30 - co oczywiscie nie znaczy ze kobiety po 30 nie mają zdrowych dzieci bo mają. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:30 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia MONIA ja się niemartwie bo wiadomo nie tak hop siup zajśc w ciąze chociaż w pierwszą zaszłam po pierwszym staranku 14:31 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka kochane wiek męża nie ma znaczenia - to wiek kobiety sie liczy. Mąż moze miec 60 albpo 20 lat a kobiety niestety mają okreslony pułap po ktorym zdarzają sie problemy. Oczywiscie mam tez znajome ktore w wieku 35 rodzily zdrowe dzieci. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:34 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA slim-kamelia pewnie, że możesz tutaj klikać .... 30 -stka na karku to pasujesz Iza33 moje ziółka to sławetna mieszanka ziół, którą wyczytałam w postach minimoni .... postanowiłam, że spróbuję od tego cyklu ... to już 2 dni Przybywam z daleka wiemy, że nie chciałaś robić nam przykrości .... my się nie dołujemy, bo mamy już po jednym słodkim maluszku 14:35 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Przybywam z daleka Jeśli to nie jest tajemnica - ile masz lat i czy masz dzieci? Pozdrawiam 14:37 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jesteście dziewczny? 14:38 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Iza 33 ja jestem cały czas ... pracuję tylko jakoś cienko internet mi chodzi ale czuwam nad topikiem 14:38 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Hmm czy naprawde jesteśmy takie stare? Nie sądze 14:39 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka Jestem duzo mlodsza od was - nie powinnam byla w ogole tutaj zaglądac ale chcialam wam napisac co przeszla znajoma bo ona podobnie jak wy tez dlugo starala sie o drugie dziecko. Mam synka 3,5 letniego a teraz czekam na drugiego dzidziusia. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:39 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia dzięki MONIA dziewczyny a powiedzcie mi poco te wszytskie ziółka i folik niebardzo się orientuje w tych sparawch w pierwszej ciązy nic niebrałam i przed ciązą tak samo ,na co to ma pomagać ? 14:40 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Monia czym się zajmujesz? MONIA-MAMA czy tylko u mnie tak jest ? staramy się ok. 10 m-cy ... i nic .... a z pierwszym dzieckiem poszło tak ładnie może dołączą się do mnie dziewczyny / kobietki w wieku po 30-tce i z tym samym problemem 12:37 [zgłoś do usunięcia] baderka ja jestem po 30 i właśnie dzis dowiedziałam się, że jestem w drugiej ciąży, więc jednak nie bardzo tu pasuję ... życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 12:43 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Witaj baderka Moje GRATULACJE widzę, że długo nie czekaliście Pozdrawiam 12:44 [zgłoś do usunięcia] baderka nie...zawsze chciałam mieć dwójkę prawie za jednym machem nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 12:46 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA to fajnie, że Wam się tak szybko udało ja chciałam przerwy ... i ją mam A inne dziewczyny? Nie ma tutaj nikogo więcej? 12:48 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA baderka spojrzałam na Waszą galerię .. cudna córcia ja mam 3,5 letniego smyka 12:50 [zgłoś do usunięcia] baderka dzięki... Twój tez pewnie slodki chłopaczek... teraz pewnie córeczka by się przydała co? nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 13:18 [zgłoś do usunięcia] belucci Ja się starałam z mężem ponad 4 lata, syn ma juz 9 lat, a ja jestem teraz w ciąży z bliźniątkami Pierwsza ciąża też była szybko, druga już niekoniecznie... Czekam na moje bliźniątka 13:50 [zgłoś do usunięcia] iza33 witam 13:52 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jestem w podobnej sytuacji ;( córcia moja ma już 6 lat, staraliśmy się pół roku potem przerwa- zmiana pracy i od wrzesnia mamy zacząć od początku nasze starania 14:09 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Witaj belluci czy te 4 lata Waszych starań opierały się na jakimś leczeniu, czy po prostu pewnego pięknego dnia \"zaskoczyłaś\" i to na dodatek w bliźniaki A ile masz latek? .... ja mam 35 Witaj Iza33 no to może razem będziemy się starać? ja teraz mam @, ale zaraz po biorę się do roboty 14:11 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA baderka pewnie, że fajnie byłoby mieć teraz dziewczynkę chociaż może być i drugi tak wspaniały synek 14:14 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia cześć dziewczyny ja niewiem czy ja mam problem z zajciem w drugą ciąze ,mam już syna i po długiej przerwie postanowiliśmy starać sie o cureczkie zaczeliśmy od niedawna pierwsze nasze staranko i nic dzis dostałam @ .pozdrawiam 14:19 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Może razem nam sie uda? Bierzecie jakieś witaminki? 14:21 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka dziewczyny nie obrazcie sie ale mi sie wydaje ze najwiekszym problemem tutaj jest niestety wiek. Takie wnioski wyciągnełam z obserwacji moich kolezanek w waszym wieku i niestety ale nawet lekarze potwierdzali ze wiek juz nie ten i stad problemy. Znajoma ma corke 15 letnia zaszla w ciaze jak miala 20 lat i od tamtej pory wiecznie sie zabezpieczali po 10 latach stwierdzili ze chca drugie dzieco i tutaj juz byl problem. Przez trzy lata w ogole nic sie nie dzialo. Potem zaszla w ciąze ale poronila a potem znow zaszla ale okazalo sie ze az 8 jaj jest zaplodnionych. Z czego po tyg 4 obumarly potem kolejne dwa i potem 1. W zasadzie calą ciąże przelazala na podtrzym,aniu w szpitalu i przezyla horror. Lekarza mowili ze dziecko bedzie chore, podejrzewali nawet zespol dawna itd babka prawie w wariatkowie wylądowala. Na szczescie cholpiec urodzil sie zdrowy ale to co ona przeszla szok... a to wlasnie dlatego ze tyle czasu odwlekala ciąże. Oczywiśćie ŻYCZE WAM KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJ I POWODZENIA. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:23 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA slim-kamelia pierwszy miesiąc, to jeszcze nie powód do zmartwień .... u mnie już z 10 i nic ..... Po lecie idę do ginka. Tak się zresztą z nim umówiłam. Byłam w czerwcu na ogólnych badaniach (wszystko ok) i powiedział, żebyśmy starali się do września, a potem będziemy się lekko wspomagać Iza33 Pewnie - razem raźniej. Ja biorę tylko kwas foliowy. I od 2 dni piję ziółka. 14:24 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Pewnie nie to chciałyś dzisiaj usłyszeć, moja bratowa urodziła dwoje zdrowych dzieci w wieku 35,37 lat, moja siostra drugie dziecko w wieku 35 i ja mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 14:26 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jakie ziólka pijesz? 14:26 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia witaj Iza ja niebiore żadnych witaminek ja mam 30 lat to niewiem czy tu mogie klikać bo mają być starające się po 30 mój synek ma 7 lat i dopiero teraz zdecydowałam się na cureczkie znaczy mąż juz namawiał mnie od długiego czasu ale jakoś teraz się dopiero zdecydowałam i może to już faktycznie zapuzno 14:29 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Przybywam z daleka myślę, że masz trochę racji, w tym, że wiek może nam przeszkadzać w zajściu w ciążę, ale ja w pierwszą (1 miesiąc wystarczył) zaszłam w wieku 31 lat, więc też nie tak szybko. drugą przyczyną może być brak czasu na "bzykanko" (tzn: praca moja, męża na zmiany, zmęczenie, czujny synek itp) - przynajmniej u mnie tak jest ... czasam po prostu nie mam sił ... odnośnie wieku - mamy 3 pary znajomych, którzy nie mogą (nie wychodzi im) mieć dzieci. A są sporo młodsi ode mnie. mam dodatkowy plus .... mój mąż jest młodszy ode mnie 14:29 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka dziewczyny ja nie napisalam tego by wam zrobic przykrosc, nie chcialam was dolowac czy obrazac napisalam tylko to co sama zaobserwowalam i niestety moje obserwacja mają poparcie medyczne najwiecej problemow z ciazą dotyczy kobiet po 30 - co oczywiscie nie znaczy ze kobiety po 30 nie mają zdrowych dzieci bo mają. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:30 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia MONIA ja się niemartwie bo wiadomo nie tak hop siup zajśc w ciąze chociaż w pierwszą zaszłam po pierwszym staranku 14:31 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka kochane wiek męża nie ma znaczenia - to wiek kobiety sie liczy. Mąż moze miec 60 albpo 20 lat a kobiety niestety mają okreslony pułap po ktorym zdarzają sie problemy. Oczywiscie mam tez znajome ktore w wieku 35 rodzily zdrowe dzieci. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:34 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA slim-kamelia pewnie, że możesz tutaj klikać .... 30 -stka na karku to pasujesz Iza33 moje ziółka to sławetna mieszanka ziół, którą wyczytałam w postach minimoni .... postanowiłam, że spróbuję od tego cyklu ... to już 2 dni Przybywam z daleka wiemy, że nie chciałaś robić nam przykrości .... my się nie dołujemy, bo mamy już po jednym słodkim maluszku 14:35 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Przybywam z daleka Jeśli to nie jest tajemnica - ile masz lat i czy masz dzieci? Pozdrawiam 14:37 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jesteście dziewczny? 14:38 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Iza 33 ja jestem cały czas ... pracuję tylko jakoś cienko internet mi chodzi ale czuwam nad topikiem 14:38 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Hmm czy naprawde jesteśmy takie stare? Nie sądze 14:39 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka Jestem duzo mlodsza od was - nie powinnam byla w ogole tutaj zaglądac ale chcialam wam napisac co przeszla znajoma bo ona podobnie jak wy tez dlugo starala sie o drugie dziecko. Mam synka 3,5 letniego a teraz czekam na drugiego dzidziusia. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:39 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia dzięki MONIA dziewczyny a powiedzcie mi poco te wszytskie ziółka i folik niebardzo się orientuje w tych sparawch w pierwszej ciązy nic niebrałam i przed ciązą tak samo ,na co to ma pomagać ? 14:40 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Monia czym się zajmujesz? MONIA-MAMA czy tylko u mnie tak jest ? staramy się ok. 10 m-cy ... i nic .... a z pierwszym dzieckiem poszło tak ładnie może dołączą się do mnie dziewczyny / kobietki w wieku po 30-tce i z tym samym problemem 12:37 [zgłoś do usunięcia] baderka ja jestem po 30 i właśnie dzis dowiedziałam się, że jestem w drugiej ciąży, więc jednak nie bardzo tu pasuję ... życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 12:43 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Witaj baderka Moje GRATULACJE widzę, że długo nie czekaliście Pozdrawiam 12:44 [zgłoś do usunięcia] baderka nie...zawsze chciałam mieć dwójkę prawie za jednym machem nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 12:46 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA to fajnie, że Wam się tak szybko udało ja chciałam przerwy ... i ją mam A inne dziewczyny? Nie ma tutaj nikogo więcej? 12:48 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA baderka spojrzałam na Waszą galerię .. cudna córcia ja mam 3,5 letniego smyka 12:50 [zgłoś do usunięcia] baderka dzięki... Twój tez pewnie slodki chłopaczek... teraz pewnie córeczka by się przydała co? nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 13:18 [zgłoś do usunięcia] belucci Ja się starałam z mężem ponad 4 lata, syn ma juz 9 lat, a ja jestem teraz w ciąży z bliźniątkami Pierwsza ciąża też była szybko, druga już niekoniecznie... Czekam na moje bliźniątka 13:50 [zgłoś do usunięcia] iza33 witam 13:52 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jestem w podobnej sytuacji ;( córcia moja ma już 6 lat, staraliśmy się pół roku potem przerwa- zmiana pracy i od wrzesnia mamy zacząć od początku nasze starania 14:09 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Witaj belluci czy te 4 lata Waszych starań opierały się na jakimś leczeniu, czy po prostu pewnego pięknego dnia \"zaskoczyłaś\" i to na dodatek w bliźniaki A ile masz latek? .... ja mam 35 Witaj Iza33 no to może razem będziemy się starać? ja teraz mam @, ale zaraz po biorę się do roboty 14:11 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA baderka pewnie, że fajnie byłoby mieć teraz dziewczynkę chociaż może być i drugi tak wspaniały synek 14:14 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia cześć dziewczyny ja niewiem czy ja mam problem z zajciem w drugą ciąze ,mam już syna i po długiej przerwie postanowiliśmy starać sie o cureczkie zaczeliśmy od niedawna pierwsze nasze staranko i nic dzis dostałam @ .pozdrawiam 14:19 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Może razem nam sie uda? Bierzecie jakieś witaminki? 14:21 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka dziewczyny nie obrazcie sie ale mi sie wydaje ze najwiekszym problemem tutaj jest niestety wiek. Takie wnioski wyciągnełam z obserwacji moich kolezanek w waszym wieku i niestety ale nawet lekarze potwierdzali ze wiek juz nie ten i stad problemy. Znajoma ma corke 15 letnia zaszla w ciaze jak miala 20 lat i od tamtej pory wiecznie sie zabezpieczali po 10 latach stwierdzili ze chca drugie dzieco i tutaj juz byl problem. Przez trzy lata w ogole nic sie nie dzialo. Potem zaszla w ciąze ale poronila a potem znow zaszla ale okazalo sie ze az 8 jaj jest zaplodnionych. Z czego po tyg 4 obumarly potem kolejne dwa i potem 1. W zasadzie calą ciąże przelazala na podtrzym,aniu w szpitalu i przezyla horror. Lekarza mowili ze dziecko bedzie chore, podejrzewali nawet zespol dawna itd babka prawie w wariatkowie wylądowala. Na szczescie cholpiec urodzil sie zdrowy ale to co ona przeszla szok... a to wlasnie dlatego ze tyle czasu odwlekala ciąże. Oczywiśćie ŻYCZE WAM KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJ I POWODZENIA. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:23 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA slim-kamelia pierwszy miesiąc, to jeszcze nie powód do zmartwień .... u mnie już z 10 i nic ..... Po lecie idę do ginka. Tak się zresztą z nim umówiłam. Byłam w czerwcu na ogólnych badaniach (wszystko ok) i powiedział, żebyśmy starali się do września, a potem będziemy się lekko wspomagać Iza33 Pewnie - razem raźniej. Ja biorę tylko kwas foliowy. I od 2 dni piję ziółka. 14:24 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Pewnie nie to chciałyś dzisiaj usłyszeć, moja bratowa urodziła dwoje zdrowych dzieci w wieku 35,37 lat, moja siostra drugie dziecko w wieku 35 i ja mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 14:26 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jakie ziólka pijesz? 14:26 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia witaj Iza ja niebiore żadnych witaminek ja mam 30 lat to niewiem czy tu mogie klikać bo mają być starające się po 30 mój synek ma 7 lat i dopiero teraz zdecydowałam się na cureczkie znaczy mąż juz namawiał mnie od długiego czasu ale jakoś teraz się dopiero zdecydowałam i może to już faktycznie zapuzno 14:29 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Przybywam z daleka myślę, że masz trochę racji, w tym, że wiek może nam przeszkadzać w zajściu w ciążę, ale ja w pierwszą (1 miesiąc wystarczył) zaszłam w wieku 31 lat, więc też nie tak szybko. drugą przyczyną może być brak czasu na "bzykanko" (tzn: praca moja, męża na zmiany, zmęczenie, czujny synek itp) - przynajmniej u mnie tak jest ... czasam po prostu nie mam sił ... odnośnie wieku - mamy 3 pary znajomych, którzy nie mogą (nie wychodzi im) mieć dzieci. A są sporo młodsi ode mnie. mam dodatkowy plus .... mój mąż jest młodszy ode mnie 14:29 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka dziewczyny ja nie napisalam tego by wam zrobic przykrosc, nie chcialam was dolowac czy obrazac napisalam tylko to co sama zaobserwowalam i niestety moje obserwacja mają poparcie medyczne najwiecej problemow z ciazą dotyczy kobiet po 30 - co oczywiscie nie znaczy ze kobiety po 30 nie mają zdrowych dzieci bo mają. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:30 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia MONIA ja się niemartwie bo wiadomo nie tak hop siup zajśc w ciąze chociaż w pierwszą zaszłam po pierwszym staranku 14:31 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka kochane wiek męża nie ma znaczenia - to wiek kobiety sie liczy. Mąż moze miec 60 albpo 20 lat a kobiety niestety mają okreslony pułap po ktorym zdarzają sie problemy. Oczywiscie mam tez znajome ktore w wieku 35 rodzily zdrowe dzieci. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:34 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA slim-kamelia pewnie, że możesz tutaj klikać .... 30 -stka na karku to pasujesz Iza33 moje ziółka to sławetna mieszanka ziół, którą wyczytałam w postach minimoni .... postanowiłam, że spróbuję od tego cyklu ... to już 2 dni Przybywam z daleka wiemy, że nie chciałaś robić nam przykrości .... my się nie dołujemy, bo mamy już po jednym słodkim maluszku 14:35 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Przybywam z daleka Jeśli to nie jest tajemnica - ile masz lat i czy masz dzieci? Pozdrawiam 14:37 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jesteście dziewczny? 14:38 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Iza 33 ja jestem cały czas ... pracuję tylko jakoś cienko internet mi chodzi ale czuwam nad topikiem 14:38 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Hmm czy naprawde jesteśmy takie stare? Nie sądze 14:39 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka Jestem duzo mlodsza od was - nie powinnam byla w ogole tutaj zaglądac ale chcialam wam napisac co przeszla znajoma bo ona podobnie jak wy tez dlugo starala sie o drugie dziecko. Mam synka 3,5 letniego a teraz czekam na drugiego dzidziusia. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:39 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia dzięki MONIA dziewczyny a powiedzcie mi poco te wszytskie ziółka i folik niebardzo się orientuje w tych sparawch w pierwszej ciązy nic niebrałam i przed ciązą tak samo ,na co to ma pomagać ? 14:40 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Monia czym się zajmujesz? MONIA-MAMA czy tylko u mnie tak jest ? staramy się ok. 10 m-cy ... i nic .... a z pierwszym dzieckiem poszło tak ładnie może dołączą się do mnie dziewczyny / kobietki w wieku po 30-tce i z tym samym problemem 12:37 [zgłoś do usunięcia] baderka ja jestem po 30 i właśnie dzis dowiedziałam się, że jestem w drugiej ciąży, więc jednak nie bardzo tu pasuję ... życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 12:43 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Witaj baderka Moje GRATULACJE widzę, że długo nie czekaliście Pozdrawiam 12:44 [zgłoś do usunięcia] baderka nie...zawsze chciałam mieć dwójkę prawie za jednym machem nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 12:46 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA to fajnie, że Wam się tak szybko udało ja chciałam przerwy ... i ją mam A inne dziewczyny? Nie ma tutaj nikogo więcej? 12:48 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA baderka spojrzałam na Waszą galerię .. cudna córcia ja mam 3,5 letniego smyka 12:50 [zgłoś do usunięcia] baderka dzięki... Twój tez pewnie slodki chłopaczek... teraz pewnie córeczka by się przydała co? nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 13:18 [zgłoś do usunięcia] belucci Ja się starałam z mężem ponad 4 lata, syn ma juz 9 lat, a ja jestem teraz w ciąży z bliźniątkami Pierwsza ciąża też była szybko, druga już niekoniecznie... Czekam na moje bliźniątka 13:50 [zgłoś do usunięcia] iza33 witam 13:52 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jestem w podobnej sytuacji ;( córcia moja ma już 6 lat, staraliśmy się pół roku potem przerwa- zmiana pracy i od wrzesnia mamy zacząć od początku nasze starania 14:09 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Witaj belluci czy te 4 lata Waszych starań opierały się na jakimś leczeniu, czy po prostu pewnego pięknego dnia \"zaskoczyłaś\" i to na dodatek w bliźniaki A ile masz latek? .... ja mam 35 Witaj Iza33 no to może razem będziemy się starać? ja teraz mam @, ale zaraz po biorę się do roboty 14:11 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA baderka pewnie, że fajnie byłoby mieć teraz dziewczynkę chociaż może być i drugi tak wspaniały synek 14:14 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia cześć dziewczyny ja niewiem czy ja mam problem z zajciem w drugą ciąze ,mam już syna i po długiej przerwie postanowiliśmy starać sie o cureczkie zaczeliśmy od niedawna pierwsze nasze staranko i nic dzis dostałam @ .pozdrawiam 14:19 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Może razem nam sie uda? Bierzecie jakieś witaminki? 14:21 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka dziewczyny nie obrazcie sie ale mi sie wydaje ze najwiekszym problemem tutaj jest niestety wiek. Takie wnioski wyciągnełam z obserwacji moich kolezanek w waszym wieku i niestety ale nawet lekarze potwierdzali ze wiek juz nie ten i stad problemy. Znajoma ma corke 15 letnia zaszla w ciaze jak miala 20 lat i od tamtej pory wiecznie sie zabezpieczali po 10 latach stwierdzili ze chca drugie dzieco i tutaj juz byl problem. Przez trzy lata w ogole nic sie nie dzialo. Potem zaszla w ciąze ale poronila a potem znow zaszla ale okazalo sie ze az 8 jaj jest zaplodnionych. Z czego po tyg 4 obumarly potem kolejne dwa i potem 1. W zasadzie calą ciąże przelazala na podtrzym,aniu w szpitalu i przezyla horror. Lekarza mowili ze dziecko bedzie chore, podejrzewali nawet zespol dawna itd babka prawie w wariatkowie wylądowala. Na szczescie cholpiec urodzil sie zdrowy ale to co ona przeszla szok... a to wlasnie dlatego ze tyle czasu odwlekala ciąże. Oczywiśćie ŻYCZE WAM KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJ I POWODZENIA. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:23 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA slim-kamelia pierwszy miesiąc, to jeszcze nie powód do zmartwień .... u mnie już z 10 i nic ..... Po lecie idę do ginka. Tak się zresztą z nim umówiłam. Byłam w czerwcu na ogólnych badaniach (wszystko ok) i powiedział, żebyśmy starali się do września, a potem będziemy się lekko wspomagać Iza33 Pewnie - razem raźniej. Ja biorę tylko kwas foliowy. I od 2 dni piję ziółka. 14:24 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Pewnie nie to chciałyś dzisiaj usłyszeć, moja bratowa urodziła dwoje zdrowych dzieci w wieku 35,37 lat, moja siostra drugie dziecko w wieku 35 i ja mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 14:26 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jakie ziólka pijesz? 14:26 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia witaj Iza ja niebiore żadnych witaminek ja mam 30 lat to niewiem czy tu mogie klikać bo mają być starające się po 30 mój synek ma 7 lat i dopiero teraz zdecydowałam się na cureczkie znaczy mąż juz namawiał mnie od długiego czasu ale jakoś teraz się dopiero zdecydowałam i może to już faktycznie zapuzno 14:29 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Przybywam z daleka myślę, że masz trochę racji, w tym, że wiek może nam przeszkadzać w zajściu w ciążę, ale ja w pierwszą (1 miesiąc wystarczył) zaszłam w wieku 31 lat, więc też nie tak szybko. drugą przyczyną może być brak czasu na "bzykanko" (tzn: praca moja, męża na zmiany, zmęczenie, czujny synek itp) - przynajmniej u mnie tak jest ... czasam po prostu nie mam sił ... odnośnie wieku - mamy 3 pary znajomych, którzy nie mogą (nie wychodzi im) mieć dzieci. A są sporo młodsi ode mnie. mam dodatkowy plus .... mój mąż jest młodszy ode mnie 14:29 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka dziewczyny ja nie napisalam tego by wam zrobic przykrosc, nie chcialam was dolowac czy obrazac napisalam tylko to co sama zaobserwowalam i niestety moje obserwacja mają poparcie medyczne najwiecej problemow z ciazą dotyczy kobiet po 30 - co oczywiscie nie znaczy ze kobiety po 30 nie mają zdrowych dzieci bo mają. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:30 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia MONIA ja się niemartwie bo wiadomo nie tak hop siup zajśc w ciąze chociaż w pierwszą zaszłam po pierwszym staranku 14:31 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka kochane wiek męża nie ma znaczenia - to wiek kobiety sie liczy. Mąż moze miec 60 albpo 20 lat a kobiety niestety mają okreslony pułap po ktorym zdarzają sie problemy. Oczywiscie mam tez znajome ktore w wieku 35 rodzily zdrowe dzieci. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:34 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA slim-kamelia pewnie, że możesz tutaj klikać .... 30 -stka na karku to pasujesz Iza33 moje ziółka to sławetna mieszanka ziół, którą wyczytałam w postach minimoni .... postanowiłam, że spróbuję od tego cyklu ... to już 2 dni Przybywam z daleka wiemy, że nie chciałaś robić nam przykrości .... my się nie dołujemy, bo mamy już po jednym słodkim maluszku 14:35 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Przybywam z daleka Jeśli to nie jest tajemnica - ile masz lat i czy masz dzieci? Pozdrawiam 14:37 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jesteście dziewczny? 14:38 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Iza 33 ja jestem cały czas ... pracuję tylko jakoś cienko internet mi chodzi ale czuwam nad topikiem 14:38 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Hmm czy naprawde jesteśmy takie stare? Nie sądze 14:39 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka Jestem duzo mlodsza od was - nie powinnam byla w ogole tutaj zaglądac ale chcialam wam napisac co przeszla znajoma bo ona podobnie jak wy tez dlugo starala sie o drugie dziecko. Mam synka 3,5 letniego a teraz czekam na drugiego dzidziusia. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:39 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia dzięki MONIA dziewczyny a powiedzcie mi poco te wszytskie ziółka i folik niebardzo się orientuje w tych sparawch w pierwszej ciązy nic niebrałam i przed ciązą tak samo ,na co to ma pomagać ? 14:40 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Monia czym się zajmujesz? MONIA-MAMA czy tylko u mnie tak jest ? staramy się ok. 10 m-cy ... i nic .... a z pierwszym dzieckiem poszło tak ładnie może dołączą się do mnie dziewczyny / kobietki w wieku po 30-tce i z tym samym problemem 12:37 [zgłoś do usunięcia] baderka ja jestem po 30 i właśnie dzis dowiedziałam się, że jestem w drugiej ciąży, więc jednak nie bardzo tu pasuję ... życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 12:43 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Witaj baderka Moje GRATULACJE widzę, że długo nie czekaliście Pozdrawiam 12:44 [zgłoś do usunięcia] baderka nie...zawsze chciałam mieć dwójkę prawie za jednym machem nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 12:46 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA to fajnie, że Wam się tak szybko udało ja chciałam przerwy ... i ją mam A inne dziewczyny? Nie ma tutaj nikogo więcej? 12:48 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA baderka spojrzałam na Waszą galerię .. cudna córcia ja mam 3,5 letniego smyka 12:50 [zgłoś do usunięcia] baderka dzięki... Twój tez pewnie slodki chłopaczek... teraz pewnie córeczka by się przydała co? nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 13:18 [zgłoś do usunięcia] belucci Ja się starałam z mężem ponad 4 lata, syn ma juz 9 lat, a ja jestem teraz w ciąży z bliźniątkami Pierwsza ciąża też była szybko, druga już niekoniecznie... Czekam na moje bliźniątka 13:50 [zgłoś do usunięcia] iza33 witam 13:52 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jestem w podobnej sytuacji ;( córcia moja ma już 6 lat, staraliśmy się pół roku potem przerwa- zmiana pracy i od wrzesnia mamy zacząć od początku nasze starania 14:09 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Witaj belluci czy te 4 lata Waszych starań opierały się na jakimś leczeniu, czy po prostu pewnego pięknego dnia \"zaskoczyłaś\" i to na dodatek w bliźniaki A ile masz latek? .... ja mam 35 Witaj Iza33 no to może razem będziemy się starać? ja teraz mam @, ale zaraz po biorę się do roboty 14:11 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA baderka pewnie, że fajnie byłoby mieć teraz dziewczynkę chociaż może być i drugi tak wspaniały synek 14:14 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia cześć dziewczyny ja niewiem czy ja mam problem z zajciem w drugą ciąze ,mam już syna i po długiej przerwie postanowiliśmy starać sie o cureczkie zaczeliśmy od niedawna pierwsze nasze staranko i nic dzis dostałam @ .pozdrawiam 14:19 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Może razem nam sie uda? Bierzecie jakieś witaminki? 14:21 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka dziewczyny nie obrazcie sie ale mi sie wydaje ze najwiekszym problemem tutaj jest niestety wiek. Takie wnioski wyciągnełam z obserwacji moich kolezanek w waszym wieku i niestety ale nawet lekarze potwierdzali ze wiek juz nie ten i stad problemy. Znajoma ma corke 15 letnia zaszla w ciaze jak miala 20 lat i od tamtej pory wiecznie sie zabezpieczali po 10 latach stwierdzili ze chca drugie dzieco i tutaj juz byl problem. Przez trzy lata w ogole nic sie nie dzialo. Potem zaszla w ciąze ale poronila a potem znow zaszla ale okazalo sie ze az 8 jaj jest zaplodnionych. Z czego po tyg 4 obumarly potem kolejne dwa i potem 1. W zasadzie calą ciąże przelazala na podtrzym,aniu w szpitalu i przezyla horror. Lekarza mowili ze dziecko bedzie chore, podejrzewali nawet zespol dawna itd babka prawie w wariatkowie wylądowala. Na szczescie cholpiec urodzil sie zdrowy ale to co ona przeszla szok... a to wlasnie dlatego ze tyle czasu odwlekala ciąże. Oczywiśćie ŻYCZE WAM KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJ I POWODZENIA. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:23 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA slim-kamelia pierwszy miesiąc, to jeszcze nie powód do zmartwień .... u mnie już z 10 i nic ..... Po lecie idę do ginka. Tak się zresztą z nim umówiłam. Byłam w czerwcu na ogólnych badaniach (wszystko ok) i powiedział, żebyśmy starali się do września, a potem będziemy się lekko wspomagać Iza33 Pewnie - razem raźniej. Ja biorę tylko kwas foliowy. I od 2 dni piję ziółka. 14:24 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Pewnie nie to chciałyś dzisiaj usłyszeć, moja bratowa urodziła dwoje zdrowych dzieci w wieku 35,37 lat, moja siostra drugie dziecko w wieku 35 i ja mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 14:26 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jakie ziólka pijesz? 14:26 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia witaj Iza ja niebiore żadnych witaminek ja mam 30 lat to niewiem czy tu mogie klikać bo mają być starające się po 30 mój synek ma 7 lat i dopiero teraz zdecydowałam się na cureczkie znaczy mąż juz namawiał mnie od długiego czasu ale jakoś teraz się dopiero zdecydowałam i może to już faktycznie zapuzno 14:29 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Przybywam z daleka myślę, że masz trochę racji, w tym, że wiek może nam przeszkadzać w zajściu w ciążę, ale ja w pierwszą (1 miesiąc wystarczył) zaszłam w wieku 31 lat, więc też nie tak szybko. drugą przyczyną może być brak czasu na "bzykanko" (tzn: praca moja, męża na zmiany, zmęczenie, czujny synek itp) - przynajmniej u mnie tak jest ... czasam po prostu nie mam sił ... odnośnie wieku - mamy 3 pary znajomych, którzy nie mogą (nie wychodzi im) mieć dzieci. A są sporo młodsi ode mnie. mam dodatkowy plus .... mój mąż jest młodszy ode mnie 14:29 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka dziewczyny ja nie napisalam tego by wam zrobic przykrosc, nie chcialam was dolowac czy obrazac napisalam tylko to co sama zaobserwowalam i niestety moje obserwacja mają poparcie medyczne najwiecej problemow z ciazą dotyczy kobiet po 30 - co oczywiscie nie znaczy ze kobiety po 30 nie mają zdrowych dzieci bo mają. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:30 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia MONIA ja się niemartwie bo wiadomo nie tak hop siup zajśc w ciąze chociaż w pierwszą zaszłam po pierwszym staranku 14:31 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka kochane wiek męża nie ma znaczenia - to wiek kobiety sie liczy. Mąż moze miec 60 albpo 20 lat a kobiety niestety mają okreslony pułap po ktorym zdarzają sie problemy. Oczywiscie mam tez znajome ktore w wieku 35 rodzily zdrowe dzieci. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:34 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA slim-kamelia pewnie, że możesz tutaj klikać .... 30 -stka na karku to pasujesz Iza33 moje ziółka to sławetna mieszanka ziół, którą wyczytałam w postach minimoni .... postanowiłam, że spróbuję od tego cyklu ... to już 2 dni Przybywam z daleka wiemy, że nie chciałaś robić nam przykrości .... my się nie dołujemy, bo mamy już po jednym słodkim maluszku 14:35 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Przybywam z daleka Jeśli to nie jest tajemnica - ile masz lat i czy masz dzieci? Pozdrawiam 14:37 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jesteście dziewczny? 14:38 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Iza 33 ja jestem cały czas ... pracuję tylko jakoś cienko internet mi chodzi ale czuwam nad topikiem 14:38 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Hmm czy naprawde jesteśmy takie stare? Nie sądze 14:39 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka Jestem duzo mlodsza od was - nie powinnam byla w ogole tutaj zaglądac ale chcialam wam napisac co przeszla znajoma bo ona podobnie jak wy tez dlugo starala sie o drugie dziecko. Mam synka 3,5 letniego a teraz czekam na drugiego dzidziusia. ************** Tylko te pomarańcze nie doprowadzają mnie do szału http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19738/holandia_470.jp eg http://www.wrzuta.pl/obraz/uTp9fPCKmc/holandi a_radosc_470 ********************* http://photos60.nasza-klasa.pl/dev103/0/259/5 99/0259599873.jpg http://www.wrzuta.pl/obraz/bNIYgFTJuu/tak_sie _remisuje *Polska przegrała bardzo nieszczęśliwie. Była drużyną lepszą - mówi Roy Hodgson. - Bardzo podobał mi się Roger. Dla mnie to gracz meczu. Nie chcę oceniać taktyki. A karny? Muszę mieć buzię zamkniętą na kłódkę. Nawet jakbym chciał, nie mogę nic powiedzieć.* 14:39 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia dzięki MONIA dziewczyny a powiedzcie mi poco te wszytskie ziółka i folik niebardzo się orientuje w tych sparawch w pierwszej ciązy nic niebrałam i przed ciązą tak samo ,na co to ma pomagać ? 14:40 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Monia czym się zajmujesz? MONIA-MAMA czy tylko u mnie tak jest ? staramy się ok. 10 m-cy ... i nic .... a z pierwszym dzieckiem poszło tak ładnie może dołączą się do mnie dziewczyny / kobietki w wieku po 30-tce i z tym samym problemem 12:37 [zgłoś do usunięcia] baderka ja jestem po 30 i właśnie dzis dowiedziałam się, że jestem w drugiej ciąży, więc jednak nie bardzo tu pasuję ... życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 12:43 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Witaj baderka Moje GRATULACJE widzę, że długo nie czekaliście Pozdrawiam 12:44 [zgłoś do usunięcia] baderka nie...zawsze chciałam mieć dwójkę prawie za jednym machem nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 12:46 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA to fajnie, że Wam się tak szybko udało ja chciałam przerwy ... i ją mam A inne dziewczyny? Nie ma tutaj nikogo więcej? 12:48 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA baderka spojrzałam na Waszą galerię .. cudna córcia ja mam 3,5 letniego smyka 12:50 [zgłoś do usunięcia] baderka dzięki... Twój tez pewnie slodki chłopaczek... teraz pewnie córeczka by się przydała co? nasze słoneczko 02-07-2007 http://www.jujka.bobasy.pl/ 13:18 [zgłoś do usunięcia] belucci Ja się starałam z mężem ponad 4 lata, syn ma juz 9 lat, a ja jestem teraz w ciąży z bliźniątkami Pierwsza ciąża też była szybko, druga już niekoniecznie... Czekam na moje bliźniątka 13:50 [zgłoś do usunięcia] iza33 witam 13:52 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Jestem w podobnej sytuacji ;( córcia moja ma już 6 lat, staraliśmy się pół roku potem przerwa- zmiana pracy i od wrzesnia mamy zacząć od początku nasze starania 14:09 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA Witaj belluci czy te 4 lata Waszych starań opierały się na jakimś leczeniu, czy po prostu pewnego pięknego dnia \"zaskoczyłaś\" i to na dodatek w bliźniaki A ile masz latek? .... ja mam 35 Witaj Iza33 no to może razem będziemy się starać? ja teraz mam @, ale zaraz po biorę się do roboty 14:11 [zgłoś do usunięcia] MONIA-MAMA baderka pewnie, że fajnie byłoby mieć teraz dziewczynkę chociaż może być i drugi tak wspaniały synek 14:14 [zgłoś do usunięcia] slim-kamelia cześć dziewczyny ja niewiem czy ja mam problem z zajciem w drugą ciąze ,mam już syna i po długiej przerwie postanowiliśmy starać sie o cureczkie zaczeliśmy od niedawna pierwsze nasze staranko i nic dzis dostałam @ .pozdrawiam 14:19 [zgłoś do usunięcia] Iza33 Może razem nam sie uda? Bierzecie jakieś witaminki? 14:21 [zgłoś do usunięcia] Przybywam z daleka dziewczyny nie obrazcie sie ale mi sie wydaje ze najwiekszym problemem tutaj jest nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki no ja uciekam moj dzien pracy skonczony, teraz do przedszkola po corcie, mezus dzwonil ze tez wczesniej konczy wiec radocha:) 🖐️ i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze nie jestem na bieżąco z Wami ale normalnie sajgon w domu. Mała spoko za to syn dzisiaj już dwa razy pawia puścił. Nerwy mi już puszczają. W szpitalu dziewczynka z która leżeliśmy na sali jutro miała iść do wypisu załapała biegunkę. Teraz boję się o małą bo ma antybiotyk doustnie żeby ona nie zaczęła wymiotować. Po szpitalu mój m miał biegunkę ja w szpitalu teraz łapło syna i babkę. No koszmar. Salowe pierwsze myły biegunowy a potem zdrowe sale.....!!!tym samym wózkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Witam dziewczynki nocną porą :D ale dopiero teraz mam chwilkę :)bo miałam brata z szwagierką na kolacyjce :) NUSKA- bardzo się ciesze że niunia już w domku :D dużo , dużo zdrówka dla niej ❤️ a powiem Ci że śniło mi się z jakiś tydzień temu że jadę pociągiem do ciebie i szukam cię po całym mieście i jakaś kobitka mi powiedziała że w szpitalu jesteś i ja tak cię szukałam ,a potem przeczytałam że Donia chora :o KROPKA- ciesze się że juz tak ranka po zębolu nie boli :) ale pamiętaj że przy ketonalu to coś osłonowego trzeba brać bo bardzo żołądek i wątrobę osłabia choć by trilak albo jogurty wcinaj . Co do rodziny szwagierki to w tokio ( mama , siostra, babcia,mąż siostry ciocia siostra ) cali i zdrowi , tata był w nagano po tych silnych wstrząsach było ok ale teraz z nim kontaktu nie ma bo tam i górzysty teren :o ale zagineła rodzina dziadka ze strony taty i cały czas jej szukają :( szwagierka teraz już trochę lepiej ale wcześniej to robiła straszne jazdy mojemu bratu bo chciała do Japoni lecieć z natury jest furiatka więc łatwo nie miał , czuła się winna że ona jest tu cała i zdrowa , a oni tam i tak cierpią ...i wcale jej się nie dziwie , ale na szczęście jej mama jej przetłumaczyła że cieszy się że jest tu i bezpieczna i że absolutnie ma nie przylatywać...dzisiaj juz jest spokojniejsza ,ale nadal się boi bo zapowiadaja kolejne wstrząsy ...ona śledzi wszystko w necie na japońskich stronach telewizji i wie więcej niż my bardzo często płacze ...tak jak mnie wnerwić potrafi to teraz bardzo mi jej żal bo widzę jak jest rozbita:o LU-ty to już normalnie za życia miejsce w niebie sobie wygrzejesz :) jak to mówią :) co do języków to jak córa che to ja bym chyba uczyła dzieci bardzo chłoną mój syn tez chodził za granica do szkoły i język opanował świetnie ,bo wierz jak zapomni na wet po pewnym czasie to jak bedzie jej kiedyś potrzebny to jak zacznie sobie przypominac to poleci jak z płatka a obie wiemy jak języki przydają się w życiu :) MAMA36- co do mojej tarczycy to dokładnie tak mi ginka powiedział że mam w strone niedoczynności ten wynik ale jest jak najbardziej ok choć przy moim niskim progesteronie lepiej by było by był w drugą stronę :o A co do ciebie to ja bardzo wierze że już niebawem uda ci się mieć kolejna krusznke pod sercem ja juz zaciskam poślady z całych sił :)A tej znajomej co tak o 8 tyg. się wypowiedziała proszę odemnie dać WIELKIEGO MOCNEGO KOPA W D U P Ę !!!!!!!! KISA- a widzisz :D mówiłam że wszystko będzie ok :D to ja kochana na śliczną kartkę czekam z USE :D i pisz kochan co u was jak Tusia rozrabia i co Kingi :) KUBUSIOWA29- dziewczynki mają rację z nami zawsze raźniej :D my tu taj wspieramy się , płaczemy śmiejemy razem :)czyli widzę że podobnie jak IZĘ czeka cie komunia w tym roku :) IZA- alez ja ci tej siłki zazdroszcze mi się jakoś trudno ostatnio zmobilizowac do czegokolwiek :o A u mnie po wizycie tak @ własnie się zaczyna ( śluz brazowy i szyja jak na @ ) więc dzisiaj lub jutro ma byc zdaniem ginki w końcu bo już nigdy jej tak nie pragnełam :o a tak poza to troche nie ciekawie bo ta prywatna mi równo owu wstrzymała najprawdopodobniej :o rozmawiał z ginka i przeanalizowałyśmy cały mój 2 letni cykl i miałm cykle regularne i po tej luteinie ( zleconej przez prywatną ) która mi co miesiąc -2 przestawiał poblokowała równo i teraz plan jest taki jak dostanę tą co to ma sie dzisiaj lub jutro rozkręcić ( nie powinna być obfita bo endo mam 4,8 a zawsze miałam 9-9,6 )więc nie powino długo to trwać mam 1.04 zrobić PROLAKTYNE,PROGESTERON,USG ( i dzień przed tym sexu nie uprawiaćtylko mam być wypoczęta i wcześniej lulu iść :)przejrzałyśmy moje wszystkie usg i hormony które robiłyśmy i wszystkie są ok poza tym progesteronem w tak jak owu wypada :O więc 01.04 sprawdzimy na USG czy jest pęcherzyk w 15 dniu mam zrobić znów progesteron i czekać na @ bo chciała by bym miała cykle już bez luteiny , jeśli się nie pojawił by to mi lutka wywoła i mnie na drożność jajowodów wyśle ale jej zdaniem tam wszystko jest ok:) może być jeszcze problem z tym nie pękaniem pęcherzyka ale powiedziała że da mi zastrzyk no i mam już nie przestymulowane jajniki jak kiedyś więc to jakieś pocieszenie .Powiem wam że sama nie wiem czemu ale po mimo tego że to państwowa lekarka to bardzo jej ufam i czuję się bezpieczna w jej rękach i podoba mi się to że jest typem szperaczki i jak jest czegoś nie pewna to zleca dużo badań by mieć pewność i o żadne skierowania nie muszę się jej prosić . Zobaczymy jak to będzie na siłę się nie będę starać zrobie badania które mi zleci i postanowiłam że do 34 lat się nie zabezpieczam i jak się uda to się uda a jak nie to i tak mamy juz najcudowniejszego syncia na świecie :D A moja ginka powiedziała że bardzo dużo dziewczym w moim wieku ma teraz problem z zajsciem bądź utrzymaniem ciaży....wiecie czasem mysle że ten pęd i wieczna bieganina a kto wie może i cały czarnobyl jest za to odpowiedzialny :O A i zapomniałam w tą niedziele moja bratanica w x factor jest :D A gdzie reszta dziewczynek ?????????????? Ok uciekam dobrej nocki 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kawka :) Lecę na siłownię żeby mi zapał nie przeszedł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane kawusia na przebudzenie:) o i widze , ze jakiejsc pomaranczce topik przeszkadza, no tak zawsze ktos taki sie znajdzie nuska ale masz kochana przeboje w domu, jak nie jedno to drugie a w szpitalach daj spokoj z tym sprzataniem one sa niepowazne te salowe , tak nie mozna......... byc moze podstaw nie znaja jak sie sprzata no ale coz zycze wam duzo duzo zdrowka, mAAm oj tak ja takze na niemieckiej stacji tv-24 ogladam i sledze co w tej japonii sie dzieje , naprawde katastrofa a co do jezykow masz racje, jesli bede widziala ze jej ciezko to zaprzestane, ale zaczniemy nauke jesli znow bedziee chciala, tak jak powiedziala moja znajoma ...mala po powrocie z przedszkola calkiem zapomniala o nauce hehehe juz nie pytala, wiec sama nie bede jej zmuszac , mysle ze przyjdzier i na to pora jak narazie j, polski nie jest jej potrzebny , z czasem jak bedzie dorastac bedzie sie uczyc....... jestem zdania, ze nic na sile a co do ginekologow to widzisz jak jest , ah szkoda gadac nie wiadomo gdzie sie udac, ja tu mam swojego b, dobrego profesora z niemiec i musze wam powiedziec ze jestem zadowolona, ma facet pojecie i nie faszeruje od razu tabletkami czy co zobaczymy co z nami bedzie w tym miesiacu a co do panstwowych lekarzy masz racje, jestem zdania ze jak lekarz jest lekarzem z powolania to super a jak jest tylko zeby kase nabijac to same wiecie kochana i tobie sie uda trzymam poslady najmocniej jak mozna by i wam sie udalo:)😘 iza33 ale masz dobrze ja juz nie pamietam kiedy ostatni raz na silowni bylam , ale na szczescie dobrze czuje sie we wlasnej skorze i jak narazie nie potrzebuje byc moze kieds , ale ja to i tak na codzien sie nabiegam wiec mam codzienna silownie hehehe milego cwiczenia kochan uciekam bo musze do firmy zlecenie zawiesc i materialy zamowic na kolejny miesiac uuhhhhh :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×