Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

a z tym zebem kropeczko , to niewiem ja bym rwala za jednym razem i bolem, i mialabym juz z glowy, ty musisz sie czuc dobrze i twoj organizm znasz najlepiej ,.....ja bynajmniej zycze zero bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane ja juz mam koniec pracy uciekam i szykuje sie jutro na przylot rodzicow hurrrrrrraaaaaaaa odezwe sie wieczorkiem jeszcze buziaczki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka Mam nadzieję że malutki zdrowy bez kataru a jak tam ząb wyrwany? Już pisałam że ja w temacie borowania wyrywania jestem mało odważna choć nie miałam usuwanego zęba na samą myśl brrrrr nie dodaję ci odwagi prawda? Kochana a co do pracy na pewno się uda, mam pytanie a co zrobisz z małym zostanie z teściową? Twoje i Nuski opisy oddziałów dziecięcych przerażają dlaczego nie ma bata na tych którzy za to odpowiadają bo ewidentnie czują się bezkarni-szok szok szok Kochana ja w sprawie wózka mam taką radę-konsekwentnie pomalutku popłacze ale spryciarz w końcu zrozumie że tak ma być,pamiętam że nasz synek po zimie kiedy rzadko wózek był używany również protestował gdy miał dłużej w nim siedzieć to tak ja ze spaniem w łóżeczku ( pamiętam jak mały płakał w łóżeczku a my za drzwiami razem z nim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska Tak się cieszę że u synka lepiej a jak tam mała? Kisa Dużo zdrówka życzę July Całuski w te poranione usteczka dla Antosia i mam nadzieję że ból minął dzielny chłopiec! 5 rano!!! podziwiam ja mam o godzinkę dłuższy sen a i tak masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam Gratulację dla męża ale fajnie się wszystko ułożyło. Waszego synka mi żal -tyle nauki? to on chyba cały wolny czas spędza przy lekcjach. Jak dobrze że trafiłaś na taką gin aż trudno uwierzyć że tacy lekarze z powołaniem i pasją jeszcze gdzieś są. Lu Dzielna dziewczyna! ale również wielka szczęściara!!! Fajnie - mając ciebie gdzieś tam w świecie możemy być dumne że dziewczyna z Polski jest tak dobrym i wartościowym człowiekiem. Iza-ja też pytam o ten zabieg dermobrazji i jaki jest koszt? Pola-całuski Magdalena-całuski Kubusinka-całuski Kiki-całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
july dzieki za kawke no ja czekam az przyleca....... ale sie ciesze , rodzice juz sa w gdansku czekaja na samolot musza do oslo leciec tam przesiadka i do nas , beda okolo 17.25hurrrraaaa a pozatym dzien dobry wszystkim, ja mam wolne jak wczesniej wspomnialam , maz do pracy pojechal corka do przedszkola a ja troche sprzatania mam, wiec czym predzej sie biore hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, pewnie uznacie że jestem jakas nienormalna albo masochistka ale wczoraj wyrwałam kolejnego zęba. tamten mnie juz prawie nie boli a chciałam to zrobic za jednym zamachem. potem to nie wiem kiedy bym sie odważyła. a teraz to wszystko tak na świeżo, jedne tabletki za jednym razem, antybiotyk i wogóle... własnie wychodzę na pogrzeb cioci więc nie poodpisuję. czuję sie jak na razie nieźle, nocke przespałam, na razie nie ma tego bólu co był przy poprzednim rwaniu. ale jeszcze się nie nastawiam, czekam co będzie.. samo rwanie było tym razem o wiele gorsze, ale oszczędzę Wam szczegółów ;-) malutki na razie jakby bez katarku ale furczy mu w nosie coraz bardziej, dzisiaj bardzo kicha od rana, słabo śpi, więc podejrzewam, że dzisiaj w ciągu dnia sie rozwinie. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga! :P July ❤️ jak tam u Was? Jak Antoś i Zosinka? U mnie chandra trzyma dalej , ale licze ze wraz z odejsciem przeziębienia odejdzie i chandra , poki co katar sie dołaczył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga marzyłam byc ;) hahahhahaha Czesc dziewczynki , K.ropka, Nuśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane pomyliłam :P -mikrodermabrazja ale i tak nie idę :( mam spotkanie popołudniu... no nic na pocieszenie przynajmniej kilogramy idą w dół - waga 67 - Nuśka szybko się decyduj bo niedługo nie bedę miał co ci oddać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja robiłam mikrodermabrazję. Czemu nie idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówiłąm zem ślepa :( przecieżnapisałas ze na spotkanie idziesz :D maskara ide sie napic kawy , bo nie jarzę heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu- super na długo przylatuja rodzice ? Kisa kochana chandra mi do Ciebie wogóle nie pasuję :D Kropka - będziesz miała z głowy- ja też muszę iść do dentysty i do gin... jakoś muszę się zebrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odnośnie szpitali to niestety służba zdrowia jest biedna. Te braki to podejrzewam bardziej winą polityki niż samego szpitala. Kropeczko ze stołeczkami jest tak samo w Prokocimiu. I pomyśleć że kiedyś nie było możliwości zostania z dzieckiem.... Tylko krótkie odwiedziny. Obok naszej sali leżała 8 miesięczna dziewczynka i jej mama przychodziła tylko na chwilkę , tak to cały czas dziecko płakało tak strasznie. Wręcz wyło. Ja się cieszę że wszystko z małą ok , a z tą biegunką to jak Pola pisała chyba taki urok pediatrii. Wiem że szpital to nie hotel , ale normalnie mam nadzieję że w końcu wybudują nowy pawilon i standard się polepszy. Zresztą oby nie musieliśmy z niego korzystać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka Dońka taka sama za rękę nie chce iść tylko swoją drogą sama. Wtedy mówię jej uciekasz mi to do wózeczka i ją sadzam konsekwentnie. Kiedyś w jakimś programie było , że nie które dzieci jak w wózku nie widzą matki tzn siedzą tyłem do mamy nie chcą wózkiem jeździć i zalecali zmianę wózka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa hej ;) Iza no koniecznie by się przydało u mnie 45 kg.!!! Siora 41 ale jest 7 lat młodsza. Muszę zabrać się za siebie i z tymi hormonami, muszę umówic się do innej g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow padla na mnie kolejna stronka ja to mam szczescie kropka z tym zebem to i moze lepiej tak jak pisalam za jednym razem bol i wszystko i tak jak napisalas niewiadomo kiedybys sie zdecydowala na drugie wyrwanie a tak juz masz z glowy moja corcia zrobila mi dzisiaj protest z pojsciem do przedszkola mowila ze dlaczego musi isc skoro babcia i dziadzia przylatuja ale wyjasnilam jej ze przyleca dopiero jak skonczy przedszkole i bedzie mogla jechac odebrac ich z lotniska razem ze mna:) na szczescie zrozumiala i dalszych protestow nie bylo, uwielbia przedszkole ale jak cos ma sie wydarzyc w jakis dzien do nie da rady jej wypchnac do przedszkola ale zrozumiala, i cieszy sie ze pojedzie dziadkow odebrac, to zaledwie 4 minutki jazdy autem ale jednak radosc jest.... mala tylko czeka na prezenciki zreszta jak kazde dziecko, ja mam to samo hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska , ja tez slyszalam o tych protestach dzieci jak maja w wozkach jezdzic, ja z moja na szczescie tego nie mialam jakos mnie to ominelo czasem nawet niewiedzialam ze mam dziecko w domu ona zawsze taka spokojna byla od 4 mies zycia przesypiala mi cale noce, wiec ja sie troszke smieje ze nie zazylam mienia noworodka czestych pobudek na karmienie nocne szok, i do 14 mies karmilam piersia.... jakos mi sie udalo hehe i nawet z odstawieniem nie bylo problemu z dnia nadzien nie dalam a mala sie nie dopominala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska wsumie wszystko zrobilam wczoraj teraz tylko takie male poprawki, i sypialnie musze przygotowac do nich a tak to wsumie mam wszystko, ale znajac mnie to zawsze cos znajde co by mozbna bylo zrobic heheh i jeszcze u nas snieg pada , wiec aura taka sobie na zewnatrz , no ale to sa wlasnie uroki tego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś co do mikroderm. ja robiłam bo miałam plamy takie ciemne na twarzy. Kosmetyczka móiwłą ze mogło to byc przez to ze brałam leki jakies i si eopalałam i faktycznie latem byłam chora i brałam antybiotyk i pojechałąm na wakcje. BYc moze z tego. A z czego naparwde do dzisija nie wime w kazdym razie musze uwazac z opalaniem . Tylko wysoki filtr jak juz. A wiec cały zabieg generalnie cool. Gębka gadziutko mięciutka. Oprócz zcierania naskórka miałam kwasy owocowe , algi wiec było naparwde przyjemnie. A minusy to to ze terzeba troche wytrzymac to scieranie i jak mi poxniej na to kawsy owocowe nałozyła to aaaaaa szczypało , ale wszystko sie da wytrzymac. Ja miałam miec 3 takie zabiegi, natomiast kolezanka była kilka razy z krótkimi przerwami Ja przerwe miesięczna. Takze mozliwe ze są jakies rózne tez scierania, moze jedne mocniejsze a drugie lzejsze? Nie wiem . Ja miałam mocny , bo na drugi dzien wygladałam jakbym zaliczyła asfalt :) Ja naparwde miałam duze i widoczne te plamy :) Lu ale masz sie fajnie. Ja uwielbiam takie spotkania rodzinne , zwłaszcza jak sie kogos nie widzi tyle. Juz sie doczekac nie moge ze zobaczę swoją siostrę. To włąnsie do niej lecimy w maju. Bierze slub. W tym roku wypada ze 10 lat jak wyleciała z Polski i jest tam do dzisiaj. Nuśka weź ode mnie kg . Odstąpię za darmo 6 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza jeszcze dodam , ze moze najpierw niech kosmetyczka Ci obejrzy Twojacere i sama zdecyduje czy robic te mikroderm. bo tak sobie mysle ze moze tez to wsyztsko zalezy od rodzaju skóry. Moja to zniosła ale czy dzielnie? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - czyli w tygodniu odpada hmmm jak się w pracy pokażę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja się witam i klkne potem bo dzisiaj mezuś wraca i zakupki muszę lecieć zrobic jestem za 3 h👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza hehheheh wcale tak nie musi byc , moja kolezanka miała ładnie. Nawet jej mąz zauwazył róznicę, takze wiesz nie powiedziane. Maam 👄 czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×